Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+10
Kai Joshua Graham
Nathan Collins
Luke McCartney
Austin O'Neill
Sarah Miles
Christine Stephens
SooAh Kwon
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Admin
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 8:44 pm

-Poradzę sobie.. w końcu jestem Ślizgonką... A poza tym.. co pani ma w głowie ze tak się pani boi żeby nas nie przyłapali. -Wyprostowałam się I spojrzałam na nią mruzac oczy. Położyłam dłoń na piersi.-O mój Boże! Pani profesor! -powiedziałam udawanym oburzeniem-Czy.. czy pani myśli ze my będziemy się sexić? ! O mój Boziu...-przyłożyłam dłoń do czoła. -Mnie .... nie.. Tego biednego Gryfona.. o takie złe rzeczy. . No nie..
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 8:50 pm

Wzruszyłam ramionami.
- Ciebie mogę podejrzewać o wszystko. Nawet o gwałt na biednym Gryffonku. Coś jeszcze? - zapytałam, zauważając, że Az wymyka się do łazienki. W tym momencie miałam ochotę udusić jego i tą jego dziewczynę. Cholera, stałam się zazdrosna i terytorialna o chłopaka, który jest uczniem. Super. Cudownie. Świetnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 8:54 pm

Pod prysznicem oparłem się o ścianę. - Co tu robić?... - westchnąłem do siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 8:55 pm

-Kurde.. rozgryzla mnie pani...-Podeszłam do niej. -Wie pani ze panią Lubie? Jaka jedna z niewielu osób żyjących na świecie. . Taka mala rada... Jeśli nie zacznie pani panować nad emocjami... szczególnie przy Chris to ona tez się w końcu domyśli. .. Mówię to życzliwie. .. serio pani psor...Ja tam nie wnikam w gusta ale niech się pani zastanowi czy nie lepiej znaleźć kogoś bardziej.. hmm.. kogoś wartego pani..-Spojrzałam na drzwi łazienki. -Kobieta z honorem powinna się lepiej ustawić. .Jak juz mówiłam. . Lubie panią. ..I naprawdę radzę panować nad emocjami przy uczniach w stosunku do tego padalca. .. Miłego wieczoru. .. -powiedziałam I wyszlam z dormitorium.
Next : Pokój Wspólny Gryfonów
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 8:59 pm

Panowanie nad wyrażaniem emocji mam opanowane. To z konfliktami wewnętrznymi mam problem - pomyślałam, po raz kolejny sprawiając, że moja twarz była bezwyrazowa. Zamknęłam drzwi na klucz, po czym wmaszerowałam do łazienki.
- Czy ty naprawdę jesteś z tą dziewczyną? - zapytałam, a mój głos zabrzmiał... pusto, równie bezwyrazowo jak moja mimika.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:01 pm

Podskoczyłem i się przewróciłem na śliskiej powierzchni. - No... Jeszcze nie było, że oficjalnie, ale... Na to wygląda - westchnąłem, patrzenie na jej wyraz twarzy nie było przyjemne, budziło u mnie wyrzuty sumienia.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:08 pm

- Jeśli tak wolisz - powiedziałam takim samym tonem głosu, po czym wyszłam z jego łazienki i z pokoi Ślizgonów. Musiałam pospacerować i zebrać myśli. Potrzebowałam tego nawet bardziej, niż byłabym skłonna przyznać.
Następny post: gdzieś XD
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:10 pm

Przytrzymałem ją za ramię. - Zostań, porozmawiamy, proszę - spojrzałem na nią.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:16 pm

- Mamy o czym jeszcze rozmawiać? - zapytałam. - Mam swoje zasady. Nigdy nie pozwalam, aby ktoś zdradzał ze mną kogoś innego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:18 pm

- Ja... Nie wiedziałem, że Pani liczy... Na coś więcej - odwróciłem wzrok. - Jeśli ma Pani jakieś poważne plany, to mogę coś... No, wykombinować - powiedziałem i wskazałem miejsce na łóżku obok siebie, wyszedłem już spod kąpieli. - Może Pani usiądzie?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:20 pm

Niechętnie usiadłam obok niego.
- Ja... sama się nie spodziewałam, że to aż tak mnie zaboli. Spodziewałam się, że spędzimy kilka upojnych chwil i każdy pójdzie w swoją stronę. Naprawdę... Nie sądziłam, że tak wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:24 pm

Pod wpływem impulsu objąłem ją. - Też nie spodziewałem się... Przepraszam.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:28 pm

- Zastanów się, czego chcesz. Ode mnie, od niej, od życia. Wybierz mądrze. Nie będziesz miał kolejnej szansy. Rozumiesz? - zapytałam, biorąc głęboki wdech.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:30 pm

- Nie będę jedynie przygodą? Chcesz poważnie? - zapytałem patrząc w jej oczy. Miałem konflikt myśli, wręcz się z nimi biłem. Cóż, dostałem wpierdol od własnych myśli.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:35 pm

Wzruszyłam ramionami.
- Nie mogę ci powiedzieć, ile to potrwa. Równie dobrze może nam się to wszystko znudzić za tydzień. Teraz jednak... chyba chciałabym spróbować być z tobą na tyle poważnie, na ile tylko się da.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:37 pm

- Daj mi czas do jutra i dam Ci odpowiedź. Swoją drogą, nie masz nic przeciwko mówieniu na "Ty" kiedy jesteśmy sami? - zapytałem odważnie, wciąż ją obejmując ciepło.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:38 pm

- Nie mam - powiedziałam i wstałam z łóżka. Wolnym krokiem, lekko kołysząc przy tym biodrami, podeszłam do drzwi i wyszłam. Teraz to już naprawdę musiałam iść pospacerować.

NP: gdzieś xd
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 9:41 pm

Podnieciło mnie lekko jak szła, położyłem się na łóżku, nie wiedząc co o tym myśleć już.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySro Cze 29, 2016 9:48 am

Weszłam do dormitorium uśmiechając się jak idiotka. Przyjdzie dzień w którym Carl mnie zabije... Wchodząc do pokoju zauważyłam że Aż jeszcze nie śpi. -Nie spisz jeszcze? -zapytałam szczerząc się jak idiotka. Podeszłam do szuflady i wyjęłam z niej piżame.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySro Cze 29, 2016 10:37 am

-Ta..-mruknelam kiedy chłopak mnie olał. -Zostawiam ci wolne dormitorium... Bo z tego co wiem moje juz gotowe.-powiedziałam ruchem różdżki pakujące wszystko z powrotem do kurfa i pomniejszajac jego rozmiary.-To dobranoc. ..-dodałam zabierając kufer wielkości kostki Rubika i wychodząc z dormitorium.

Next: Dormitorium Soo
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySro Cze 29, 2016 2:14 pm

Wstałem i ubrałem się, poczułem głód.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Lip 02, 2016 9:04 pm

Wszedłem i od razu poszedłem pod prysznic, słyszałem jakieś głosy z dormitorium Soo. Ohohoho, ciekawie. Umyłem się dokładnie, przebrałem i wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyWto Lip 05, 2016 7:32 pm

Wszedłem do swojego dormitorium i położyłem się od razu na łóżku, przebrałem się na nim szybko w spodenki i koszulkę i położyłem się spać. Poleżałem chwilę, zanim odpłynąłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySro Lip 06, 2016 9:42 am

Weszłam do jego pokoju i zatrzymałam się tuż przy jego łóżku. Sięgnęłam po kołdrę i dokładnie przykryłam jego ciało. Spał jak zabity, ale wyglądał cholernie uroczo i niewinnie. Uśmiechnęłam się i wyszłam, aby udać się do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySro Lip 06, 2016 12:33 pm

Obudziłem się, spojrzałem na kołdrę. W pierwszej chwili myślałem, że sam się przykryłem, ale poczułem perfumy, które od razu rozpoznałem. Diana. Usiadłem i się przeciągnąłem, wstałem i poszedłem od razu pod prysznic.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 3:36 am

Wszedłem do dormitorium. Było tu tyle wspomnień... I z Chris, i z Dianą. Zacisnąłem ręce wbijając paznokcie w skórę, z której wyciekło trochę krwi. Byłem zły na siebie, obie zranione, mimo że nie chciałem. Ale już postanowiłem, że nigdy więcej. Wierność, wierność i wierność. Położyłem się na łóżku w towarzystwie Itachiego, który otarł się o moje ramię domagając się jedzenia. Nałożyłem mu go i położyłem się spać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 9:12 pm

Obudziłem się, nie wiem skąd się wziąłem na łóżku, ze snu wyrwał mnie niespokojny Itachi. Zirytowało mnie to, ale trudno. Ręką otarłem zaspane oczy i zamrugałem budząc się, jakbym był na kacu. Czy ja coś wczoraj znów odwaliłem? Chyba nie powtórzyłem tego, co zrobiłem po sake na festiwalu w Japonii... Wstałem i od razu poszedłem pod prysznic ziewając. Jaki był dziś w ogóle dzień? Spojrzałem w kalendarz. Czy to nie dziwne? Zmarszczyłem brwi totalnie zaskoczony patrząc na kalendarz. Minęło tyle dni od rozpoczęcia, a czuję się, jakby był to mój pierwszy dzień... Dobra, nic. Czas poznać ludzi, ale może najpierw ogarnę widoki na wieży astronomicznej. Tak, musiałem lepiej poznać szkołę. Wstałem i użyłem przy okazji swoich ulubionych perfum, jednocześnie najmocniejszych. Jak poznawać ludzi, to z walnięciem. Dziwił mnie jedynie fakt, że były one w innym miejscu niż zwykle. Spojrzałem na Itachiego, dwa palce wskazujące swoje oczy, wskazujące jednym później na niego. - Ja Cię widzę kolego - mruknąłem i zniknąłem w drzwiach.
NP: Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptyPon Lip 25, 2016 11:43 pm

Wszedłem do dormitorium lekko chwiejnie. Zdjąłem z siebie koszulkę i rzuciłem gdzieś w kąt, założyłem jakieś luźne spodenki i położyłem w łóżku. Zasnąłem momentalnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:00 am

Wszedłem do dormitorium i udałem się prosto pod prysznic spokojnie.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:30 am

Rozejrzałam się po pomieszczeniu. Nie było tu chłopaka jedynie, co czułam to zapach męskich perfum. Usiadłam na łóżku i przeglądałam się wystrojowi wnętrza. Poczekam na niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:33 am

Usłyszałem, jak ktoś wchodzi. Przez uchylone drzwi znów znalazłem tą pielęgniarkę od siedmiu boleści... Czemu jeszcze nie spaliłem swoich dokumentów? Ale okej, czas powtórzyć to co w Japonii. Wytarłem się ręcznikiem, który odrzuciłem gdzieś na bok. Nie zakładałem ubrań w ogóle, wyszedłem z łazienki spokojny i rozluźniony. - Witam w mojej dżungli! - w geście powitalnym rozłożyłem ręce. - Co Panią do mnie sprowadza? - podszedłem do swojego łóżka, wziąłem antyperspirant i potraktowałem nim pachy.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:40 am

Spojrzałam na niego z uniesioną brwią. Oh, naprawdę? Wstałam z miejsca zachowując odległość od chłopaka. Skrzyżowałam ręce na wysokości klatki piersiowej i patrzyłam na rozluźnioną twarz chłopaka- Nie nazywasz się Thomas. To ty jesteś Azazel Tokisaki. Powiedz mi o tej bójce. Możesz też przy okazji się ubrać- dodałam z stoickim spokojem. Nie robiło na mnie to wrażenia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:46 am

- Owszem, ja. Oj... Co się tu czepiać, każdy ma jakieś grzeszki w przeszłości, swojego rodzaju... Demony... Myślę, że nawet Pani ma. Myślę, ze potrafi Pani zrozumieć szaleństwa młodości, czyż nie? - rozłożyłem się wygodnie na łóżku. - Poza tym, nie jestem tu sam. Jest jeszcze mój kraken, Janusz.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:49 am

Powstrzymałam się od parsknięcia śmiechem. Pokiwałam z zrozumieniem, a potem zaczęłam chodzić po dormitorium, aby nie patrzeć na ucznia- A więc co masz mi do powiedzenia w sprawie pobicia Carla Clawsa?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:51 am

- Nic w sumie nie mam. Chociaż... Wie Pani. Nabroił, a ja czuję się takim... Wybrańcem... Jakbym, wie Pani, był Jezusem - przesunąłem rękami przed sobą niczym Micheal Jackson. - Sprowadziłem na niego karę z niebios, tak... Bosko po prostu - cmoknąłem ustami jakbym testował jakieś świetne wino. - To uczucie, po prostu cycuś glancuś pizdeczka.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:57 am

Zatrzymałam się w miejscu i spojrzałam na niego-Nie drocz się ze mną. To nie jest ani trochę zabawne- powiedziałam marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:58 am

- Dla mnie jest, a jestem po części egoistą - wzruszyłem ramionami, poprawiłem swojego krakena, niewygodnie mi trochę stał. - Wierzy Pani w Allaha?
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 2:03 am

-Nie. Jestem ateistką. Z resztą nie to jest istotne. Chcę wiedzieć co się działo podczas tamtej bójki, o ile można to tak nazwać- powiedziałam lustrując chłopaka wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 2:05 am

- A już myślałem, że żydówka. A może chce Pani pogadać o Jezusie? Może ma Pani wolny pokój na takie poważniejsze rozmowy? - zapytałem i wyjąłem popcorn, zacząłem jeść.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 8:46 am

Pstryknęłam palcami, a popcorn wyleciał z jego dłoni.
- Czy powinnam się nim zająć? Bo uważam, że mam pomysł, jak mogłabym go ukarać. Plotki o tym, co się przed chwilą działo, obiegły już całą szkołę. Dotarły nawet do mojej sypialni! Az, ja wiem, że ty nie jesteś normalny, ale nie sądziłam, że będziesz chciał być wykastrowany przez opiekunkę Gryffonów. Zawsze sądziłam, że próbujesz sprawić, żebym to ja pozbawiła cię tego małego czegoś.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 12:31 pm

Zaśmiałam się słysząc opiekunkę Ślizgonów-Racja. Zostawię to Tobie Diano-powiedziałam i skierowałam do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:41 pm

- Nie dam swojego bydlaka, śledzia, karpia, skurwysyna, karakana, pudziana, krakena, godzillę, mutanta, gnoja, plastusia, anakondę, dzika, wariata, skubańca, samczyka, mutanta, węgorza, potwora, śmierdziela, janusza, kasztanka, bombona, katapultę, sztangę, ochroniarza, kartofla, grzybiarza, farfocla, bombiarza, drągala, łasice, bolszewika, jamnika, pantofelka, księcia ciemności, belzebuba, świniaka, fleta, dłuto, tyczkę, bolca, kapucyna, pytonga, wacka, bulldoga, urwisa, druciaka, kaktusa, psiaka, armatę, bambusa, flaka, bydlaga, parówę, goliata, myśliwego, putina, łobuza, wieloryba, dżihadystę, zamachowca, terrorystę, Johna, łowcę, bestię, smoka, Ahmeda, Churchilla, Norrisa, Davy'ego Johnesa tak łatwo wykastrować - prychnąłem, spojrzałem na nauczycielkę. - Odnosiłem wrażenie, że jednak Pani Profesor go lubiła. Chyba nie chciałaby Pani go unicestwić, choćby patrząc na wspomnienia z naszego związku, które Pani ma, a ja akurat nie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:46 pm

- Nawet nie wiesz, jak wielką przyjemność by mi sprawiło to, jakbyś go w końcu nie miał. Może nareszcie zacząłbyś myśleć głową, a nie swoim fiutem. To naprawdę ułatwiłoby wiele spraw. No i chyba doskonale wiesz, że ja lubię wyzwania. Gdybyś pozwolił mi na to tak bez walki, to bym była zwiedzona.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 1:50 pm

- Pani zdanie jest takie, że myślę czymś innym. Ale mogłem przecież czuć się niekomfortowo przez ukrywanie naszego związku - usiadłem i przykryłem się ręcznikiem. Coś jakby mignęło mi w głowie, zmarszczyłem brwi. - Czy... My... Już nie byliśmy wcześniej w takiej sytuacji?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 EmptySob Sie 20, 2016 2:03 pm

- W takiej, w której chciałam cię wykastrować? Wielokrotnie. Mam jednak plan całkiem inny, o wiele lepszy. Na długo go popamiętasz. - Sięgnęłam po fiolkę z eliksirem, po czym podeszłam do niego i wlałam mu ją do ust. Zadbałam o to, aby przełknął całą zawartość. - Naucz się współczucia. Przez 12 godzin będziesz wyglądał tak, jak Carl i nie jesteś w stanie tego cofnąć, ani nic z tym zrobić.
Odwróciłam się na pięcie i wyszłam z sali.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 3 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Soo
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: