Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+10
Kai Joshua Graham
Nathan Collins
Luke McCartney
Austin O'Neill
Sarah Miles
Christine Stephens
SooAh Kwon
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Admin
14 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:37 pm

-Dziewczyn nie biję-odparłem wywracając oczami-Nigdy nie jest za późno. Więc masz okazję aby uciec, zanim ponownie na ciebie się wydrę, a ty z żalem pobiegniesz do swoich psiapsiułek. Bo jesteś tu na własne życzenie i nikt nie każe ci tu siedzieć. Więc możesz sobie iść.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:39 pm

-Przestań być dla mnie taki.-powiedziałam podnosząc głowę i patrząc na niego. -Myślałam że za Carla juz mi się dostało. Nie musisz mi poprawiać. Nie bądź dla mnie taki bo tylko mnie tym ranisz. -dodałam szczerze.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:42 pm

-Skoro cię ranię to po co tutaj jeszcze jesteś? Jeśli myślałaś, że będę twoim chłopakiem...To mylisz się. Poważne związki nie są dla mnie. Nie jestem kimś dla ciebie-powiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:45 pm

-Dlaczego tak sądzisz? Skąd wiesz kto jest a kto nie jest dla mnie? Hm?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:46 pm

-Po prostu to wiem. Nie jestem dobrym chłopakiem, czy jak to sobie nazwiesz, dla ciebie-odparłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:47 pm

-Ale. Skąd to wiesz? Hm? Nie znasz mnie. Nie wiesz co dla mnie dobre. Ja wiem.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:51 pm

-W takim razie ujmę to tak-powiedziałem mierząc dziewczynę wzrokiem-Dla nikogo nie jestem dobry. Ty też mnie nie znasz. Oraz nie poznasz. Zadbam o to.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:54 pm

-Dlaczego? Nic ci nie zrobiłam. -wypuściłam powietrze i spojrzałam na swoje dłonie. -Dlaczego? -zapytałam ciszej.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 7:55 pm

-To nie, że ty coś zrobiłaś. Nikt nie powinien się do mnie zbliżać-odparłem i z łóżka usiadłem naprzeciw Soo-Tylko nie rycz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:00 pm

-A co jeśli ja chcę? -zapytałam nadal cichym głosem. -Nie rycze. -skłamałam sznurując usta. Podobne, jeśli nie te same, słowa usłyszał ode mnie Carl. I to chyba nie raz.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:11 pm

-No nie wcale. Ślepy nie jestem. -powiedziałem powstrzymując się na parsknięcie-Słuchaj, ja po prostu nie potrafię, na poważnie. Nie chcę cię zranić, jak to zrobiła tamta cipa, zwana twoim eks.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:12 pm

-Skąd wiesz ze nie potrafisz? -zapytałam nie patrząc na niego. -Dlaczego nie chcesz dać temu szansy?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:16 pm

-Gdy ostatnim razem byłem w poważnym związku, moja dziewczyna z, którą byłem kilka lat, zdradziła mnie z przyjacielem-powiedziałem bez namysłu, zaraz potem gdy to powiedziałem miałem ochotę walnąć głową o ścianę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:17 pm

-Co? -podniosłam głowę mrugajac szybko żeby pozbyć się łez. -Ale.. Ale.. To przecież nie twoja wina
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:23 pm

-I kłamałaś-powiedziałem widząc pojedynczą łzę na jej policzku-Była to moja wina. Nie znasz wszystkiego i nie poznasz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:24 pm

-Dlaczego? Dlaczego noc mi nie chcesz powiedzieć? -zapytałam szybko wycierajac łzy rękawem.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:26 pm

-Nie musisz tego wiedzieć-powiedziałem patrząc w sufit.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:28 pm

-Ale chcę. Chce bo ja się nie poddam. Nie pozbędziesz się mnie jednym słowem. Jeśli mi się nie uda, to chcę wiedzieć że nie udało się bo tak miało być. A nie dlatego że siedziałam z założonymi rękoma i nic nie robiłam. Nie chce żałować
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:48 pm

-Chcesz wiedzieć? Oh, proszę cię bardzo-parsknąłem wywracając oczami-Byłem z nią te kilka lat. Przed tym związkiem byłem typowym rozpieszczonym wkurwiającym dupkiem. Ona mnie zmieniła. Nagle widziałem, coś poza czubkiem swojego nosa. Był to jeden z wieczorów gdy u niej nocowałem. Rozmawialiśmy, o jej problemach z ojcem, którego na szczęście wtedy nie było. Wyszła z tego niezła awantura, a ona wywaliła mnie z domu, w środku nocy i nie miałem zbytnio gdzie iść. Więc poszedłem na tyły kamiennicy gdzie mieszkała zapalić. A potem gdy wróciłem zauważyłem samochód. Mojego i w sumie jej przyjaciela. Jak potem zobaczyłem, znali się baaaardzo dogłębnie. Wszedłem do ich mieszkania. Cudowne to było uczucie ich tak razem...Ah cudowne. Powstrzymywałem się aby nie strzelić ich avadą. Skończyło się na tym, że tylko lekko obiłem mu mordę. Lekko czytaj, że go nie zabiłem. Ona powiedziała, że nie chce mnie znać, a potem całkiem przypadkiem przeprowadziła się do innego miasta i najprawdopodobniej pieprzy się z tym swoim chłopakiem. Po magicznej przeprowadzce również magicznie dostałem ostry wpierdol w jednej z uliczek, więc miło. Zapisałaś wszystko? Ja nie zamierzam już się powtarzać i dziwne, że jeszcze nie zasnęłaś.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 8:52 pm

Gapiłam się na niego w milczeniu i czekałam aż skończy. Kiedy w końcu to zrobił, nie wiedziałam co powiedzieć. -Czyli... Chwila. .. Mówisz ze z tobą jest coś nie tak... bo to CIEBIE zdradziła jakaś szmata z twoim pożal się Boże przyjacielem? Czy ty jesteś popiedolony? -wzięłam głęboki oddech. -To po tym masz te blizny? Po tym co się stało w tej uliczce?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:02 pm

-Jedna z nich może-powiedziałem ignorując wcześniejszą wypowiedź dziewczyny-Nie muszę ci mówić, która.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:06 pm

-Nath.-wstałam I przysunelam się bliżej niego. Uklęknełam na przeciw niego, przysiadajac na piętach. -Nie bądź taki. Ja cie nie zdradzę. Ja nie jestem taka.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:11 pm

-Usiądź normalnie-powiedziałem mierząc ją wzrokiem-Radzę też poprawić szlafrok tak nawiasem. Z resztą i tak za dużo już o sobie powiedziałem. Skoro sama powiedziałaś, że jak ja coś powiem to ty też...Twoja kolej kurduplu-dodałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:22 pm

Usiadłam szybko tak jak poprzedniego, ściskając poły szlafroka. -Dlaczego nazywasz mnie kurduplem? Dobra, nieważne. Jak ro za dużo? Wiem tylko ze ktoś cię bardzo mocno zranił. I to ktoś nie warty nawet splunięcia
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:24 pm

-I na tyyym to się skończy-powiedziałem poprawiając włosy-Teraz, ty.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:27 pm

-Co ja? Ale ja nie mam nic do powiedzenia
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:30 pm

-No cóż. Więc to tyle z tych nudnych opowiastek-wzruszyłem ramionami i wstałem z podłogi. Wskoczyłem na łóżko i położyłem się plecami do materaca.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:32 pm

-Chyba się w tobie zakochałam. -wypaliłam, podciagajac kolana do klatki piersiowej i chowając twarz w ramionach, które na nich oparlam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:34 pm

-Co?-podniosłem się patrząc na nią-Co?-powtórzyłem bardziej do siebie niż do niej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:38 pm

Nie odpowiedziałam tylko potrząsnęłam głową, chowając ją głębiej i zakrywajac się rękoma. Dlaczego ja tu jeszcze siedzę? Już dawno powinnam być w Meksyku. Zblaźniłam się.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:47 pm

Westchnąłem podnosząc się i podchodząc do niej. Ukucnąłem obok niej. Nie wiedziałem, co mogę jej powiedzieć-Spójrz na mnie Soo-powiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 9:57 pm

-Po co? Nie chce. Przepraszam. Widzisz? Ja jestem taka jak tym w pewnym sensie. Ludzie nie powinni się do mnie zbliżać
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:04 pm

-Głupku. Podnieś tą głowę i wstań-mruknąłem-Masz jedyną szansę, aby się dowiedzieć, skąd się wzięły-powiedziałem podnosząc się-Siedzenie na zimnych kafelkach nie za wiele da ci dobrego-dodałem siadając na łóżku.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:11 pm

-Nie chce. -mruknęłam nie ruszając się nawet na moment. -Wydrzyj się i może to da mi do myślenia. Na jakiś czas chociaż.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:16 pm

-Nie to nie-wzruszyłem ramionami. Wciąż nie przyjmowałem sobie tego do wiadomości...Przecież, to nie jest możliwe...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:21 pm

W końcu po długiej ciszy, podniosłam głowę i spojrzałam na niego z zaczerwienionymi oczami. -Powiedz.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:26 pm

-W takim razie zapraszam-powiedziałem i spojrzałem na nią. Złapałem za końce koszulki i przeciągnąłem przez głowę. Usiadłem tyłem do niej i westchnąłem-Chodź, nie zamierzam po ciebie tam iść.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:29 pm

Powoli wstałam I podeszłam do niego, patrząc na blizny. Przez moment miałam taki odruch żeby ich dotknąć ale w ostatniej chwili cofnęlam dłoń i włożyłam obie do kieszeni.-N-No ?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:42 pm

Odwróciłem głowę i spojrzałem na nią-Jak chcesz to usiądź, ale spróbuję to streścić-powiedziałem i ponownie się obróciłem. Wziąłem głęboki wdech-Więc zacznę od tej mniejszej, tej tu-wskazałem na bark-Podczas jednej z imprez wpadł jakiś pojeb i zaczął strzelać. Trafił mnie i kilku innych ludzi. Jak widać żyję. Ta druga jest bardziej, no-próbowałem zebrać myśli i przy tym przygryzłem wargę-Dobra, nawet nie wiem co o niej powiedzieć. Podczas tej bójki jeden z tych kolesi miał coś ostrego, nawet nie wiem co i wbił je o tutaj-wskazałem miejsce tej drugiej, chociaż nie było to takie proste-I to chyba tyle. Oh, zapomniałbym, że raz przywaliłem w róg stolika, ale jak widać niczego nigdzie nie mam z tego wypadku-powiedziałem patrząc przed siebie-No i to tyle.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 10:55 pm

Przysiadłam na łóżku, nie odrywając wzroku od blizn. Słuchałam go a w mojej głowie pojawiały się bardzo żywe obrazy, ilustrujące to co mówił. Kiedy zamilkł, wypuściłam głośno powietrze z płuc. W końcu wyjelam rękę z kieszeni i palcami, delikatnie przejechałam po każdej z blizn, na chwile zatrzymując oddech. Widziałam ze nie było mu z tym łatwo, wiec nie rozumiałam dlaczego w końcu zdecydował się mi to powiedzieć. -A jednak masz coś po tym wypadku... Uszkodziles sobie mózg. ..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 11:01 pm

-Czasem zastanawiam się, czy w ogóle go mam-mruknąłem i przeczesałem swoje włosy palcami. Dalej siedziałem nieruchomo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 11:07 pm

-Masz. To był żart. .. -powiedziałam orientując się ze nadal go dotykam. Zabrałam rękę. -Przepraszam
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 11:10 pm

-Nic się nie stało-powiedziałem odwracając się w końcu w jej stronę-Nie masz nawet za co przepraszać-dodałem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 11:12 pm

-Nie mam? -spojrzałam na niego po czym znów spuściłam wzrok.-Czyli... Czyli nie. .-chrząknęłam. -to.. to cie boli?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 EmptyNie Sie 28, 2016 11:15 pm

-Nie bardzo-powiedziałem patrząc na nią-Dlaczego opuszczasz wzrok?-spytałem przysuwając się do niej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Soo
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: