Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gospoda pod Świńskimi Łbami

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyNie Lip 24, 2016 11:59 pm

Wyszedłem z nią z gospody. 
NP: Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptySob Paź 15, 2016 10:12 pm

Nie miałam ochoty siedzieć dłużej w szkole. I tak nikogo tam nie miałam. Cong Cong był ze mną wszędzie a więc i tu. Weszłam do gospody "pod Świńskim łbem" i usiadłam przy jednym ze stolików. Z tego co zauważyłam strojem zbytnio nie odstawałam od reszty klientów. To znaczy w większość byli tu sami mężczyźni ale kilka kobiet tez tu było. W zasadzie całkowicie zmieniłam swoj styl. Najpierw włosy potem ubiór. To wszystko głównie po to żeby zwalczyć swoje słabości, co i tak mi się nie udawało bo wystarczyło objąć mnie i przytrzymać kilka minut żebym straciła przytomność ale w końcu fobii się nie wybiera prawda? Styl zmieniłam tez dlatego żeby ukryć tę beznadziejna, samotną i znerwicowaną dziewczynę u progu depresji. Teraz moja szafa pełna była ciemnych, wygodnych oraz niektórych skórzanych ciuchów. Buty tez były tylko czarne i koniecznie na wysokim obcasie. Denerwowało mnie to że tyle osób nade mną góruje. Dzisiaj miałam na sobie skórzane spodnie, biodrowki bo w takich mi było najwygodniej, kozaki do kolan na grubym i wysokim obcasie oraz top i ramoneske. Włosy zabrałam w wysoki kucyk a makijaż uzupelniłam mocnym podkreśleniem oczu, czarna kredką. Przez wakacje, musiałam zaprzestać noszenie krótkich spodenek ponieważ moje uda pokrywały teraz liczne, podłużne blizny które wolałam ukrywać przed innymi ludźmi. Zawsze znajdzie się ktoś to to wykorzysta prawda? Bo ludzie z natury tacy są. Jeśli już bardzo chciałam założyć coś krótszego to tuszowałam blizny jednak zajmowało mi to zbyt dużo czasu wiec zazwyczaj rezygnowałam.
Tak więc po wejściu do gospody zamówiłam podwójną ognistą whiskey, która o dziwo dostałam, i usiadłam przy jednym ze stolików w kącie pomieszczenia. Rozejrzałam się po lokalu, popijając swój alkohol który palił mi gardło żywym ogniem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyNie Paź 16, 2016 12:52 pm

W Hogsmeade przesiedzialam cała nic i cześć ranka. Nie do końca wiedziałam co się ze mną dzieje. Chyba przesadziłam z trunkami. Zataczając się na wszystkie możliwe strony wyszłam z gospody, podtrzymywana w pionie przez psa.
Next: Zamek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyPon Lis 06, 2017 1:10 pm

Uczniowie Hogwartu nie powinni tu zachodzić. Ale cały alkohol jaki miałam, wylałam. Dla niego. Teraz zamierzałam robic mu na złość. Nawet jesli zaszkodzę tym sobie. Nim weszłam do srodka, naciągnęłam na głowę szeroki kaptur po czym poprosiłam o butelke ognistej i zaszylam sie w kacie z butelka i szklanka.
Po pierwszym łyku omal mnie nie zemdliło. Juz nie smakowała mi tak jak wcześniej. Ale to dobrze. Szybciej sie upije, szybciej dzien mi minie. Chociaz ponoć nie powinno sie pic przed południem. Ale gdzies na pewno jest juz południe. A nie 9 rano.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyPon Lis 06, 2017 1:57 pm

Około 13 postanowiłam wrócić do zamku. Opróżniłam ponad polowe butelki ale całej nie dałam rady. Ledwo trzymałam sie na nogach.

Next: Dormitorium Puchonow.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyNie Gru 10, 2017 8:06 pm

No i znowu tu wróciłam. Po wejściu do srodka, od razu zamówiłam ognista i zajęłam miejsce w rogu sali, tuz pod oknem, zakładając noge na moge i sadzając kota na swoich kolanach. Przytuliłam sie do niego, czekajac na zamowienie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 EmptyNie Gru 10, 2017 9:32 pm

Po wypiciu kilku szklanek ognistych, dosyc mocno wstawiona, zrobiłam sobie spacer po wiosce, biorac jedna butelke na wymos. Przyda sie mieć ja przy sobie. 
Około 23 wróciłam do szkoły.  


Next: Błonia Hogwartu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gospoda pod Świńskimi Łbami
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: