IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pokój Wspólny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin

Liczba postów : 2651

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 05, 2017 5:39 pm

Zawiesiłam wzrok na ogniu.
— Mówisz.. Poważnie?-zapytałam.
-Wybacz.. Moge nie pamietać.. Ale mam wrazenie ze mówisz mi to po raz pierwszy. -przyznałam.
Przysunelam sie do niego blizej i po raz pierwszy, byłam pewna ze robię to po raz pierwszy w zyciu, spojrzałam mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

Liczba postów : 766

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 05, 2017 6:06 pm

-Mówię poważnie-odparłem z uwagą obserwując, co robi.-Okej, rozumiem, możesz więc to uznać za pierwszy raz gdy wyznaję ci uczucia-odparłem lekko unosząc kąciki ust. Również wpatrywałem się prosto w ciemne oczy Koreanki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 05, 2017 7:18 pm

Przeniosłam wzrok na jego usta i przybliżyłam sie.
Odczekałam chwile i delikatnie dotknęłam ich swoimi, odkładając zeszyt za siebie i unoszac sie na kolana zeby byc wyżej od chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 05, 2017 8:04 pm

Odwzajemniłem pocałunek natychmiastowo. Swoje dłonie oparłem o biodra Soo. Chociaż raz dam jej tę radość z bycia wyższym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 05, 2017 8:07 pm

Dłonie polozylam na jego szyi, kciukami gładząc policzki. Napieralam na jego usta coraz bardziej, zatracając sie w pocałunku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pon Lut 06, 2017 4:57 pm

Poczułem chłodne dłonie na szyi oraz kciuki na swoich policzkach. Było to dziwne, jednak przyjemne uczucie. Bardzo mi ich brakowało. Bardzo brakowało mi jej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pon Lut 06, 2017 6:51 pm

Przestałam myśleć. O czymkolwiek. O czymkolwiek innym niż jego usta. Niż on. Podświadomie czy nie, tęskniłam za tym dupkiem. Za moim dupkiem. Mimo iż miałam wrażenie że ciągle mi czegoś brakuje, przy nim to uczycie słabło, a nawet czasami zanikało.
Spędziłam w Korei tyle czasu, sama. No z psem ale nie o to chodzi. Chodzi o to że nie bardzo miałam z kim porozmawiać o tym że straciłam pamięć. Frustracja siedziała we mnie od dawna. A ja marzyłam tylko o tym żeby ją z siebie wyrzucić. Wyrzucić wszystko. Wykrzyczeć i wypłakać.
Całując chłopaka zdałam sobie sprawę z tego że coś do niego czuje. Coś bardzo silnego. Ale bałam się powiedzieć te dwa cholerne słowa. Znowu się zmieniłam. Przypomniałam sobie zbyt wiele rzeczy i stałam się mniej naiwna. Bardziej ostrożna. Bałam się że jeśli znów się przed nim otworze, lub jeśli w ogóle spróbuje zrobić coś takiego, zrani mnie. Teraz było gorzej. Nie ufałam nikomu. Trudno było mi to robić. Na moment przerwałam pocałunek, nie rozdzielając naszych ust. Po chwili znów kontynuowałam, przenosząc cały ciężar ciała na Natha, przez co maksymalnie oparł się o kanape. Wykorzystałam to, siadając okrakiem na jego biodrach i całując go zachłannie. Włożyłam dłonie pod jego koszulkę, gładząc go delikatnie, opuszkami palców. Długimi, ciemnymi włosami smyrałam go po szyi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pon Lut 06, 2017 7:19 pm

Wszystko stało się tak szybko. Myśli wirowały, że na żadnej z nich nie potrafiłem się skupić. To, co aktualnie działo się w tym pokoju ukazywało mi jedynie to, jak bardzo tęskniłem za Soo. Ilość nieprzespanych nocy, samego gnieżdżenia się w łóżku. Brak dziewczyny, był nadzwyczaj frustrujący, ze względu na to, że już nigdy jej nie zobaczę. Nie poczuję jej ust na swoich, nie dotknę po raz kolejny jej włosów, ani ciała, nie spojrzę w jej oczy, nie usłyszę jej głosu, które nawet gdy mówiła wieśniaku, sprawiała, że czułem się dobrze. Wszystko przeze mnie. Bo mogłem wtedy w Londynie tam być. Najważniejszą teraz jednak była teraz, właśnie ta chwila. Poczułem po raz kolejny dłonie błądzące po moim ciele. Sam dotyk doprowadzał mnie do szaleństwa. Byłem niesamowitym szczęściarzem, że trafiłem na nią. Każdy pocałunek sprawiał, że miałem ochotę na więcej i więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pon Lut 06, 2017 9:13 pm

Poczułam jak po moich policzkach zaczynają płynąć łzy. Nie panowałam nad tym. Zresztą nie pierwszy raz. To było silniejsze ode mnie. Bardzo łatwo okazywałam emocje. Szczególnie te skrajne. Dolicz do tego okres. Ja pierdole, biedny Nath. Jak będzie mi się zbliżał okres to zamknę się w lochach żeby nie wprowadzać smutku i melancholii w szkole.
Możliwość dotykania Natha dostarczała mi tyle endorfin ile setki tabliczek czekolady. Pobudzał mnie ale czułam że coś mnie hamuje. Bałam się tego że moja fobia uaktywniła się bardziej w stosunku do niego. Jednak miałam wrażenie że to nie to. Przerwałam pocałunek ponownie. Tym razem odsunęłam się przykładając czoło do jego czoła i oddychając głęboko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Wto Lut 07, 2017 4:56 pm

Gdy dziewczyna odsunęła się otworzyłem oczy. Czułem ciepłe czoło Soo oraz lekko niewyrównany oddech. Dostrzegłem, że po jej policzkach płynęły łzy, a warga, ledwo dostrzegalnie, drżała. Przeniosłem swoje dłonie na policzki dziewczyny i delikatnie starłem je kciukiem. Byłbym kłamcą, gdybym powiedział, że stan w jakim się znajdowała mnie nie zmartwił. Poczułem niepokój i przez pierwsze kilka chwil nie wiedziałem co powiedzieć. Otoczyłem ją ramionami i przytuliłem.-Soo, o co chodzi?-zapytałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Wto Lut 07, 2017 6:01 pm

Spuściłam wzrok kiedy wycierał łzy z moich policzków. Wtuliłam się w niego mocno. Kiedy z moich ust wydobył się szloch, schowałam twarz w jego ramieniu. Zaczęłam się trząść. Łzami zmoczyłam mu koszulkę.
— Nie wiem...— powiedziałam dopiero po długim czasie.
— Ja nie chce o tym pamiętać. Ja nie chce tego widzieć już każdej nocy. — załkałam. To było żalosne i niepodobne do starej mnie, ale nie miałam już siły.
— Chce normalnie kłaść się do łóżka i zasypiać po kilku chwilach... Bez płaczu i koszmarów. Nie chce budzić się zlana zimnym potem albo w innym miejscu niż zasypiałam. Znowu się zaczęło. Zaczęłam lunatykować. Robie rzeczy których potem nie pamiętam. Czasami robiąć cos, zapominam w trakcie co miałam dokładnie zrobić i w jakim celu. Ja już nie wiem co robić. — zanosiłam się płaczem jak małe dziecko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Czw Lut 09, 2017 8:12 pm

Po chwili dziewczyna mocno się do mnie przytuliła, czułem jak powoli koszulka mi mokła.-Spokojnie, Soo. Jesteś bezpieczna. Jestem z tobą. Nie zostawię Cię. Jakoś sobie poradzimy, racja? Oczywiście, że sobie poradzimy. Zawsze sobie radzimy nie? Jesteś silna. A to się skończy. Nim dostrzeżesz. A jeśli chcesz, mogę przez jakiś czas u ciebie nocować, jeśli ci co pomoże- mówiłem spokojnie, lekko ją kołysząc. Soo, zawsze odważna, silna, potrafiła dopiec, teraz była w moich ramionach delikatna, jak z porcelany. Cicho nuciłem jakąkolwiek melodię, mając nadzieję, że to też może pomóc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Czw Lut 09, 2017 11:20 pm

- Chce. - powiedziałam łkając jak nigdy przedtem. Było mi wstyd że nie potrafię poradzić sobie z własnymi emocjami. Że nie potrafię się przy nim hamować.
- Przepraszam że jestem dla ciebie ciężarem. Zastanów się może czy aby na pewno chcesz się zejść...- odsunęłam się wycierając rękawem rozpinanego sweterka łzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pią Lut 10, 2017 4:58 pm

-Soo- spojrzałem na nią lekko unosząc jej brodę, palcami, aby na mnie spojrzała-Nigdy nie byłaś dla mnie ciężarem. Poradzimy sobie-powiedziałem. Bolał mnie widok dziewczyny zalanej łzami. Nie powinienem do tego dopuścić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pią Lut 10, 2017 5:04 pm

-Nigdy tez nie byłam taka... Słaba. -powiedziałam patrząc na niego, zmuszona.
- Mam tego świadomość. Ze jestem nie taka jak powinnam. Ale nie potrafię tego zrobic. To znaczy nie potrafię nic z tym zrobic. Nie wiem jak. Noe chce używać kolejnych zaklęć bo jesli tym razem zapomne o tobie na zawsze to...- urwałam.
- Nie chce żebyś... Musiał opiekować sie mna. Nie przeszkadza mi to.. Ale chodzi o to ze nie chce żebyś miał mnie na głowie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lut 11, 2017 10:23 pm

-Ale będziesz silniejsza, zobaczysz-powiedziałem patrząc na nią-Chwila i nie będziesz mnie potrzebowała. Chcę mieć cię na głowie, bo zależy mi na tobie Soo. Jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. To nie jest tak, że zmuszam się do tego być obok. Po prostu, chcę być obok. Każdy, przecież ma w życiu taki moment, gdy siebie nie poznaje i jest kompletnym wrakiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lut 11, 2017 10:26 pm

- Zawsze cie potrzebuje!- powiedziałam szybko.
- Nawet jesli nie to i tak potrzebuje!- wygłaszałam dłońmi jego koszulke na piersi, choć to nie było potrzebne.
- Miałeś tak kiedyś?- zapytałam starając sie uspokoić.
- Ze byłeś w-wrakiem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lut 11, 2017 10:47 pm

-Zobaczysz, że prędzej czy później zapomnisz, bez potrzeby zaklęcia-pomyślałem wpatrując się pusto w przestrzeń.-Czy byłem?-spytałem,a widząc po samej minie, że chce wiedzieć, westchnąłem-W życiu nie byłem w stanie gorszym niż wtedy-powiedziałem wpatrując się w kanapę-Będzie to moment, podobny do tego, gdzie byłabyś w pomieszczeniu spowitym całkowitą ciemnością. Pomińmy to, czy byś jej się bała czy nie. Na początku chciałabyś odnaleźć światło, co jest logiczne prawda? Jednak potem z czasem rozumiesz, że takie światło tak naprawdę się nie pojawi i pogrążasz się w mroku. Powoli przyzwyczajasz się do ciemności. A gdy uda ci się z tego wyjść to i tak cząstka tego pozostanie. W miejscu gdzie jest światło, zawsze będzie cień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lut 11, 2017 10:55 pm

Próbowałam skupić sie na tym co mowi i przede wszystkim zrozumieć.
— Czyli.... Teraz nadal czujesz ten..cien?— chciałam wiedzieć.
— A dlaczego tak było? Cos sie wydarzyło?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lut 11, 2017 11:53 pm

-Cień, jest wszędzie i zawsze z nami-powiedziałem ściszając głos-Wszyscy go, przecież mamy. Czy to kompleksy, czy problemy, z którymi się borykamy, nasze lęki. Każdy ma, przecież swoje.-zamilknąłem na chwilę- Mój cień? Był zawsze, ale nasilił się jakieś cztery lata temu? Wydaje mi się, że to było wtedy. Skończyło się na tym, że spotkałem niewłaściwe osoby, przez co towarzystwo nie było ciekawe. Ale czego się nie robi dla zapomnianych imprez, huh-parsknąłem przenosząc wzrok na dziewczynę-Nie chcę brzmieć tandetnie, ale większość zmieniła się dzięki tobie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:02 am

- Mam nadzieje ze nie wpakowałeś sie wtedy w żadne kłopoty? - zapytałam niepewnie.
— Collins. To nie jest ani twoje tandetne. Tylko zastanów sie czy "dzięki mnie" czy "przeze mnie". Niby to samo... Ale nie. — dodałam.
— Nie chce juz niczego psuć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:11 am

-Czy ja wiem, czy się wpakowałem?-pomyślałem patrząc na nią-Raczej, nie-odparłem. Słysząc wypowiedź Soo uniosłem brew-Dzięki tobie-podkreśliłem-Bo to ty stałaś się moim światłem. Jesteś moim światłem. Niczego nie psujesz-powiedziałem odgarniając, zagubiony kosmyk włosów jej z twarzy, za ucho.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:19 am

- Wiesz ze to urocze? - zapytałam wycierając lzy z twarzy które pojawiły sie niewiadomo kiedy.
- Chce żebyś zawsze był ze mna. Nawet jesli... Inni beda mnie nienawidzić... Nawet kiedy beda chcieli zrobic mi krzywdę... Chce żebyś był przy mnie. Zawsze i wszędzie. — powiedziałam.
— Chce żebyś Ty był moim światłem. W tunelu. W ciemnościach. Wszędzie. Zebym zawsze wiedziała w ktora stronę mam isc. W Twoja stronę. — nie patrzyłam na niego mówiąc to wszystko. Utkwiłam wzrok w jego koszulce ktora nadal wygładzałam.
— Chce... Żebyś był taki jak teraz. Szczery i moj. Wieśniaku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 10:25 am

Obserwowałem jej reakcję. Wzrok miała skupiony na koszulce, którą co chwilę wygładzała. Słowa, które wypowiadała, czułem w nich prawdziwość. Słysząc Wieśniak uśmiechnąłem się. Prawdopodobnie pojedyncza łza spłynęła po policzku. Po chwili milczenia, najzwyczajniej ja na świecie objąłem ją-Kłóliku-powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:23 pm

— Kłóliku? Dlaczego?- zapytałam kiedy mnie przytulił. Zwykła czynność. Przytulenie. Ale przez chwile znow poczułam sie bezpieczna. Jakby nic nie mogło mi zaszkodzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:49 pm

Ouh, myślałem, że to sobie przypomniała.-Kiedyś, chodziłaś po Pokoju Wspólnym w piżamie z królikiem. Wtedy zacząłem nazywać cię kłólikiem, chociaż nie wiem, czemu nie królikiem.-odparłem. Wtedy też zgubiła bransoletkę i... Tego pewnie też nie pamięta. W sumie...To lepiej dla niej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 12:52 pm

— Ey lubię krolika! To kigurumi! To nie jest jakas tak piżamka.... Tylko kigurumi. — powiedziałam. Chłopak zrobił dziwna minę.
— Co? Cos nie tak? Nie podobał ci sie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 1:05 pm

-Jest jakaś różnica?-spytałem unosząc brew.-Nie, wszystko jest w porządku- powiedziałem patrząc na nią. Jeśli nie pamięta, to jest dobrze. Następnym razem dopilnuję aby się nie dowiedziała. Wróć, nie dowie się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 1:16 pm

— W piżamie sie spi. W kigurumi mozna odpierdalać dzikie densy. Kupimy ci kigurumi. Białe. Królikowe. — powiedziałam.
— Mam wrazenie ze jak ktos mowi ze jest w porządku to wcale tak nie jest. Jestem głupia... I przewrażliwiona
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James Shadows

Liczba postów : 247

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 1:21 pm

/ Po seksach z Dakotą.
Cóż, nie Ilaria, bo ona akurat nie miała zbytnio... Pretekst chyba nie będzie właściwym słowem. No ale, Salerno nie miała zbyt dobrego powodu, by tutaj wbić. W przeciwieństwie do opiekuna Slytherinu, samego wielkiego dyrektora Hogwartu Jamesa Shadowsa! Szukał on konkretnie Isobel Tokisaki, dlatego zawitał w progach tego miejsca, po czym się zatrzymał widząc Soo i Nathana. Najpierw głośno odchrząknął, nieco zaskoczony tym widokiem.
- Nie przeszkadzajcie sobie, byleby bez dzieci było - rzucił krótko i wszedł na chwilę do dormitorium, żeby znaleźć Isobel. No ale tak się nie stało i wyszedł, spojrzał krótko na nich.
- Jak zobaczycie pannę Tokisaki, to przekażcie jej, że oczekuję jej u siebie - powiedział, po czym wyszedł z pomieszczenia.
/zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://brazzers.com
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 1:48 pm

-Białe? O niczym innym nie marzyłem jak biała piżama w królika-parsknąłem i usłyszałem chrząknięcie. Oh, dyrektor. Nim zdążyłem cokolwiek odpowiedzieć, zniknął w jednym z dormitorium. Potem wspomniał coś o Isobel i tyle go było.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 1:51 pm

— Dzisiaj ci ja zamówię. — obiecałam. Slyszac chrząknięcie spojrzałam w bok. James?
— Eeee co to kurde było...?- zapytałam kiedy wyszedł.
— Isobel.... Nawet jej nie widziałam od powrotu.... Widziałam tylko Chris. — humor zepsuł mi sie jeszcze bardziej, o ile to możliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 2:11 pm

-Tak jak koszulę-powiedziałem rozbawiony-O co chodzi Soo? Co to za mina?-spytałem patrząc na jej twarz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 2:14 pm

— Koszula...- No tak! O Jezu...
— Głodny? Moze? Jestes?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 2:17 pm

-Zmieniłaś temat- zauważyłem marszcząc brwi- No i nie odpowiedziałaś mi na pytanie. O co chodzi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 2:56 pm

— Nieprawda. Chce dbać o ciebie to pytam czy głodny jestes. Bo ja w sumie troche tak. Cong Cong pewnie tez. - powiedziałam.
- A moze jestes zmęczony?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 3:38 pm

Okej, skoro nie chcesz mi powiedzieć to rozumiem.-Możemy w sumie iść na Wielką Salę- powiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Nie Lut 12, 2017 3:48 pm

— Przy okazji wysle Sowę z zamówieniem. — powiedziałam wstając z niego i poprawiając sie.
— Chodz. - wzięłam go za rękę i pociągnęłam fo wyjścia.
NeXT: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sob Lip 08, 2017 11:36 pm

Po długim wypoczynku w swoim dormitorium, gdzie na szczęście nie było Grahama, postanowiłem przyjść do pokoju wspólnego. Usiadłem na jednej z kanap i oparłem nogi o oparcie fotela obok. Odgarnąłem włosy, które ostatnio nie chciały się układać, przez co wyglądały jakbym nigdy ich nie czesał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sro Lip 12, 2017 5:36 pm

Po męczącej rozmowie na boisku, wróciłam do pokoju wspólnego Slizgonow. Na moje szczescie albo nieszczęście był tam Collins. Zmarnowana podeszłam do niego i uwalilam na nim, kładąc się na brzuchu. Głowę oparłam na jego piersi, pozwalając by jedna noga bezwładnie opadła na podloge. Nie odezwalamnsoe. Nie chciało mi sie. Wolałam tak leżeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sro Lip 12, 2017 6:27 pm

Siedziałem w ten sposób przez jakiś czas, wtedy w pokoju wspólnym pojawiła się Soo. Bez słowa położyła się na mnie, na co odpowiedziałem jedynie uśmiechem. Brakowało mi jej. Ciepła i tego przyjemnego zapachu Kwon, który był trochę pomieszany z trawą. Przyglądałem się dziewczynie, a po chwili zamknąłem ją w ramionach opierając policzek o jej głowę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Sro Lip 12, 2017 6:31 pm

— Rzygam Hogwartem...— mruknelam lekko niewyraźnie, przez to ze przycisnelam policzek do ciała chłopaka.
— Chce stad wyjsć... Isc daleko z tego zamku. Pogłaszcz mnie po plecach. Czuje ze sie tu dusze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Czw Lip 13, 2017 10:32 pm

-Kto powiedział, że musimy przez dwadzieścia cztery na siedem siedzieć w tym uroczym zamku?-powiedziałem gładząc Soo po plecach-Możemy wymknąć się do Londynu, albo Hogsmeade-zaproponowałem przejeżdżając palcami wzdłuż kręgosłupa dziewczyny-Nie wydaje mi się aby jakikolwiek nauczyciel to zauważył-prychnąłem-Zważywszy na to, że ostatnio nie widziałem żadnego-dodałem ciszej z niewinnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SooAh Kwon
Admin

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pią Lip 14, 2017 6:26 pm

— No... Nikt...— powiedziałam zgodnie z prawda. — Chce ci się bujać do Londynu czy Hogsmeade?— mruknelam. Zamknęłam oczy gdy gładził mnie po plecach.
— W sumie to ja tez nikogo nie widziałam... W ogole ten Hogwart zszedł na psy odkąd dyrektorka się zmieniła. Niby fajnie i w ogole... Ale Hogwart zamienił się w taki przytułek... Kazdy robi co chce..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Collins

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pią Lip 14, 2017 8:11 pm

-Myślę, że Hogsmeade-powiedziałem-Ale potem jeśli baaaardzo chcesz, można później wybrać się do Londynu-dodałem z uśmiechem- Wybór należy do ciebie-stwierdziłem przytulając Soo ciepło. Bardzo, ale to bardzo mi jej brakowało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   

Powrót do góry Go down

Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next