Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz na piątym piętrze

Go down 
+5
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Charlie Caufield
Christine Stephens
Admin
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySob Cze 11, 2016 12:43 pm

Korytarz rozpoczyna się w Wieży Wielkich Schodów na piątym poziomie. Wejście na niego stanowią proste drewniane drzwi od strony klatki schodowej i ładne, koliste niskie schody po ich przekroczeniu. Jest on dosyć wąski z ceglanymi ścianami, drewnianą posadzką pokrytą czerwonymi dywanami oraz rządkiem małych okien po prawej stronie. Znajdują się przy nim różne obiekty, które uczniowie mogą naprawić za pomocą zaklęć, których nauczyli się w szkole. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/

Korytarz na piątym piętrze 2h4l4xy
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Lip 06, 2016 8:22 pm

Zdyszana wspinaczką po ruchomych schodach osunęłam się na podłogę pod ścianą.
- Nigdy więcej takich wycieczek - zaśmiałam się do siebie.
Oddychałam ciężko, a siniak na głowie zaczął mnie dosyć mocno boleć. Oglądałam korytarz z ciekawością. Znajdowało się tu wiele dziwnych przedmiotów, które w niewiadomy sposób się tu znalazły. Przetarłam ręką podłogę. Skrzaty chyba niezbyt często tu sprzątają, a w sumie nie mają po co. Nikt tu nie przychodzi.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Lip 06, 2016 8:54 pm

Muszę się stąd ruszyć. Czas na powrót na dół ... po tych wszystkich schodach ... masakra. Wstałam i poszłam na dół.

NP pusta sala (1 piętro)
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyCzw Lip 14, 2016 6:13 pm

- No ... wróciłam tu - szepnęłam sama do siebie - A miałam tego nie robić.
Zdyszana położyłam się na środku korytarza. Kamienna podłoga chłodziła mi twarz. Mimo zmęczenia byłam na prawdę zadowolona z powrotu w to miejsce. Tutaj mogłam być sama.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyCzw Lip 14, 2016 8:56 pm

Po dotarciu do Hogwartu postanowiłem udać się do dormitorium, ale chyba się zgubiłem. Z plecakiem na jednym ramieniu, ciągnąc za sobą niewielką torbę przemierzałem jakiś korytarz i zauważyłem jakąś dziewczynę.-Cześć!-rzuciłem z uśmiechem-Wiesz może gdzie jest dormitorium Hufflepuff? Chyba się zgubiłem-zaśmiałem się i poprawiłem ramię plecaka.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyCzw Lip 14, 2016 8:58 pm

- Hej - powiedziałam wstając z podłogi i uśmiechnęłam się - Jesteś puchonem? No zobacz, jaki zbieg okoliczności. Jestem Chris - podałam mu rękę - Chodź za mną.

NP Pokój Wspólny (Huff)
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyCzw Lip 14, 2016 9:00 pm

-Charlie-odpowiedziałem i uścisnąłem jej dłoń-Jasne-powiedziałem i ruszyłem za dziewczyną.

NP Pokój Wspólny (Huff)
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 2:11 pm

Chodziłam po korytarzu bezcelowo. Nie miałam co robić. Westchnęłam i usiadłam na podłodze i podkuliłam nogi, które objęłam. Wpatrywałam się w jeden punkt i myślałam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 4:44 pm

Akurat po drodze do Wielkiej Sali, zobaczyłem jakąś dziewczynę pod ścianą. Ravenclaw, pierwszy raz trafiam na kogoś stamtąd. - Wygodnie? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 4:52 pm

Podniosłam głowę.-Azazel! Cześć, szukałam cię wcześniej-powiedziałam i wyjęłam szkicownik z kieszeni szaty.-Gdzie to jest-mruknęłam kartkując zeszyt od niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 4:53 pm

Zmarszczyłem brwi. Zna moje imię? Kolejna która mnie szukała? - Skąd się znamy? - zapytałem totalnie zaskoczony.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 4:58 pm

Spojrzałam na niego zdziwiona. Po chwili zaśmiałam się-Bardzo dobry żart Az, ale nie nabierzesz mnie. Jak możesz mnie nie pamiętać? Przecież masz moje imię na miotle-powiedziałam rozbawiona-No, ale skoro muszę ci przypominać to Samantha Drought-dodałam wzruszając ramionami. Po chwili podniosłam się z miejsca dalej szukając w szkicowniku rysunku.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:04 pm

Zamrugałem oczami. - Nie żeby coś, Samantha, ale ja Cię naprawde nie pamiętam... - powiedziałem patrząc na nią uważnie. - Siostra twierdzi, że mam amnezję, sam nie wiem - mruknąłem z irytacją.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:10 pm

-Możliwe-powiedziałam i w końcu znalazłam rysunek, który od razu wręczyłam Ślizgonowi-Trzymaj-powiedziałam. Jak to się mogło stać?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:14 pm

- Nie mam pojęcia. Isobel coś mówiła o jakiejś Dianie - machnąłem ręką, spojrzałem na rysunek z uznaniem i rozpoznając na nim siebie. - My się serio znamy.. Z przyjemnością dorwę tego, kto mi majstrował w głowie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:20 pm

Zamknęłam szkicownik chowając go do szaty.-Diana? To nauczycielka od eliksirów-odpowiedziałam drapiąc się po policzku-Nie prowadziłeś żadnego dziennika, prawda?-spytałam patrząc na niego zadzierając głowę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:22 pm

- Żałuję, że zrezygnowałem z tego pomysłu miesiąc temu - westchnąłem. - Po co nauczycielka miałaby mi wymazać pamięć? Chyba Rina zaraziła jakoś Isobel paranoją... W ogóle właśnie ta azjatka jakoś mi wygląda na trochę narwaną - mruknąłem i usiadłem pod ścianą.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:28 pm

-Może jej podpadłeś, albo coś zrobiłeś. Nie wiem w sumie-powiedziałam, a zaraz potem usiadłam obok-A co jeśli mają rację?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:31 pm

- Sam nie wiem. Może dyrektorka umiałaby cofnąć to zaklęcie? Jeśli to prawda, to Isobel ma rację twierdząc, że straciłem konkretne wspomnienia, zamiast większość. To musiałoby być wtedy zamierzone. Kogo ja poznałem pierwszego dnia w szkole, pamiętasz może?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:38 pm

-Pierwszego dnia? Ummh chwila-zaśmiałam się-Jeśli się nie mylę wtedy byłam na błoniach i szkicowałam. Ty wtedy przyszedłeś z Chris i lataliście na miotłach. W tym czasie zdążyłeś mi zabrać szkicownik, a potem dałeś mi swój. Potem wróciłam do Hogwartu więc nie wiem. O ile się nie mylę to Diana jest opiekunką Slitherinu. Kolejnego dnia rozmawialiśmy ze sobą i nazwałeś mnie strażakiem Samem, po czym napisałeś moje imię na miotle. Jak coś sobie przypomnę to powiem- powiedziałam
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:43 pm

- To już mogłem lepiej jakoś nazwać miotłę - westchnąłem. - Biedna moja miotła. Chris... Coś mi mówi to imię... - przymrużyłem oczy w zamyśleniu. - Opiekunka Slytherinu? Dziwna opiekunka z tej Diany, jeśli to prawda. Coraz bardziej wierzę, w utratę pamięci. Isobel mi wszystko, absolutnie wszystko wyśpiewa. Może tym mi przywróci pamięć w jakimś stopniu. Ale z Tobą nie gasiłem żadnych pożarów, nie?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:48 pm

-Dzięki wielkie-powiedziałam i walnęłam go w ramię, czego od razu pożałowałam. Rozmasowałam bolącą pięść- Nie gasiłeś. Tylko nie wiem czemu, ale nazywałeś mnie strażak Sam. Dalej nie wiem dlaczego-powiedziałam i zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:52 pm

- Jesteś masochistką? Lubisz sprawiać sobie ból, z tego co widzę. To nie tak, że mnie nic nie zabolało, wcaaaale nic nie poczułem - zaśmiałem się. - Są dwie opcje, albo gasisz pożary, albo pragnienia mężczyzn i kobiet - dodałem z zamyśleniem filozofa, palcami trzymając brodę niczym mędrzec. Bawiło mnie drażnienie Samanthy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 5:59 pm

-Ani jedno, ani drugie?-parsknęłam wywracając oczami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 6:01 pm

- I Ty się nazywasz strażakiem? - z rozbawieniem na nią spojrzałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 6:05 pm

-Ty tak na mnie mówiłeś. Myślałeś, że może mnie tym zdenerwujesz-powiedziałam i zerknęłam na zegar-Lepiej chodźmy, bo spóźnimy się na zielarstwo-powiedziałam podnosząc się z podłogi i wyprostowałam spódnicę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 6:07 pm

- Tak tak, tak się tłumacz - zaśmiałem się. - O Morgano! Zielarstwo? Chociaż się wyśpię na nim - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 6:14 pm

-Ja się nie zamierzam spóźnić, więc raczej na ciebie nie będę czekać-powiedziałam po czym szłam w kierunku schodów.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lip 19, 2016 6:14 pm

Pokręciłem głową i poszedłem za Samanthą.
NP: Cieplarnia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lut 07, 2017 9:28 pm

/Po spotkaniu z Nathem
Nie miałam co ze sobą zrobić. Błąkałam się po całym Hogwarcie cicho podśpiewując. Dawno nie grałam na pianinie. Ale nie miałam ochoty dzisiaj na twórczość. Usiadłam na parapecie jednego z okien i pogłaskałam psa między uszami.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lut 07, 2017 10:16 pm

— Mia! — wrzasnąłem biegnąc za wilczycą która znowu postanowiła być super zabawna i wyciągnęła mi z kieszeni gumki.
— Cholera jasna! — wbiegłem za nią na korytarz. Kiedy się tam zjawiłem skakała do kogoś, kto siedział na parapecie okna. Po podejściu bliżej zorientowałem się że to dziewczyna. Azjatka.
wraz z moją wilczycą na dziewczynę skakał również husky który wielkością dorównywał Mii.
— Zostaw! — chwyciłem wilczyce poniżej przednich łap i odciągnąłem od dziewczyny. — Wybacz. Ona się tylko bawi..— powiedziałem stawiajac zadowoloną Mię na podłodze. Azjatka nie wyglądała na szczęśliwą. Była potargana i chyba troche w szoku.
— Ee.. Moge? — wskazałem na jej spodnie gdzie spoczywały moje prezerwatywy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyWto Lut 07, 2017 10:26 pm

Coś mnie zaatakowało. W pierwszej chwili myślałam że to Cong Cong, ale białe futro? Z tego co pamietam mój pies ma inne. Białe coś nic mi nie zrobiło. Tylko było nadpobudliwe... Juz wiem jak czuł sie Nath kiedy Cong go atakował...
Ktoś się pojawił. Właściciel który odciągnąl to coś ode mnie. Dopiero kiedy stała na ziemi dotarło że to wilk. A sądząc po imieniu - wilczyca. No nieźle.
-Tak.. Nic się nie stało..- powiedziałam przygładzając włosy.
-Co? - podążyłam za wzrokiem który spoczął na moich kolanach. Wzięłam długą, poskładaną paczuszkę w dwa palce i wręczyłam mu ją.- Mam to potraktować jako... Propozycję seksu od... wilczycy? - zaśmiałam się. - Czy to przekaz od ciebie?
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Lut 08, 2017 2:22 pm

— E...— nie wiedziałem czy dziewczyna mówi poważnie ale po chwili zorientowałem się że żartuje jednak.
— Może być ode mnie jeśli chcesz. — zaśmiałem się.
— Jestem Jason Smith. Gryffindor.— przedstawiłem się.
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptyPon Cze 12, 2017 10:29 pm

Siedziałem na jednym z parapetów przy oknach i paliłem fajkę, Pony przyjeżdża dopiero jutro, więc i tak nie miałem co robić. Wyciągnąłem paczkę papierosów i jednego z nich odpaliłem. Hye Min nie lubi jak palę, więc muszę korzystać gdy jej przy mnie nie ma, chociaż takie plusy. Z tego co widze to w sumie jedyny plus nieobecności tej małej. Zaciągnąłem się i spojrzałem za okno, nawet łądnie, ciekawe czy tu w ogóle można palić.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 5:34 pm

Po oddaniu książek do biblioteki, zaczęłam się błąkać po zamku. Nikt nie chciał ze mną nawet porozmawiać. Nikt nawet się ze mną nie witał mimo iż znałam tu kilka osób. Jakbym była niewidzialna. Czułam się tak jak zawsze. Jakbym nie istniała.

Wspięłam się na piąte piętro, wedrując smętnie po korytarzu. Szurałam trampkami, patrząc na rozwiązane sznurowadła. I tak nie potrafiłam ich wiązać. Zawsze wciskałam je do butów ale i tak wyłaziły. Włożyłam ręce do kieszeni różowej, pastelowej bluzy z kapturem, komponującej się z czarnymi, obcisłymi spodniami. Długie,kręcone, białe, włosy miałam przedzielone na pół i przełożone do przodu. Sięgały do połowy ud i nie znosiły wilgoci. Wtedy dodawały mi do wzostu jakieś 10 cm.
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 9:10 pm

Wpatrywałem się w okno aż do momentu, w którym usłyszałem jakieś kroki. Miałem nadzieję, że to nauczyciel przyszedł opieprzyć mnie za jakieś nieznane mi złamane prawo tej ceglanej budowli, a nie chętny do rozmowy uczeń. Spojrzałem niechętnie w kierunku źródła dźwięku i pożałowałem. Zobaczyłem białowłosą dziewczynę wcale nie wyglądającą jak nauczycielka. Obojętny odwróciłem od niej wzrok i odpaliłem kolejnego papierosa. Miałem dużo wad, ale największą z nich zdecydowanie było uzależnienie od nikotyny.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 9:22 pm

Podniosłam głowę slyszac ruch. Zwolniłam na moment, zatrzymując się prawie. W koncu westchnęłam i ruszyłam w jego stronę.
— Przepraszam..— powiedziałam patrzac na chłopaka od góry do dołu.
— Pożyczysz mi jednego? Albo dasz? Bo nie pale wiec w sumie ci nie oddam. — powiedziałam zadzierając głowę do góry by na niego spojrzeć.
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 9:33 pm

W pierwszej chwili nie dosłyszałem pytania, ale szybko domyśliłem się o co chodzi. Wyjąłem paczkę i bez słowa podałem dziewczynie, w paczce była zapalniczka, więc od razu mogła odpalić papierosa, ale domyśliłem się, że niepalącej i tak będzie ciężko. W najgorszym wypadku sam będę musiał to zrobić, a tego bym nie chciał. Spojrzałem na nią może na chwilę, ale nadal się nie odzywałem.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 10:42 pm

Wzięłam od niego paczkę i otworzyłam ja wydobywając z niej papierosa i zapalniczkę. Odłożyłam paczkę na parapet i przyznając przed sobą papieros i zapalniczkę, zaczelam odpalać, wysuwając lekko jezyk w geście skupienia.
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 10:49 pm

Schowałem papierosy do kieszeni bluzy i nie zwracając uwagi na dziewczynę zacząłem przglądać się widokom z za okna. Dużo widać nie było, ale na pewno było bardziej interesujące niż uczennica próbująca ze skupieniem odpalić papierosa. Mam nadzieję, ze jak już jej się uda, nie będzie się krztusić.... Ostatnio posiadanie nadziei często mi się zdarza, to wkurzające
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 11:02 pm

To gowno nie chciało się odpalić. Ale się udało. Lekko skinelam głowa do chłopaka i odeszłam kawałek dalej, otwierając okno i siadając na nim z nogami wiszącymi na zewnatrz. Zaciągnęłam się papierosem po chwili dusząc się ze łzami w oczach. Wypale to.
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 11:07 pm

Co mnie miało obchodzić co robi ze swoim zdrowiem, chce palić ot niech pali, to nie moja sprawa, ale zapalniczkę to wolałbym odzyskać. To jedyna jaką udało mi się dotrzymać aż do Hogwartu, podszedłem do dziewczyny, spojrzałem lekko w dół i w końcu się odezwałem.
-Mogę odzyskać zapalniczkę?-uniosłem jedną brew do góry
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 11:20 pm

Drgnelam slyszac nad sobą głos. Zapalniczkę? A... faktycznie.
— Przepraszam..— zakręciłam zapalniczka w dłoni następnie widzac jak wylatuje mi z ręki i leci... daleko w dół...
Powoli spojrzałam na chłopaka.
—... Odkupie ci... taka sama...
Powrót do góry Go down
Jisung Park

Jisung Park


Liczba postów : 14
Join date : 12/06/2017

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 11:27 pm

-Spoko, gdzieś w pokoju znajdę może jakieś zapałki.- Wzruszyłem ramionami i wróciłem na swoje miejsce. Parapet był całkiem wygodny, no jak na parapet, ale na razie nie miałem ochoty zachodzić do dormitorium. Spotkam więcej ludzi i jeszcze wyniknie z tego niezbyt miłe zdarzenie, wole tego uniknąć.
Powrót do góry Go down
Kath Black

Kath Black


Liczba postów : 299
Join date : 24/09/2016

Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze EmptySro Cze 14, 2017 11:37 pm

Chciałam cos powiedziec ale juz odszedł. Nowy... A w sumie kogo ja oszukuje. Czy nowy uczeń czy nie. I tak jestem niewidzialna. Zacisnęłam papierosa w dłoni czujac jak wypala mi skore. Ale nie rozluźniłam uścisku. Patrzyłam na pieść ktora się zaciskała. Miło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz na piątym piętrze Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz na piątym piętrze   Korytarz na piątym piętrze Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz na piątym piętrze
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Korytarz na czwartym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Balkon na czwartym piętrze
» Korytarz na parterze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Piąte piętro-
Skocz do: