Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+24
Maddie Miller
Kai Joshua Graham
Viktoria Evans
Jason Smith
Eist Bloomkvist
Ilaria Salerno
Lykon Norris
Emily Black
Willow Harrison
Rose Weasley
Kath Black
Scarlett Dune
Alex Riddle
Katie Marow
Nathan Collins
Gregory Martin
James Shadows
Preston Blue
Isobel Tokisaki
Sophie Neveu
SooAh Kwon
Charlie Caufield
Alessia Tokisaki
Christine Stephens
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 12:22 am

- Ale ja nawet nigdy nie widziałam jak ktoś lata, nie mam bladego pojęcia jak to się robi! - westchnęłam i mimo wszystko robiłam to co wskazała mi Alessia - Dobrze? - powtarzałam sobie w głowie wszystko co powiedziała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 12:36 am

- Hmmm... To może inaczej, daj mi chwilę, pokażę - odparłam, odsuwając się od niej i wyciągnęłam dłoń do swojej miotły.
- Do ręki - na moje polecenie, ta mi przywarła do ręki. Dosiadłam jej i zaczęłam w celach prezentacyjnych się unosić powoli do góry.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 12:39 am

Uniosłam tylko głowę, wodząc za nią wzrokiem. Miała klasę, to muszę jej przyznać.
- Uważaj na siebie. - powiedziałam jej, ale wątpię by jakkolwiek to na nią podziałało, czułam, że była mistrzynią w jeździe na miotle.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:01 am

- Och, kochana, na co mam uważać - zaśmiałam się lekko, po czy, wystrzeliłam przed siebie i zzrobiłam dwa szybkie kółka, pod koniec zwód Wrońskiego i rozpędzona ruszyłam na Rose. Zatrzymałam się w ostatniej chwili.
- Hey mama! - zaczęłam śpiewać, wykonując jeszcze jakieś bliżej nieokreślone ruchy sceniczne, co zapewne wyglądało komicznie.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:06 am

Zaśmiałam się, zakrywając usta dłonią.
- Jesteś świetna! - skomplementowałam cudny przyjazd, klaszcząc szybko w ręce.
Ile bym dała by tak śmigać jak ona...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:14 am

Wyszczerzyłam zęby dumna z siebie i przekręciłam się bokiem do niej, wciąż wisząc w powietrzu na miotle.
- Wiem, że jestem - powiedziałam, głaszcząc ją po policzku z przechyloną lekko głową. - I ty za jakiś czas też będziesz, Rose.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:22 am

- W życiu Ci nie dorównam. - dalej trzymałam miotłę pomiędzy nogami - Nawet nie ma takiej opcji. - wydusiłam z siebie tylko głośny jęk zawiedzenia... niby dla chcącego nic trudnego, ale chyba dostałam nagłej fobii przed wysokością.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:29 am

- Też tak mówiłam. Mój ojciec też latał doskonale i tak jak ty się czułam - odparłam, zabierając miotłę spomiędzy nóg i poklepałam swoją.
- Może chcesz się ze mną zabrać? Obiecuję, nie będę za bardzo szalała. - Posłałam dziewczynie szeroki uśmiech, wciąż głaszcząc policzek Rose.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 11:40 am

Jej dotyk sprawiał, że przez całe moje ciało przechodziły dreszcze, to było coś dziwnego, nigdy tego nie czułam.
- Jeszcze pytasz! Jasne, że chce. - odwzajemniłam jej uśmiech - Ale musisz uważać, bo jak zlecę to nie ręczę za siebie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:02 pm

- To świetnie - uśmiechnęłam się i ruszyłam, by zrobić kółko i podlecieć do Rose od tyłu. Powoli wsunęłam się trzonem miotły pomiędzy jej nogi i objęłam ją, dłońmi łapiąc wciąż trzon.
- Tylko trzymaj się mocno.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:35 pm

- Dobra - mruknęłam po dłuższym czasie siedzenia w ciszy - Pójdę się przejść, może na kogoś wpadnę i poznam więcej ludzi. Miło się z tobą gadało, Matt.
Wstałam z szerokim uśmiechem, otrzepałam się i z rękami w kieszeniach ruszyłam na spacerek po błoniach.
Faktycznie na kogoś wpadłam. Dwie dziewczyny latały na miotłach. Wow, jak ja dawno tego nie robiłam. Moja miotła leży gdzieś w składziku i się kurzy, a ja nawet nie wiem gdzie to jest.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:42 pm

- Cholera, czego mam się trzymać? - kurczowo złapałam się trzona miotły, blisko dłoni Alessi. Bałam się, strach przeleciał mnie szybciej niż mógłby trwać seks króliczków. Nie ważne.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 1:44 pm

Odprowadziłem wzrokiem dziewczynę, wcześniej się z nią żegnając. Nie wiedziałem, co mogę w tym momencie zrobić. Poczułem jak burczy mi w brzuchu. Podniosłem się i otrzepałem szatę z trawy, po czym ruszyłem w stronę zamku.

/zt/
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 2:08 pm

- Hmmm... Może zróbmy inaczej. Usiądź za mną, obejmnij mnie w pasie i trzymaj się mocno - zaproponowałam, stając już na nogach. Miotła przestała się unosić w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 2:20 pm

Odetchnęłam z ulgą, czując pod nogami matkę ziemie.
- To w sumie lepszy pomysł. - szybko przeniosłam się za nią, niemal przyczepiając się do jej pleców, splatając nerwowo ze sobą swoje dłonie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 2:41 pm

- Więc trzymaj się teraz mocno - powiedziałam jej i zajęłam wygodniejszą pozycję. Wystartowałam nie za szybko, by jej nie zrzucić tym z miotły i wzbiłam się w powietrze.
- I jak?
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 3:06 pm

Nawet nie zorientowałam się kiedy odbiłyśmy się od ziemi.
- Co jak? - spojrzałam w dół, natychmiast zaciskając swoje ramiona wzdłuż jej talii - Jezus Maria, jest tak wysoko. - zagryzłam swoją wargę, starając się patrzeć gdzieniegdzie i podziwiać krajobraz.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPią Lip 21, 2017 7:53 pm

- W porządku, spokojnie, nic ci się nie stanie - powiedziałam z rozbawieniem. Odwróciłam na chwilę głowę by na nią spojrzeć i nagle zaczęłam udawać że zaraz spadnę. Starałam się jednak, by nic nie przytrafiło się Rose. Po znalezieniu się w stabilnej pozycji zaśmiałam się melodyjnie.
- Podobają się widoki?
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySob Lip 22, 2017 11:55 am

- Nie strasz mnie tak Alessia! - krzyknęłam z przerażeniem kiedy uzyskałyśmy stabilną pozycję.
Jeszcze mocniej wtuliłam się w jej plecy, specjalnie gryząc ją delikatnie w bark.
- Widoki chciałabym zapamiętać do końca życia, a nie umrzeć za kilka chwil. - odpowiedziałam jej może trochę zbyt gwałtownie, ale to chyba z powodu nadwyżki adrenaliny.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySob Lip 22, 2017 12:40 pm

Przeszłam się jeszcze kawałek. Kocham świeże powietrze, ale co za dużo, to nie zdrowo. Szczególnie, jak nade mną latają dwie dziewczyny, a ja nie mam swojej miotły. Pójdę do zamku i jej poszukam. Kiedyś natrafię na ten głupi schowek na szczoty.
// np w zamku
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyWto Lip 25, 2017 11:42 pm

Roześmiałam się słysząc jej krzyk, a potem jęknęłam gdy poczułam jej zęby na swojej skórze. Bolało.
I zaśmiałam się głośno znów, gdy usłyszałam komentarz na temat widoków. A jej wypowiedź mi nie przeszkadzała, domyślałam się jak się czuje.
- Dobrze, już dobrze. A następnym razem zrób mi malinkę zamiast po prostu gryźć!
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 12:31 am

- Wolę gryźć. - pokazałam jej język, ale tylko mogła się domyślić, gdyż patrzyła przed siebie - Malinki to nie moja specjalność Allesio. - zacisnęłam swoje dłonie na jej tali, dając jej nieco przestrzeni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 1:47 am

- Gryzienie jest słabe, łatwo znika. Nie to co malinka - prychnęłam rozbawiona i zaczęłam się spokojnie wzbijać wyżej w powietrze.
- Dobra. Lecimy na słońce? Noc jest, nie usmażymy się.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 2:05 am

Zaśmiałam się, o mało co nie dławiąc się piórami jakiegoś ptaszyska.
- Jasne! Teraz jest wyłączone! Leć, będziemy pierwszymi ludźmi na Słońcu!!! - mówiłam entuzjastycznym i teatralnym głosem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 2:14 am

Wybuchłam śmiechem na sytuację z ptakiem. Panowałam jednak wciąż nad miotłą.
- No to w drogę! -- zawołałam wesoło, kierując się ku niebu.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 2:31 am

- Ej, ej, ej, ja tylko żartowałam z tą wycieczką na Słońce. - znów przywarłam do jej ciała, chowajac głowę za jej plecami by uniknąć kolejnych piór czy innego robactwa w mojej buzi, a fe.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 2:42 am

- Eh, szkoda... - jęknęłam teatralnie i opadłam ku dołowi. Po zaledwie kilku minutachjuż wylądowałyśmy spokojnie na ziemi.
- I jak wrażenia? - zapytałam z szerokim uśmiechem?
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptySro Lip 26, 2017 12:21 pm

- Cholera. - zaczerpnęłam świeży i przyziemny oddech, patrząc na nią jak w obrazek.
- Powiem Ci tak, adrenalina od dzisiaj to chyba moje drugie imię. - uśmiechnęłam się niewiarygodnie - Nie zabiłaś mnie, więc masz u mnie plusa. - odetchnęłam z ulgą, kończąc swoją wypowiedź.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyNie Lip 30, 2017 2:44 am

Cieszyłam się z tego jak patrzyła na mnie, wrecz czułam dumę. Nawet jako Azazel kochałam się pochwalić umiejętnościami, zaimponować i to przetrwało.
— Andrenalina jest dobra, Rose - odparłam z uśmiechem, teraz to ja patrząc się jak w obrazek. Przez jej uśmiech.
— Takie piękno miałby stracić ten świat, och, proszę cię Rose - dodałam z rozbawieniem. — Chcesz się uczyć latać czy porobić coś innego może jednak? — zapytałam, posyłając jej szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyNie Lip 30, 2017 12:37 pm

- Chyba na dzisiaj mam dość latania.- zmarszczyłam brwi, zatracając się w jej oczach. Przyłapałam się na tym, kiedy minęła chwila zanim otrząsnęłam się - Tylko nie mam pomysłu co mogłybyśmy porobić. - nerwowo przegryzłam policzek od środka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:40 pm

Wyszłam na błonia, trzymajac dłonie za plecami. Chodzenie w szpilkach po trawie nie było zbyt wygodne ale cóż... Nie wszystko musi byc wygodne.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:43 pm

Szedłem cały czas za nią. Myślałem że zdejmie szpilki, gdy wyjdziemy, ze wzgledu na nierówny teren. - Nie zmienisz butów? - spytałem zdziwiony
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:52 pm

— Nie. — odpowiedziałam.
— Dlaczego? Zle wygladaja?— zapytałam chwiejac się lekko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:54 pm

- Wyglądasz Super, ale wygodne nie są - odparłem - Zdejmij je na 2 sekundy i daj je mi - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:56 pm

— Nie bo bede musiała dotknąć gola stopa trawy. — odparlam patrzac na niego jak na idiotę.
— Czy ty myślisz tylko o moich cyckach? Mowilam ci ze fuj...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 8:59 pm

- To wskoczył mi na plecy - wymysliłem - nie dotkniesz wtedy ziemi - odparłem
- Trzeba pomyśleć tylko króliczku - powiedziałem i pstryknąłem ją w nos
- To raczej ty myślisz cały czas o moim penisie - dodałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:00 pm

— Owszem. Bo ciagle jestem napalona. — przyznałam.
— Po co mam zdejmować buty skoro bede mogła sobie wskoczyć na twoje plecy?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:02 pm

- Widać - odparłem, przywracając oczami - Jak cię tu zerżnę, nadal będziesz napalona ? - spytałem
- Nie będę cię cały czas nosił - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:03 pm

— Tak. Nadal bede. — powiedziałam. — Ale tego nie zrobisz bo powiedziałeś ze mnie nie tkniesz. — wzruszyłam ramieniem.
— Dlaczego mam zdejmować buty?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:06 pm

- Oddam ci je wygodniejsze - westchnąłem
- Jak tak napalona jesteś, to obiecuje zerżnę cię wieczorem, gdzie tylko będziesz chciała - wyjaśniłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:22 pm

Westchnęłam ciezko i stanęłam, podchodząc do niego. Zdjęłam jednego buta i stanęłam gola stopnia na bucie Tylera, obejmując go jedna ręka w pasie. Zdjęłam drugi but i druga stopę ułożyłam tak jak pierwsza.
— Nie chce... Skoro chcesz udowodnić sobie ze jestes w stanie nad sobą zapanować to nie bede ci tego psuła. Dam sobie radę. Prosz..— powiedziałam unoszac szpilki do góry.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:29 pm

- Trzymaj je - powiedziałem i jedną dłoń umieściłem na jej talii, zaś drugą chwyciłem za różdżkę i wycelowałem nią w szpilki brunetki. Szepnałem zaklęcie i w tym momencie jej szpilki zmieniły się w sandałki, które były na pewno wygodniejsze od szpilek.
- Teraz powinno być wygodniej - odparłem
- A co do seksu, to udowodniłem już sobie, ale jak nie chcesz to zmuszać nie będę - puściłem jej oczko cały czas trzymając ją w pasie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:32 pm

Spojrzałam na sandałki lekko się krzywiąc. Niech bedzie.
Spojrzałam na chłopaka, przenosząc wzrok na jego usta.
— Zawsze chce. — powiedziałam cicho.
– Ale dzisiaj daj sobie spokoj...— dodałam zakładając sandałki i tym samym schodząc z jego butów.
—Ko...— urwałam szybko wiedząc ze to... Nie powinno byc mówione głośno.
— Korzystnie wygladasz...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:38 pm

- Jak chcesz zmienie na inne - zaśmiałem się, widząc jej skrzywioną minę
- To dobrze, że zawsze chcesz, tak samo jak ja - dodałem stojąc za nią
- Zdajesz sobie sprawe, że to ostatnie zdanie nie ma sensu - odparłem - i wiem co chciałaś mi powiedzieć - zaśmiałem się. Może kiedyś się do tego przyzwyczajenia, ale wolał bym, żeby znalazła innego godnego jej uczuć chłopaka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 EmptyPon Sie 21, 2017 9:48 pm

— Nie No... Moze byc..— mruknelam.
— Jak to nie ma sensu..— podrapałam się po karku.
Uniosłam na niego spojrzenie.
— Chciałam... Ale tego nie zrobiłam. I nie zrobie. — powiedziałam poważnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 21 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: