Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:22 pm

— Chce od ciebie wszystkiego. — powiedziałam.
— Chce tez żebyś wiedział ze nigdy cie sobie nie odpuszczę. Nigdy. Nawet jesli każesz mi spierdalac na drugi koniec świata...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:27 pm

- A ja nie odpuszczę sobie Ciebie - odparłem, zaprzestając na chwilę czynności.
- Bo chcę Cię mieć tylko dla siebie i wiedzieć, że tylko ja mogę to wszystko - mruknąłem, a następnie rozerwałem do końca jej koszulę, patrząc z pożądaniem na jej piersi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:29 pm

— Tak jest. I tak bedzie. — obiecałam. — Mozesz wszystko a nawet wiecej.— dodałam patrzac ma niego i zwilzajac wargi językiem.
Przełknęlam ślinę gdy zobaczyłam jak na mnie patrzy po rozerwaniu koszulki. Zaczelam szybciej oddychać nie panujac nad podnieceniem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:33 pm

Oblizałem swoje usta, a następnie powoli zacząłem się pochylać. Gdy byłem już blisko jej piersi, oblizałem palec wskazujący i kciuk.
- Chce mieć taki każdy poranek - wymruczałem i wziałem między wargi jeden z jej sutków, a za drugi zacząłem pociągać wilgotnymi palcami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:36 pm

— Popieram. — zgodziłam sie nim westchnęłam głośno po tym jak dotknal moich sutków.
Wygielam sie, lekko odrywając łopatki od lozka.
— Kurwa...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:54 pm

Czując jak jej całe ciało wygieło sie w łuk, zrzuciłem z niej całkowicie kołdrę i przygryłem jej sutek a następnie wypuściłem go z pomiędzy warg.
W obie dłonie złapałem jej piersi, masujac je, a moja dalsza wędrówka pocałunków zeszła aż do podbrzusza, gdzie się zatrzymałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 9:56 pm

Steknelam cicho czujac jak przygryza jeden z sutków. Opadłam na materac z powrotem kiedy masował moje piersi, całując moje ciało.
— Taka pobudka... Jest najlepsza pobudka na świecie...— jęknęłam drżąc lekko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:00 pm

- Cieszę się, że Ci się podoba - mruknąłem z uśmiechem i puściłem jej piersi, chwytając za materiał fig, które przyciągnąłem w dół.
Gdy już całkowicie zeszły z jej nóg, odrzuciłem je na bok, od razu wkładając w dziewczynę dwa palce.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:10 pm

— A czy kiedykolwiek mi sie nie podobało? Zreszta..— urwałam na chwile gdy poczułam ze zsuwa ze mnie bielizne.
— Zreszta... Tobie tez sie podoba...— sapnelam i gwałtownie wciągnęłam powietrze kiedy wsunął we mnie palce. Zacisnelam dłonie na pościeli, wypychając biodra.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:21 pm

- To chyba jest oczywiste - mruknąłem, wyjmując z niej palce.
- Już się nie będę w to certolił - odparłem, zsuwając z siebie dresy i rzucając je tam gdzie inne ciuchy.
Wszedłem w nią powoli i gładko, czując jak się na mnie zaciska.
Wsunąłem się do końca a następnie złożyłem na dziewczynie.
- To co spróbujesz bez orgazmu? - spytałem, patrząc jej w oczy z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:24 pm

Wypuscilam powietrze z płuc gdy wysunął palce. Usłyszałam cichy, charakterystyczny odgłos przy tym. Kiedy nauczę sie tak nie napalać na niego?
Podniosłam sie na łokciach patrzac jak zdejmuje dresy i wsuwa sie we mnie bez problemu. Przymknelam oczy i Zacisnelam usta na moment. Spojrzałam na niego po chwili, oddychając przez rozchylone usta.
— To możliwe?— zapytałam dmuchając w kosmyki włosów które opadły mi na twarz. Cała pulsowalam czujac jak mnie wypełnia.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:34 pm

- W naszym przypadku raczej nie - mruknąłem i podniosłem się na rękach, by jej już nie przygniatać.
- Bo wiem, że próbowałbym wszystkiego co możliwe, byś nadal jeczała i dochodziła jak do tej pory - odparłem, zaczynając z niej wychodzić, a następnie powtarzałem swoje ruchy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:38 pm

— Hmm... Az ciekawa jestem co byś zrobił...— powiedziałam obejmując go nogami w biodrach by ograniczyć jego ruchy.
— Lubisz moje jęki co?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:42 pm

- Uwielbiam - mruknąłem.
- Kiedyś je nagram i ustawie na budzik - odparłem, niezaprzestając swoich ruchów, które zacząłem robić szybciej.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:45 pm

— Lepiej nie...— sapnelam.
Nie odrywałam od niego wzroku, jednocześnie skupując sie na przyjemności jaka mi dawał.
— Chce... Żebyś mnie pocałował....
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:54 pm

- Dla Ciebie wszystko - mruknąłem, powoli się w nią wsuwajac, a następnie pochylając nad jej głową i zatapiając swoje wargi w jej.
Zacząłem namiętnie ją całować, czując jak ona oddaje pocałunki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 10:57 pm

Puściłam jego biodra, uginając nogi i rozchylając je mocniej by bardziej go w sobie poczuć.
Zaczelam zachłannie oddawać pocałunki, jakbym juz nigdy miała nie czuć smaku jego warg.
Jedna dlon wsunelam w jego włosy a druga zaczelam gładzić jego plecy, przejeżdżając po nich paznokciami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 11:06 pm

- Znów zostawisz mi ślady - sapnąłem jej w usta.
Wczuwałem się w pocałunek, jednocześnie robiąc krótkie i gwałtowne ruchy biodrami.
Nie mogłem bardziej się wysuwać, bo było to niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 11:08 pm

— Wiem. — odparlam tylko. Taki był zamiar. Malinki którymi mnie obsypywał zawsze i ślady paznokci na jego ciele były dowodem na to ze cholernie dobrze do siebie pasujemy. I ze jest nam ze sobą dobrze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 11:12 pm

- A później się dziwią, że na tony kupuję wodę utlenioną - sapnąłem w jej usta.
Najlepsze, bądź najgorsze było to, że wszystko co ta dziewczyna robiła doprowadzało mnie do szaleństwa i pragnienia by znów jej dotknąć.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptyWto Lis 21, 2017 11:15 pm

— To je..j nie kupuj... To ma boleć... I przypominać.. Jak te klapsy. — powiedziałam cichoc szybkim ruchem przejeżdżając paznokciami po jego łopatce.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 7:12 am

- Ty przez klapsy się pobudzasz - mruknąłem, czując jak ponownie zostawia ślady paznokci na moim ciele.
Widać, że oboje chcieliśmy się naznaczyć, tak jalby pokazując, że druga osoba należy do nas.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 8:47 am

— Nieprawda...– mruknęłam puszczając go i znow zaciskajac dłonie na poduszce.
– Tyler...— jeknelam czujac przyjemne skurcze w podbrzuszu.
Zaczelam wyginać ciało w łuk i wiercić sie po całym lozku, raz po raz sapiac jego imię i stękając bezwstydnie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 11:18 am

- Rian - jęknąłem czując jak w niej pulsuję.
Uniosłem się na łokciach i zacząłem szybciej się poruszać.
Gdy już osiągnąłem szczyt, sapnąłem ponownie jej imię i opadłem na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 11:25 am

Prawie za każdym razem kiedy dochodziłam dzięki niemu, włączał ki sie jakis wulgarny tryb i przeklinal jak najęta.
Gdy poczułam ze dochodzi we mnie, jeknelam przeciągle, zaciskajac uda na jego biodrach. Opadłam na materac, czujac jak przez moje ciało przechodzą lekkie dreszcze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 11:36 am

Obróciłem się tak, że teraz to dziewczyna była na mnie.
Zacząłem gładzić jej rozgrzane plecy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 1:22 pm

Polozylam sie na nim całym ciałem, dyszac tuz przy jego uchu.
— Nie wychodźmy dzisiaj z dormitorium. — poprosiłam całując go w miejsce za uchem.
— Zostańmy tu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 1:50 pm

- Rian, jak będziemy tu siedzieć to Cię wykończę - odparłem z uśmiechem.
- Poza tym musisz jeść - wymruczałem.
- Ale w sumie też bym nie wychodził - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 1:52 pm

— Na to liczę. — powiedziałam.
— Wyślemy Damona po jedzenie do kuchni... Bo jak wyślemy Magnusa to nie dość ze nic nie dostaniemy to jeszcze sie biedny pochoruje. — odparlam całując go w szyje.
— Wiec zostańmy...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 1:59 pm

- Ty chcesz mojego psa po jedzenie wysłać? - spytałem - Nawet talerza nie dostaniesz - mruknąłem, lekko wypinając biodra.
- Ale masz rację możemy zostać - dodałem.
- Tylko przynieś jakieś gry, bo inaczej znając mnie będziemy powtarzali jedną czynność.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:02 pm

— Na nasze zwierzaki mozna polegać. Nie ma co. — zasmialam sie.
— Przestan sie wiercić...— burknelam.
— Możemy pograć w... Rób to co chce. — wyszczerzylam sie.
— Posprzątasz mi dormitorium i jednocześnie nacieszysz oko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:15 pm

- Nie zamierzam przestać - odparłem, ponownie wypychając biodra.
- Nie gram w takie gry - mruknąłem - zero przyjemności - dodałem - Poza tym nie będę Ci dormitorium sprzątał.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:29 pm

— Tyler błagam...— sapnelam.
— Nie musisz. W przeciwnienstwie do twojego. — odgryzlam sie.
— Tyler. Masz mnie pocałować. — powiedziałam patrzac na niego zadowolona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:51 pm

- Skoro tego chcesz - mruknąłem, przyciągając jej podbródek do siebie.
W ostatniej chwili, gdy nasze usta miały się złączyć, przysunąłem twarz do jej ucha.
- To sama sobie weź - mruknąłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:53 pm

Uśmiechnelam sie z satysfakcja kiedy miał mnie pocałował. Miał.
— Bałwan z ciebie. — powiedziałam.
— Juz nie chce. Nawet nie całujesz za dobrze. — burknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 2:58 pm

- Oczywiście - mruknąłem z sarkazmem.
- I dlatego chcesz bym Cię całował - dodałem z lekkim uśmiechem.
- No tak, jakże by inaczej - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:01 pm

Popatrzyłam na niego mrużąc oczy.
— Pedofil. — mruknelam i zaczelam go całować, jednocześnie przejeżdżając paznokciami od jego obojczyka az po piers i bok.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:16 pm

Uśmiechnąłem się w jej usta i zacząłem oddawać pocałunek.
- Za to mnie uwielbiasz, mała - odparłem i klepnąłem ją lekko w tyłek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:18 pm

Przerwałam pocałunek kiedy mnie klepnął,zasysając wargę.
– "Mała"? MAŁA?! Ja?!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:28 pm

- No innej małej nie znam - odparłem z uśmiechem.
- A co coś nie pasuje? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:30 pm

— Tak. Ja nie jestem mała. — fuknelam. — Najpierw ze dziecko.. Teraz ze mała... Wez sie gówniarzu bo dostaniesz szlaban na dotykanie mnie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:33 pm

- Uuuu - zagwizdałem.
- Wiesz ty jesteś gówniarzem, bo to ja jestem starszy - zaśmiałem się.
- Mały gówniarz z Ciebie dziecko jest - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:34 pm

— No i właśnie załatwiłeś sobie szlaban. — odparlam zsuwając sie z niego i owijając sie kołdra pod pachami.
— Miłego walenia do Playboya
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:37 pm

- Naprawdę myślisz, że jeżeli będę chciał to mi nie dasz? - spytałem, unosząc brew.
- Że nie rzucę się na Ciebie? - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 EmptySro Lis 22, 2017 3:39 pm

— Nie dam. Niczego ci juz nie dam. — mruknelam.
— I co ci to da? Smagne cie zaklęciem i skończy ci sie impreza.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: