Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cieplarnia

Go down 
+12
SooAh Kwon
Matt Claws
Diana Blake
Charlie Caufield
Samantha Drought
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 4:46 pm

Weszłam do cieplarni po świeży zapas melisy i mięty. W sali dostrzegłam dwójkę Ślizgonów - Azazela i SooAh. Wyglądali... dziwnie. Smutni i zmartwieni. Dosłownie jak nie oni.
- Czy coś się stało? - zapytałam, wyrywając się z zadumy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 4:51 pm

Cholera... Akurat ona. - Carl nie żyje, utopił się. Brak pulsu, jakiejkolwiek reakcji na światło.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 4:54 pm

Spojrzałam na nich zaskoczona.
- I mówcie o tym tak spokojnie? Czy was do reszty powaliło? Przynieście mi go do mojej pracowni. W tej sekundzie. Już was nie ma! Tą sprawą trzeba się zająć na poważnie! Wiecie, że możecie mieć z tego powodu naprawdę ogromne problemy?!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 4:56 pm

- A jaki mam być? - zapytałem kładąc Soo na krześle, podszedłem bliżej do nauczycielki. - Panikować, by i ona panikowała? Krzyczeć, histeryzować, płakać? Muszę być opanowany, silny i spokojny, ona straciła ukochanego, musi mieć jakieś oparcie - rzuciłem chłodno  i poszedłem na błonia. Wróciłem z ciałem i położyłem przed nią na ławce.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 5:00 pm

Szybko przyniosłam jeden z eliksirów ze swojej klasy i wlałam ciecz do ust chłopaka, jednocześnie mamrocząc pod nosem kilka słów. Miałam nadzieję, że to zadziała. Chociaż Carl nie pamiętałby wtedy części swojego życia, to przynajmniej byłby żywy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 5:02 pm

Odsunąłem się, zastanowiło mnie czy uda się jej dokonać cudu. Oparłem się o ścianę zakładając ręce i przyglądając się jej czynnościom.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 5:13 pm

Moja klatka piersiowa unosiła się lekko i opadała. Poczułem jak piecze mnie skóra na karku. Po chwili otworzyłem oczy i zmrużyłem je, a zaraz potem nastąpił napad niekontrolowanego kaszlu. Gdy skończyłem podniosłem się i rozejrzałem po miejscu. Wyglądała na szklarnie. Przynajmniej tu ciepło- Co ja tu robię? Dotarłem do Hogwartu?- skierowałem to pytanie do stojącego nieopodal chłopaka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 11:01 pm

Podniosłam głowę w momencie kiedy usłyszałam jego głos. -Carl? -powiedziałam zachrypniętym głosem. -Carl? -powtorzyłam zrywając się z krzesła i podchodząc do niego. Złapałam jego twarz w dłonie i pocałowałam w usta. -Nie zostawiaj mnie
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 11:12 pm

Gdy usłyszałem swoje imię obróciłem głowę w kierunku owego głosu. Była to jakaś dziewczyna w samej bieliźnie. Nim zdążyłem zapytać skąd zna moje imię, ona podeszła do mnie i pocałowała. Spojrzałem na nią zdezorientowany i nie odwzajemniłem tego. Po chwili gdy się odsunęła przejechałem, po włosach, które były mokre. Nie przypominam sobie abym brał prysznic. Z resztą nieważne-Skąd znasz moje imię? I dlaczego mnie pocałowałaś i mówisz o tym abym Cię nie zostawił? Nie wiem kim jesteś-powiedziałem i potem spojrzałem na siebie i zauważyłem że mam tylko bokserki. Zaśmiałem się- A więc tak witacie nowych uczniów w Hogwarcie? Nieeeźle-powiedziałem rozglądając się po miejscu gdzie przebywałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 11:24 pm

Zabrałam dłonie zaskoczona i odsunęłam się. -Carl... Co ty wygadujesz? Przestań już. Wiem że źle zrobiłam ale blagam cie wybacz mi. Ja juz nigdy więcej tak nie zrobię. Przepraszam. Carl, ja nie byłam w pełni świadoma tego co robię. To było głupie
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 11:43 pm

-Ale naprawdę nie wiem, o co ci chodzi. Nie wiem kim jesteś- powiedziałem dalej mierząc ją wzrokiem- Uwierz mi zapamiętałbym, gdybym Cię znał- dodałem drapiąc się po ręce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySro Sie 10, 2016 11:57 pm

-Ale... Ale Carl... My jesteśmy razem. Co ty wygadujesz? Jak mam na imię? -zapytałam patrząc na niego uważnie. -Jakie przezwisko ci nadalam?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 8:35 am

-Musiałaś sobie coś ubzdurać. Nie znam cię. Nie wiem jak masz na imię. Nie wiem kim jesteś-powiedziałem marszcząc brwi-Już skończyliście sobie żartować?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 8:57 am

-Ale...ale Carl... ja sobie tego nie ubzdurałam. -spojrzałam na Diane a potem na Aza. - N-Nie ubzdurałam. Nie ubzdurałam
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 9:43 am

-Jestem pierwszy dzień w szkole. Pierwszy raz Cię widzę. Nie wiem dlaczego jestem w tej szklarni i dlaczego jestem cały mokry-powiedziałem i zeskoczyłem z stołu na którym byłem-A ja myślałem, że chociaż w Hogwarcie obejdzie się bez kocenia- mruknąłem i poprawiłem włosy- W każdym razie, nie wierzę ci- powiedziałem do tamtej dziewczyny- Nie byliśmy razem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 10:57 am

-Jak to nie byliśmy razem?-powtorzyłam z płaczem. -Carl, dlaczego tak mówisz? Przestań. Juz cie przeprosiłam. Co jeszcze mam ci powiedzieć? Nie mścij się tak.-powiedziałam klękając na ziemi i przysiadajac na piętach. -Przepraszam. Nie rób mi tego. To było głupie. Przepraszam. Isobel tez zaraz przeprosze. Carl..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 11:37 am

-Posłuchaj-westchnąłem kucając na przeciw dziewczynie. Delikatnie uniosłem palcami jej podbródek aby spojrzała mi w oczy-Naprawdę nie wiem, kim jest Isobel i co zrobiłaś, ani za co przepraszasz. Nie mszczę się, bo nawet nie wiem za, co. Proszę cię. Nie pacz. Takie dziewczyny, jak ty nie powinny płakać tylko się uśmiechać-powiedziałem patrząc w jej oczy, a potem odsunąłem swoją rękę- Naprawdę mi przykro, ale nie wiem kim jesteś.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 11:54 am

Patrzyłam na niego, starając się chociaż raz spojrzeć mu w oczy, ale nawet w tej chwili mi się to nie udało. Kiedyś powiedział coś podobnego. Że powinnam się uśmiechać a nie płakać. -Ty naprawdę nie wiesz kim ja jestem? Nie pamiętasz... tego co między nami jest? Nic?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 12:09 pm

-Nie miałbym po co udawać, że nie pamiętam. To byłoby podłe i raczej nie w moim stylu. Jestem pierwszy dzień tutaj i wcześniej cię nie znałem. Nie wiem kim jesteś, oprócz tego, co widzę, że jesteś dziewczyną, uczennicą Hogwartu, która mnie zna, chociaż ja widzę cię po raz pierwszy-powiedziałem siadając obok niej
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 12:16 pm

Nic nie pamieta. Nie pamięta mnie. Ani niczego co ze mną związane. Milczałam, zastanawiając się chwilę. -To... dobrze. Nie znamy się. Masz rację. Chyba sobie coś uroiłam. Być może. .Jestem niewyspana i coś mi się pokręciło. -powiedziałam starając się nie okazywać jak trudno mi to mówić. -Jakby Ci kiedyś wpadło do głowy żeby się do mnie zbliżyć czy zakolegować. .. to nie rób tego. Tak będzie dla ciebie lepiej.-powiedziałam zaciskajac pięści na udach żeby opanować drżenie
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 12:58 pm

Spojrzałem na nią. Dziwnie się zachowywała..-Uh, no okej?-powiedziałem podnosząc się z miejsca-Too ktoś wie gdzie są moje rzeczy?-spytałem patrząc po twarzach wszystkich obecnych, którzy oprócz dziewczyny nie odezwali się ani słowem. Dziwne.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyCzw Sie 11, 2016 3:23 pm

Patrzyłam przez chwile na chłopaka. Po chwili spojrzałam na ziemię i zasmialam sie cicho. Tak będzie lepiej. Kolejne łzy napłynęły mi do oczu wiec szybko starłam je wierzchem dłoni. -Ja chyba pójdę się przespać. -powiedziałam łapiąc się blatu i podnosząc. -Pójdę się przespać. Tak. No, pójdę. -powiedziałam powoli wychodząc z cieplarni i idąc do zamku.
Next: Dormitorium Soo
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptyPią Sie 12, 2016 2:59 pm

-Dziękuję za pomoc- mruknąłem widząc, że ani on, ani ona nie zamierzają mi tego powiedzieć. Zaraz potem opuściłem szklarnie.
NP Jezioro Hogwartu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:15 pm

Weszłam do cieplarni i przystanęłam na chwilę. Kto by pomyślał? Kiedyś tu siedziałam, uczyłam się i szalałam na punkcie nauczycielki, a teraz jestem już jako nauczycielka. Wciągnęłam zapach roślin i usiadłam wygodnie, rozmyślając nad tym, jak szybko czas ucieka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:33 pm

Zgubiłam się w lesie, ale w końcu udało nam się z niego wyjść i dotrzeć do cieplarni. Zanim weszłam otarłam spuchniete od łez oczy po czym weszłam do środka.
-Dzień dobry. -powiedziałam i stanęłam przy jednym ze stanowisk.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:45 pm

Weszłam do cieplarni. Byłam mocno spóźniona, ale nauczycielka nie powinna mnie za to zabić. Zobaczyłam Is i zastanawiałam się, jak bardzo mam przerąbane.
- Cześć ... to znaczy ... dzień dobry pani profesor - powiedziałam udając powagę i usiadłam w pierwszym lepszym miejscu.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:51 pm

Do tej pory błąkałam się po błoniach, albo siedziałam w pokoju wspólnym. Miałam totalnie gdzieś lekcje, o ile jakieś były, ale nie mogłam tak odrzucać wszystkiego. Niechętnie weszłam do cieplarnii nie mówiąc ani słowa i usiadłam gdzieś na końcu. Ważne, żeby się za bardzo nie wychylać.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:55 pm

-Dzień dobry..-powiedziałam trochę niepewnie wchodząc do cieplarni. Usiadłam niedaleko nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 5:59 pm

- Witam. - weszłam powściągliwym krokiem do sali, siadając w pierwszej ławce.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:02 pm

Byłem mocno spóźniony, po raz pierwszy w życiu. I to na początku roku. Świetnie Luke. Zająłem miejsce z daleka od znajomej profesorki, w przekonaniu, że mnie nawet nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:02 pm

- Witam - przywitałam się z uczniami, w których i tak widziałam swoich przyjaciół, gdy byłam uczennicą. Westchnęłam ciężko, musiałam jednak utrzymywać z nimi na lekcjach oficjalne relacje. Usiadłam na biurku i spojrzałam na nich. - Wie ktoś z was, czym jest skrzeloziele? - zapytałam, przez chwilę zawieszając spojrzenie na Nelly.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:05 pm

Zgłosiłam się ochoczo, odpowiadając bez pozwolenia.
- Roślina dzięki której przez godzinę możemy swobodnie pływać pod wodą. Rosną osobnikowi skrzela i błony między palcami. - uśmiechnęłam się do Isobel.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:08 pm

- Owszem, 10 punktów dla Slytherinu - odpowiedziałam z uśmiechem i zerknęłam na innych. - A teraz ktoś poza panną de Violine mi powie, jak przebiega przemiana? Szybko, długo? Człowiek to odczuwa czy też nie?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:11 pm

Zgłosiłem się zaraz po odpowiedzi mojej poprzedniczki.
- Trwa bardzo krótko, kilka sekund, ale przemiana jest bolesna. - patrzyłem z uznaniem na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:14 pm

- Owszem. Wie ktoś może, czy jest sposób na to, by przemiana nie było bolesna? - uniosłam pytająco brew. - Oraz co się dokładnie dzieje z człowiekiem, nie licząc tego, co wymieniła panna de Violine?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:18 pm

- Wydaje mi się, że moja koleżanka zapomniała o tym, że skóra delikwenta zażywającego skrzeloziele robi się zielona, lekko zielona? - podrapałem się palcami po brodzie - Dobrze mówię?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:24 pm

- Owszem, o to mi chodziło - odpowiedziałam zadowolona, że nie jest tak ciężko z wiedzą. - Teraz przedstawię wam swój sposób na łagodniejszą przemianę po skrzelozielu, stosunkowo niedawno to wymyśliłam i mój brat - obiekt testowy, stwierdził, że to działa - machnęłam różdżką i przed nimi pojawiły się kociołki oraz obok naczyń część w stylu naczynia do odcedzania, ale składała się na dwie pokrywy z otworami, metalowymi oczywiście. - Tam macie wodę, nalejcie i zacznijcie gotować wodę, weźcie też skrzeloziele - wskazałam na stolik z rośliną.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:28 pm

- Okej, to nie będzie trudne. - machnęłam włosami i wzięłam się do roboty.
Zaczęłam gotować nad kociołkiem wodę razem ze skrzelozielem, które miało strasznie odpychającą formę. Fuj.
Ukradkiem co chwilę patrzyłam na minę Isobel, w razie jakbym robiła coś źle.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:31 pm

- Gillywater - szepnęłam i uśmiechnęłam się lekko - Prościzna.
Nalałam wody do kociołka i zagotowałam ją. Jeżeli dobrze zapamiętałam przepis, to teraz powinnam dodać do niej posiekane skrzeloziele i gotować dalej, a następnie odcedzić.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:33 pm

- Umieśćcie skrzeloziele między tymi pokrywami, gdy już posiekacie i gdy skończycie, poczekajcie na dalsze instrukcje - powiedziałam siedząc spokojnie i patrząc na uczniów.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:33 pm

Moje dwie lewe ręce nie są zbyt pomocne, szczególnie w kuchnii. Robiłam wszystko, żeby się zbytnio nie poparzyć gorącą wodą lub nie zrzygać na widok mikstury. Westchnęłam ciężko i rozejrzałam się wokół siebie. To serio ma jakiekolwiek zastosowanie?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:36 pm

Czyli jednak nie? Eh, no dobra. Mam tylko nadzieję, że nie zrobimy z tego jakiegoś dzikiego narkotyku. Zrobiłam to, co kazała Is i czekałam na dalszą część intrukcji.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 6:38 pm

Wyjęłam zaklęciem skrzeloziele, by się nie oparzyć i szybko je posiekałam. Już w małych cząstkach wylądowało między pokrywami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 7:00 pm

Lekko spanikowana stalam jak idiotka nie wiedząc co robić. Dlaczego ja tu w ogóle przyszłam? Ja nawet roślin nie odróżniam... W końcu zaczęłam robić to co inni. Usłyszałam coś jakby fuknięcie.
-No co... Ty się ciesz że wiem jak się tobą zająć. .-szepnęłam do psa który wyglądał jakby go to bawiło. Przez nieuwagę włożyłam rękę z posiekanym skrzekozielem do wody która chwile wcześniej zagotowalam. Krzyknęłam, od razu machajac ręką i dmuchajac na nią. W oczach stanęły mi łzy. Kurwa kurwa kurwa jak ja nienawidzę zielarstwa. .. a trza było dać się pozrec w Zakazanym. .. Mimo bólu zabrałam się do dalszej roboty, kopiujac innych.


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Sob Paź 01, 2016 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 EmptySob Paź 01, 2016 7:02 pm

Bez zbędnego rozdrabniania się, zaczęłam robić to o co prosiła nauczycielka. Kiedy skończyłam, czekałam na dalsze rozkazy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cieplarnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Cieplarnia   Cieplarnia - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cieplarnia
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: