Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:08 pm

Objęłam bez zastanowienia Sophie, biedna nie wytrzymywała tego.
- To samo co z Azazelem? - zapytałam się siebie, nie będąc na bieżąco z wydarzeniami w Hogwarcie - To wszystko jest jakieś chore. - spojrzałam na Valentine.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:10 pm

- A co było z Azazelem? - zerknąłem na Melly. Pfu, Nelly. Za dużo tego nektaru... Który i tak w sumie wyciągnąłem z torby i odkręciłem, by się napić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:10 pm

-O co wam chodzi? To naprawdę przestaje być zabawne. Nigdy z nikim nie krecilam i nie zamierzam. Przyjaciół tez nie mam więc. .
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:14 pm

- Jak nie? - zapytałam i sięgnęłam do kieszeni, wyciągnęłam pudełeczko i wyciągnęłam zdjęcie jak Isobel, Chris i Soo się przytulały. Wystawiłam przed siebie, by jej pokazać.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:15 pm

- Pewna profesorka wymazała mu pamięć, zresztą nie tylko mu. Mojej Bogu ducha winnej siostrze też. - przeszły po mnie dreszcze. - Soo, albo tak jak Carl: umarłaś i ktoś Cię wskrzesił i skutkiem ubocznym była amnezja lub zdradziłaś nauczyciela a ten wyprał Ci pamięć. - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:17 pm

- Nie była to przypadkiem Diana? Chris coś mówiła o tym... Ostrzegała mnie przed nią - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:20 pm

- Tak. Ona. - warknęłam na samą myśl o niej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:21 pm

Wzięłam od dziewczyny zdjęcie i przejrzałam się mu z rozchylonymi ustami. Po chwili dopiero poznałam siebie. Jezu... No ale to niemożliwe. To niedorzeczne.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:22 pm

- Raczej nie umarłaś, co nie? - zerknąłem na Soo i wciągnąłem jej zapach. - Nie śmierdzisz jak trup, więc chyba nie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:23 pm

Odskoczyłam od Krukona kiedy mnie poniuchał.
-Nie wiem...-znów spojrzałam na zdjęci, analizując każdy szczegół.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:25 pm

Wysunęłam się z objęcia Nelly i podeszłam powoli do Soo, obejrzałam uważnie jej głowę. Musiałam wyglądać komicznie i niewinnie podczas tego. - Nie widać, by się uderzyła albo coś... - przejrzałam zdjęcia i wyciągnęłam kolejne. Siedziała na kolanach tego wyrośniętego gryfona.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:27 pm

Kiedy przed moimi oczami pojawiło się kolejne zdjęcie drgnęłam lekko. Nawet nie zauwazylam kiedy dziewczyna wstała. Te fotografie również obejrzałam.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:29 pm

Zerknąłem na te fotografie. - A widzisz? Zapewne coś Ci się stało z łepetyną, ale ostatnio żadnej Diany nie widziałem...
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:30 pm

- Nie mam nawet skończonego kursu medycznego. Nie wiem jak wygląda magiczne zmartwychwstanie. - popatrzyłam na Sophie - Nie wiem nawet jak umarła... jeżeli umarła. - zerknęłam na Valentina.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:31 pm

Obejrzałam się za siebie. W moich oczach nadal stały łzy, a szata była poplamiona sokiem dyniowym. W tym momencie nienawidziłam całego świata.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:32 pm

Odwróciłam się i zauważyłam Chris, szybko podbiegłam do niej i ją objęłam. - Chris! Co jest? - zapytałam przytulając ją mocno.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:32 pm

-Sam masz problem z ŁEPETYNĄ. -powiedziałam walac go lekko nożem w głowę i dalej patrząc na zdjęcie chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:33 pm

Od niechcenia zrobiłem unik. - Pamiętasz coś może ze swojego życia z Soo? - zapytałem białogłowę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:34 pm

- Nie ważne. Zostaw mnie - powiedziałam odsuwając się od Sophie - Daj mi święty spokój.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:35 pm

- Ale... Chris... - patrzyłam na nią z bólem. Widziałam, że coś się jej działo...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:39 pm

- Zostaw. Mnie - wycedziłam przez zaciśnięte zęby - Nic. Mi. Nie. Jest.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:40 pm

Pokiwałam szybko głową i wręcz pobiegłam z powrotem do Nelly. Wbiłam wzrok w ziemię zamyślona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:43 pm

- Jak zapomniała ubrać szatę na lekcję, a Diana zaczęła się z nią kłócić na lekcji eliksirów... - mówiłam niepewnie - Jak zakumplowałaś się z Azazelem... O! Jak szczury podarły Ci szatę i ten cały przekręt z nim. - zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:44 pm

- Że szczury? - zmarszczyłem brwi patrząc znów na białogłowę i napiłem się nektaru znów.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:45 pm

- Możliwe. Jakiś gryzoń w każdym razie. A może chomik? - zmarszczyłam czoło.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:47 pm

- I co miał z tym wspólnego Azazel? Wygląda na to, że sporo mnie ominęło - zerknąłem to na Koreankę, to na Nelly.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:48 pm

Wzdrygnelam się na wieść o szczurach. -Ale to nielogiczne
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:51 pm

- Nie wiem do końca wszystkiego. - przewróciłam oczami - Stało się to zanim przyjęli mnie do tej szkoły. SooAh zraniła chyba jego siostrę i Azazel zemścił się na niej. - ruchem głowy wskazałam na Azjatkę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:52 pm

Skuliłam się w objęciach Nelly, wolałam siedzieć cicho i rozmyślałam o Chris. Co było nie tak? Może jest o coś na mnie zła?
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 7:53 pm

Bez słowa podniosłam się z miejsca. Patrząc prosto przed siebie skierowałam się do wyjścia.
NP ni wim gdzi
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySob Paź 08, 2016 8:21 pm

-Ja juz musze iść. -powiedziałam kładąc zdjęcia na stole i wychodząc z WS wraz z psem.
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:11 pm

David wyszedł na korytarz i błądził po całym Hogwarcie. Miał zamiar dojść do wielkiej sali, ale jak zwykle nie zapomniał którędy może tam dojść. Po drodze rozmyślał o tym, że przydałoby się z kimś poznać, a nie żyć w samotności jak dotychczas odstraszając ludzi drugą osobowością, która jest naprawdę wielkim dla niego problemem. Chłopak docierając do wielkiej sali rozejrzał się po niej dokładnie, ale nikogo nie dostrzegał-albo jestem ślepy albo wszyscy gdzieś zniknęli..-zamarudził sam do siebie ocierając zmęczone oczy.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:21 pm

Weszłam do Wielkiej Sali znudzona, miałam już iść do stołu krukonów, gdy nagle się zatrzymałam. Wow, jakaś nowa osoba... Podeszłam do stołu gryfonów i usiadłam obok niego. - Hej, nowy? - zapytałam i nalałam kawy do kubka.
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:27 pm

-Mhm..Dokładnie-uśmiechnął się uroczo jak to na dziecko szczęścia przystało-Jestem David-podał rączkę-a ta śliczna pani przede mną to.. ?-Wyszczerzył się pokazując białe i równe ząbki
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:28 pm

- To Letycja - uścisnęłam jego rękę z uśmiechem. - Od dawna tu jesteś?
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:35 pm

-możee od..... chyba trzech dni-zabrał łapkę i poklepał miejsce obok siebie-ale ciągle się tu gubię
-podrapał się w tył głowy
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:36 pm

Przysiadłam się bliżej i upiłam łyk kawy. - Hmm... Ciekawie. Jak pierwsze wrażenia? - założyłam nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:43 pm

-jest wspaniale, a jeśli będzie tu więcej pięknych koleżanek do przytulania to będzie jak w niebie-zaśmiał się, mały kochający tulić dziewczynkkii gejuch spojrzał na dziewczynę- masz moze jakis sposob na zapamietanie tego wszystkiego ?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:47 pm

- Do przytulania? Co do mnie, nie masz co robić sobie nadziei na coś więcej - uniosłam ręce i uniosłam brwi. - Co do zapamiętywania... Właściwie to nie. Najważniejsze to doświadczenie i orientacja w terenie.
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:50 pm

-coś więcej?-zaśmiał się-nie o to chodziło, nie gustyję w dziewczynkach ale lubie je przytulac to tule-wyszczerzył się-okej postaram się!
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:53 pm

- Wow, serio? Ja nie gustuję w chłopakach - uniosłam brwi zaskoczona. - A już miałam Ci wymieniać kto jest wolny... Moje życie nie ma teraz sensu, aaa!
Powrót do góry Go down
Katie Marow

Katie Marow


Wiek : 24
Skąd : Anglia
Liczba postów : 58
Join date : 20/09/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:53 pm

Pijąc kawę zobaczyłam pewnego przystojnego chłopaka. Zauważyłam , że siedzi perzy stole z Letycją więc puściłam mu tylko oczko  Laughing
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:54 pm

- Aaaa... - opuściłam głowę na stół głośno, nudziło mi się i to mocno i nie miałam pojęcia co robić.
Powrót do góry Go down
David Howke

David Howke


Liczba postów : 8
Join date : 06/10/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:58 pm

zaśmiał się-chyba juz wiem pokazał jej dziewczynę puszczającą mu oczko, do której wcześniej posłał zabójczy uśmiech niesamowitego Davida Howke-możesz mi powiedziec czy macie tu innych chłopców jak ja-wyszczerzyl sie
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyCzw Paź 13, 2016 5:09 pm

- Cóż... Jest Azazel, ale gdy Luke go kiedyś pocałował to o mało go nie zabił... Co do Luke'a, sama nie wiem czy to orientacja czy alkohol - zmarszczyłam brwi w zamyśleniu. - Był kiedyś Kurt, widać było i tak, że gej, ale już nie ma go. Valentine też by chyba pobił gdyby chłopak go pocałował... Ogółem jest u nas mało chłopaków. A ta dziewczyna... Nie przepadam za nią - zmarszczyłam nos.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: