Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:11 am

- Sama sobie poradzisz w szukaniu. Chyba, ze w tym stanie nie dasz rady przejść przez korytarz - mruknęłam.
Na Merlina, człowieku, odejdź wreszcie i daj żyć.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:14 am

- Zaraz Ty możesz nie dać rady przejść przez korytarz. - uśmiechnęłam się zagadkowo - Nic nie mówiłam. - przegryzłam swój język, wgryzając się w jabłko.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:16 am

- Wiesz co? Daj sobie spokój z odzywaniem się do mnie - prychnęłam.
Zabrałam swój kubek i przesiadłam się na drugi koniec stołu. Co za szmata. Podbija do człowieka, a potem go obraża. Jeżeli wszyscy w tej szkole są tacy, jak ona, to ja odpadam. Mam dosyć, wracam do domu.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:20 am

Miałam ochotę splątać jej nogi sznurówką i patrzeć jak upada na swoją nieidealną buźkę. Seans perfekcyjnie wyreżyserowany dla mojej psychotropowej duszy...
Wzięłam głęboki oddech, delektując się zapachem, który unosił się z kubka na nowo zapełnionego zbożową kawą. Uzależniające.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:26 am

Chyba powinnam była zostać na tej wieży. Teraz mam jak największą ochotę powtórzyć swój wyczyn z Ilvermorny. Zamieniłabym tę loszkę w żuka, zamknęłabym ją w słoiku i przestała karmić po kilku dniach. I nie, nie wypuściłabym jej tak, jak zrobiłam to poprzednio. Ta by zgniła w szklanym więzieniu bez powietrza.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:32 am

Gdybym mogła, sparaliżowałabym ją wzrokiem. Co w tym małym móżdżku mogło być... Już widziałam jej bezwładne ciało witające się z podłogą, a dookoła muchomory... Czekaj, co? Pokręciłam głową, odzyskując wzrok, a przed oczami miałam zwykły obraz kawy i moich dłoni. Oddychałam ciężko, ale to się zdarza.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:34 am

Dopiłam herbatę do końca i postanowiłam wyjść. Nie mam zamiaru przebywać w towarzystwie ćpunki.
/ np wieża
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 1:09 pm

/po wieży astronomicznej/
No cóż po dłuższym siedzeniu w jednym miejscu, w końcu, co dość oczywiste, zaczął doskwierać mi głód. W ten oto sposób schodząc po parunastu schodach trafiłem do Wielkiej Sali. Ignorując wszystko wokół, co nie jest ogromnym zaskoczeniem, usiadłem przy stole, gdzie chyba powinienem siedzieć. Spośród czterech podłużnych stołów, z różnymi motywami kolorystycznymi wybrałem ten zielony, czyli tam gdzie była reszta ślizgonów. Jakby robiło to różnicę gdzie siedzisz, a raczej jaki kolor nosi ten stół. Kolejna brednia w tej szkole. Nalałem sobie do kubka kawę i upiłem łyka, z rozczarowaniem widząc, że nie ma mojego ulubionego dania. No cóż, chyba przeżyję.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:38 pm

Wszedłem do Wielkiej sali rozglądając się za swoim stołem. Dostrzegłem przy nim dwie dziewczyny. Jedna - białowłosa, zajęta czytaniem czegoś, druga- chyba konkretnie najebana. Poszedłem więc w kierunku tej drugiej i usiadłem na przeciwko.
- Cześć. Wszystko w porządku? - zapytałem patrząc na nią i jednocześnie nalewając sobie soku do kubka.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:41 pm

Męski głos dobiegł do moich uszu, spojrzałam z nadzieją w stronę skąd dobiegał, licząc na kogoś mi bliskiego... Niestety, kolejna obca osoba.
- Czy wygląda jakby było wszystko w porządku? - zapytałam sarkastycznie, delektując się smakiem kawy.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:49 pm

— A czy możesz zacząć odpowiadać normalnie a nie jak rozpuszczona gówniara? Pominiemy fakt że się naćpałaś bo jeśli któryś z nauczycieli to zauważy to będziesz miała problem. Co wzięłaś?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:52 pm

- Czy ja odpowiadam jak rozpuszczona gówniara? Pytasz głupio choć widzisz, że nie jest w porządku. - warknęłam w złości - Niczym się nie naćpałam, ledwo zaczynasz rozmowę, a już mnie o coś takiego podejrzewasz. - wbiłam w niego wzrok, koncentrując się na jego spojrzeniu.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:52 pm

Pod dłuższym siedzeniu w bibliotece stwierdziłam, że muszę udać się aby zjeść cokolwiek. W ten oto sposób, udałam się do Wielkiej Sali. Po pchnięciu drzwi i rzuceniem okiem po wszystkich stolikach zauważyłam siedzącego przy jednym stole Kaia. Bez zastanowienia postanowiłam się dosiąść-Cześć KJ- rzuciłam w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 2:54 pm

Siedziałem więc wpatrując się w własną kawę, dopóki nie zauważyłem jak do sali wchodzi Aiden. Wzrok miała zagubiony i szukała czegoś. Zatrzymał się on na mnie, a dziewczyna zaraz potem dosiadła się- Hej Dein- odparłem przenosząc wzrok na kawę i upijając łyk napoju. Widziałem, że coś jest nie tak, ale naciskać nie zamierzam. Jeśli będzie chciała powiedzieć, to to zrobi.
Powrót do góry Go down
Aiden West

Aiden West


Liczba postów : 75
Join date : 06/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 3:02 pm

W jego głosie było coś...Dziwnego, jakby coś go dręczyło- Nie mówiłeś, że pijesz kawę- zauważyłam patrząc na kubek, który powoli był wypróżniany. Niby patrząc na niego odnosiłam wrażenie, że jest tą samą osobą, ale czułam, iż bardzo się zmienił.-Wiesz, że nie jesteś sam- powiedziałam po chwili wpatrując się w niego. Położyłam dłoń na ramieniu, aby w jakiś sposób go wesprzeć, jednak w tym samym momencie on ją strącił. Zmarszczyłam brwi- Kai Joshua Graham, masz powiedzieć, o co chodzi- na twarzy malowała się powaga. Naprawdę martwiłam się jego stanem.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 3:05 pm

Nie mogłem powstrzymać uśmiechu.
— Ja cię nie podejrzewam. Ja stwierdzam fakt. Pijana nie jesteś. Nie czuje alkoholu ani nie wyglądasz na osobę pijaną. — nachyliłem sie do przodu.
— Może gdybyś nie tak nie wpatrywała w moje oczy... Mógłbym zmienić zdanie. Ale niestety. Właśnie sama się przyznałaś. — stwierdziłem biorąc łyk soku.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 3:12 pm

- A co wyglądam według Ciebie na ćpunkę, tak? - zapytałam, nie odrywając od niego wzroku.
Chyba myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Mój ton głosu dalej nie był za przyjazny, ale order za najgorsze rozpoczęcie znajomosci bym mu podarowała. Przykleiłabym mu medal na samym środku czoła, by każdy uważał na jego pierwsze słowa. Że niby gówniara, że niby ćpunka... Co jeszcze, może według niego jestem jeszcze homo... To byłoby za dużo.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 3:18 pm

— W tym momencie tak. — powiedziałem szczerze. — Nie atakuj. No chyba że zaprzeczysz że coś brałaś? Hm?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyNie Lut 26, 2017 3:21 pm

Milczałam. Mam mu powiedzieć, że ześwirowałam i zaczęłam coś brać. Nie było takiej opcji.
- Po prostu gorzej się dzisiaj czuję. - zmieniłam specjalnie ton, obracając w rękach kubek.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:31 pm

— Gorzej mówisz? A był jakiś moment w ostatnim okresie kiedy czułaś się dobrze? — zapytałem prostując się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:40 pm

Czy naprawdę po mnie tak wszystko widać do jasnej cholery? Czy ludzie za przeproszeniem nie mają swojego życia, tylko za wszelką cenę próbują udowodnić mi, że jestem ćpunką?
Pomasowałam skroń, myśląc nad odpowiedzią.
- Był, rok temu. - zakręciło mi się w głowie, ale szybko ustabilizowałem wzrok - Jestem aż taka interesująca by pytać się mnie kiedy ostatnio czułam się dobrze? Czy coś innego Cię do tego zmusza?
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:43 pm

— Nigdy nie robie niczego z przymusu. Zawsze jeśli coś robie to tylko dlatego że chce. — powiedziałem przyglądając się jej.
— Chcesz iść do piguły?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:48 pm

- Nie! - wypowiedziałam gwałtowniej niż mi się wydawało - Nie czuję takiej potrzeby. - starałam się wybrnąć z sytuacji, szybko upijając łyk kawy.
Zaczęłam unikać jego spojrzenia, wydawałoby się jakby potrafił z nich wszystko rozszyfrować.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:52 pm

— Spokojnie. Tylko zapytałem..Nie unoś się.— starałem się ją uspokoić.
— Unikasz mojego spojrzenia. Może jednak pójdziemy do skrzydła? Czy mam cię tam zaciągnąć siłą?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 7:58 pm

- Nawet nie próbuj mnie tam zanosić, nie dotykaj mnie nawet. - mruknęłam sparaliżowana.
Ludzki dotyk? Co to? Tyle miesięcy ile spędziłam we wszechogarniającej mnie samotności, sprawił, że jakikolwiek dotyk był dla mnie obcy i niepożądany.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:04 pm

Zmarszczyłem brwi.
— Nawet cię nie dotknąłem... Nieźle cię dragi otumaniły. Ja skrzydełka mam tutaj. — powiedziałem unosząc w góre skrzydła i machając nimi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:06 pm

- Ostrzegam Cię na przyszłość. - przewróciłam oczami, znowu zwracając wzrok w jego stronę - Tak, to na pewno dragi sprawiły, że nie chcę by ktokolwiek mnie dotykał.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:14 pm

— Spokojnie. Nie zamierzam. Dotykam tylko ładnych dziewczyn. I to za ich pozwoleniem. — powiedziałem wzruszając skrzydełkiem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:18 pm

Tylko spiorunowałam go wzrokiem, wystarczyła chwila gdybym wykrzyczała mu coś w twarz... Gdyby nie tabletki, rozniosłabym te pomieszczenie, razem z osobami przebywającymi w tym miejscu.
- To dobrze. - zacisnęłam zęby, sprawiając wrażenie niewzruszonej jego słowami.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:19 pm

— A Ty jesteś piękna. A takie dotykam bez ich szczególnego pozwolenia. — puściłem jej oczko popijając sok. Wyprowadziłem ją z równowagi. Ahh..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:28 pm

- Farmazony... - przewróciłam oczami, doznając kolejnej fali zrelaksowania i spokoju.
Oparłam na dłoni swój policzek, wpatrując się w niego z większą sympatią. Wszystko jak gdyby za pstryknięciem palcami, mój nastrój zmieniał się co chwilę. Skutek uboczny?
Kreśliłam jakieś wzory na stole, przerzucając wzrok to na stół to na... chłopaka, którego imienia nawet nie znałam.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:29 pm

— Farmazony? No dobra.. To już nie będę żartował..— powiedziałem.
— Ale co? Humorek lepszy?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:31 pm

- Humor chyba lepszy. - zamrugałam mocniej kilkukrotnie - Przed chwilą miałam ochotę roznieść Cię razem z całą wielką salą. - powiedziałam jak gdyby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 8:57 pm

— Wiem. Na twoje szczęście powiedziałem coś co cię przed tym powstrzymało. — odrzekłem.
— I jak samopoczucie?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyPon Lut 27, 2017 9:02 pm

- Pieprzona melancholia... - odpowiedziałam, czując się jakby w trybie slow motion.
Przed oczami mi poszarzało, a skroń zaczęła niemiłosiernie pulsować. Starałam się uspokoić wzrok, ale tym razem to było dużo trudniejsze.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptySro Mar 01, 2017 10:27 pm

Uderzyłam pięściami w stół, uwalniając prosto ze swojej krtani donośny krzyk. Krzyk bólu, smutku i rozpaczy w jednym. Podniosłam się ledwo, niemal nie opadając do tyłu.
- Gdzie Ci wszyscy co mieli być zawsze, w zdrowiu i chorobie? - krzyknęłam do siebie, popadając w złość.
Spojrzałam na swoje dłonie, ściągnęłam pierścionek, który gościł na moim palcu serdecznym. Obejrzałam go dokładnie z rozdwajającym się spojrzeniem.
- To tylko wyrzeczenia, które nic nie znaczą. - rzuciłam go o podłogę, a z moich oczu polały się potoki łez.
Nie obchodziło mnie nic, żadne spojrzenie, które patrzyło w moją stronę, żadne słowa, które opisywały mój stan.
Szlochałam, starając się wybiec z wielkiej sali. Zaraz po pierwszym kroku, obraz zawirował. Zacisnęłam zęby, ruszając między stołami...
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptySro Mar 01, 2017 10:39 pm

Przez dłuższy czas Aiden nic nie mówiła, a kawa zniknęła z kubka- Dzięki za zaufanie- prychnąłem do dziewczyny, gdy nic nie powiedziała ponownie na pytanie co jest nie tak. Zabierając swój kubek przesiadłem się dalej, a tym samym czasie zauważyłem dziewczynę, która zaczęła krzyczeć i płakać... To było dopiero dziwne. Usiadłem w bardziej oddalonym miejscu. Skoro Dein nie ufa mi, to po co mam dalej z nią rozmawiać? Wzrok utkwiłem w ciemnowłosej, zrozpaczona, zaczęła błąkać pośród stołów.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptySro Mar 01, 2017 10:46 pm

Poczułam jakbym oślepła, całkowicie, mój narząd wzroku całkowicie zanikł. Obraz przed oczami na stałe zmienił się w ciemność, całkowitą czerń. Mimo wszystko chciałam stąd wyjść, ale na drodze stanęło mi coś twardego, o co z całym impetem uderzyłam. Czy to stół? Zgięło mnie w kolanach. Klęknęłam z rozmachem, opierając się o ławkę. Szlochałam, piszczało mi w uszach, a puls chciał rozwalić moje skronie. Schowałam twarz w dłonie, całkowicie zalewając je łzami.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 2:44 pm

/po zejściu z wieży/
Weszłam do wielkiej sali, bo moja chęć jedzenia wszystkiego (a także tasiemiec) nie pozwalają mi na zbyt długą przerwę między posiłkami. Otworzyłam drzwi i już chciałam podejść do stołu puchonów, ale moim oczom ukazała się przerażająca i zarazem żałosna postać ćpunki, której imienia nie pamiętam.
Mad, olej to cholerstwo i siadaj. Ale jednak coś mnie pchało w jej stronę. Pokręciłam głową i nie wiedzieć dlaczego podbiegłam do niej.
- Stara, co ci jest? - zapytałam zachowując spokój.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 2:58 pm

Rozpoznałam damski głos, mając nadzieję, że to nie moja wyobraźnia, która w najgorszym momencie potrafiłaby mi spłatać figle. Nie wiedziałam czy jednak ktoś naprawdę się mną zainteresował czy to tylko wiatr przypominający czyiś głos i dający mi złudne nadzieje.
Ściągnęłam mokre od łez dłonie z twarzy. Zerknęłam w stronę źródła głosu, ale moje oczy dalej ograniczały mi jakąkolwiek widoczność.
- N-nie wiem. - szlochałam, będąc poniekąd zawiedzona, że to nie męski głos, na który tak długo czekałam - N-nic nie w-widzę.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 3:03 pm

- Co? Jak to? Musimy cię stąd natychmiast zabrać - powiedziałam. Moja powaga w tej sytuacji, a nawet najmniejsza chęć pmocy tej dziewczynie była zadziwiająca - Możesz wstać? Pójdziemy do skrzydła szpitalnego.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 3:06 pm

- N-Nie do skrzydła szpitalnego, t-tylko nie tam. - próbowałam uspokoić głos, aby nie jąkać się tak żałośnie - Z-Zaraz mi przejdzie, p-prawda? - spojrzałam chyba na jej twarz, nie byłam nawet w stanie stwierdzić.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 3:25 pm

- No nie byłabym taka pewna - prychnęłam - Musisz iść do skrzydła szpitalnego, bo tylko ci się pogorszy.
Ja rozumiem, nikt nienlubi lekarzy, pielęgniarek i sterylnych pomieszczeń, ale dla własnego dobra lepiej jest tak zrobić.
Podniosłam dziewczynę za ramiona i powoli ruszyłam w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 3:56 pm

Starałam się trzymać na nogach, wszystkie prochy jakie zażyłam rozpłynęły się po moim organiźmie i całkowicie.. wyparowały? Jakikolwiek stan odurzenia mnie opuścił, pozostały tylko skutki uboczne. Czemu wiedziałam, że to dalej mnie nie powstrzyma przed braniem psychotropów?
Np. Skrzydło Szpitalne
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 EmptyCzw Mar 02, 2017 4:23 pm

////// W SUMIE TO CHUJA MOGE TU NAPISAĆ WIĘC PO PROSTU OLEJMY TEN WĄTEK//////
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 21 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: