Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wspólna łazienka na korytarzu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyPią Cze 24, 2016 7:03 pm

Wspólna łazienka na korytarzu AZIENKA-1-1-Kopia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 1:07 pm

Jasne... Wydadzą ci kartę do pokoju... O ile masz dokumenty przy sobie... I tłumacz debilom ze dokumenty masz W ŚRODKU! !! Ja pierdole... Weszłam do (dzięki Bogu ) wolnej łazienki na korytarzu i podeszłam do lustra. Boże jak ja wyglądam. ..Widać że płakałam. .. Schylilam się do umywalki i przemylam twarz woda. Wytarlam ja ręcznikiem i chwile jeszcze stałam przed lustrem. Zauważyłam wiszące szlafroki oraz ręczniki pod umywalkami. Czyli będę mogła sie wykąpać. .. Jeden plus... Zatkalam wannę i odkrecilam kurki aby ją napełnić. Wlazłam do środka płyn do kąpieli który tworzył juz gęsta pianę i usiadłam na podłodze opierając się o wannę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 1:20 pm

Kiedy wanna się napełnila, zdjelam ciuchy i weszłam do środka. Jak miło. .. Wiedziałam że jak pozwolę sobie na za wiele to tak to się skończy. . Predzej cz później. ..Zamknęłam oczy i położyłam się w wannie. Hui.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 1:32 pm

Po kąpieli wyszlam z wanny i spuscilam wodę. Wytarłam się i założyłam jeden z szlafrokow. Siedziałam tam jakiś czas po czym w końcu z powrotem założyłam swoje ciuchy i wyszlam z łazienki. Usiadłam pod nią, opierając się plecami o drzwi. Dlaczego.. ja zawsze śpię albo w salach lekcyjnych.. albo w męskich dormitoriach. .. albo właśnie na korytarzu... Ja pierdole. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:18 pm

Weszłam do łazienki czując, że muszę ochłonąć. Zauważyłam kogoś obok swoich nóg, zaskoczona zobaczyłam, że to SooAh. Podeszłam do umywalki i ulżyłam swojej rozpalonej twarzy zimną wodą. - Nie masz znów gdzie spać? - zapytałam schładzając się wciąż.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:22 pm

Otworzyłam oczy słysząc głos Isobel. Zaśmiałam się. -To aż tak oczywiste? -zapytałam po czym dostałam napadu śmiechu. -Wybacz., po prostu ... Ehh to takie żenujące. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:24 pm

- Oczywiste może nie. Nie miałam pewności, ale biorąc pod uwagę, że jesteś aspołeczna i siedzisz tutaj, bo raczej na nikogo nie czekasz, to tak podejrzewałam - odpowiedziałam i usiadłam na brzegu umywalki. Spojrzałam na nią. - Chcesz u mnie w pokoju spać? Mogę spokojnie zwolnić miejsce w swoim pokoju. Spokojnie, będziesz miała łóżko dla siebie, bo są dwa.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:27 pm

-Nie... Zostane tutaj.. jest chłodniej niż w pokojach... poza tym... nie chciałabym jeszcze od ciebie usłyszeć ze mnie nienawidzisz.. a czekaj... ups... -zasmialam sie. Taa...-Chce ci coś powiedzieć. .. Ale nie teraz... Kiedyś. .. Kiedyś jakbyśmy miały okazję się spotkać. .. przypadkiem. .. wtedy mi o tym przypomnij... ze mam ci coś powiedzieć. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:39 pm

- Nie mam Ci już nic za złe. Minęło mi tamto uczucie, poza tym widzę jak się zmieniłaś i starasz się być lepsza niż wcześniej. Ślizgonka i będzie spała byle gdzie? Nie mam ani ja ani Ty nic do stracenia.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:45 pm

-Jakie uczucie? Ty też zaczynasz.... to naprawdę mnie nie bawi... Carl juz mi wystarczył. .. -odchyliłam głowę do tyłu. -poza tym... ja się nie staram... Nie zamierzam przynajmniej... Nie chodzi o to czy masz mi coś za złe czy nie... Dopóki mnie nienawidzisz jest dobrze... Chodzi mi o to ze chce ci kiedyś wyjaśnić dlaczego taka jestem. Mam taką potrzebę okej...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:54 pm

- Ani Cię nie nie lubię, ani nie lubię. Tyle. Nie chcesz pomocy to nie - wzruszyłam ramionami i wyszłam.
NP: Pokój dwuosobowy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 2:57 pm

No to żeśmy se pogadały. .. Ehh...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:30 pm

Przypomniałam sobie, że zostawiłam tu coś. Wróciłam. Zatrzymałam się przy okazji koło umywalki. - Teraz możesz mi to powiedzieć, nie ma nikogo ani tu ani na korytarzu - powiedziałam patrząc na nią. I tak nie byłam specjalnie senna i nie miałam co robić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:35 pm

-Ale co? -zapytałam patrząc na nią. -Chodzi ci o to co chce ci powiedzieć. ..?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:36 pm

Kiwnęłam głową siadając obok.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:38 pm

-No... Chodzi o to że się boje. Kiedy ludzie się do mnie zbliżają. -powiedziałam.  Juz mi nie zależało.  Równie dobrze ktoś mógłby się teraz znaleźć na korytarzu... I tak bym to powiedziała.  -Mój tata był mugolem. A ja go zabiłam. To tak... w skrócie. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:42 pm

- Różnie się zdarza. Pewnie nawet nie zrobiłaś tego celowo, prawda? - zapytałam jej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 3:53 pm

-Tak..to znaczy nie. .. to znaczy nie chciałam tego... -powiedziałam patrząc w sufit żeby się nie rozpłakać -Ale zrobiłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:03 pm

Objęłam ją przyjacielsko, widziałam że jest bliska płaczu. - Co do mnie w pobliżu Ciebie, nie masz się czego obawiać - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:12 pm

-Wiem.. Chociaż to mi się udało. .. Mimo że wiem ze sprawilam ci ból. .. Na mnie też to wpłynęło. .. Nie jestem taka zimna kurwa na jaka się kreuje.... -powiedziałam wtulajac się w nią. -Tylko wiesz... ja to zrobiłam dotykajac go.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:15 pm

- Ale wiem, że nie zrobisz tego znowu - powiedziałam przytulając ciepło.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:17 pm

-Dlatego odtrącam wszystkich... Bo nie chce tego sprawdzać. ..Nie chce ryzykować. .. Nie zniósł kolejnego poczucia winy... -powiedziałam płacząc juz po chwili. -Nie chciałam tego zrobić. .. Nie chciałam naprawdę. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:21 pm

- Wiem - objęłam cieplej i pogłaskałam po ramieniu, dając się jej przy mnie wypłakać. Zrobi się jej lepiej, gdy wyrzuci wszystko z siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:24 pm

-Isobel... Myślisz ze jestem tchórzem? -zapytałam stlumionym przez jej rękaw głosem. -Że. .. nie mam honoru... Bo nadal żyje?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:27 pm

- Twierdzę, że jesteś odważna i silna, bo wciąż żyjesz. Ci co dadzą się zabić i odejść w zapomnieniu są tchórzami, boją się stawić czoło życiu - powiedziałam do niej z pocieszającym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:31 pm

-To jestem tchorzem. Bo..Ja się boję. .. Boje się stawić czoło życiu. -powiedziałam ogarnia jąć włosy z twarzy. -Do tego.. Pozwoliłam żeby ktoś robił sobie żarty moim kosztem... I.. udało mi się zranić kolejna osobę! Hura.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:33 pm

- Kto robił sobie żarty? - zapytałam. - Powiedz który to, a źle skończy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:36 pm

Zaśmiałam się. -Carl.. najpierw powiedział. . Że mu się podobam.. a dzisiaj ze mnie kocha... a potem... jak zapytałam co właśnie powiedział to... nie odpowiedział mi.. Po prostu mu się wymsknęło. .. Zażartował sobie...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:39 pm

- Carl... Po prostu jest nieśmiały, ale szczery. Myślę, że nie żartował - powiedziałam i spojrzałam na nią. - Nie wygląda na takiego jak teraz myślisz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:42 pm

-Tak... Heh... tak czy siak.. powiedział ze mnie nienawidzi... A.. może jestem naiwna.. ale po y slalom przez Mo net ze mówi prawdę. . Heh.. nawet nie wiem czemu... -powiedziałam zasłaniając usta dłonią żeby wyciszyć szloch.-Przepraszam. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:45 pm

- Jeśli wymagasz od innych by Cię nienawidzili, to pewnie powiedział tak... Z sarkazmem. Myślę, że jest wręcz przeciwnie niż mówił. Nie wygląda na zdolnego nienawidzić - powiedziałam wciąż ją głaszcząc pokrzepiająco po ręce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 4:48 pm

-Taa... Po prostu... Ehh. . Widziałam jego zmieszane okej... kiedy to powiedział. .. I. .. zrobiło mi się cholernie przykro kiedy mi nie odpowiedział. .. Do tego.. Najpierw mnie pocałował. . A potem odszedł. . Tak.. po prostu..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:01 pm

- Czyli on nie żartował i Cię kocha - powiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:02 pm

-Mhm... jak każdy. .-zaśmiałam się. -Tak w ogóle to.. co ty tu robisz? Bo raczej nie przyszłas tu dla mnie...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:04 pm

- Gorąco mi było i chciałam schłodzić sobie twarz wodą - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:06 pm

-Mhm... Ehh. .. dziękuję ze wysłuchałas mojego lamentowania. ..Idź juz spać. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:06 pm

- Nie chce mi się jeszcze spać - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:08 pm

-Będziesz zmęczona. ..-powiedziałam zdejmując szpilki z nóg, żeby normalnie usiąść. -Będzie cię głową boleć. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:09 pm

- Nie jestem zmęczona, nie ma się czego obawiać - odpowiedziałam z uśmiechem, oparłam się wygodniej i rozprostowałam nogi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 5:11 pm

-Jak.. chcesz..-powiedziałam tylko. Nagle sobie coś przypomniałam, -Isobel... co ty i Diana robiłyście w parku...?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 6:05 pm

Momentalnie się zaczerwieniłam. - Potknęłam się i przewróciłam na nią - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 6:07 pm

-A... no chyba ze tak...-powiedziałam ale mimowolnie uśmiechnęłam się pod nosem po chwili ziewajac.-Tak to wyglądało. ..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyNie Cze 26, 2016 9:15 pm

-Wiesz co... Idę się przejść. . Dzięki. .-cmoknelam ja jaw policzek i wstałam zakładając buty.-Do później. ..

Next: Park
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu EmptyPon Cze 27, 2016 4:50 am

- Nie ma sprawy - odpowiedziałam z uśmiechem i też cmoknęłam. Również wstałam i poszłam.
NP: Pokój dwuosobowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wspólna łazienka na korytarzu Empty
PisanieTemat: Re: Wspólna łazienka na korytarzu   Wspólna łazienka na korytarzu Empty

Powrót do góry Go down
 
Wspólna łazienka na korytarzu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: