Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rose Crux...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rose Crux

Rose Crux


Skąd : Anglia, Manchester
Liczba postów : 63
Join date : 09/03/2017

Rose Crux... Empty
PisanieTemat: Rose Crux...   Rose Crux... EmptyCzw Mar 09, 2017 7:48 pm

0. Zdjęcie. (pics)
1. Imię i nazwisko: Rose Crux
2. Wiek: 18 lat
3. Informacje o rodzinie - krew: czysta
Obydwoje rodzice byli wybitnymi czarodziejami, rodzeństwa brak.
4. Wygląd: ma cudownie srebrne oczy, słodkie i pełne usta, a piegi rozsypane w okolicach nosa i na policzkach, zazwyczaj jej włosy układają się w artystyczny nieład. Ma około 170 centymetrów wzrostu, ma lekką niedowagę, wystające obojczyki i kości przy miednicy. Zawsze ubiera się schludnie, często bywając w białych koszulach.
5. Charakter: w grupie ma charakter dominujący choć nie raz potrafi komuś ulec, jednocześnie będąc przekochaną istotą. Jest bardzo wrażliwa, a jakiekolwiek obraźliwe słowo trafia ją prosto w serce. Jest opiekuńcza i troskliwa. Niekiedy potrafi dopiąć swego, za wszelką cenę osiągnie cel, który sobie postawiła.
6.Zwierze - kot, neva masquerade o imieniu Lynx (pic).
7. Patronus - ryś
8. Przedmiot: dobry - zaklęcia, zły - nie ma takiego przedmiotu.
9. Różdżka - włos z głowy wili, czerwony dąb, 12 cali.
10. Historia:
Od kąd pamiętam siedziałam z nosem w książkach. Pochłaniałam wiedzę dużo szybciej i skuteczniej niż ktokolwiek inny. Jestem zagorzałą perfekcjonistką, co sprawiło, że zakończyłam szkołę średnią z najlepszymi ocenami i wzorowym zachowaniem. Rodzice nie musieli mnie zmuszać do nauki, gdyż satysfakcją dla mnie były pochwały innych.
Już w dzieciństwie wiedziałam, że moi rodzice są czarodziejami, a ja odziedziczyłam po nich moc - wielką i potężną, dwójki najwybitniejszych czarodziei. Jaka szkoda, że nie potrafię jej wykorzystać w 100%.
Trzeba było coś z tym zrobić. Nie chciałam być w czymkolwiek... gorsza. Idąc w ślady moich rodziców, udałam się do Hogwartu, gdzie chcę się kształcić i uczyć, by móc nazywać się ich ambitną córką.
11. Ciekawostki:
- jest heteroseksualna, nie wyobraża sobie związku z dziewczyną
- jej oczy zmieniają kolor w zależności od nastroju: bordow - złość, błękitny - radość, srebrny - obojętność, biel - strach, czerń - choroba.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Rose Crux... Empty
PisanieTemat: Re: Rose Crux...   Rose Crux... EmptyPią Mar 10, 2017 6:27 pm

Rose Crux... Tumblr13
Powrót do góry Go down
 
Rose Crux...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rose Weasley
» Kim Elizabeth Rose
» Eveline Rose

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Postacie :: Uczniowie-
Skocz do: