Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gospoda pod Świńskimi Łbami

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Cze 12, 2016 5:11 pm

Gospoda znajdująca się w wiosce Hogsmeade. Cieszy się ona niezbyt dobrą sławą, ponieważ przyciąga dosyć specyficzną i tajemniczą klientelę. W związku z tym nie jest głównym celem wycieczek uczniów Hogwartu. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki
Gospoda pod Świńskimi Łbami 830px-13
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 5:40 pm

Wszedłem wraz z Annabelle do gospody i od razu poszedłem do kobiety zajmującej się interesem. Położyłem potrzebną kasę na ladzie. - Pokój dla dwojga na 3-4 godziny - rzuciłem i poszedłem za kobietą na górę do wolnego pomieszczenia dla nas.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 5:43 pm

Pomieszczenie jak i lud, który zajmował w nim miejsca nie był obiektem wzdychań. Kierowałam się za Azazelem, który doskonale wiedział co robić. Trzymałam chłopaka za rękę, chwiejąc się na boki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 5:45 pm

Wszedłem do pokoju który był wolny, razem z Ann i zamknąłem go na zasuwę od wewnątrz. Objąłem ją oburącz i przeniosłem na łóżko, była strasznie lekko. Zacząłem ją całować namiętnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 5:54 pm

Ręce splotłam za jego karkiem, oddając się mu w całości. Choć byłam pewniejsza siebie i odważniejsza niż zawsze, postanowiłam dać mu dominować nade mną. Niech ma ten jeden, pieprzony raz. Oddychałam głośno i choć nie czułam już zapachu jego perfum, ale dla mnie dalej pachniał najlepiej. Starałam odwdzięczyć się mu za cały trud ze mną, całując go namiętnie, dając mu przewagę w walce naszych warg i języków.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 5:56 pm

Od początku jak ją pocałowałem, poczułem, że mi ustępuje. Położyłem się na niej i zdjąłem jej bluzkę, a potem spodnie. Pożądałem jej i alkohol jedynie wzmocnił to uczucie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:07 pm

Odchrząknęłam.
- Jeszcze Twoje. - złapałam za róg jego koszulki i lekko uniosłam w celu pozbycia się jej jak i spodni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:08 pm

- W samej bieliźnie wyglądasz jak bogini seksu - zamruczałem jej do ucha i jednym ruchem z wprawą zdjąłem jej stanik i złapałem za piersi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:22 pm

Z wielkim trudem zrzuciłam go z siebie i siadłam na nim okrakiem.
- Moich poleceń się nie ignoruje. - z użyciem siły ściągnęłam z niego koszulkę, rzucając ją gdzieś w kąt.
Ucałowałam jego żuchwę, schodząc niżej, zahaczyłam zębami o jego obojczyk, tworząc delikatnie nad nim skupisko małych malinek.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:32 pm

- Nie próbuj udawać dominującej - zaśmiałem się i zdjąłem jej majtki, widziałem już ją teraz całkowicie nagą. Korzystając znów z okazji przygryzłem jej ucho.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:40 pm

- Nie próbuję, ja dominuję. - uśmiechnęłam się szeroko, kontynuując swoją drogę.
Zatrzymałam się tym razem przy szyi, przegryzając kawałek po kawałku jego skórę. Dotknęłam językiem jego jabłka Adama, delikatnie okalając je zimnymi ustami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:42 pm

- W sumie to... - oparłem głowę na rękach za sobą. - Działaj, namęcz się trochę, a ja sobie poleżę i się porozkoszuję tym co mi robisz - odpowiedziałem jej uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 8:59 pm

Jeszcze przed moimi działaniami, pocałowałam go czule w usta. Uwielbiałam je, małe i wąskie usta, które idealnie się nadgryzało i pociągało. Zjeżdżałam na dół, pozostawiając po sobie fioletowo-różowe znamiona.
On jest mój.
To oznaczały moje arcydzieła pozostawione w lini prostej na jego klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:01 pm

Patrzyłem spokojnie na jej działania z uniesioną brwią, złapałem palcami jej podbródek i spojrzałem w jej oczy. - Powinienem się czuć jak Twoja własność?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:09 pm

Przytaknęłam niezgrabnie ruchem głowy, nie mogąc skupić wzrok na jedym miejscu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:20 pm

Zaśmiałem się i zacząłem bawić się jej włosami. Miałem wielką ochotę wejść w nią tu i teraz.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:27 pm

Wspięłam się po jego klatce piersiowej, ponownie zatracając się w pocałunku. Chęć posiadania go, jego ust była większa niż cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:30 pm

Odwzajemniłem pocałunek i zakończyłem jej dominację, obróciłem się z nią zamieniając pozycje i rozłożyłem jej nogi. By wzbudzić w niej niedosyt masowałem jej kobiecość palcami.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:41 pm

Już nie powstrzymywałam się, ręce zacisnęłam na pościeli łóżka, regularnie wydychając z siebie powietrze. Zamknęłam ocz, jeszcze mocniej ściskając swoje dłonie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:44 pm

Wsunąłem w nią palce i energicznie nimi poruszałem, całując jej obie piersi i momentami oblizując. Zrobiłem dwie malinki.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:49 pm

Nie czułam zawstydzenia, tylko narastające podniecenie, ktore wydostawało się ze mnie pojedynczymi jękami. Jedną ręką przejechałam po barku Azazela, tworząc krwisty ślad moimi pazurami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 9:53 pm

Nie przestawałem przez około pół minuty, coraz szybciej i coraz bardziej ją podniecając i popychając ku orgazmowi, po czym wysunąłem palce i usiadłem wygodnie, obserwując jej reakcję na zostawienie w niedosycie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:04 pm

Jęknęłam głośno, kiedy już miałam szczytować, ale... Warknęłam głośno, uderzając pięściami w materac.
- Znudziła Ci się już ta Twoja piękna buźka? - powiedziałam sarkastycznie wrednym głosem.
Wstałam na kolana, prawie przymierzając się do uderzenia pięścią w jego twarz, ale w ostatnim momencie się powstrzymałam. Siadłam na nim okrakiem, balansując na jego zakrytym członku, rozbudzając jego podniecenie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Klocek.   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:09 pm

Roześmiałem się do łez, gdy tak zareagowała. Po chwili się ogarnąłem, przewróciłem ją na łóżko i znów położyłem się na niej. - Wybacz, po prostu z natury jestem sadystą - zaśmiałem się lekko, założyłem szybko i zgrabnie gumkę i wszedłem w nią.


Ostatnio zmieniony przez Azazel Tokisaki dnia Nie Lip 24, 2016 10:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:14 pm

- Z natury powinieneś właśnie dostać ode mnie w pysk. - warknęłam przez zęby, nic nie robiąc sobie z jego działań, opanowując nawet swoje podniecenie, do granic możliwości.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:16 pm

- Przesadzasz - zamruczałem jej do ucha, które przygryzłem, a ręką przesunąłem między jej piersiami, przypominając sobie jak to zawsze na nią działało.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:26 pm

- Nie przesadzam. - starałam się niwelować wszystkie jęki, które mimo wszystko próbowały wydostać się z moich ust.
Ponownie wbiłam mu moje paznokcie w okolicach barków, tym razem ze zdwojoną siłą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:27 pm

- Myślisz, że coś czuję? I tak je słyszę - zamruczałem i polizałem ją po uchu, po czym zacząłem się poruszać w niej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:41 pm

- Nie musisz czuć, by powstały krwiste rany. - uśmiechnęłam się w sarkastyczny sposób i w końcu pozwoliłam, aby wydobył się ze mnie pełny jęk.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:45 pm

- Aż za te rany wyszedłbym stąd zanim byś doszła, wiesz? Ale... Niech Ci będzie - zaśmiałem się całując ją w czoło i przyspieszyłem bardziej, rękami pieszcząc jej piersi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 10:59 pm

Zadrżałam cała, kiedy zaczął pieścić moje piersi, prowadząc mnie prostą ścieżką do orgazmu. Przeciągnęłam paznokciami po plecach Azazela, tworząc długie ślady.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:01 pm

- Chcesz oskalpować mi plecy? - przyspieszyłem jeszcze bardziej, czując jak jestem blisko. Intensywniej ruszałem dłońmi po jej piersiach Była idealna, świetna, wymarzona.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:19 pm

- Ch-chcę. - wymamrotałam, lekko się zająkając - Azaaz... - byłam w trakcie mówienia jego imienia, kiedy moje ciało zaczęło górować.
Ciepło rozpłynęło się po moim ciele jak prąd. Wygięłam plecy i zadrżałam, oddychając niespokojnie. Zacisnęłam zęby, zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:22 pm

Zamknąłem oczy w orgazmie, doszedłem w niej i położyłem się obok Annabelle. Odetchnąłem głęboko.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:25 pm

Wtuliłam się do niego jak do poduszki, okrywając nas kocem czy innym przykrywającymczymś. W tym pokoju wcale nie było tak ciepło jak mogłoby się wydawać. Próbowałam wyrównać swój oddech, ale nie szło mi to za dobrze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:33 pm

Obejmowałem ją ciepło do swojej rozgrzanej piersi. - Jak się czujesz? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:35 pm

Przytaknęłam, nie zdając sobie sprawy z tego o co pytał. Wtuliłam się mocniej. Zamknęłam oczy, niemal odpływając w sen. Stan upojenia dalej trzymał mnie nie przerwanie tak samo.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:37 pm

Spojrzałem na nią z niedowierzaniem. - Dziewczyno... Za 20 minut jest powrót do Hogwartu... - pokręciłem głową załamany tym.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:39 pm

- Czemu tak szybko? - zapytałam, patrząc na niego jak małe dziecko.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:40 pm

- Nie wiedziałaś? Tylko do północy przewidziane było Hogsmeade - wstałem i zacząłem się ubierać, zużytą prezerwatywę wyrzucając w kąt. Biedny Pan Aberforth... O ile ktoś tu w ogóle sprząta.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:43 pm

- Jeszcze nie... - przeciągnęłam się rozespana na łóżku - Ubieerz mnie i choć tu na chwilkę. - mówiłam jakby ociążałym tonem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:45 pm

- Jak dziecko - zaśmiałem się lekko i podszedłem, zacząłem ubierać dziewczynę. Tak się spić...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:49 pm

Kiedy ubierał moją bluzkę, pociągnęłam go do mnie, trzymając dłoń na jego karku. Na jego ustach pozostawiłam czuły pocałunek.
- Kocham Cię. - wyszeptałam mu prosto do ucha, następnie delikatnie je przegryzając - I nie mówię tego pod stanem tego, no, upojenia. - brakowało mi słów, ale starałam się mówić jak najbardziej przekonująco - Kocham Cię Azazelu Tokisaki. - powiedziałam z pełną powagą w głosie, ponownie całując.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:51 pm

- Ja Cię również kocham, Annabelle de Violine-Tokisaki - odpowiedziałem z równą powagą, patrząc w jej oczy, po czym wróciłem do ubierania dziewczyny. Gdy ją ubrałem, podałem jej rękę. - Idziemy?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami EmptyNie Lip 24, 2016 11:56 pm

- Tak mi się nie chce... - niechętnie wygramoliłam się z łóżka, naciągając na siebie bluzę.
Podałam mu rękę i już mniej się kołysząc, ruszyłam za nim.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty
PisanieTemat: Re: Gospoda pod Świńskimi Łbami   Gospoda pod Świńskimi Łbami Empty

Powrót do góry Go down
 
Gospoda pod Świńskimi Łbami
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: