Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Magiczne dowcipy Weasleyów

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Magiczne dowcipy Weasleyów Empty
PisanieTemat: Magiczne dowcipy Weasleyów   Magiczne dowcipy Weasleyów EmptyNie Cze 12, 2016 5:44 pm

Sklep bliźniaków Freda i George'a Weasleyów. Został założony w 1996 roku. Znajduje się na ulicy Pokątnej 93. Fred i George już w Hogwarcie rozprowadzali swoje produkty takie jak Bombonierki Laresa, dzięki którym można się było zwolnić z lekcji. W sklepie dostępne były m.in. Eliksir miłosny, Jadalne mroczne znaki, Peruwiański proszek natychmiastowej ciemności, Q-Py-Blok, gigantojęzyczne toffi, kanarkowe kremówki, bezgłowe kapelusze,patentowane zaklęcia wywołujące sny na jawie i inne.Magiczne dowcipy Weasleyów 800px-Exterior_of_Weasleys_Wizards_Wheezes_shop
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Magiczne dowcipy Weasleyów Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne dowcipy Weasleyów   Magiczne dowcipy Weasleyów EmptyWto Lip 26, 2016 5:59 pm

Pewnym krokiem weszłam do swojego ulubionego sklepu na ulicy Pokątnej. Zawsze kochałam robić żarty, przez co nawet zostałam wyrzucona z pierwszej mugolskiej szkoły. Zatrzymałam się przy klatkach z Puszkami Pigmejskimi hodowanymi przez właścicieli sklepu. Może Forge'owi przydałby się jakiś kolega? Właśnie w tym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że nazwałam sowę na cześć założycieli tego sklepu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Magiczne dowcipy Weasleyów Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne dowcipy Weasleyów   Magiczne dowcipy Weasleyów EmptyWto Lip 26, 2016 10:22 pm

Po wypełnieniu co najmniej pięciu toreb produktami ze sklepu bliźniaków Weasley mogłam wrócić do zamku. Pożegnałam się z tym miejscem dosyć niechętnie. Może po zakończeniu nauki w Hogwarcie dadzą mi tu pracę?

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczne dowcipy Weasleyów Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne dowcipy Weasleyów   Magiczne dowcipy Weasleyów Empty

Powrót do góry Go down
 
Magiczne dowcipy Weasleyów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Ulica Pokątna-
Skocz do: