Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+3
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPią Cze 10, 2016 11:21 pm

Było to okrągłe, ziemiste pomieszczenie z niskim sufitem. Znajdowało się tam wiele żółtych kotar, mnóstwo miedzianych przedmiotów, sofy oraz fotele obite czarnym i żółtym materiałem. Okrągłe okna mieściły się tuż nad ziemią co sprawiało, że widać przez nie było falującą, zieloną trawę. Pod portretem założycielki: Helgi Hufflepuff stał okrągły kominek z drewnianym gzymsem zdobionym rzeźbionymi borsukami. Opiekunka domu, profesor Sprout, zaopatrywała pokój w wiele ciekawych roślin, które nie tylko go zdobiły ale także wzbudzały zainteresowanie zielarstwem wśród uczniów (dlatego też większość Puchonów była bardzo dobra z tego przedmiotu). Wystrój i położenie pomieszczenia sprawiały, że był on najprzytulniejszym pokojem wspólnym w całej szkole. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/

1.Matt Claws

Dormitorium Chłopców 1 Huffle10
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 12, 2016 9:50 pm

Wszedłem do jednego z najpiękniejszych miejsc w całym Hogwarcie, a mianowicie było to moje dormitorium. Tak, jak na razie tylko moje.
Całe pomieszczenie wypełniały okazy roślin, a meble mieniły się w brązowych i zielonych kolorach.
Od razu na myśl przyszedł Mi mój pokój w rodzinnym domu. Tam, jak i w całej posiadłości wprost roiło się od najróżniejszych gatunków kwiatów, krzewów, traw.
Położyłem swój bagaż na jasnej pościeli, aby następnie go lekko uchylić.
W mgnieniu oka z walizki w angielskim stylu wydostało się małe, czarne zwierzę. Uciekło od razu pod łóżko.
- Och, Gus, nie chowaj się tam. Przecież wiesz, że nie ma się czego bać - mruknąłem do własnego pupila. Byłem pewien, że on mnie rozumie, a nikt w tym miejscu nie mógł mnie przez to wyśmiać.
Chodziliśmy do szkoły pełnej magii, tu nikt nie znał takiego słowa jak ,,niemożliwe''.
Wypakowałem stertę książek, które aktualnie były przeze mnie czytane. Większość z nich dotyczyła mojej nowej fascynacji, a mianowicie hinduizmu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 13, 2016 6:36 pm

Po rozpakowaniu się, po prostu poszedłem spać. Nie przejmowałem się swoim milusim przyjacielem, który na nowo krążył po całym pokoju. Przecież znakomicie znał to miejsce.
Obudziłem się z pewnością o wczesnej godzinie. A raczej ktoś mnie obudził ciągnąc za włosy.
- Gus, to nie jest zabawne - mruknąłem znużonym głosem. Powoli próbowałem wrócić do życia.
Przebrałem się w szkolne szaty z ogromną niechęcią. Przynajmniej dzięki niej mogłem się skutecznie ukryć w tłumie.
Przeczesałem dłonią włosy. Rosły w naprawdę szybkim tempie.
Nagle na szafkę nocną wdrapał się szczur. Zostawiłem mu kilka ciasteczek, a następnie udałem się do Wielkiej Sali, która znajdowała się na parterze.

Następny post w Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Cze 14, 2016 8:15 pm

Wszedłem do pokoju chłopaków od razu zobaczyłem rośli wszędzie. Nie lubię roślin no chyba, że nie są w domu to są znośne. Położyłem walizkę z moimi rzeczami na wolnym łóżku mój pies plątał mi się pod nogami. Pogłaskałem go.
- Levi, pilnuj. - wydałem komendę pies wiedział o co mi chodzi wskoczył na łóżko i położył się koło moich rzeczy. Ubrałem się w szkolne szaty usiadłem fotelu i zacząłem czytać książkę o wielkich czarodziejach.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyCzw Lip 14, 2016 9:11 pm

Wszedłem do dormitorium i odłożyłem swoje rzeczy przy łóżku. Szybko ubrałem się w szkolne szaty, po czym wróciłem do Chris.

NP Pokój Wspólny (Huff)
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyCzw Lip 14, 2016 11:20 pm

Wróciłem do dormitorium. Od razu skoczyłem pod prysznic, a potem w samych spodniach dresowych, bo skoro nie miałem żadnego współlokatora, poszedłem spać.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPią Lip 15, 2016 12:12 pm

Obudziłem się na podłodze..Jak ja tu trafiłem? Podniosłem się i podniosłem pościel, która też leżała na podłodze. Poszedłem się umyć i ubrałem się. Zacząłem wypakowywać swoje rzeczy, a potem poczułem się głodny więc ruszyłem do Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Lip 19, 2016 2:03 pm

Gdy przybyłem do dormitorium czym prędzej udałem się do łazienki. Po szybkim prysznicu w samych dresach położyłem się na plecach i po chwili zasnąłem nawet nie zakrywając się kołdrą.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Sie 15, 2016 5:58 pm

Wszedłem do dormitorium. Położyłem dziewczynę na łóżku i wziąłem dresy leżące na podłodze. Sprawdziłem czy są świeże-Nie są-mruknąłem skrzywiając się. Otworzyłem kufer w poszukiwaniu innych spodni do spania. Jakieś znalazłem. Po chwili udałem się do łazienki i poszedłem się umyć. Wróciłem ubrany tak jak zwykle i położyłem się brzuchem na swoim łóżku i przymknąłem oczy. Po chwili zasnąłem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Sie 15, 2016 6:06 pm

Otworzyłam oczy i rozejrzałam się wokół. To nie był pokój spotkań ani moje dormitorium. Na jednym z łóżek zobaczyłam Charliego. Kiedy on mni tu przyniósł. Poszłam do łazienki, a na swojej twarzy zobaczyłam pełno wzorów narysowanych markerem. Eh, łatwo to nie zejdzie. Spędziłam trochę czasu na szorowaniu twarzy i wróciłam do pokoju. Wzięłam poduszki z każdego łóżka, fotela i kanapy i zrobiłam z nich szałas nad Charliem. Przykryłam to kilkoma kołdrami i wróciłam na łóżko podziwiając swoją rzeźbę.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 11:42 am

Podczas snu poczułem, że jest strasznie ciepło. Przecież, nie nakrywałem się kołdrą...Obróciłem się na bok, a potem poczułem jak coś na mnie spada. Otworzyłem leniwie powieki-Chriiiiis?-zawołałem i zacząłem wygrzebywać się z stosu poduszek i kołdry-Co ty zrobiłaś?-spojrzałem na nią zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 11:48 am

- Ekhem ... noooooo wcale nie zbudowałam na tobie szałasu z wszystkich poduszek z tego dormitorium.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 11:50 am

-Poo co?-zmarszczyłem brwi wygrzebując się z tego miejsca i podchodząc do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 12:09 pm

- W odpowiedzi na marker na mojej twarzy. Ciesz się, że nie noszę przy sobie patelni. Wtedy dopiero miałbyś przerąbane.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 12:11 pm

-A-Ale Chris to nie byłem ja! To była Isobel!
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 12:49 pm

- To było jej powiedzieć, żeby tak nie robiła. Wiesz ile czasu zmywa się marker z twarzy samą wodą? Byłoby szybciej, ale raczej nie masz acetonu albo zwykłego zmywacza do paznokci.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 1:03 pm

-Ace czego? Po co mi to?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 1:58 pm

- Eh ... faceci jednak są mocno niedorozwinięci - mruknęłam siadając na podłodze.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 2:14 pm

-No bo skąd mam wiedzieć, co to. Powinnaś się cieszyć, że nie wiem co to, bo gdybym wiedział to byłoby dziwne-zaśmiałem się siadając obok. Po chwili się zorientowałem, że przez ten czas byłem w dresach. Podniosłem się i wziąłem z kufra koszulkę, którą szybko ubrałem i usiadłem obok dziewczyny-Niczeego nie widziałaś-powiedziałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 2:28 pm

- Załóżmy, że nie. Chociaż w swoim życiu widziałam tyle, że mnie to nie rusza.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 5:52 pm

-Dzięki-parsknąłem i wziąłem poduszkę, którą podstawiłem sobie pod głowę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyWto Sie 16, 2016 5:54 pm

- Nie ma za co, Szarlotko - zaśmiałam się opierając głowę na jego ramieniu.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 12:13 pm

-Mhhm-mruknąłem i objąłem Chris jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 12:20 pm

Zamknęłam oczy i natychmiast zapadła cisza. Wsłuchiwałam się w nasze oddechy i pohukiwanie mojej sowy dobiegające zza ściany.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 1:33 pm

W sumie czułem, że nie muszę się odzywać. Spojrzałem na Chris, a potem na sufit.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:01 pm

Ta cisza powoli zaczynała mnie dobijać. Nie potrafię tak siedzieć bezczynnie. Cicho jestem tylko jak śpię.
- Powiedz coś - mruknęłam - Cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:06 pm

-Coś. Cokolwiek-powiedziałem cicho i podrapałem się po dłoni.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:09 pm

- Na bardzo śmieszne. Ha. Ha. Ha. Jesteś tak baaaardzo zabawny.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:32 pm

-No oczywiście, że tak-zaśmiałem się,
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:43 pm

- Masz coś więcej do powiedzenia? Jak niez to spadam - powiedziałam z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:50 pm

-Nieee idź-jęknąłem cicho i objąłem dziewczynę przyciągając ją do siebie-Niiigdzie nie idziesz
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 2:51 pm

- Eej - zaśmiałam się - Niby dlaczego mam nie iść? Co cię tak do mnie ciągnie.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 3:12 pm

-No i gdzie pójdziesz? Do Isobel, co?-zaśmiałem się dalej ją obejmując
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 3:23 pm

- A nawet jeśli, to co - powiedziałam - Tylko najpierw powiedz mi proszę, co cię tak do mnie ciągnie. Nie jestem jakoś specjalnie wyjątkowa.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 4:38 pm

-Jesteś zabawna, miła, inteligenta i jesteś najlepszą przyjaciółką jaką mógłbym mieć. Więc jesteś wyjątkowa-powiedziałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 4:51 pm

- Oj przestań, bo się zarumienię - zaśmiałam się - Nikt mi nigdy nie prawił takich komplementów.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 4:58 pm

-O! To jest jakaś nowość. Zarumieniona Chris-zaśmiałem się patrząc na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:01 pm

- A daj ty mi święty spokój - mruknęłam - Bo serio sobie pójdę.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:09 pm

-Noo dobra, przepraszam-powiedziałem opierając się o jej ramię.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:12 pm

- To nie brzmiało zbyt szczerze - powiedziałam odsuwając się od niego.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:22 pm

-Twierdzisz, że kłamię? Jeślibym to zrobił zauważyłabyś. Nie umiem kłamać-powiedziałem patrząc na nią-Zawsze gdy to robię nos marszczy mi się charakterystycznie. Przykładowo. W podstawówce całowałem się z chłopakiem-nos charakterystycznie się zmarszczył, a moje usta ułożyły się w krzywym uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:38 pm

- Ten krzywy uśmiech jest tak przerażający, że będę miała koszmary w nocy.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 5:43 pm

-To nie moja wina-zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 6:15 pm

- A właśnie, że twoja - mruknęłam - To zawsze jest twoja wina.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySro Sie 17, 2016 6:22 pm

-No najlepiej. Zwalić wszystko na mnie tak?-spytałem, a potem zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: