Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 1:00 pm

- Ej, nie jestem żadnym szympansem - oburzyłem się.
Przez chwilę zastanawiałem się czy może nie postawić jej ponownie w prysznicu. Jednak moje ręce powędrowały na jej tyłek i podciągnąłem dziewczynę do góry tak by trzymała się mojej szyi
- Blisko mnie? - spytałem - Mogłaś przesunąć kanapę do łóżka - mruknąłem i wyszedłem spod prysznica. Zabrałem jej kołdry z ziemii i zaniosłem ją do pokoju, kładąc na łóżko. Położyłem na niej pościele i wstałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 1:04 pm

— Nie mogłam. Bo to tak jakbyśmy i tak spali w jednym lozku. A tego nie chcesz. — odparlam. Otworzyłam oko gdy położył mnie na lozku i złapałam go za rękę gdy wstał. Zacisnelam mocno według mnie, palce i zamknęłam znow oczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 1:52 pm

Usiadłem przy niej czując jej uścisk na nadgarstku
- Gdybyś przysunęła ją tak jak stoi, to nie wtedy bym nie czuł, że śpimy w jednym łóżku - stwierdziłem i wolną dłonią zacząłem głaskać jej włosy
- Urocza jesteś gdy się o mnie troszczysz - mruknąłem i pocałowałem jej policzek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:16 pm

Uśmiechnelam się w duchu gdy usiadł na lozku.
Otworzyłam oczy po jego calusie.
— Dlaczego sądzisz ze się o Ciebie troszczę?— zapytałam mrugając kilkakrotnie.
— Jestem mokra...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:20 pm

- Gdybyś się o mnie nie troszczyła, to albo byś usnęła ze mną na kanapie - stwierdziłem - albo przeniosła mnie do swojego łóżka - mruknąłem
- Wiesz możesz być mokra z innego powodu - odparłem, patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:22 pm

— Nieprawda. Nie martwię się. — powiedziałam.
— z jakiego? Myślałam ze z takiego ze wsadziłeś mnie pod prysznic...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:26 pm

- To dlaczego zasnęłaś przy kanapie? - spytałem ponownie
-Teraz maluszku, jesteś mokra przez prysznic - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:29 pm

— Bo...— zaczelam zastanawiając się.
— Czasami... Lunatykuje.— powiedziałam wpadając na pomysł. — I... Wtedy bawie się w szczeniaczka... I śpie przy kanapie...— odparlam.
— Rozumiem ze proponujesz mi bycie mokra z innego powodu...— zaczelam.
— Na przykład z twojego...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:35 pm

- Aż 2 razy? - zapytałem niedowierzając w jej wersje - Nigdy nie słyszałem by lunatyk zabierał ze sobą całą pościel, rozkładając ją i zawijając w nią - mruknąłem, patrząc jej tym razem w oczy
- Tak, właśnie taki powód ci proponuje - zaśmiałem się - a teraz posuń się na tym łóżku - odparłem. Skoro ona leży ja nie będę siedział.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:47 pm

— A widzisz... Nie spodziewałeś się tez ze jestem dziewica...— powiedziałam.
Na jego kolejne słowa, uniosłam brew zdziwiona i przesunęłam się o jakies 5 cm.
— Ale przeciez nie chcesz. Nie zmuszaj się. — powiedziałam znow się przysuwajac.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 2:53 pm

- To prawda, nie spodziewałem się że byłaś dziewicą - mruknąłem i usiadłem obok niej na łóżku - przez to jak się odzywałaś, przez to jak się ruszałaś, ale najbardziej przez to jak chętna byłaś, by wpakować mi się do łóżka - mruknąłem
- Siedzenie na łóżku, a spanie to 2 różne rzeczy - stwierdziłem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 3:39 pm

— No tak...— powiedziałam i odsunęłam się robiąc mu duzo miejsca.
— Wiesz jak to zabrzmiało... "byłaś taka chętna zeby epakowac mi się do lozka"... Nie mow o mnie tak jakbym była dziwka ktora na sile wepchnęła ci się z nudów do lozka..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 3:46 pm

Westchnąłem głośno
- Nienawidzę z tobą gadać - mruknąłem - zawsze coś przeinaczasz - stwierdziłem, patrząc jej w oczy - dobrze wiesz co miałem na myśli - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 3:50 pm

— To ze mna nie rozmawiaj. — powiedziałam. — Znajdź sobie idiotkę ktora bedzie chichotać i mdleć na każde twoje słowo chocbys nazwał ją kurwą wszechczasow. — dodałam i odwrocilam się tyłem.
— Nie przeinaczam. Pomysl nad tym co powiedziałeś i jesli zabrzmi to inaczej niz ja to powiedziałam, to przeproszę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 3:57 pm

Nie nadążałem za nią, raz była wesoła, raz smutna, raz płakała, a następnie się śmiała. Przysunąłem się do niej i objąłem ją ramieniem w talii.
- Nie obrażaj się - mruknąłem - Nie umiem z tobą gadać - westchnąłem i postanowiłem się nie odzywać, by znów czegoś, głupiego nie walnąć
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:18 pm

— Właśnie widze... Ale to nie twoja wina ze jestem nie taka jak trzeba. Pogadaj z moja siostra. Z nia się lepiej rozmawia. — odpowiedziałam szczerze.
— Po prostu jestes ostatnia osoba w ktorej oczach chciałabym byc... Zwykłym czyms do posuwania..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:23 pm

- Ale ja nie chce gadać z twoją siosta - mruknąłem i położyłem głowę na jej ramieniu - Chcę ciebie nie twoją siostrę - mruknąłem
- Nawet tak nie mów - stwierdziłem zły - Nigdy nie będziesz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:38 pm

— Juz czuje ze jestem...— powiedziałam ciszej, slyszac jego ton. — Wiem ze nie jestem nikim kto ma prawo o cokolwiek cie prosić czy cos... Ale po prostu wole widzieć w twoich oczach porządaniem... Czy.. nawet złość niz taka litość albo obrzydzenie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:45 pm

Podniosłem się i usiadłem na niej okrakiem, opierając dłonie nad jej głową.
- Nie mów tak, bo cię zaknebluje - mruknąłem, patrząc jej w oczy
- Czy kiedykolwiek widziałaś litość w moich oczach w stosunku do ciebie, a tym bardziej obrzydzenie? - spytałem
- Wiele razy byłem zły, to prawda, najbardziej wtedy gdy mówiłaś mi, że uprawiałaś seks z innymi - odparłem - ale gdy cię widzę, to uwierz mi, góruje we mnie pożądanie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:54 pm

Zwyczajowo przycisnelam zwinięte dłonie do piersi gdy na mnie usiadł. Pokręciłam głowa.
— Nie... I nie chce zobaczyc...— powiedziałam cicho.
— Nie chce byc gorsza...— dodałam ledwo szeptem, po raz pierwszy przyznając się do czegoś takiego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 6:58 pm

Gwałtownie się wyprostowałem po jej słowach, patrząc jej cały czas w oczy
- Nie zobaczysz - obiecałem. Bo niby jak miałaby zobaczyć litość i obrzydzenie, gdy mnie po prostu do niej ciągnie.
- A dlaczego miałabyś być gorsza? I co najważniejsze...Od kogo gorsza? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 7:29 pm

— Dlaczego? Moze dlatego ze wskakuje ludziom do lozka...— mruknelam. — Od każdej. Dobra. Przyznaje. Brzydka nie jestem. Nawet mocna 10. Ale sa dziewczyny mądrzejsze i bardziej doświadczone.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 7:39 pm

- Może i są - stwierdziłem - i co w związku z tym - są kujonki, które zazwyczaj nie są ładne, ale mądre w chuj, a raczej przemądrzałe - stwierdziłem - następnie mamy panie lekkich obyczajów, które przez swoją pracę mają doświadczenia, ale są to zazwyczaj plastiki i tak tępe, że masakra, więc... - mruknąłem - nie będę się wypowiadał bo znów to przeinaczysz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 7:51 pm

— I do tego ciagle mówisz ze cos przeinaczam... — powiedziałam wzdychając. Uniosłam się pod nim na łokciach.
– Nie rozmawiajmy wiec lepiej. Róbmy to co wychodzi nam najlepiej. I tyle. Dajmy sobie spokoj z jakas tam czułością czy cos. — dodałam i zdjęłam z siebie koszulke, rzucając ja na bok, wysunęłam się spod niego i zaczelam całować zachłannie, stając na kolanach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:02 pm

Na początku oddawałem jej pocałunki z zachłannością, jednakgdy dotarł do mnie sens jej słów i odsunąłem ją od siebie. Siadając po drugiej stronie łóżka.
- Tak, ponieważ nie umiem z tobą rozmawiać i to mnie denerwuje - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:22 pm

— Wiec nie rozmawiajmy. Tyler. Jesteśmy od ruchania się. A nie od rozmawiania... Prawda?— powiedziałam mimo ze moje własne słowa mnie bolały. Przysunelam się do niego i zaczelam całować go po szyi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:33 pm

- Rian, cholera - odsunąłem ją ponownie. Byłem zły, cholernie zły. Wstałem z jej łóżka i stanąłem w przy nim
- Będziesz się tak długo zachowywać? - zapytałem
- Widzę, że bolą cię własne słowa - mruknąłem - więc po co to wszystko? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:44 pm

Gdy się znow odsunął, spuściłam wzrok, podciągając kołdrę zeby się nia zakryc.
– Jak zachowywać...? — zapytałam cicho
— Bo chce się dostosować do ciebie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:48 pm

Westchnąłem, opierając się o łóżko i zjeżdżając na dół, aż klepnąłem w ziemie
- To przestań to robić - wymruczałem - przestań się do mnie dostosowywać - stwierdziłem
- Rób to co chcesz - odparłem
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:48 pm

Westchnąłem, opierając się o łóżko i zjeżdżając na dół, aż klepnąłem w ziemie
- To przestań to robić - wymruczałem - przestań się do mnie dostosowywać - stwierdziłem
- Rób to co chcesz - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:56 pm

— Ale ja... chce...— powiedziałam przyciskając kołdrę do piersi i patrzac na niego kątem oka.
– Chce się dostosowywać... robic to co ty chcesz..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 8:59 pm

- Rian, będę teraz szczery - mruknąłem - nie obraź się - dodałem odwracając się do niej
- Gdybym chciał dziewczynę, która robi wszystko co chce i tylko się ze mną pieprzyć, zawołałbym dziwne - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:03 pm

Podniosłam głowę i spojrzałam na niego.
— To.. Co mam zrobic?— zapytałam ze łzami w oczach. Sama nie wiedziałam czego chciałam... I gdzie podziała się ta uparta Koreanka ktora robiła co chciała... Zaledwie kilka dni..
— Po prostu chce byc przy Tobie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:09 pm

Wstałem i usiadłem na łóżku, twarzą do niej
- Bądź sobą - mruknąłem - za to cię właśnie lubię - odparłem i wyciągnąłem dłoń, by wytrzeć jej łzy.
- Tym razem co cię uraziło, skarbie? - spytałem
- Zawsze jestem przy tobie - odpowiedziałem - zawsze, maluszku
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:14 pm

— Nic mnie nie uraziło... Po prostu... Chyba nie jestem odpowiednia osoba...Jesli mówisz ze wszystko przeinaczam to na pewno tak jest... Nie potrafisz ze mna rozmawiać...chciałabym zeby było inaczej..— powiedziałam łapiąc go za dlon.
— Jestes... Na razie tak... I bede z tego korzystać.. — szepnelam. Ale pozniej... Nie wiem czy dam radę bez niego...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:21 pm

Położyłem dłonie na jej policzkach i przeciągnąłem jej twarz do swojej.
- Rian, zawsze tak mowie - mruknąłem - nie umiem inaczej, choćbym chciał - dodałem i położyłem się, ciagnąc ją za sobą
- To raczej ja będę korzystał - stwierdziłem i pocałowałem ją
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:39 pm

Polozylam się obok niego i zawiesiłam na nim wzrok.
Splotlam nasze palce gdy mnie pocałował od razu oddając pocałunek.
Kiedys obdarzy mnie uczuciem innym niz tylko porzadanie... na pewno..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 9:48 pm

- Naprawdę tylko tego chcesz? - spytałem, odsuwając się od niej
- Nie chce się tylko z tobą pieprzyć i całować, chce też gadać, dlatego właśnie, wybrałem...dlatego właśnie ciebie...ah - mruknąłem - dlatego to ty jesteś w takich relacjach ze mną a nie twoja siostra, ani inna dziewczyna, rozumiesz?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:07 pm

— Nie... Nie tylko tego..— powiedziałam cicho, spuszczając wzrok.
— Rozumiem... Przepraszam. Nie badz na mnie zły...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:15 pm

- Nie jestem na ciebie zły - mruknąłem - Po prostu nie chce byś uważała się za gorszą - odparłem - a skoro przeze mnie tak się czujesz to...muszę złamać obietnicę - stwierdziłem - i jednak zakończyć to co zaczęłam - powiedziałem i wstałem z łóżka - chociaż nie chce - dodałem cicho
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:22 pm

Rozchylilam usta slyszac jego słowa.
— Co?– zapytałam cicho.
— Co... Co ty mówisz...? Dlaczego... Nie... nie zostawiaj mnie...— powiedziałam podnoszac sie na kolana i zakładając krotki, czarny, jedwabny szlafrok i zawiązując go szybko.
— Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:33 pm

- Zaczęłaś czuć się gorzej, po tym jak zaczęła się nasza relacja, prawda? - spytałem - nie okłamuj mnie, wiem jak jest - stwierdziłem
- Nie chcę byś tak się czuła przeze mnie, więc wolę to zakończyć - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:35 pm

— Nie. Prosze...— powiedziałam schodząc z lozka i podchodząc do niego. Zaczynałam panikować.
— Nie rób tego... Prosze... Ja...Bede juz grzeczna... Błagam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:43 pm

- Jesteś grzeczna - zaśmiałem się i złapałem ją za dłonie, całując ich wierzch.
- Znajdź innego - mruknąłem - sama mówiłaś że wielu cię chce, wiec to wykorzystaj - usmiechnąłem się - znajdź takiego przy którym będziesz się dobrze czuła - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 EmptyPon Sie 14, 2017 10:45 pm

— Obiecałeś ze tego nie zrobisz... OBIECAŁEŚ MI Tyler..— powiedziałam lekko podskakując.
— Nie łam obietnicy... Tyler prosze...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 19 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: