Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój dwuosobowy #4

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptyPią Cze 24, 2016 7:00 pm

Pokój dwuosobowy #4 Sciana-w-sypialni-sprawdzone-5
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 8:19 am

Zajrzałem do pokoju, w poszukiwaniu takiego który mi się spodoba. Hmm... Fajnie urządzony, a ten obraz na ścianie? Mmmm... Wszedłem i się rozpakowałem, położyłem się od razu spać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 8:22 am

Zajrzałam do środka i zauważyłam brata. Tak, ten pokój wybieram. Rozpakowałam się i wygodnie położyłam. Rozmyślałam o Dianie, przez co zaciskałam pięści w bezradności. Zamknęłam oczy starając się skupić, po chwili usłyszałam jak Azazel już zdążył zasnąć.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 3:53 pm

Zapukałam do pokoju, pytając w recepcji, gdzie zameldowała się rudowłosa uczennica. Chyba powinnyśmy pogadać i wyjaśnić sobie kilka spraw. Kąciki moich ust uniosły się lekko. Czy Is zawsze będzie wpadała akurat na mnie? Czy to już jest jakaś nasza tradycja?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 4:31 pm

Usłyszałam pukanie do drzwi. Zerknęłam na Azazela, spał, więc cicho wstałam i otworzyłam drzwi. Gdy otworzyłam już częściowo, aż podskoczyłam ze zgrozy i zadrżałam. To... Diana... No to już po mnie... - D-d-dzień d-dobry - wyjąkałam.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 4:42 pm

Spojrzałam do wnętrza pokoju i zobaczyłam śpiącego Azazela. Cholera. Czy ona nie mogła dzielić pokoju z jakąś koleżanką?
- Możemy chwilę pogadać? - zapytałam szeptem, nie chcąc obudzić chłopaka.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 4:44 pm

- Pewnie - kiwnęłam głową, nie zauważając jak zareagowała na Azazela w pokoju, wyszłam z pokoju i zamknęłam drzwi. Byłam jedynie w białej piżamie w czarne róże. Czułam się trochę zakłopotana sytuacją.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 4:59 pm

- Ja... chciałam tylko powiedzieć, że nie mam ci za złe tego, że wręcz na mnie leżałaś w tym parku. Tylko... karma jest strasznie upierdliwa wobec nas, co? Cały czas na siebie wpadamy. Zaczyna to być już komiczne.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 5:02 pm

- Eh... To... Miłe że nie ma mi Pani tego za złe... - wyszczerzyłam zęby zakłopotana drapiąc się po głowie. Zapewne teraz ja zaczynam wyglądać komicznie. - Po prostu się potknęłam i wtedy... Próbowałam złapać równowagę... - dodałam, sam jej widok sprawiał że było mi duszno. Oddychałam szybciej jakby chcąc by duszno mi nie było. Drapałam się nerwowo po ręce.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 5:53 pm

- Wiem - potwierdziłam i skinęłam głową. - Między nami zawsze tak jakoś wychodzi, że często pojawiają się niezręczne sytuacje. To cholernie krępujące! Ale... chyba nic z tym nie możemy zrobić, jeśli poruszamy się na tych samych terenach.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 5:56 pm

- Tak - przytaknęłam, przypomniały mi się wszystkie dotychczasowe sytuacje, było mi gorąco a twarz miałam rozpaloną, oddychałam trochę szybciej, ale patrzyłam w dół, obawiałam się co o mnie pomyśli widząc taki stan u mnie.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 7:02 pm

- Tak więc... - rzuciłam i zaczęłam zastanawiać się, co ja w ogóle chcę powiedzieć. - Chyba powinnaś wrócić do brata. Mam nadzieję, że w Londynie nie przydarz się nam już nic dziwnego. Muszę jeszcze zrobić obchód. Miłej nocy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptySob Cze 25, 2016 7:14 pm

Od patrzenia na nią było mi coraz goręcej, miałam nabrzmiałe piersi, a że miałam tylko piżamę i nie miałam stanika, łatwo było to widać. Stałam i kiwnęłam tylko głową. - W-w-wzajemnie - odpowiedziałam spięta.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptyNie Cze 26, 2016 2:15 pm

- Muszę iść... Do widzenia - powiedziałam spięta i poszłam.
NP: Wspólna łazienka
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptyPon Cze 27, 2016 9:32 am

Obudziłem się. O luju... Ile ja spałem? I jeszcze jest noc... Zatarłem ręce zadowolony, wstałem i poszedłem do łazienki pod prysznic. Wyszedłem w ręczniku, i tak siostry tu nie ma. Aż się obudziły wspomnienia z Dianą. Westchnąłem rozmarzony na chwilę. Ubrałem się w jakąś czarną koszulę i jeansy tego samego koloru. Wyszedłem zostawiając kartkę dla Is: Pewien klub.
NP: Klub ze striptizem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 EmptyPon Cze 27, 2016 12:26 pm

Weszłam do pokoju. Gdzie on poszedł? Poszłam pod prysznic a potem wróciłam do pokoju. Ubrałam się w czarne jeansowe spodenki i czarną koronkową bluzkę. Na ręce miałam bransoletkę z czaszką, a na szyi naszyjnik z kłami wampira, zrobionymi ze srebra. Musiałam się rozerwać, przy okazji coś zjeść.
NP: Park (po drodze automat z przekąskami)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój dwuosobowy #4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy #4   Pokój dwuosobowy #4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój dwuosobowy #4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój dwuosobowy
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: