Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+19
Ray Firewood
Lexy Tuan
Sophie Neveu
Leticia Hale
Noelle Morgan
Charlie Caufield
Cynthia Chase
Diana Blake
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Isobel Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
SooAh Kwon
Admin
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:23 pm

Przyszedłem i usiadłem sobie na trawce. To pewnie mnie też nie będą lubić? Kurde nigdy żadne zwierze mnie porządnie nie ujebało, aż mi tęskno do bycia gryzionym. Zamyślony siedziałem i patrzyłem się w jezioro. Tak bardzo bym wytarmosił mackę ogromnej kałamarnicy. Ciekawe jaka jest. Ogólnie nie dotykałem nigdy żywych rybek. Ciekawe jak się majtaką na boki.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:24 pm

Stałem możliwie jak najbardziej z tyłu, chociaż mój wzrost nie ułatwiał mi wmieszania się w tłumek.
"Jeśli to coś jet według niego urocze, to już się boję co będzie dalej" pomyślałem.
Szkoda, że w jeziorze żyją takie kreatury. To jedyne miejsce, w którym dałoby się popływać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:28 pm

Przyszedłem trochę spóźniony na teren gdzie miałem uczyć się Opieki nad Magicznymi Stworzeniami i dostrzegłwszy Lyrosa w tłumie podszedłem i klapnąłem na tyłek obok niego.
- Cześć Lyros - szepnąłem i spojrzałem na nauczyciela i druzgotka. E widziałem lepsze stworzenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:29 pm

Spojrzałem na znajomego ślizgona. - Hey. Co tam u ciebie? - Spytałem się otwarcie chłopaka. Stworzonka które i tak mają mnie gdzieś przyciągały moją uwagę jedynie na chwilę. Bardziej interesowali mnie ludzie obok. Tym razem przynajmniej nie patrzyłem z góry na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:31 pm

Usiadłam daleko od jeziora i zaczęłam skubać trawę. Słuchałam nauczyciela po części, bo w drugiej wpatrywałam się w istotkę. Wyglądała dosyć interesująco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:33 pm

- A no niewiele. Nic ciekawego się nie stało. Poza tym że ponoć nauczyciele mają romans. Nie wiem który z kim ale coś tam usłyszałem. - powiedziałem i zaśmiałem się. Nie wiedziałem że profesor Lightwood ma romans z profesorem Westem, zresztą to ich sprawa.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:33 pm

Spojrzała na stworzenie. Wyszła przed szereg i przykucnęła.
-Można pogłaskać to coś, sensei? - Zapytała.
Zadała pytanie, jakby nie słuchała tego co wcześniej powiedział nauczyciel. Wyjęła szkicownik.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:36 pm

Zerknąłem na uczniów, widziałem, że większość z nich nie jest zainteresowana. Chociaż spędzą trochę czasu na dworze. Usiadłem, więc przy wodzie i zacząłem rzucać mięso Druzgotką. Podeszła do mnie jedna z podopiecznych.
- Tak, przy mnie nic się nie stanie. - pozwoliłem jej na narysowanie stworzenia. W pewnym momencie jednak ujrzałem w oddali znajomy kształt. Niesamowicie długi kształt. Podniosłem się gwałtownie i kazałem innym odsunąć się od wody jak najszybciej i możliwie dalej. Spod wody wyłonił się Wąż Morski. Może nie odnotowano przypadku wrogości wobec ludzi ale wolałem zachować się tak aby inni byli bezpieczni. Wrzuciłem resztę mięsa do wody, bardzo daleko i obserwowałem jak stworzenie się porusza, odstraszając przy tym Druzgotki, które zaczęly z nim walczyć.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:38 pm

Taylor spojrzał na węża morskiego jak zaczarowany. Nieświadomie podszedł do brzegu wody i spojrzał na niego, wysunął dłoń w jego stronę. Po chwili zobaczył jak Wąż zbliża głowę do ręki Taylora, chłopak uśmiechał się zadowolony. Gdy łeb Węża dotknęła dłoni Taylora ten zaczął głaskać łuski stwora. Widać było że chłopak miał rękę do zwierząt. Te się go nie bały i ufały mu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:39 pm

Z zaciekawieniem obserwowałam druzgotki. Zgadzałam się z nauczycielem, były słodkie. Nagle kazał nam się odsunąć od wody. Wstałam z trawy i rzuciłam się daleko przed siebie. Wielki wąż morski wyłonił się znad tafli wody.
- Cudny - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:41 pm

Cofnąłem się kilka kroków i w osłupieniu obserwowałem Ślizgona w najlepsze głaszczącego ogromnego węża.
- Oszalał - szepnąłem bardzo cicho nieco wyższym głosem niż zazwyczaj. - To go zje na raz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:42 pm

Siedziałem obok chłopaka i spoglądałem się jak wąż do niego się wychyla z wody. Pieprzony! Też tak chcę. Mnie zawsze olewają te większe stwory, mniejsze uciekają...- Ten to ma dobrze... - Podsumowałem go kilkoma słowami i patrzyłem z wieeeeeelką zazdrością. Też chciałem noo !
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:43 pm

Na widok węża szybko wstałam i podeszłam bliżej, na odległość w miarę bezpieczną, wpatrywałam się w niego szerokimi oczami, skrycie byłam ucieszona.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:43 pm

Przestraszyłam się gdy ujrzałam morskiego węża. Chwiejnie wstałam i oddaliłam się od jeziora lekkim biegiem. Wtedy zderzyłam głową z czyjąś klatką piersiową. Uniosłam głowę i ujrzałam mortiego-Wybacz, że tak cały czas na ciebie wpadam-powiedziałam z uśmiechem kręcąc głową. Ughh, idiotka...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:43 pm

Nauczyciel kazał nam się odsunąć od wody. Zamiast tego odsunęłam się od niego. No a nawet jak mnie pożre to co? Przewróciłam oczami i patrzyłam na chlopaka który głaskał stworzenie.
-Co się stanie jeśli załóżmy pewnego dnia ktoś wpadnie do jeziora? -zapytałam nie odwracając wzroku od stwora.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:44 pm

Obserwowałem jak Taylor zbliżał się do wody. Chciałem już zareagować, gdy okazało się, że Wąż nie chciał mu zrobić krzywdy. Wężoustny czyś kto ktoś inny? Z zainteresowaniem oglądałem z bliska stworzenie i po chwili sam go dotknąłem. Chyba mu się to spodobało, bo przymknął oczy.
- Możliwe, że Druzgotki was zjedzą. - odpowiedziałem dziewczynie bez ogródek.


Ostatnio zmieniony przez Dexter Lightwood dnia Czw Cze 16, 2016 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:44 pm

Usłyszałam jak jeden z krukonów mówi o zjedzeniu ślizgona przez węża. Szybko się do niego odwróciłam.
- Zgadzam się z tobą - powiedziałam do Morta - On jest chyba nienormalny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:46 pm

-Obiecuje pan? -zapytałam mimowolnie patrząc na Isobel. -Czy to tylko głupie i nic nie warte domysły?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:47 pm

- Piękne stworzenie, niezwykle wręcz cudowne - powiedziałem i uśmiechnąłem się z lekkim błyskiem oszołomienia w oczach. Naprawdę to coś niezwykłego że tak niebezpieczne stworzenie tak łatwo dało mi się ugłaskać. Wiedziałem o tym że żadne zwierzę mi się nie oprze, miałem po prostu swego rodzaju dar do ugłaskiwania niezwykłych stworzeń. Pogłaskałem węża po raz ostatni. Ten odwrócił się i po chwili zniknął w wodnej toni. Uśmiechnąłem się.


Ostatnio zmieniony przez Taylor Blackwood dnia Czw Cze 16, 2016 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:48 pm

Tylko kiwnąłem głową do Sam, co znaczyło mniej więcej "nie ma sprawy". Jakoś nie do końca ufałem swojemu głosowi. Odetchnąłem głęboko i spróbowałem się uspokoić. Spokojnie, przecież to nie wylezie na ląd, jestem tu bezpieczny... Chyba.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:49 pm

Usłyszałam o czym mówi SooAh, patrzyła na mnie. Zadrżałam. Ona... Życzyła mi śmierci?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:51 pm

Podeszłam do Is.
- Czy ty to słyszałaś? - zapytałam z przerażeniem - Ona nie mogła mówić poważnie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:53 pm

Spojrzała lekko przestraszona na stworzenie. A na klasowego odważniaka ze zdziwieniem. Oderwała się od szkicu i bacznie obserwowała. Była gotowa do ucieczki w razie czego.
- I szalony. - Dodała
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:54 pm

- O... Nie masz mi za złe tych punktów? - odpowiedziałam jakby nie przejmując się tym co mówiła Koreanka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:55 pm

- Wcale nie, po prostu zwierzęta mnie uwielbiają - powiedziałem i zaśmiałem się, po czym wsadziłem ręce do kieszeni i wróciłem na swoje miejsce obok Lyrosa.
- I co powiesz? Zaimponowałem Ci? - zapytałem rudzielca.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:55 pm

Odsunęłam się od chłopaka i poprawiłam włosy-Jak to możliwe, że ten wąż go jeszcze nie pożarł?-wymamrotałam patrząc co robi Ślizgon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:57 pm

Spojrzałem się na niego zarumieniony. Ja cholera też tak chcę! Chyba rozumiałem co było między naszymi dwoma domami. Oni mieli fajne puchate zwierzaczki i te obślizgłe, a ja nie. Tak to ta różnica. Ewidentnie o to chodziło. - Ja mam odwrotnie. Mnie nie znoszą. Wszystkie. - Patrzyłem nadal z zazdrością.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:58 pm

- Spoko - powiedziałam do Is - Nie mam ci nic za złe. Ty tylko punkty. Jeszcze je nadrobimy.
Uśmiechnęłam się lekko. Gdy odwróciłam się w stronę wody, węża nie było, a szalony Ślizgon stał obok chłopaka, z którym wcześniej siedziałam w ławce.


Ostatnio zmieniony przez Christine Stephens dnia Czw Cze 16, 2016 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 5:59 pm

- Oj no nie jest pewnie tak źle, mam propozycję spotkajmy się po lekcji niedaleko stąd. Zobaczymy czy twoja teoria jest słuszna. Przyprowadzę pewne stworzenie mieszkające nieopodal - powiedziałem i uśmiechnąłem się. Miałem zamiar przyprowadzić Hipogryfa, lepiej by nikt nie pytał skąd go wytrzasnę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:00 pm

-To nie fair.- Odparła naburmuszona. Też chciałam pogłaskać. czemu tylko on... - Wymamrotała.
Była zawiedziona, że tylko jednemu się to udało z całej klasy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:01 pm

Uśmiechnęłam się, po raz kolejny zdarzył się ten cud. Zerkałam co jakiś czas na SooAh, ciężko mi było się powstrzymać.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:01 pm

Odchrząknąłem i zwróciłem wzrok na dziewczynę.
- Nie wiem, ale nawet jeśli ma na to jakiś świetny sposób, to nie zamierzam go próbować - powiedziałem. Na szczęście głos postanowił się ogarnąć. Wąż zniknął w głębinach jeziora, a ja upewniłem się w przekonaniu, że nigdy nie wejdę do niczego, co ma ciemną wodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:03 pm

Spojrzałem się na niego wesoło. - Ja chętnie tylko... Jeśli chcesz jakieś zwierze przyprowadzić to nie polecam. Jednorożec mnie nawet kopnął, a ponoć są najmilsze ze wszystkich. Groźniejsze mnie olewają totalnie. Jak powietrze. - Czułem się jakbym opowiadał mu historię życia. - Za to mam dryg do poznawania ludzi !
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:04 pm

- Chcę sprawdzić reakcję Hipogryfa na twoją osobę. Myślę że to zwierzę akurat nie powinno sprawić problemów, w razie czego uciekniesz, a ja go uspokoje - powiedziałem szeptem jak jakiś konspirator, jakbym coś knuł.
- Właśnie widzę, w końcu poznałeś mnie - powiedziałem z dumą.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:06 pm

-Ja tym bardziej. Boję się węży..-powiedziałam i podrapałam się po ramieniu-Tym bardziej, że nie umiem pływać-dodałam ciszej. Z rękawa szaty wychylił się Nels. Uśmiechnęłam się i wzięłam go na ręce.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:07 pm

Chwileczkę. Czy ja słyszałam Hipogryf? Nigdy go nie widziałam, a bardzo bym chciała. Będę miała co robić później.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:09 pm

Kątem oka spojrzałam na Isobel. Widziałam jak się wzdrygnęła po moim pytaniu... Dobrze. .. Tak trzymaj Soo... W końcu odpuści. ..Spojrzałam na nią, tym samym przyłapałam ją na tym ze się gapi na mnie.-Nie gap się tak bo się zakochasz..-zasmialam sie I poprawiłam torbę na ramieniu. -Pamiętasz co ci powiedziałam w Wielkiej Sali?-zapytałam unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:12 pm

- No tak troszkę sam do mnie przyszedłeś na korytarzu, a zwierzątko by raczej uciekło. - Odparłem wesoło. Uśmiechnąłem się szeroko do chłopaka i rozmyślałem nad gryfem.- A gdzie znalazłeś małego Gryfa i gdzie jest jego mama? Powinna być chyba przy nim nie ?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:12 pm

Przytuliłam się do Chris. W końcu miałam w kimś oparcie, potrzebowałam tego, a to było czysto koleżenskie. Usłyszałam SooAh, jej śmiech i ta brew... Aż się przewróciłam się z wrażenia.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:13 pm

Jeszcze gryzoń, super, jakby mało było zwierząt na ONMS. Ten przynajmniej był malutki i nie wyglądał jakby zaraz miał kogoś pożreć. Miał tylko wstrętny, łysy ogon i był zaskakująco szybki, jak na zwierzę z takimi małymi łapkami.
- Ja tam bardzo lubię pływać. Ale raczej w basenie albo morzu - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:13 pm

- Nie gryfa a hipogryfa, to dwa różne stworzenia choć niezwykle podobne - powiedziałem i spojrzałem na niego z uśmiechem. Nadal mówiłem bardzo cicho. Nie chciałem by ktokolwiek nas podsłuchał.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:15 pm

Zaśmiałam się widząc reakcje dziewczyny. Okropny śmiech. .. Hahha ale lubiłam go... No Isobel... Łatwo cie nastraszyć. .. Aż nie wieże ze mi się udało. ... to zawsze ja byłam ta która się wszystkiego boi... Biedna Isobel...-Chcesz się później przejść wzdłuż jeziorka?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:16 pm

Dogoniłam wszystkich, kątem oka dojrzałam Krukonów, więc podeszłam bliżej. Dzisiaj miałam spięte włosy ku górze wielgachną spinką w kształcie motylka, przypominały nieco niesforną kitkę, która reagowała ruchem na każdy mój krok.
- Cześć wam - przywitałam się melodyjnym głosem, nie udało mi się uniknąć przy tym silnego akcentu. - Wyspałam się dzisiaj jak diabli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:18 pm

Spojrzałem się na niego ze zdziwieniem. - Serio ? Jest jakaś różnica? Później wytłumaczysz mi jaka. - Wesoło spojrzałem i podałem mu kawałek lusterka.- Przez nie możesz gadać ze mną kiedy chcesz, ale najpierw potrzyj. Wtedy dasz znać, że chcesz gadać. Inaczej może być przypał. Wiesz ono się wtedy delikatnie trzęsie. To dlatego, że nie mam zegarka. - Zaśmiałem się cicho po pięknym monologu. Miałem naprawdę dobry humor. Może dlatego, że było strasznie przyjemnie na dworku ?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 EmptyCzw Cze 16, 2016 6:19 pm

-Może kiedyś mnie nauczysz pływać-powiedziałam żartobliwym tonem, pogłaskałam Nelsa i uniosłam głowę gdy usłyszałam głos-Cześć-uśmiechnęłam się w stronę Krukonki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: