Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zakazany las

Go down 
+13
Kai Joshua Graham
Ilaria Salerno
Viktoria Evans
Jason Smith
Nelly de Violine
Lykon Norris
Gregory Martin
Alex Riddle
Evie Lodbrok
Diana Blake
Isobel Tokisaki
SooAh Kwon
Admin
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Alex Riddle

Alex Riddle


Skąd : Anglia
Liczba postów : 49
Join date : 20/09/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyCzw Wrz 29, 2016 10:54 am

Przyszedłem tutaj, i usiadłem pod jednym z drzew.. Lepiej jest tutaj bez ludzi - pomyślałem chwilę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPon Paź 31, 2016 10:50 pm

Weszłam do ZL z psem przy boku. Z nim nie bałam się tu przychodzić. Przerażało a jednocześnie intrygowało mnie to miejsce. Coś w nim było. A ja bardzo chciałam poznać to COŚ.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:36 am

- Albo mi się wydaje, albo nie powinno Cię tu być - odezwałem się stając za nią, gdy przyszedłem na miejsce. Jeśli tu byłem, to musiałem naprawdę się nudzić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 7:42 pm

Odwróciłam sie gwałtownie słysząc głos. Na moment stanęło mi serce.
-Albo mi się wydaje albo mamusia nie nauczyła cie manier.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 7:56 pm

- Manier? - uniosłem pytająco brew.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 8:09 pm

-Tak. Nie zachodzi i nie straszy się ludzi. Poza tym przeszkadzasz mi dziecko. -powiedziałam odwracając sie I idąc wolno przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:07 pm

- Dziecko? Jestem starszy od Ciebie - prychnąłem rozbawiony.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:15 pm

-O na pewno. .-powiedziałam. -Ciebie tez nie powinno tu być.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:19 pm

- Cóż, na to akurat nie patrzę - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:27 pm

-Nie? -odwrocilam się do niego i stanęłam, krzyżując ramiona na piersi.
-A to dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:28 pm

- Nudzi mi się, nie zapuszczam się daleko, cóż by mi miało grozić tu - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:30 pm

-Uczniom nie wolno tu przychodzić bez opieki. -powiedziałam unosząc brew. -Ktoś tu może mieć problemy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:33 pm

- Powiedziała to uczennica - prychnąłem rozbawiony.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:41 pm

-Prefekt domu. -poruszylam brwią.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:43 pm

- I to ma być uzasadnienie Twojej obecności tutaj? Proszę Cię - przewróciłem oczami.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:44 pm

-Tak. Mam trochę więcej praw i przede wszystkim władzy niż ty. -zaśmiałam się. -Nie przewracaj oczami bo wyglądasz jeszcze bardziej pedalsko.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:45 pm

- Ale na pewno nie prawo spędzania czasu tutaj - odparłem i wsunąłem dłonie w kieszenie, ramieniem oparłem się o drzewo. - Na obchód mi to nie wyglądało.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:47 pm

-Jakbyś jeszcze nie zauważył spędzam czas tam, gdzie mam na to ochotę. I właściwie to jest to obchód. Szukam czegoś. Wiec zmykaj stąd bo odejme ci punkty za łamanie regulaminu.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:50 pm

- Wątpię, by było to słuszne odjęcie punktów... Ale jak wolisz - odwróciłem się i ruszyłem w stronę zamku.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:52 pm

-Nie chcesz wiedzieć co wole...-zaśmiałam się. Coś mi nie pasowało. Ja go nie słyszałam.... Ale dlaczego pies nie zareagował? Obejrzałam się wokół siebie.
-Cong Cong? -zagwizdałam kilka razy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:53 pm

- No a co wolisz? - odwróciłem się do niej i uniosłem pytająco brew.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:58 pm

-Zrobić ci dobrze. -powiedziałam na odczepnego, nawet nie do końca rejestrując co powiedział.
-Cong Cong? ! -znów zagwizdałam. -Pójdziesz do gara jak cie znajdę!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 9:59 pm

- Hoho, jeśli chcesz - oparłem się o drzewo i patrzyłem na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 10:02 pm

-Tylko o tym marze..-mruknęłam idąc w glab lasu i nawołując psa. Zbierało mi się na płacz.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 10:03 pm

Obok mnie stanął jakiś wielki pies, spojrzałem na niego obojętnie, ale pogłaskałem go.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 10:08 pm

-Przysięgam ci to... Jak cie zobaczę to i Dorwe to zamknę w dormitorium do końca roku! -krzyczałam odsuwajac gałęzie ze swojej drogi. -Zobaczysz! Ha! I do tego czeka cię kąpiel krowo!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 10:10 pm

- Tego psa szukasz? - zawołałem za nią, przykucając obok psa.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lis 02, 2016 10:17 pm

-Co?!-odwrocilam się dostrzegając zwierzaka. Biegiem zawrocilam, padając przed psem na kolana, i obejmując go za szyję.
-Nie rób tak.. Nie lubię tego. . -powiedziałam ignorując obecność chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 6:30 am

- Nie mówi się co, można usłyszeć... A nieważne. I to mi o manierach mówić będzie - oparłem się znów o drzewo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyCzw Lis 03, 2016 8:00 am

-Jeszcze tu jesteś?  -zapytałam unosząc głowę do góry i patrząc na chlopaka. Westchnęłam głęboko.
-Jeśli byłbyś tak uprzejmy. .. to zostań tu. Może cię coś pożre. Ja lecę na zajęcia. Nie krzycz za głośno klocku. -powiedziałam odchodząc wraz z psem.
Next: Klasa ONMS
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 8:48 am

- Phi - prychnąłem i poszedłem z rękami w kieszeniach w stronę zamku.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 5:30 pm

/ Po ataku w Hogsmeade.
Lykon deportował się wśród drzew Zakazanego Lasu wraz z Nelly i rzucił ją na ziemię. Zmierzył ją gniewnym wzrokiem, zamierzał pokazać, że zrobiła coś czego nie powinna.
- Niektóre zachowania byłem w stanie tolerować, ale teraz już przesadziłaś - wycedził.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 5:33 pm

Cofnęłam się, odpychając się rękami i nogami. Wstałam chwiejnie i zmierzyłam go wzrokiem.
- Zabijesz mnie? Zgwałcisz? Rzucisz zaklęcie niewybaczalne? - wykrzyczałam, wsłuchując się w echo leśne.
Co za świr. Zawarczałam w jego stronę niekontrolowanie, szybko zasłaniając usta dłonią.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 8:51 pm

- Kusisz wszystkimi tymi trzema opcjami, wiesz, dzikusie? Dzika deska... Tego to jeszcze nie było... - z miną znawcy, podrapał się po podbródku, wpatrując w śnieżnowłosą.
- Dzikus Deskus Niepospolitus... - stwierdził, sięgając po swoją różdżkę. W planach póki co nie miał zamordowania Nelly, a jedynie...
- Crucio - tak, właśnie to wypowiedział, trzymając różdżkę skierowaną w stronę ślizgonki. Chciał jedynie dać nauczkę i wybić jej z głowy, na przyszłość, pomysł by go uderzyć. Nie uważał siebie za winnego, cóż.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 9:12 pm

W jednej chwili przeszedł mnie wszech ogarniający ból. Padłam jak laleczka na ziemię, krzycząc w niebogłosy, a mój głos ciągnął się echem. Nie myślałam o niczym, nie mogłam. Ten ból przekraczał wszystkie progi mojej wytrzymałości. Nagle wbiłam jakby szpony w ziemię, ściskając ją mocno, stabilizując w miarę swoje ruchy. Oddychałam ciężko, a jedyne czego chciałam to... umrzeć. Najzwyczajniej w świecie umrzeć.
Uniosłam jedną z rąk i przegryzłam ją zębami. Tego bólu nie czułam, a przynajmniej przestałam krzyczeć, co dla moich bębenków było ułaskawieniem.
Wygięłam plecy jak koci grzbiet, a z moich ust puścił się ryk, który jednocześnie zranił kompletnie mój zmysł słuchu. Wszystko piszczało, obraz się zamazywał, a ból przechodził moje jakiekolwiek oczekiwania.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 9:23 pm

W końcu zakończył działanie zaklęcia, schował różdżkę i spojrzał z wyższością na uczennicę.
- Między innymi dlatego nie powinnaś podnosić na mnie ręki, myślę, że dobrze już to zrozumiałaś - powiedział dziwnym tonem, specyficznym, nieodgadnionym, takim jakim wcześniej nie mówił wcale. Czuł się dziwnie, czuł coś dziwnego, gdy widział jak cierpi. Odwrócił się i ruszył powoli w stronę zamku.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 9:28 pm

Leżałam bez ruchu i bez oddechu, nie uraniając łzy. Szlochałam jedynie, dławiłam się powietrzem, które nagle w takiej ilości trafiło do mnie. Mój wzrok był tak słaby, że widziałam jedynie kontur odchodzącej postaci. Zamknęłam oczy, odchodząc w błogi spokój. Zemdlałam, a może umarłam? Co ja robiłam w tym lesie i jak się tu znalazłam?
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyPią Lut 03, 2017 9:43 pm

Odwrócił się na chwilę, z czystej ciekawości, ale gdy zobaczył jak zemdlała białowłosa, przewrócił oczami. Coś mu nie pozwoliło jej tak zostawić, nie wiedział co, ale nie podobało mu się to za bardzo. Podszedł do Nelly, wziął na ręce i ruszył w stronę szkoły, a dokładniej - do swojego pokoju.
/zt x2
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 11:21 pm

/Po spotkaniu z SooAh
Przybiegłem do Zakazanego lasu wraz z Mią. Wilczyca musiała się czasami wybiegać więc biegałem razem z nią, przy okazji poprawiając swoją kondycję. Kiedy Mia chodziła między drzewami, ja oparłem się o pień jednego z nich i zapaliłem papierosa.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 11:26 pm

Po rozmowie z Lukiem

Chiałam się dowiedzieć o co chodzi z tą całą sytuacją w Hogsmeade. Mam wrażenie, że tylko ja się tym przejełam i tylko ja chce odkryć prawdę. Gdzie można znaleźć wilkołaka jak nie w zakazanym lesie? Zboczyłam z głównej ścieżki i szłam prosto. Może coś znajde? Chociażby mała wskazówkę.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 11:41 pm

Usłyszałem warczenie. Mia? Odwróciłem sie widząc wilczyce wyglądająca zza grubego pnia. Warczała pokazując kły. Zauważyłem białowłosą dziewczynę.
— Uspokój sie. — rzuciłem donośnym, niskim głosem na co Mia spojrzała na mnie nadal warczac i odwróciła sie, dalej niuchajac po ziemi.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 11:51 pm

Po kilkunastu minutach już coś znalazłam? Chyba wybrałam idealną pore. Zauważyłam jeszcze jakiegoś chłopaka więc wilk to tylko ofiara ataku z pubie. Miałam nadzieje na coś innego ale chyba to na razie mi wystarczy. Obeszłam ich obserwując uważnie wilczycę.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptyWto Lut 07, 2017 11:54 pm

— Spokojnie. Nic ci nie zrobi. Tylko lepiej do niej nie podchodź...— powiedziałem patrząc na Mię na wszelki wypadek.
— Nie powinnaś chodzić sama po lesie o tej porze. Ściemnia sie. — zaciągnąłem sie papierosem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lut 08, 2017 12:00 am

-Jestem dzielną dziewczynką, myślę, że nic mi się nie stanie-Zaśmiałam się patrząc na chłopaka. Kucnęłam i mój wzrok znów przyciągnęła wilczyca. Nie wiem dlaczego ale uwielbiam patrzeć na magiczne stworzenia.
-Ofiara ataku na Hogsmeade?-Zapytałam by się upewnić.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 EmptySro Lut 08, 2017 12:04 am

— Nie powiedziałem że nie jestes dzielna dziewczynka.— zaśmiałem sie.
— Jakiego ataku? To moj zwierzak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zakazany las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zakazany las   Zakazany las - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zakazany las
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: