Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+24
Maddie Miller
Kai Joshua Graham
Viktoria Evans
Jason Smith
Eist Bloomkvist
Ilaria Salerno
Lykon Norris
Emily Black
Willow Harrison
Rose Weasley
Kath Black
Scarlett Dune
Alex Riddle
Katie Marow
Nathan Collins
Gregory Martin
James Shadows
Preston Blue
Isobel Tokisaki
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Charlie Caufield
Alessia Tokisaki
Christine Stephens
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 10:38 pm

Usiadłam wraz z nią na trawie. Uśmiechnęłam się delikatnie i westchnęłam czując delikatny wiatr.
-A właśnie..Skąd jesteś Sophie?..-
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 10:40 pm

- Z Calais, z Francji - odpowiedziałam i skrzyżowałam nogi. - A Ty?
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 10:51 pm

-Z UK, więc jakoś mega daleko nie miałam.-Mruknęłam poprawiając włosy.-Od ilu ogólnie..Tu tak jesteś? Nie którzy są tu od małego i w ogóle..A ja mam już 18 lat i dopiero się o tym dowiaduję.-Westchnęłam cicho..
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 10:52 pm

- Niecały rok szkolny - odpowiedziałam z uśmiechem i rozpuściłam związane do tej pory włosy.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 11:20 pm

Uśmiechnęłam się delikatnie drapiąc się po karku.
-Jeśli..Wiedziałaś że jesteś czarodziejem..to czemu od małego nie zaczęłaś chodzić?-Spytałam ciekawa..
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 11:23 pm

- Bo najpierw chodziłam do Beauxbatons. To taka francuska szkoła, dopiero później... - zatrzymałam się na chwilę, wzięłam oddech. - Musiałam... Tu się przeprowadzić i przepisać do Hogwartu... - wypuściłam powietrze ustami.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 11:46 pm

-To są emm jeszcze jakieś szkoły magii?-Spytałam nie doinformowana.-Ja raczej zostanę już w tej eh..Mój ojciec tu się uczył więc raczej nauczyciele powinni znać to nazwisko..-
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySob Paź 29, 2016 11:49 pm

- Ja znam trzy szkoły magii poza Hogwartem. Bułgarski Durmstrang, francuskie Beauxbatons oraz japońskie Mahoutokoro - odpowiedziałam i podsunęłam kolana pod brodę.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyNie Paź 30, 2016 7:37 pm

-A Chodziłaś do takiej wiesz..Normalnej szkoły? Dla Mugoli-Uśmiechnęłam się delikatnie..
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyNie Paź 30, 2016 7:59 pm

- Nie, nie miałam tej... Przyjemności? - zaśmiałam się lekko. - Ale kocham jeden ich wynalazek w sumie.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyNie Paź 30, 2016 8:56 pm

-Boję się zapytać jaki.-Parsknęłam śmeichem..
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyNie Paź 30, 2016 8:58 pm

- Aparat fotograficzny, nie masz czego się bać, halo! - dałam jej lekkiego kuksańca w ramię ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Sty 27, 2017 9:27 pm

Wybiegłam na błonia z wrzaskiem pełnym szczęścia i beztroski. W pewnym momencie bieg zaczął mi się nudzić, więc rzuciłam się plackiem na trawę i sturlałam w stronę jeziora nadal krzycząc.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 2:36 pm

Jeh w pół martwe ciało leżało w plamie krwi.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 2:45 pm

Lykon był już świeżo po zakwaterowaniu się w swoim pokoju i zdążył pownerwiać Ilarię na parę sposobów. Wybrał się na spacer, chciał dobrze poznać teren, w jakim teraz będzie się obracać. W końcu, miał on kiedyś przejąć Hogwart, a przynajmniej taki sobie postawił cel.
- Od kiedy ta szkoła jest po części psychiatrykiem? - spytał szatynkę, kiedy przeturlała się obok niego. W końcu, Norris szedł od strony jeziora, to tam był wcześniej. Kątem oka dostrzegł jednak Batmana... pfu, jakiś kształt lecący ku ziemi. Czyli pseudobatman, a opinia Lykona na temat tej szkoły się pogłębiła. Pół-normalna placówka, pół-psychiatryk. - Dobra, mamy nowego bohatera Hogwart Gotham City, nie jest jeszcze z tobą tak źle - rzucił żartem. Tak, dowcipy w takich sytuacjach były u Norrisa całkowicie normą. Nauczyciel udał się w kierunku barszczu, w którym były jedynie dwa uszka i to w ogóle nie odłączone od ciała. Zatrzymał się o krok od brzegu kałuży i nachylił się nad niebieskowłosą.
- Nad swoją rolą człowieka-nietoperza musisz jeszcze sobie popracować. Chyba, że zwyczajnie leczysz sobie plecy, to nie wnikam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 3:15 pm

Szczęście, że byłam akurat w gabinecie i widziałam przez okno spadającą uczennicę. Nie minęło dużo czasu, a biegiem dotarłam na błonia. Oczywiście kogo tam zobaczyłam? Lykona. Jeśli miał coś z tym wspólnego, dopilnuję by wyleciał z kadry nauczycielskiej.
- Odsuń się - warknęłam po dotarciu na miejsce i odepchnęłam go na bok. Usiłowałam zachować zimną krew, musiałam. Z różdżką skierowaną w stronę Emily, mojej niedawnej uległej, mruczałam pod nosem wszystkie zaklęcia leczące jakie znałam. Między innymi dzięki jednemu z nich krew wróciła do jej organizmu, krwotoki się zasklepiały, ale to nie było wszystko czego potrzebowała teraz krukonka. Nie chciałam ryzykować podniesienia jej rękami, dlatego za pomocą zaklęcia podniosłam ją do góry, by się unosiła nieruchomo i nic nie zostało naruszone w jej organizmie.
- Jeśli to twoja sprawka, to pożałujesz - wycedziłam do Norrisa i ruszyłam szybkim krokiem w stronę szkoły, a za mną unosiła się Emily.
/zt
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 3:25 pm

- Jakbym to ja był wszystkiemu winny, oczywiście, od razu zwal winę na mnie - przewrócił oczami i rozłożył bezradnie ręce. Nie dziwiło go jednak podejrzenie Ilarii, dobrze wiedział za kogo ona go uważała. No co, dziewczyna szukała andrenaliny, trochę przesadziła, a Lykon już jest podejrzewany o próbę zabójstwa! Westchnął ciężko i udał się szybkim krokiem za czarnowłosą nauczycielką, nie zamierzając odpuścić. Może zostanie Jokerem?
/zt
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 8:21 pm

Turlałam się dalej, jak gdybym była opętana przez Zozo czy innego szatana. W sumie, zawsze się tak czułam. Nawet nie zauważyłam mężczyzny, który chwilę temu przechodził obok mnie, a nawet latającej uczennicy, która próbowała zostać sową. Przykre, na prawdę.
Powrót do góry Go down
Eist Bloomkvist

Eist Bloomkvist


Liczba postów : 15
Join date : 24/09/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:28 pm

Co sprowadzało tutaj Eista, w sumie chyba chyba czas się trochę przewietrzyć odpocząć od tych książek. Niby było wszystko w porządku do czasu aż nie zobaczył nieidentyfikowany obiekt turlający. Przekrzywił głowę,podszedł do obiektu i zatrzymał dziewczynę nogą
-Co ty tu trenujesz? Chcesz być kulą do kręgli?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:32 pm

- Jestem nielatającym tłuczkiem, nie widać? - powiedziałam do nieznajomego chłoapaka, który właśnie podszedł i podniosłam się z trawy - Co, już nie można się w spokoju turlać? Dobrze, że nie zaczęłam palić tej trawy, a potem jej wąchać, bo byłoby wesoło.
Powrót do góry Go down
Eist Bloomkvist

Eist Bloomkvist


Liczba postów : 15
Join date : 24/09/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:36 pm

-Tłuczkiem? Prędzej bym powiedział że złotym zniczem, ale za mało w tobie złota-zaśmiał się cicho i patrzył na nią wesoło. No dobra tutaj były naprawdę interesujące Persony
- Nie no możesz się turać jak chcesz i kiedy chcesz, byłem poprostu kim jest ta kulka bez żuka gnojarza. A co do trawy to rzeczywiście że tego nie zrobiłaś
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:40 pm

- Złota akurat jest we mnie sporo. Szczególnie w kolorze moich szat - powiedziałam z uśmiechem - Chris, Hufflepuff.
Podałam chłopakowi jedną rękę, a drugą otrzepałam z siebie resztki trawy.
- Taki trochę śmieszek z ciebie. Teoretycznie, powinnam obrazić się za kulkę bez żuka gnojarza, ale tym razem ci odpuszczę.
Powrót do góry Go down
Eist Bloomkvist

Eist Bloomkvist


Liczba postów : 15
Join date : 24/09/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:42 pm

-W to nie wątpię, pewnie w sercu jest go jeszcze więcej- powiedział z uśmiechem i wziął jej dłoń po czym ją ucałował- Miło mi poznać Eist jestem z Gryffindoru- odpowiedział jej z uśmiechem patrząc jak się otrzepuje z trawy,
-Cóż czasem zapominam jak się funkcjonuje między ludźmi, więc wybacz mi ten nie takt- powiedział z miną kota w butach
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:46 pm

- Okay, wybaczam - mruknęłam - Gryffindor, tak? Jak widzę, odwagi ci nie brakuje. Mało kto odważyłby się pocałować w rękę przypadkowo spotkaną dziewczynę, która dosłownie dwie minuty wcześniek tarzała się w trawie i błocie. W ten sposób możesz się nabawić psychozy, chorób układu pokarmowego albo zostać opętanym przez cokolwiek, co do tej pory trzymało się mnie.
Powrót do góry Go down
Eist Bloomkvist

Eist Bloomkvist


Liczba postów : 15
Join date : 24/09/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 01, 2017 10:52 pm

-O nie i co ja teraz pocznę? Muszę jak najszybciej iść do Munga zarezerwować jak najlepsze miejsce. Czy może nie będzie aż tak źle, jak myślisz? Może starczy zwykła wizyta w skrzydle szpitalnym?- powiedział po czym nim tak dziwnie zatrzęsło. Nie nie miała epilepsji, co najwyżej ją symulował
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyCzw Lut 02, 2017 10:18 am

- Tak, jak myślałam. Zostałeś opętany - powiedziałam z udawanym przerażeniem na widok trzęsącego się gryfona - Żadna wizyta w skrzydle szpitalnym ani w Mungu ci nie pomoże. Potrzebujemy egzorcysty, teraz zaraz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 2:00 pm

-Ewentualnie ja. Jestem lepsza niz diabeł a egzorcyzmy to moje dzieło. -powiedziałam stając za Christine.
-Czy ktos w ogóle o mnie jeszcze pamięta? Człowiek znika na jakos czas, spodziewa sie miliona listów a tu co? Nawet jeden nie przyszedł..-powiedziałam smutno, wkładając ręce do czarnego, zimowego płaszcza.
-Juz nie wspomnę o tym ze nikt mi czekoladek nie wysłał. Ani oppa, ani Isobel. Christine tez nie...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 3:30 pm

Odwróciłam się słysząc znajomy głos za sobą i gdy tylko ujrzałam Soo, natychmiast rzuciłam się jej na szyję.
- O Merlinie! SooAh, ty jeszcze żyjesz - krzyknęłam w tym samym czasie wybuchając śmiechem - Gdzieś się podziewała?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 3:44 pm

-Ojeju no jasne ze tak! - zasmialam sie obejmując ją.
- Tu i tam.. I gdzieś jeszcze...- odpowiedziałam.
-Byłam wszędzie Chris. Musiałam popracować troche nad sobą a do tego potrzebowałam tylko siebie i Cong Conga. - wyjaśniłam.
-Ale wy najwyraźniej juz zdążyliście o mnie zapomnieć
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:31 pm

- No błagam cię. Jak miałabym o tobie zapomnieć? Przecież to jest niemożliwe - zaśmiałam się - Wszyscy za tobą tęskniliśmy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:45 pm

-Zauwazylam...-mruknelam ze smutkiem.
-Gdzie reszta? Nie widziałam jeszcze nikogo.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:48 pm

- A wiesz, że nie wiem? - mruknęłam - Może są w pokojach wspólnych albo w Wielkiej Sali? Wyszłam z zamku jakiś czas temu, więc może zdążyli się pojawić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:49 pm

-Okej. -przytaknelam. Spojrzałam na zamek.
-Moze gdzieś sie przejdę. Nie bede wam przeszkadzac. Tylko nic mu nie zrób..
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:50 pm

- Postaram się - powiedziałam z szerokim uśmiechem - A ty nawet nie próbuj znowu znikać na tak długi czas.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 4:52 pm

-Zastanowię sie. -puściłam jej oczko po czym zaczelam sie cofać.
-Do pozniej. -dodałam i ruszyłam przed siebie.
NeXT : Gdziekolwiek
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptyPią Lut 03, 2017 8:48 pm

Jako, iż kolega się trochę wyłączył i machanie otwartą dłonią przed jego twarzą za bardzo nie działało, to ruszyłam w stronę szkoły. Całkiem miły chłopak, no ale cóż, trzeba go było tam zostawić.
NP : ws
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:22 pm

Wyszedłem na błonia wraz z Mią. Nie jest groźna. Trochę narwana ale nigdy nic nikomu nie zrobiła. Za pomocą różdżki i śniegu wyczarowałem kulkę śnieżną która lewitowała nad ziemią, i mimo że Mia się na nią rzucała i przegryzała, ta jakby się odbudowywała, tak że moja wilczyca miała non stop zabawę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:26 pm

-Jason! Zaczekaj, przepraszam-Dogoniłam go i stanęłam przed chłopakiem. Spojrzałam na niego przepraszającym wzrokiem-Nie chciałam urazić ani Mii ani ciebie, nie powinnam tego mówić, przepraszam..-Westchnęłam, miałam nadzieję, że chłopak nie będzie się długo gniewał.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:30 pm

Usłyszałem swoje imie. Po chwili pojawiła się przede mną Viktoria. Patrzyłem na nią beznamiętnie.
— W porządku. — powiedziałem odwracając się od niej i odpalając papierosa. Stanąłem do niej bokiem patrząc na ciemne jezioro.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:41 pm

-Nie widze jakby było wporządku-Mruknęłam troche smutna patrząc na jego sylwetke. Okropnie sie czułam jak kroś był na mnie zły, zawsze chciałam być dla wszystkich miła..... Cóż nie zawsze się udaje.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:44 pm

— Nie widziałaś też że Mia nic ci nie zrobiła. — zaśmiałem się gorzko. — Posiadanie wilka, nawet w Hogwarcie, jest nie do końca zgodne z regulaminem... Gdyby przez Twoje " Nie jest groźna"— powtórzyłem tonem którego ona wcześniej uzyła. — Odseparowaliby ode mnie Mię. Miałabyś problem. I to duży
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 2:55 pm

-Nic nie zrobiła ale warczała więc zapytałam czy aby na pewno nie jest groźna, nie chciałam was rozdzielić....-Powiedziałam szybko i spojrzałam na wilka... To prawda, że nic mi nie zrobiła ale to warczenie lekko mnie przeraziło
-Na prawdę przepraszam.....-Powtórzyłam wyraźnie smutnym tonem.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 3:13 pm

— Już mówiłem że w porządku. Nie musisz przepraszać. — powiedziałem. Patrzyłem na biegającą Mię, zaciągając się papierosem. Ah...— Chcesz? — zapytałem wyciągając paczkę papierosów w stronę Viktorii.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 3:18 pm

-Nie, dziękuję- Kiwnęłam głową przecząco. Widzę, że jest zły....Jak on może tak spokojnie mówić o tym, że tak nie jest. Nie do końca go rozumiem ale jak zwykle mam nadzieję to zrobić. Może i jestem ciekawską osobą ale zawsze wychodziło mi to na dobre. Przyglądałam się biegającej Mii, wyglądała na szczęśliwą.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 EmptySro Lut 08, 2017 3:25 pm

Schowałem papierosy i za pomocą różdzki usunąłem śnieg z małej powierzchni po czym wyczarowałem grubą matę oraz puchaty koc na ziemi. Usiadłem na niej i spojrzałem na dziewczynę wskazując jej miejsce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 18 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: