Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym Empty
PisanieTemat: Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym   Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym EmptySro Cze 22, 2016 5:56 pm

^
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym   Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym EmptyPią Lip 15, 2016 11:11 am

Po chwili stanęliśmy przed drzwiami do pokoju wspólnego. Poczekałem na pytanie od kołatki, po czym puściłem dłoń dziewczyny i stanąłem przodem do niej. Spontanicznie cmoknąłem ją w policzek, odpowiedziałem na pytanie i otworzyłem drzwi, przytrzymując je dla Sam.
*następny w PW*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym   Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym EmptyPią Lip 15, 2016 11:46 am

Stałam przed drzwiami czując jak nadal kapie ze mnie woda. To co zrobił Mort zaskoczyło mnie na tyle, że chwilę stałam nieruchomo, a zaraz potem na twarzy pojawił się lekki uśmiech. Gdy kołatka zadała pytanie nie byłam w stanie odpowiedzieć. Przeszłam przez otwarte drzwi uśmiechając się.

NP w PW
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym   Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz przed dormitoriami Ravenclawu i Pokojem Wspólnym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: