Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wybrukowany dziedziniec

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyPią Cze 10, 2016 11:59 pm

jeden z dziedzińców Hogwartu. Jest połączony z wiaduktem oraz hangarem na łodzie. Cztery wieże znajdują się w każdym rogu tego dziedzińca: Wieża Wielkich Schodów, Wieża Gryffindoru, Wieża Północna oraz Wieża Kamiennego Mostu; wieża szpitalna i Wieże Mostu Wiszącego znajdują się pośrodku jego dwóch różnych stron. Często znaleźć tu można fanów gry w gargulki bądź szachy czarodziejów, a jeśli nie ma się z kim porozmawiać, zamieszkujący na stałe balkon przy dziedzińcu Sarkastyczny Gargulec niechętne, ale wda się w konwersację na dowolny temat. Korytarze czwartego, piątego, szóstego i siódmego piętra przechodzą obok tego dziedzińca. Dziedziniec otaczają mury obronne. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 10:52 am

Błędny Rycerz gwałtownie zatrzymał się na dziedzińcu.
- Hej ludzie - krzyknęłam - Wysiadamy!
Wstałam, żeby zebrać bagaże i przy okazji obudziłam każdego po kolei.
Podeszłam do Azazela i pocałowałam w policzek.
- Wstawaj - szepnęłam z uśmiechem - Jesteśmy na miejscu.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 10:53 am

-5 min...-Wymamrotała cicho...Po czym usnęła.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 10:55 am

- Rina - krzyknęłam i lekko potrząsnęłam puchonką - Nie ma pięciu minut chyba, że chcesz odjechać i zapłacić 2 galleony za każdy kolejny bilet.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 10:55 am

He? No dobra wstaje, wstaje już. - Podniosła się leniwie z fotela.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 11:03 am

Is i Azazel nie obudzili się. Pewnie przez to, że dużo wypili.
- Weź Is - powiedziałam do Riny - Ja wezmę Aza. Zaniesiemy ich do zamku.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 11:06 am

Kiwnęła głową. Wzięła Is.
- Idź pierwsza, bo się znowu zgubie w szkole. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 11:10 am

Wzięłam Azazela na plecy i chwiejnym krokiem ruszyłam do zamku.
- Zostawmy ich w Wielkiej Sali - powiedziałam - Mamy do niej najbliżej.

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyWto Cze 28, 2016 11:15 am

Ruszyła powoli z Is na plecach.
- Jeszcze trochę. Wielka Sala ..yosh..ikuzo..-Powiedziała cicho.

NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:23 pm

Wyszłam na dziedziniec, szczelnie owinieta płaszczem.  Miałam zaczekać tu na nową nauczycielke eliksirów.  Ja... Ta która też niedawno tu przyjechała. . No a le mus to mus. Nakaz od Wrzeszczacej góry .
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:26 pm

Wysiadłam z Błędnego Rycerza i stanęłam na bruku, rozejrzałam się i zauważyłam jakąś szatynkę. Ah, to pewnie ją wyznaczyli. - Hej - odezwałam się podchodząc do niej. - To Pani miała mnie oprowadzać? - zapytałam posyłając jej uśmiech.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:29 pm

-Dobry wieczór.  -uśmiechnęłam się do kobiety. -Tak ja. Jestem Anastasia Lankford, uczę obrony i jestem opiekunką  Puchonów. -przedstawiłam sie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:31 pm

- Miło mi poznać - podałam jej rękę, zaskoczyła mnie swoim młodym wiekiem, ale nie po tym oceniać nauczyciela, prawda? - Długo już tu Pani czeka?
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:33 pm

Uścisnęłam jej dłoń. -Vice versa. Ee nie. W sumie to chwile. -powiedziałam.  -Jak podróż?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:37 pm

- Cóż... Mogła minąć lepiej - westchnęłam. - Trochę niewygodne te siedzenia, ale jechałam krócej niż się spodziewałam. Zaskakujące - uśmiechnęłam się lekko i poprawiłam włosy.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:39 pm

-O.. To faktycznie dziwne. -zaśmiałam się.  -No dobra.. nie będę owijała w bawełnę.  Ten stary wariat wyznaczył mnie na osobę która oprowadzi cie po zamku. Zrobię to oczywiście ale musze ci powiedzieć ze ja nie znam Hogwartu.  Nie uczyłam się tu i jestem tu od przedwczoraj. Wiec będziemy zwiedzać na spontana bo temu staremu prykowi chyba coś nie halo.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:41 pm

- Ewentualnie można inaczej... Z tego co wiem, nie mam już dziś od razu jakichś zajęć. Jeśli Pani również nie ma, to chciałabym zaprosić do swojego pokoju na lampkę wina - zaproponowałam z łobuzerskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:42 pm

-Wino? A wolno nam tak w ogóle?  -zapytałam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:44 pm

- Cóż... Drobnym druczkiem było, że regulamin nauczycieli nie obowiązuje... - odpowiedziałam ciszej, nawet lekko się nachyliłam. - Ale są przecież po to, żeby je łamać jeśli już!
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:45 pm

Parsknęłam śmiechem. 
-W takim razie.. Chętnie skorzystam!  -powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:47 pm

- No to lećmy! Niech Pani prowadzi do pokoi, z tego co wiem mój jest urządzony już tak jak chciałam - uśmiechnęłam się szeroko, idąc w stronę zamku.
NP: Pokój Ilarii.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec EmptyNie Paź 30, 2016 10:59 pm

-No to wio! -powiedziałam I weszlysmy do zamku.
Next: Pokój Ilarii
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybrukowany dziedziniec Empty
PisanieTemat: Re: Wybrukowany dziedziniec   Wybrukowany dziedziniec Empty

Powrót do góry Go down
 
Wybrukowany dziedziniec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziedziniec Wieży Zegarowej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: