Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 10:42 pm

Podszedłem do niej ignorując wyciągniętą w moją stronę książkę, złapałem ją w talii, przyciągając do siebie.
- Nie o to chodzi, że nie chcę cię przelecieć, bo chce - przeniosłem dłonie z jej talii na pośladki - ale ci obiecałem, dlatego tez tego nie zrobię - odparłem, wpatrując się w jej oczy
- A ty na swoje ciało, masz narzucony tylko ten delikatny szlafrok, doprowadzając mnie do szału
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 10:44 pm

— Tak wiem. W porządku. — powiedziałam z lekkim uśmiechem. Wcale nie w porządku...
— Zaraz się umyje i przebiore w cos odpowiedniego. — obiecałam podnoszac wzrok.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 10:51 pm

Zsunąłem z jej ramienia szlafrok i zacząłem całować jej nagą skórę.
- Chociaż zaniosę cię do tej łazienki - mruknąłem, cały czas całując jej obojczyki i skórę
- No trudno, na to musisz mi pozwolić - zaśmiałem się i wsadziłem dłonie pod jej szlafrok, ściskając lekko pośladki i podnosząc.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 10:53 pm

Przymknelam oczy i zagryzłam wargę gdy pocałował moje ramie.
— Pozwoliłabym ci na wszystko..— szepnelam obejmując go za szyje gdy mnie podniosl.
— Wiesz o tym..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 10:56 pm

- Wiem, ale dobrze to słyszeć ponownie - mruknąłem i poszedłem z nią do łazienki. Podszedłem do prysznica i wszedłem do niego razem z nią.
- Teraz pozwolę ci się wykąpać - stwierdziłem, odstawiając ją na posadzkę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:05 pm

Zmarszczyłam brwi i przekrzywilam głowę.
— To... Musisz wyjsć...— powiedziałam lekko zdezorientowana.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:09 pm

Zaśmiałem się
- Naprawdę? - spytałem, unosząc brew
- No tak, wypadło mi to jakoś z głowy - uśmiechnąłem się do niej
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:17 pm

— No... A chcesz się wykapać ze mna?— zapytałam niepewnie.
— Jesli tak to... Przyjemność po mojej stronie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:20 pm

- Skoro sama proponujesz to skorzystam - wymruczałem jej do ucha
- To co...ile masz lat kochanie? - spytałem, uśmiechając się i rozplątując jej pas od szlafroka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:30 pm

— Powiem ci za tydzień...— powiedziałam z uśmiechem rozpinając jego spodnie.
— Jak juz znowu bedziesz niegrzeczny...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptyWto Sie 15, 2017 11:33 pm

-Dlaczego dopiero wtedy? - jęknąłem niezadowolony
- To długo - mruknąłem i zacząłem powoli ściągać szlafrok z jej delikatnej skóry
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:19 am

— Bo wtedy... Mam nadzieje dostać w zamian naprawde ostre ruchanko...— powiedziałam z uśmieszkiem. Przejechałam paznokciem po lini jego paska spodni, bardzo blisko...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:31 am

- A co jeśli nie dostaniesz? - spytałem i zrobiłem oczy szczeniaka.
- Jesteś naprawdę niegrzeczna - jęknąłem - naprawdę - powtórzyłem, ściągając z niej szlafrok do połowy piersi
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:36 am

— To się nie dowiesz ile mam lat...— odparlam.
— Ja? Ja jestem bardzo grzeczna...— powiedziałam. — Przeciez nic nie robię...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:41 am

- Oj jak nie od ciebie, to od kogoś innego - odparłem
- W ogóle - mruknąłem, uśmiechając się do niej. Opuściłem jej szlafrok, tak że sam z niej zaczął spadać i w ostatniej chwili wyrzuciłem go za prysznic.
- No ja bym dał mocne 12 na 10 - powiedziałem, skanując jej ciało
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:43 am

— A Dziekuje bardzo...— powiedziałam i szybkim ruchem ściągnęłam z niego spodnie wraz z bokserkami, wywalając je poza prysznic. Spojrzałam na niego z dołu i uniosłam brew spoglądając na jego męskość.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:48 am

Popatrzyłem na nią z góry i się uśmiechnąłęm
- Nie moja wina - mruknąłem - To ty tak na mnie działasz - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:50 am

Przysunelam się blizej i z lubieznoscia przejechałam językiem po całej długości jego penisa patrzac mu e oczy, po czym podniosłam się i jakby nigdy nic odkręciłam wie, zaczynajac się myć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 12:55 am

Jęknąłem z przyjemności, przytrzymując się ścianki prysznica
- No mówiłem - westchnąłem - okropna - zaśmiałem się i podszedłem do niej bliżej, obejmując ją w talii.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:05 am

— A co takiego zrobiłam?—zapytałam niewinnie. Zaczelam sunąc paznokciem od jego klatki piersiowej w dół.
— Szkoda ze ty jestes grzeczny...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:09 am

- Staram się - mruknąłem i zjechałem dłońmi na jej pośladki
- Dlaczego nie możesz być tak wstydliwa, jak większość dziewczyn? - spytałem - Patrzysz na nie, a one spuszczają wzrok i chichoczą do przyjaciółek - wyjaśniłem - Dobra ja nic nie mówiłem - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:11 am

Zrobiło mi się troche... Dziwnie. To znaczyło ze jestem bezwstydna czy śmiała?
Odwrocilam wzrok i zabrałam rękę.
— Nie mam przyjaciółek...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:14 am

- Dobra - mruknąłem - przestaje gadać - dodałem. No wiedziałem, że za dużo powiem. Wiedziałem. Kurwa.
- A przyjaciółki znajdziesz? - westchnąłem - jesteś tu od niedawna, tak jak ja - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:15 am

— Nie wiem... Moze. Nie wiem czy bede chciała zaufać komuś...— powiedziałam. — Moze rodzicom znow się cos odwidzi i mnie przeniosą do innej szkoły..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:18 am

- Często się przenosisz? - zapytałem
- W ilu szkołach już byłaś? - zadałem kolejne pytanie
- Co ile się przenosisz? - moje usta po prostu się nie zamykały, a w głowie coraz to więcej pytań się rodziło.
- Przepraszam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:20 am

— Jesli policzymy mugolska i te dwie w ktory h byłam dwa oraz piec dni... No to w czterech. — odparlam
— Nie często...— dodałam.
— A co?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:23 am

- To dobrze - mruknąłem, patrząc na nią
- Tak po prostu, z ciekawości - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:25 am

— A... Rozumiem...— odparlam i umilkłam na chwile. Odwrocilam się szybko w jego objęciach tak, ze jego dłonie które były na pośladkach, znalazły się na moim łonie. Sięgnęłam po płyn do mycia o zapachu jagody i wylałam odrobine na biust i dłonie, zaczynajac się myć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:30 am

- Co rozumiesz? - spytałem
- Podoba mi się taki obrót sytuacji - mruknąłem i zacząłem poruszać dłonią, która znajdowała się na jej kobiecości. Drugą dłoń położyłem na jej piersiach, rozsmarowując płyn.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:33 am

— No.. ze pytasz z ciekawości. — odparlam. Oparłam się o jego klatkę piersiowa gdy zaczął poruszać dłońmi.
— Tyler... Po co to robisz? Nakręcasz mnie niepotrzebnie... Nie sadzisz ze to nie fair?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:38 am

- Nie, ponieważ uważam, że to potrzebne - mruknąłem jej przy uchu - Uwielbiam, gdy wypowiadasz moje imię w ten sposób - odparłem
- Poza tym myślisz, że łatwo jest trzymać ręce przy sobie, gdy masz na wyciągnięcie ręki, taką laskę jak ty? - spytałem retorycznie, nie oczekując od niej odpowiedzi
- Odpowiem ci, że jest to cholernie trudne - mruknąłem i obie dłonie położyłem na jej talii.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:41 am

— Dlaczego akurat teraz musisz trzymać sie swojej obietnicy...— jeknelam unoszac dlon lekko do tylu by ułożyć ją na jego karku.
— Domyslam się... Ale pamiętaj ze ty tez nie jestes mi obojętny...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:44 am

- Może i tak - odparłem - ale to ja bardziej nie mogę wytrzymać bez ciebie, niż ty beze mnie - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 1:56 am

— Jestes pewien?— zapytałam unoszac brew. Wolna ręka rozsmarowywalam płyn na swoim brzuchu, co jakis czas zjeżdżając na jego dlon ktora znajdowała się na mojej kobiecości.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:01 am

- Owszem, jestem pewien - odparłem - przecież widzę, swoje zachowanie względem ciebie - mruknąłem.
- Wiesz, wydaje mi się...,a zresztą nie ważne - powiedziałem z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:04 am

— Hm?— zapytałam.
– Jak juz zacząłeś to dokończ...— powiedziałam unoszac głowę by na niego spojrzeć.
— Tyler... Mow
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:07 am

- Wydaje mi się, że powinienem wyjść, abyś w spokoju się wykąpała - stwierdziłem
- Rozmowa idzie nam coraz lepiej, ale mycie się nie za bardzo - powiedziałem, ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:14 am

— Ehhh... Nie idz. — powiedziałam i odwrocilam się do niego przodem. Znow sięgnęłam po butelke i wylakanynu na dlon po czym zaczelam rozsmarowywac go na jego klatce piersiowej
— Jest okej..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:18 am

- Nie zamierzałem nigdzie iść - odparłem - w sumie mógłbym tak spędzać kilka godzin - powiedziałem ze śmiechem, nabierając płyn na dłoń i rozsmarowując go po plecach brunetki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:22 am

— To dobrze. — odparlam skupiając się na tym co robię. — Pod prysznicem? Chciałoby ci się?— zapytałam przenosząc dłonie na jego barki i masując je przy okazji.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 2:25 am

- Z tobą - zamyśliłem się na chwilę - owszem - dodałem z uśmiechem, przenosząc rece na jej talie i tam rozprowadzając resztę piany. - A kto by nie chciał?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 6:56 am

— Taaak... A No w sumie racja. — powiedziałam i zasmialam się melodyjnie.
Przeniosłam dłonie na jego ramiona, przeglądając się im.
— Fajny jestes, wiesz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 10:02 am

- Oboje jesteśmy - mruknąłem w odpowiedzi. Moje dłonie zaczęły jeździć po jej ciele, badając każdy jego skrawek
- Ciekawe czy tak samo by to wyglądało, gdybyśmy byli w tym samym domu? - powiedziałem nie za bardzo myśląc.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 11:50 am

— To znaczy gdybys ty był w Slytherinie?— zapytałam z uśmiechem.
— Hmm... Tak samo. — odparlam. — A czemu miałoby się cos zmienic?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 EmptySro Sie 16, 2017 11:54 am

- Nie, gdybyś ty była w Hufflepuffie - wyjaśniłem
- Nie wiem - odparłem - po prostu tak się zastanawiam - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: