Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Automat z przekąskami

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptyPią Cze 24, 2016 7:05 pm

Automat z przekąskami Metro3
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptyPią Cze 24, 2016 7:55 pm

Stanęłam przed automatem i wrzucilam monety po czym wybrałam jakieś krakersy. Po chwili paczka wypadła a ja ruszyłam korytarzem w stronę wyjścia. Przejdę się do parku.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptySob Cze 25, 2016 5:05 pm

Przechodząc po korytarzu natknęła się na automat. Zerknęła na przekąski i nie tylko. Zamyśliła się. Stała tak dobre z 10 min, myśląc co kupić. Utknęła między dwoma rzeczami. Wrzuciła monety i jej wybór przeważył batonik. Zjadła go po drodze do wyjścia z hotelu.

NP: Gdzieś w Londynie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptySob Cze 25, 2016 8:11 pm

Byłam okropnie głodna, więc natychmiast kupiłam ile się dało i usiadłam na podłodze obok automatów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptyNie Cze 26, 2016 6:45 pm

Zjadłam tyle ile pomieścił mój żołądek (czyli na prawdę dużo) i wyszła na spacer.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami EmptyPon Cze 27, 2016 12:29 pm

Po drodze do wyjścia poszłam do automatów i wzięłam sobie dwie paczki chipsów. Zjadłam na miejscu i pomyślałam, że jednak przejdę się najpierw do fontanny.
NP: Fontanna przy Tower Bridge
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Automat z przekąskami Empty
PisanieTemat: Re: Automat z przekąskami   Automat z przekąskami Empty

Powrót do góry Go down
 
Automat z przekąskami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: