Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:37 am

-Uznajmy, że tego nie było.-powiedziałam posyłając dziewczynie delikatny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:39 am

- Nie wiem, czy chcę zapominać coś tak fajnego... - powiedziałam po czym z głośnym plaskiem zatkałam sobie ręką usta. - Nic nie mówiłam!
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:46 am

-Ja już pójdę.- powoli wstałam poprawiając spódnicę jak i krawat- Do zobaczenia Is...- powiedziałam i ruszyłam do Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:50 am

- Pa... - powiedziałam, czułam się winna. Zamknęłam oczy i się położyłam.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:16 am

Szłam wzdłuż jeziora, wzrokiem szukając wielkiej kałamarnicy. Nie wiedziałam do końca, co mam ze sobą zrobić. Za co Az mnie przepraszał? Może chodziło o kogoś innego? Jedna myśl nie dawała mi spokoju : Co jeśli chodziło o Dianę? Wszystko zaczęło się psuć po tym, jak Diana wpadła do dormitorium ślizgonów. Coś musiało być na rzeczy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:32 am

Usłyszałam czyjeś kroki, kątem oka zerknęłam na Chris. Wydawała się zmartwiona. O co chodziło z Azazelem? Nie przyszedł jeszcze do mnie, a to budziło moje podejrzenia. Instynkt yandere znów się włączał.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:44 am

Zauważyłam Is. Nie bardzo chciałam z nią rozmawiać, więc przyspieszyłam krok. Była siostrą Aza, może mogła mi pomóc. Nie. W czym tu pomagać? To nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:46 am

Spojrzałam na nią nie wiedząc czemu nie podeszła. Patrzyłam za nią, próbując zrozumieć czemu. Czy może Sam ma mi to za złe i powiedziała to Chris?...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:51 am

Zatrzymałam się na chwilę. Może lepiej z nią pogadać i wszystko wyjaśnić? Obróciłam się na pięcie i usiadłam obok Is.
- Hej - powiedziałam cicho - Przepraszam, że tak uciekałam. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:01 am

- Rozumiem - odpowiedziałam cicho. - Nie wyglądasz najlepiej. Chodzi o niego?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:07 am

- Tia - mruknęłam - Wszystko jest winą twojego brata. Ale sama nie wiem, o co mu chodzi.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:10 am

- Niech go tylko dorwę - powiedziałam i zacisnęłam zęby. Muszę go dorwać... Wzięłam naszyjnik i potarłam go. Nikt nie wie, czemu ja to odczuwam gdy ktoś to zrobi albo i on kiedy ja go potrę, ale dzięki temu zawsze wiedział, że go szukam.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:30 am

Przyleciała nad jezioro. Zauważyła znajome Puchonki.
-Yo - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:31 am

- Hej Rina - powiedziałam - Co słychać?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:34 am

-Is mnie prześwięci...-Zachichotała po chwili. - I się zmieni w yandere. - Dodała cicho.
Zeszła z miotły. Podeszła do nich.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:38 am

- Eeee... Ja yandere? - zapytałam zakłopotana patrząc na Rinę. - Ale... Skądże - zaśmiałam się nerwowo bawiąc się palcami.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:42 am

- Honto? - Zapytała. Bo chcę mieć uszy na miejscu .. i nie tylko uszy...A właśnie, nie wiedzie czy można latać nad wodą....- Spojrzała na nie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:45 am

- Lataj gdzie chcesz - powiedziałam - Nikt nie zauważy. Też bym polatała. Dajcie mi chwilę.
Wstałam i poszłam do zamku po miotłę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:45 am

- Raczej chyba nie jestem yandere.... Hontou-ni - dodałam z uśmiechem. Poprawiłam włosy. - O ile macki Cię nie wciągną... Macki! - zamyśliłam się, nie wiem czemu wyobraziłam sobie Sam złapaną przez macki i molestowaną. - Latasz na swoje ryzyko - i na swoje ryzyko decydujesz na jakim stopniu relacji zatrzymujesz się z Dianą, dodałam w myślach.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:46 am

- Is senpai... o czym ty pomyślałaś...Kininarimasu! - Powiedziała i zachichotała. Tylko nie mdlej jak ostatnio.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:48 am

- O niczym - wzruszyłam ramionami. Przecież nie mogła wiedzieć o czym myślę, położyłam się znów.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:55 am

-Hai hai..-Powiedziała.
Usiadła koło niej. Po chwili ziewnęła i położyła się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:58 am

Wróciłam ze swoją miotłą w ręku. Usiadłam na niej i wzbiłam się w powietrze. Tak bardzo kocham latać! Popędziłan w stronę jeziora. Z ogromną szybkością leciałam nad taflą wody, lekko muskając ją palcami.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:00 pm

- Na macki uważaj! - zawołałam do niej rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:02 pm

-Onechan...-Powiedziała przez sen. Spała dłuższy czas. Zerwała się nagle.
-Ej też chcę polatać! - Wstała i chwyciła miotłę. Wsiadła i poleciała nad wodą.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:23 pm

Usiadłam oparta o drzewo. Nie rozumiałam tej miłości do latania, dlatego wyjęłam książkę. Horror po japońsku, zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:30 pm

Leciała nisko wody, ale nie dotykała jej stopami. Za nią tworzyła rozpryskiwała się woda jak leciała. Wzbiła się nagle do góry, na tyle wysoko, żeby zrobić beczkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:43 pm

Przyszedłem z Soo na plecach, z ulgą zauważyłem Chris, ale przeszły mnie dreszcze widząc siostrę. Podszedłem do nich. - No a teraz złaź - odezwałem się do Soo. - Siema, jak tam? - zacząłem. Chris i Miyafuji latały, więc mogłem pogadać z Isobel.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:45 pm

Latałam w koło nad wodą. Wiatr rozwiewał mi włosy i przez szum niewiele słyszałam. Poleciałam wysoko do góry i zatrzymałam się. Rozglądałam się wokół. Myślałam, że spadnę z miotły, gdy zauważyłam Azazela. Zachwiałam się i zawisłam do góry nogami ( to nie było zamierzone, więc mocno się przestraszyłam ).
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:46 pm

-Kiedy mi tu dobrze.. Nie bądź sroka. .. Juz ci powiedziałam co ci zrobię na transmutacji jak mi podpadniesz. .. Poza tym wiesz...-chrzaknelam wczepiajac się w niego jak rzep.-Nie pyskuj mi ty..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:47 pm

- pff, nie dam się zamienić w dildo - odpowiedziałem i ją ściągnąłem z siebie. Usiadłem obok Isobel, wydawało się, że dopiero wtedy zauważyła że przyszedłem. Czytała książkę, którą jej kiedyś dałem na urodziny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:52 pm

-Ale ty jesteś. ..-Usiadłam na przeciwko nich na trawie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:54 pm

Podleciała do Chris.
- Pomóc Ci? - Zapytała.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:54 pm

Podniosłam wzrok zaskoczona, Azazel. Wstałam i pociągnęłam go za sobą dziesięć metrów dalej i przycisnęłam do drzewa. - Co Ty wyrabiasz? - warknęłam żądając wyjaśnień. Jak mógł się tak zachowywać?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:57 pm

Troche dziwnie się poczułam kiedy Isobel odciagnela brata na bok.. Ale to rodzeństwo i ich sprawy. .. Rozejrzalam się i zobaczyłam Chris dyndajaca w powietrzu. Wstałam I podeszłam mniej więcej do miejsca w którym wisiała. Zauważyłam tez Rinę. -Wszystko okej Chris?!
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:00 pm

- Wszystko w najlepszym porządku - powiedziałam - Tak tylko sobie wiszę.
Dalej dyndając zrobiłam beczkę w powietrzu i usiadłam na miotle.
- Już jest okay.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:01 pm

Spojrzałem na nią. Jej reakcja znaczyła, że wie, że chodzi o nauczycielkę. Westchnąłem. - Daj mi najpierw porozmawiać o tym z Chris, dobrze? Wyjaśnię Ci to później - mruknąłem i odsunąłem ją lekko od siebie, wróciłem z powrotem i usiadłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:03 pm

-Uważaj trochę na siebie!-krzyknęłam po czym wróciłam nad jezioro i usiadlam. Wspolczułam jej... Nie chciałabym żeby ktoś mnie tak w chuja robił. ..Wolałabym juz chyba znać prawdę, pocierpiec i juz.. a nie żyć w kłamstwie..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:04 pm

Westchnęłam tylko zła i też wróciłam pod drzewo. Nie patrzyłam na niego obrażona. Jak chce... Ja się dowiem, za wszelką cenę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:06 pm

Usiadłam obok Soo, ignorując Aza.
- Rozmawiałam z Carlem - powiedziałam - On wcale nie jest zły.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:09 pm

- Chris, chcę z Tobą porozmawiać na uboczu - odezwałem się poważnie. Powinna znać prawdę, Soo miała rację. Nie żeby to dzięki niej było... Sam prędzej czy później bym tak uznał, ale no... Musiałem jej powiedzieć wszystko.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:10 pm

Zleciała na dół i usiadła obok Is.
-Mam dość latania, przynajmniej na razie.- Powiedziała.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:11 pm

-Nie jest? -zapytałam. -To dobrze. .. Mam zamiar dzisiaj znowu go poobmacywać. ..Dziękuję. -powiedziałam po czym zrobiłam coś, czego nigdy w życiu bym się po sobie nie spodziewała. Cmoknelam ja w policzek i wyszczerzyłam sie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:12 pm

- Aż ciężko w to uwierzyć - odpowiedziałam lekko rozbawiona. Wciąż byłam wściekła na brata.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 EmptyCzw Cze 30, 2016 2:12 pm

Spojrzałam na Soo ze zdziwieniem.
- Spoko - mruknęłam, a potem zwróciłam się do Aza - Czemu na uboczu? Porozmawiaj ze mną tutaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 6 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: