Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+20
Emily Black
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Lyss Bane
Kath Black
Charlie Caufield
Noelle Morgan
Lexy Tuan
SooAh Kwon
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Leticia Hale
Danika White
Christine Stephens
Matt Claws
Miyafuji Rina
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:55 am

Deszcz lunął tak mocno, że biegiem ruszyłem w stronę schodów ciągnąć za sobą Sam. Gdy już byliśmy bezpieczni pod dachem wybuchnąłem śmiechem. Sam nie wiem co mnie rozbawiło, czułem się tak beztrosko.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:06 am

Nagle Mort pociągnął mnie, a ja poczułam, jak deszcz padał mocniej. Nie wiem dlaczego, ale w drodze zaczęłam się śmiać. Gdy byliśmy pod dachem odgarnęłam mokre włosy i spojrzałam na Morta.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:33 am

Uspokoiłem się i teraz tylko się uśmiechałem. Potrząsnąłem głową opryskując przy tym Samanthę i wytarłem twarz mokrym rękawem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:38 am

-Ale ty jesteś!-zaśmiałam się i ścisnęłam swoje włosy, aby pozbyć się z nich wody. Wytarłam twarz rękawem szaty i objęłam się czując jak na ciele robi mi się gęsia skórka od zimna.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:56 am

W odpowiedzi tylko ścisnąłem jej dłoń i skierowałem się w dół schodów.
- Wracajmy do dormitoriów - powiedziałem.
*następny gdzieś za drzwiami z kołatką*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 11:03 am


Uśmiechnęłam się gdy chłopak ścisnął moją dłoń i z nim ruszyłam w dół schodów.

Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 6:52 pm

Wbiegłam na wieżę po czym skuliłam się. Fakt, że już nie padało, a ja siedzę na mokrej podłodze mi nie robił zbyt wielkiej różnicy. Przyciągnęłam swoje kolana do klatki piersiowej i oparłam czoło o kolana obejmując je rękoma. Po raz kolejny się rozpłakałam trzesąc się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:06 pm

Weszłam na sam szczyt wieży nawet nie zdając sobie sprawy jak szybko to zrobiłam. Położyłam się na samym środku kamiennej podłogi twarzą do dołu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:13 pm

Przybiegłem za Chris. - Boże, Chris... Co się stało? - powiedziałem i usiadłem obok niej na ziemi, nie zauważając w ogóle strażaka w podobnym stanie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:16 pm

- Zostaw mnie - mruknęłam - Idź do Annabelle.
Wokół mnie powoli robiła się mała kałuża. Po zebraniu wszystkich łez możmaby napoić całą afrykańską wioskę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:18 pm

- Mów - powiedziałem stanowczo, ale spokojnie, kładąc dłoń na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:19 pm

- Zostaw mnie - powtórzyłam - I zabierz ten kafel z autografem. Nic od ciebie nie chcę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:20 pm

Westchnąłem, złapałem ją za ramiona i podniosłem do pozycji siedzącej. - Mów. Co. Się. Dzieje - powiedziałem patrząc w jej zapłakane oczy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:22 pm

- Niech cię to nie interesuje - powiedziałam - Nic już się z tym nie da zrobić.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:22 pm

- Nie odpuszczę - oświadczyłem krótko, utrzymując kontakt wzrokowy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:24 pm

- Na prawdę jeszcze nie zauważyłeś o co chodzi? - zapytałam przez łzy i odwróciłam się do niego plecami - Sam, powiedz coś. Pomóż mi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:26 pm

Ta wypowiedź mi wystarczyła, zacisnąłem usta w wąską linię. Gdyby nie doświadczenie, wciąż byłbym nieświadomy tego, co się dzieje. Wyszedłem z wieży.
NP: Pokój Życzeń.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:30 pm

Nagle na wieżę wpadła radosna, mała, ruda burza w mojej osobie. Mina mi zrzedła, gdy zobaczyłam Sam i Chris. Podbiegłam do nich i po turecku przed nimi usiadłam. - Okej, teraz jest ten moment, w którym tłumaczycie mi co się wam przydarzyło i kogo poszczuć inferiusami - powiedziałam do nich patrząc to na Chris, to na Sam.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:31 pm

- Poszczuj Azazela, zanim poćwiartuję go łyżką - mruknęłam wycierając łzy rękawem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:33 pm

- Co Ci znowu zrobił? - zapytałam ze zgrozą. Czyżby moja opinia o bracie właśnie upadała? - Wrócił do Ciebie i znów do kogoś innego poleciał? - zapytałam z niepokojem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:34 pm

- Nie wrócił do mnie i raczej nigdy tego nie zrobi. Po prostu zobaczyłam go z Ann, jak się całowali i ... coś we mnie pękło. Byłam przekonana, że już się pozbyłam tego uczucia ale ... jednak nie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:37 pm

Uniosłam głowę i spojrzałam na nie. Nie potrafiłam niczego z siebie wydusić.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:39 pm

- Oh, Sam - powiedziałam - A tobie co? Mort ci coś powiedział?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:39 pm

Przysunęłam się do Chris, przytuliłam ją ciepło i mocno. - To minie - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:40 pm

- Tak ... minie - mruknęłam - Już tak myślałam, ale jakoś nie minęło.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:42 pm

-To nie był Mort- powiedziałam zduszonym głosem- To była... Letycja- powiedziałam obejmując nogi i oparłam brodę o kolana.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:43 pm

- Znowu ona ... Co tym razem zrobiła?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:43 pm

Uniosłam wzrok zaskoczona, pierwsze słysząc o jakiejś Letycji. Przysłuchiwałam się rozmowie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:48 pm

-To było tak, że ja wróciłam do dormitorium i ona płakała. Ja ją chciałam pocieszyć i chyba mi się to udało, ale potem jak zasnęła to-mówiłam pociągając nosem- T-To robiła rzeczy, których ja nie chciałam i n-nie chciała mnie puścić- powiedziałam po czym ponownie się rozpłakałam
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:49 pm

- O Merlinie - mruknęłam zakrywając usta ze zdziwienia - Wiedziałam, że jest powalona ... ale żeby aż tak?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:51 pm

Zamurowało mnie. Przypomniało mi się, co ja jej robiłam przez sen. Oparłam się o mur cała czerwona na twarzy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:55 pm

-Potem gdy się obudziła puściła mnie i wybiegłam z dormitorium tutaj.-powiedziałam patrząc w bok.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 9:58 pm

- Dlaczego ona to robi? I jeszcze dziwi się, że nie chcemy z nią rozmawiać ...
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:03 pm

-Ja nie wiem, ale naprawdę zastanawiam się czy dzisiaj nie zasnąć w pokoju wspólnym.-powiedziałam i rękawem bluzy wytarłam policzki.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:03 pm

- Wpuściłabym cię do nas, bo mamy wolne łóżko, ale jest zakaz ...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:38 pm

Nie odzywałam się, wręcz spalona ze wstydu. Mogłam również tak, jak Letycja doprowadzić Sam do łez... Patrzyłam przed siebie zamyślona i przerażona.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:45 pm

-Ja już pójdę, do jutra czy coś- powiedziałam wstając z ziemi. Schowałam ręce do kieszeni i zgarbiona skierowałam się do dormitorium.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:50 pm

- Pa - powiedziałam i ponownie położyłam się twarzą do chłodnej podłogi.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptyPią Lip 15, 2016 10:51 pm

Usiadłam po turecku i patrzyłam na Chris, obserwowałam ją mając totalny mindfuck.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 2:54 pm

Po błądzeniu po korytarzach i po kilku rozmowach z obrazami, dowiedziałem się, że Chris wbiegła na wieżę zapłakana, co mnie zaniepokoiło. Przeskakiwałem po dwa schodki, a kiedy wszedłem na wieżę astronomiczną, zdziwiłem się. Chris leżała na podłodze twarzą do niej. Dostrzegłem także inną dziewczynę z rudymi włosami. Usiadłem obok Chris i zastukałem palcem w jej ramię- Żyjesz Christopher?-spytałem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 3:00 pm

- O, to ty, Charlotte - powiedziałam. Na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech, jednak nadal spływały po niej łzy - Wszystko w superawesomefoxymega porządku.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 3:06 pm

Spojrzałam na nowego chłopaka marszcząc brwi. A to kto to był? Pomyślałam zaskoczona, że nie widziałam go wcześniej, jeszcze bardziej zaskoczona zdałam sobie sprawę, że jest w Hufflepuff. Był wysoki, przez co znów przeklęłam to, że jestem takim kurduplem.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 24
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 3:11 pm

-Wciągasz podłogę?-zapytałem patrząc na nią- Dołączę się- powiedziałem po czym tak jak ona położyłem się na podłodze twarzą do chłodnej powierzchni.-Jesteś pewna, że wszystko gra?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 3:21 pm

- To logiczne, że nic nie gra - powiedziałam patrząc w niebo. Zamyślona nad czymś.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 EmptySob Lip 16, 2016 4:55 pm

Przypomniałam sobie o Nelly, wstałam i bez słowa poszłam do Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 6 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: