Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+4
Gabriela Harrison
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyNie Paź 09, 2016 9:25 pm

-Czekaj, co?-wydukałam, a potem poczułam jak chłopak mnie przytula. Po ciele ponownie przeszły mnie dreszcze, a twarz najprawdopodobniej przybrała kolor soczystego pomidora. Odniosłam wrażenie, że w jego ramionach jestem...bezpieczna? Sam, o czym ty myślisz, zrobił to tylko dlatego, żeby było ci cieplej. Wtuliłam się w niego, oczywiście aby było mi cieplej! Zaraz potem poczułam zapach perfum, przez, co lekko zakręciło mi się w głowie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyPon Paź 10, 2016 7:30 pm

- Wszystko okej, buraczku? - zapytałem z rozbawieniem i wtuliłem ją w siebie. - Za cienko się ubrałaś - podsumowałem też krótko jej ubiór. Nie mogłem nie poczuć jej perfum, tak samo nie mogłem pozbyć się wrażenia, że pasowało mi jak leżała w moich ramionach. Val, co Ty odwalasz? Emocje to słabość, tak samo jak i uczucia. Wyjątek jednak mogę zrobić, o ile matka mnie nie zabije za to.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyPon Paź 10, 2016 8:56 pm

-Co?-spytałam podnosząc głowę. Chyba było to ee za blisko? Szybko odwróciłam głowę patrząc się przed siebie. O czym to ja? Tak, no ee tak-Za cienko, to już wiem-wymamrotałam.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyPon Paź 10, 2016 8:58 pm

- Ale jeśli jest Ci cieplej, to nie mam pytań - zamruczałem i objąłem ją ciepło. - Ładnie pachniesz, tak jak i Twoje włosy - oraz świetnie wyglądasz eksponując nogi, to już dodałem w myślach.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyPon Paź 10, 2016 9:20 pm

Aktualnie czułam, że jest mi bardzo gorąco. Jestem może w piecu?  Nie wiedziałam właściwie, co mogłam powiedzieć. Słyszałam jedynie jak oddychał i bicie swojego serca. Nie żeby było to jakieś strasznie głośne.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 7:52 pm

- Wszystko w porządku? - zerknąłem w jej oczy przez dłuższą chwilę.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 8:25 pm

-Nie... Znaczy tak, wszystko okej- wymamrotałam patrząc na niego. Dlaczego ja się tak zachowywałam? Przecież wcześniej tak się nie działo.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:11 pm

- Więc w końcu tak czy nie? - utrzymywałem spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:22 pm

Tak. Nie. Albo tak. Cholera, nad czym tu się zastanawiać?-Wszystko jest w porządku-powiedziałam po czym spojrzałam w inną stronę. Taak, bardzo ładny wazon.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:28 pm

- Mam nadzieję, nawet jeśli na to nie wygląda - przytuliłem ją cieplej i westchnąłem. - Może po prostu jesteś zawstydzona?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:45 pm

-Wydaje ci się- mruknęłam patrząc dalej na wazon. Jak mogłabym nie czuć się zawstydzona w sytuacji kiedy Val jest tak blisko, a ja jestem ubrana cienko. I to bardzo.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:46 pm

- Wciąż wychodzę jednak z założenia, że za cienko się ubrałaś. Jeszcze mi się przeziębisz i będę musiał się Tobą opiekować - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:54 pm

-Nic mi nie będzie- parsknęłam krzyżując ręce na wysokości klatki piersiowej- Z resztą nie potrzebuję opiekunki, nie mam pięciu lat-mruknęłam odgarniając włosy na jeden bok.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:57 pm

- Masz tylko 10 lat więcej, tak? - oparłem się wygodniej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 9:59 pm

-Jedenaście-odparłam i zaczęłam pleść warkocza.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:04 pm

- Przegapiłem Twoje urodziny? - wziąłem wolny kosmyk jej włosów i zacząłem się nim bawić.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:08 pm

--Nie martw się, kolejne za rok- powiedziałam kończąc warkocza. Miałam go związać, ale przypomniałam sobie, że nie wzięłam gumki. Ehh, potrząsnęłam lekko głową i zaczęłam przeczesywać palcami włosy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:12 pm

- O następnych będę pamiętał - zmarszczyłem brwi. - Po co go plotłaś, skoro teraz rozpuszczasz?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:15 pm

-Zapomniałam zabrać gumki do włosów, więc nie mam czym ich związać-powiedziałam patrząc na niego z uniesionymi brwiami.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:16 pm

- Lepiej Ci w rozpuszczonych włosach. Wyglądasz o wiele piękniej - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:23 pm

Nie muszę chyba mówić, że ten komplement sprawił, że na mojej twarzy pojawił się rumieniec? To chyba aż zbyt oczywiste-W sumie to...Poczekaj- podniosłam się z kanapy i skierowałam do dormitorium dziewczyn. Wzięłam pierwszy lepszy, ciepły sweter. Ubrałam go, od razu lepiej. Był za duży, ale mniejsza. Wzięłam też kilka gumek i wróciłam siadając obok niego-Wiesz, co? Zastanawiam się jakbyś wyglądał w związanych włosach-powiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySro Paź 12, 2016 10:25 pm

- Nie mam na tyle długich włosów, by je wiązać - pokręciłem głową z lekkim uśmiechem rozbawienia.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 7:43 am

Westchnęłam słysząc odpowiedź chłopaka. Po chwili poprwiłam lekko zsuwający się rękaw swetra. Dlaczego ha kupuję aż tak duże?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 12:52 pm

- Jednak Tobie najbardziej pasują rozpuszczone. Takie zadbane, puszyste... - wziąłem jeden z kosmyków włosów i zacząłem się mu przyglądać. Po krótkiej analizie zacząłem się nim bawić.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:01 pm

Uniosłam brew i zaczęłam przyglądać się chłopakowi-Co ty właściwie robisz?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 7:42 pm

- Bawię się Twoimi włosami - odpowiedziałem spokojnie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:49 pm

-Zostaw-zaśmiałam się odgarniając włosy na drugi bok, a kosmyk wysunął się z palców chłopaka. Zaczęłam pleść po raz kolejny warkocza.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 8:57 pm

- Tym razem... Masz gumki? - zapytałem zdając sobie sprawę z tego, jak dwuznacznie to zabrzmiało.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptyCzw Paź 13, 2016 10:14 pm

-Mhhm, mam kilka- powiedziałam patrząc na swoje dłonie, które już wiązały warkocz przy pomocy oczywiście gumki. Starałam się po prostu zignorować fakt, że zabrzmiało to okropnie dwuznacznie, oraz moje lekko zarumienione policzki. Chociaż to jest właściwie norma.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:02 pm

- Czego się znów wstydzisz? - wbiłem w nią zaciekawiony wzrok.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:07 pm

-Ja? Niczego-mruknęłam opierając się wygodniej o oparcie.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:09 pm

- Widać. Miałaś może kiedyś chłopaka, albo osobę, do której coś czułaś? - naszło mnie na szukanie odpowiedzi na to pytanie, więc je zadałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:37 pm

Słysząc jego pytanie lekko drgnęłam. Nagle przed oczami miałam jego. Te pierwsze spotkanie, notatki z zielarstwa, ten uroczy uśmiech, ramiona, w których czułam się tak bezpieczna, rozmowy kiedy nie mogłam zasnąć, oraz ten pierwszy pocałunek...Następnie wyjazd, "Będę na następny rok, obiecuję" Wcale nie -Był ktoś taki-powiedziałam cicho patrząc na kominek.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:38 pm

- Jak to jest kochać? - zmarszczyłem brwi, spojrzałem to na kominek to na nią.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:46 pm

-Nie wiem-wydusiłam z siebie ciszej niż to co powiedziałam wcześniej. Wzięłam głęboki wdech i przeniosłam wzrok na swoje dłonie. Przez ten czas cały czas bawiłam się palcami. Nawet nie wiem, dlaczego.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:47 pm

- Czyli mamy coś wspólnego w sumie - oparłem się o kanapę. - Wszystko okej?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:50 pm

-Mhhm-mruknęłam chowając ręce do rękawów swetra.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:51 pm

- Właśnie widzę, że nie - przyciągnąłem ją do siebie i objąłem ciepło. - Nie powinienem pytać, prawda?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:56 pm

-To nic takiego-mruknęłam. Po raz kolejny poczułam zapach jego perfum.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 9:57 pm

- Mam nadzieję - westchnąłem i pogłaskałem ją po głowie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 10:09 pm

Nie odpowiedziałam, jedynie oparłam głowę o klatkę piersiową chłopaka. Cicho westchnęłam, czułam się jakoś senna, ale nie chcę teraz zasypiać.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 10:21 pm

Oddychałem spokojnie i wciąż ją głaskałem. Czułem coś dziwnego, czego nie byłem w stanie określić.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 10:32 pm

Gdy słyszałam rytmiczne bicie serca chłopaka uśmiechnęłam się lekko i zamknęłam oczy, zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 10:36 pm

- No ej no... Mam być Twoim łóżkiem? - przewróciłem oczami, ale wciąż ją głaskałem i wbiłem wzrok w kominek zamyślony.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 EmptySob Paź 15, 2016 10:42 pm

-Mhhhm-mruknęłam uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: