Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPią Lut 10, 2017 4:37 pm

- Jest bardziej skomplikowana niż ci się wydaje - zaśmiałam się - Jak już będziesz wiedziała, gdzie jest wejście, to twoim następnym problemem jest dostanie się do środka. Bez pomocy osoby doświadczonej raczej nie wejdziesz do dormitoriów.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 11, 2017 12:26 pm

-A więc nie dam rady sama- parsknęłam, zastanawiając się o co mogło chodzić dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 11, 2017 1:20 pm

- Zawsze możesz spróbować - mruknęłam stukając widelcem w stół - A jak nie, to ci pomożemy.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 11, 2017 10:18 pm

-Skoro twierdzisz, że wejście do dormitorium jest skomplikowane, próba ogarnięcia tego samej będzie stratą czasu.-powiedziałam wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 11, 2017 10:40 pm

- Jeżeli nie masz zamiaru spać w dormitorium, to polecam pokój spotkań albo pokój życzeń. Nigdy, ale to przenigdy nie zasypiaj na dworze, a tym bardziej tutaj czy na korytarzu. Raczej nie chcesz być budzona przez grupkę skrzatów domowych - powiedziałam odkładając widelec na talerz.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 11, 2017 10:49 pm

-Dzięki za radę-odparłam-To w sumie, mogę iść pozwiedzać. W razie czego, jakoś postaram się znaleźć dormitorium-powiedziałam wzruszając ramionami. Zabrałam swoje rzeczy i udałam się do wyjścia.

/zt/
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 3:49 pm

Weszliśmy do Wielkiej Sali, zajmując standardowe miejsce przy stole Ślizgonów. Na małej karteczce pisałam zamowienie na kigurumi dla Tyczki.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 4:03 pm

Usiadłem obok Soo i wzrokiem zacząłem szukać czegokolwiek do picia. Trafiło akurat na wodę. Upiłem łyka i spojrzałem na Soo jak na karteczce coś zapisuje.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 4:14 pm

— Widzę ze sie gapisz. - mruknelam gwizdając na palcach. Sowa zjawiła sie w WS. Przywiązałam do jej nóżki liścik.
— Cong Cong dostanie nowa obroże taaaak.- powiedziałam słodko do psiaka który usiadł usiadł na krześle z mojej drugiej strony. Wyjątkowo go za to nie skrzyczalam. Raz moze. Rozejrzałam sie po stole i zaczelam nakładać sobie randomowe potrawy na talerz.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 4:55 pm

-Chyba nie tylko Cong Cong, jest mega głodny- skomentowałem patrząc na ilość potraw na talerzu Soo. Nawet ja tyle nie jem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 5:13 pm

Spojrzałam na Natha a potem na swój talerz. Nie było tego aż tal dużo... Mlasnęłam i odsunęłam od siebie talerz.
— Bo... To dla niego....- zdjęłam talerz i polozylam go na ziemi. Pies po chwili sie nim zajął a ja nalałam sobie herbaty. Trzeba bedzie sie pozbyć tego talerza pozniej.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 5:24 pm

-W takim razie, zwracam honor- powiedziałem unosząc dłonie w geście poddania się-Absolutnie nic nie mówiłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 5:27 pm

— Ta... Ale pomyślałeś "Jak przytyje to ją zostawię". - mruknelam pijąc z kubka.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 6:16 pm

-Uważasz, że rzuciłbym cię z tego powodu, że przytyłaś? Serio?-uniosłem brew.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 6:17 pm

— Tak. - powiedziałam nalewając sobie kolejna porcje herbaty.
- Nie mow ze nie bo zabije cie śmiechem.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 7:40 pm

-W takim razie będzie nagrobek "Nathan Collins, zabity przez śmiech Soo"- parsknąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 7:47 pm

— Nie bawi mnie to..- mruknelam.
- Nie dzisiaj...- dodałam. Oparłam czoło o stol, zastygając w bezruchu.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 9:34 pm

-Prawda jest taka, że można żartować ze wszystkiego, ale żart nie trafi do każdego- wzruszyłem ramionami i spojrzałem na jej twarz. Minę miała nieobecną, trwała w bezruchu.-Soo?-spytałem patrząc na dziewczynę. Chciałem wiedzieć co jej się dzieje, bo to nie była normalna reakcja. Nawet Cong Cong podniósł głowę znad jedzenia i patrzył na swoją właścicielkę, badawczo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 9:46 pm

Bezgłośnie zaczelam płakać patrząc w podloge i będąc wdzięczna za to ze włosy mnie zakrywaja. Zasłoniłam usta dłonią zeby żaden głupi szloch nie wymknął sie spomiędzy warg. Druga dlon zwinelam w pieść na udzie. Bezwiednie zaczelam sie trząść. Unioslam dlon i pomachalam lekko w stronę Natha na znak ze nic sie nie dzieje.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 10:04 pm

Zachowanie Soo nie należało do tych normalnych. Objąłem ją ramieniem.-Hej Soo, już. Już.-mówiłem delikatnie po plecach. Dziewczyna cała drżała, a głowę miała pochyloną w dół.-Jeśli źle się czujesz, pójdziemy do skrzydła szpitalnego. Tylko proszę, powiedz co się dzieje.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 12, 2017 10:14 pm

Drgnelam gwałtownie kiedy mnie objął. Było mi niedobrze a głowa znow zaczela pulsować. Znowu sie zaczęło. On nie moze mnie teraz dotykać. Jesli go stracę, nie dam sobie rady sama.
— Nie dotykaj mnie Collins... Nie teraz. - warknelam. Nie zareagował, zapewne martwiąc sie o mnie ale to tylko szkodziło. Nie chciałam go ani stracić ani "zabłysnąć" w historii Hogwartu jako ktos kto zabił swojego chłopaka przez cudowny "dar". Nie mając wyjścia, wyjęłam różdżkę i zaklęciem odetchnęłam chłopaka który wyładował po drugiej stronie stołu.
Znow przeszły mnie deszcze by za chwile ustąpić miejsce gorączce. Zaczęło mnie boleć w klatce piersiowej. Cong Cong doskoczył do mnie szczękając, tym samym alarmując wszystkich dookoła. Wobec niego tez użyłam zaklęcia ale poczułam jak dotyka mnie łapa. Nim straciłam przytomność i wylądowałam na zimnej posadzce, modliłam sie o to zeby psu nic sie nie stało przez to ze mnie dotknął.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lut 13, 2017 6:00 pm

Słysząc jak Soo, mówi abym jej nie dotykał, oczywiste, że dalej trzymałem ją w objęciach, zostawienie w takim stanie własnej dziewczyny byłoby idiotyzmem. Jednak za pomocą czaru poleciałem na drugi koniec stołu. To był moment i widziałem jak dziewczyna osuwa się na podłogę. Prędko poderwałem się z miejsca bo nie mam spowolnionych reakcji jak pewien Carl, była nieprzytomna, co nie było jakimś ogromnym odkryciem. Dotknąłem jej czoła, które było rozgrzane.-Niech ktoś przyjdzie po nauczyciela!-wykrzyczałem, a po sali poszło echo.-Soo? Soo! Wróć, proszę-dostrzegłem, że pies też leży nieruchomo. Jest bardzo niedobrze. Przypominając sobie jedną z wskazówek, co do osób nieprzytomnych, to poluzowanie ubrania. Zdjąłem jej krawat i odpiąłem guzik przy szyi. Gdy jacyś uczniowie podchodzili, mówiłem im, że mają iść po nauczyciela, od czegokolwiek. Jeśli ktoś upadł nie powinniśmy na siłę stawiać go na nogi.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyCzw Lut 16, 2017 10:03 pm

/Po seksach z Ilarią która mi nie odpisuje, ale nie przeszkadza mi to bo jestem silną i niezależną kobietą która idzie ratować biedną Soo bo każdy ma ją gdzieś.

Weszłam do Wielkiej Sali, zaalarmowana przez uczniów. Podeszłam do chłopaka który klęczał przy kimś.
- Co się stało? - zapytałam klęcząc z drugiej strony Azjatki.Nie wyglądała za dobrze. Do tego ten pies który wygądał na martwego. Oby nie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPią Lut 17, 2017 11:45 pm

Miałem wrażenie, że czas się zatrzymał. Wszyscy, jakby byli zamrożeni. Czas nie istniał. Na szczęście pojawiła się nauczycielka. Cieszyłem się, że to nie Blake. W sumie. Dobra, nieważne co się z nią teraz dzieje-Soo, nagle źle się poczuła i zemdlała. Kazała mi, abym jej nie dotykał, a potem za pomocą czaru mnie odepchnęła. Również użyła go na nim- wskazałem palcem na Cong Conga- Jednak on dotknął ją łapą. Od tego czasu jest nieprzytomna.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPią Lut 17, 2017 11:50 pm

— Cos sie wcześniej działo? Mdlała wcześniej? — zapytałam oglądając dziewczynę. Z jej nosa wyleciały strużki krwi. Wyciagnelam z kieszeni szaty chusteczkę i przyłożyłam do jej nosa.
— Długo tak leży? Czy oprócz tego żebyś jej nie dotykał, mówiła cos jeszcze? — musiałam sie dowiedzieć wszystkiego nim podejmę decyzje co robic.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 18, 2017 12:40 am

-Nic nie mówiła- odpowiedziałem dalej patrząc na kamienny wyraz twarzy Soo-Nie mdlała wcześniej-czy leżała tu długo? Tylko trzy dni.-Wydaje mi się, że mogło minąć z piętnaście minut.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 18, 2017 10:25 am

— Dobra. — powiedziałam wstając.
— Zabieramy ją do skrzydła szpitalnego. — machnęłam różdżka i pojawiły sie nosze na które przelewitowałam uczennice. Z psem zrobiłam to samo.
— Idziemy do Skrzydła. — oznajmiłam ruszając do wykscia. Oba nosze wyleciały zaraz za mna.


NeXT: Skrzydło szpitalne
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 18, 2017 10:32 am

Pokiwałem głową, wtedy pojawiły się nosze. Przepchnąłem się przez uczniów, którzy stali mi na drodze. Po samej minie można było wywnioskować, że lepiej teraz mnie nie zaczepiać. Niektórzy sami się usunęli z drogo, niektórych musiałem ja. Ignorując kompletnie komentarze rzucane w moja stronę wyszedłem z sali.

NP: skrzydło szpitalne
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 18, 2017 8:01 pm

Dopiero teraz skapnęłam się, co właśnie się wydarzyło. Jak ja mogłam być tak głupia i nie podejść, żeby pomóc? Halo, Chris, gdzie jest twój ekstremalny puchonizm?
Wyszłam z sali, ale nie do skrzydła szpitalnego. Wzięłam swoją miotłę ze składziku i poszłam na błonia.
NP błonia co nie
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 25, 2017 11:23 pm

O tak. Wielka Sala. Jedzenie, jedzenie, jedzenie. Nie mam pojęcia jak się tu dostałam, ale no ... jakoś poszło.
Usiadłam przy stole puchonów i zaczęłam pić herbatę litrami. Co innego mam do roboty? Pewnie potem i tak wrócę na tamtą wieżę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 25, 2017 11:36 pm

W drodzę na dół, zliczyłam każdy stopień. Co do jednego, całe setki schodów były w mojej głowie. Czułam się coraz bardziej zrelaksowana, a stres całkowicie mnie opuścił - magiczne zastosowanie dragów... Gdyby nie to, zwyzywałabym chyba każdy obraz, który stanąłby mi na drodze, a tymczasem zatrzymałam się przy kilkunastu i kulturalnie się przywitałam po roku nieobecności. Jak szacunek, to szacunek.
Z oporem otworzyłam drzwi do wielkiej sali, kierując się chwiejnych krokiem do swojego stołu.
Chwila, do którego domu byłam przydzielona? Zresztą, teraz to najmniej istotna rzecz.
Skierowałam się w stronę blondynki, której raczej nie kojarzyłam. Na pewno jej nie znałam.
Usiadłam obok niej, czekając aż mój wzrok przestanie się dwoić i skupi się na dłoniach, które splotłam na stole.
- Cześć. - zaczęłam rozmowę, odzyskując jasne spojrzenie - Jestem Annabelle, nie znamy się. Prawda? Jeżeli tak to wybacz mi, ale ostatnio nie czuję się dobrze. - strzeliłam niektórymi kostkami w rękach.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 25, 2017 11:40 pm

Ktoś powoli otworzył drzwi, na które zwróciłam swój wzrok właśnie w tym momencie. Do Wielkiej Sali weszła jakaś dziewczyna. Chwiejnym krokiem szła w stronę stołów. Wyglądała na co najmniej zjaraną.
Błagam, nie podchodź tu. Nie chcę mieć z tobą do czynienia. No oczywiście, usiadła obok i do tego się przedstawiła. Świetnie.
- Mad - mruknęłam niechętnie - Nie, nie znamy się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptySob Lut 25, 2017 11:59 pm

Mruknęłam widocznie niezadowolona tonem nowo poznanej. Czy naprawdę prezentowałam się aż tak źle... czy ludzie wolą mnie jako kompletnie nieczułą istotę? Westchnęłam ciężko, poprawiając włosy, które w falach spływały po moich plecach.
- Od kiedy chodzisz do Hogwartu? - zapytałam nieco opanowanym głosem - Nie widziałam Cię nigdy, dlatego pytam.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:06 am

- Przyjechałam dzisiaj rano - powiedziałam patrząc na stół i wzięłam łyka herbaty - Tyle szczęścia.
Mogłaby się odczepić. Proszę. Bardzo proszę. Bo jedyne czego potrzebuję w tym momencie to zaprzyjaźniać się z naćpaną gryfonką. Przecudownie prawda? Niżej spaść nie mogłam.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:12 am

- Tyle szczęścia? - parsknęłam śmiechem, odwracając się w jej stronę - Co masz na myśli? - mój uśmiech zszedł z twarzy jednocześnie kiedy napotkałam jej wzrok.
Relaks, Annabelle, niemożliwe by leki przestały działać tak szybko. Cztery - to dawka, która powinna starczyć na cały dzień, a nie na zejście po schodach.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:16 am

- Mam na myśli to, że baaaaardzo się cieszę, że tu jestem - powiedziałam uśmiechając się najsztuczniej jak mogłam.
Prawdopodobnie byłabym teraz w Stanach, gdyby nie to, że postanowili mnie wywalić.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:23 am

- Ah ten cudowny sarkazm... - przewróciłam oczami, nie odwzajemniając jakiegokolwiek uśmiechu. - Powinni używać go tylko ludzie kompetentni i pojmujący pojęcie sarkazmu.
Odwróciłam się w stronę stołu, nalewając dla siebie zbożową kawę. Upijając łyk, zacisnęłam mimowolnie pięść pod stołem, aby w razie czego opanować emocje, które po raz kolejny odpłyneły, a w zamian wkradł się całkowity spokój. Oby tak już zostało.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:27 am

Nie myślałam, że poznawanie ludzi będzie takie ciężkie. No ale cóż, na moją sympatię trzeba zasłużyć. Nic nie przychodzi od razu, prawda?
A to o sarkazmie miało mnie obrazić? Bo jak tak, to ta laska właśnie straciła szansę na jakąkolwiek znajomość.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:38 am

- No cóż. Duszą towarzystwa to ty nie jesteś. - powiedziałam najwyraźniej rozbawiona całą sytuacją.
Upiłam łyk napoju, który rozgrzał mój organizm, dawno nie piłam czegoś gorącego. W Skandynawii piłam jedynie zimne soki, koktajle czy mrożoną kawę... Czy to mogło sprawić, że mój charakter zdecydowanie się ochłodził? Ah... Te zabawne zagwostki.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:41 am

- Na moją "towarzyskość" trzeba zarobić - mruknęłam - Nie pałam płomiennymi uczuciami do nowopoznanych osób.
Dziewczyna wyglądała na rozbawioną tym, co mówiłam. Co ją tak śmieszyło? Na prawdę nie jest ciężko zrozumieć, że niektórzy nie są skłonni do otwierania się na nieznajomych.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:46 am

- Uuu... Trzeba zarobić? - zaśmiałam się wrednie - Chyba się przeceniasz złotko. - przekręciłam głową mimochodem.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 12:50 am

- Może i tak, ale przynajmniej dzięki temu oszczędzam sobie przyjaźni z ćpunami, idiotami, wrednymi ludźmi, albo po prostu kimś, kto mi nie pasuje - powiedziałam krzyżując ręce na wysokości piersi - Powinnaś spróbować, na prawdę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 1:00 am

- Wolałabym się przyjaźnić z ćpunką niż z osobą, która znacznie zawyża swoją wartość. - prychnęłam, upijając końcowy łyk kawy. - Ktoś Ci to musiał powiedzieć w końcu, bo jak mniemam, nikt się nie odważył lub obcujesz z samymi fałszywcami. - wyegzekwowałam.
Z minuty na minutę coraz mniej myślałam nad tym jakie słowa wydobywają się z moich ust, z minuty na minutę coraz mniej... myślałam. To normalny skutek, chyba.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 1:07 am

- Jak mniemam nie masz wielu przyjaciół jeżeli mówisz ludziom takie rzeczy - prychnęłam - Tak poza tym, skoro moje zawyżanie własnej wartości tak ci przeszkadza, to co tu jeszcze robisz? Idź zaprzyjaźniać się z ćpunami i daj mi święty spokój.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyNie Lut 26, 2017 1:09 am

- Nie mam przyjaciół. - zgodziłam się z nią ze złośliwym uśmieszkiem - Nie mam nikogo u kogo mogłabym teraz czegokolwiek szukać. - parsknęłam śmiechem - Jak znajdziesz mi jakiegoś ćpuna, to się z nim bardzo chętnie zaprzyjaźnię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 20 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: