Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój dwuosobowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 6:50 pm

Pokój dwuosobowy E0d7bd46-4353-4b0f-8111-33706bbeb401
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPią Cze 24, 2016 8:16 pm

Vivienne nie spodobały się inne pokoje niż ten, pomimo, że był dwuosobowy. Co najwyżej kogoś przygarnie. Położyła walizkę na łóżku pod oknem, przebrała się w luźną sukienkę oraz szpilki i poszła do klubu LGBT.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 6:57 pm

Weszłam do pokoju z uśmiechem. Niedrogo wyszło za wynajem, położyłam się od razu na łóżku.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:02 pm

-Niezły..-powiedziałam wchodząc do pokoju i zamykając drzwi na klucz. Położyłam się na drugim łóżku. -To dobranoc. -powiedziałam drażniąc się z dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:03 pm

- Przyszłaś tylko spać? - spojrzałam na nią z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:12 pm

-Ależ oczywiście
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:13 pm

- Już Ci wierzę - mruknęłam. Czemu nie wzięłam jednoosobowego pokoju? Wstałam i przeszłam na jej łóżko, od razu usiadłam na niej okrakiem i się nachyliłam. - I co teraz? - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:57 pm

-Teraz? Hmmm..-oblizałam seksownie usta, patrząc na nią spod rzęs. -Powinnaś się chyba pozbyć tych ciuszków..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 7:59 pm

- Twoich? To oczywiste - zaśmiałam się i zaczęłam ją rozbierać.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyNie Wrz 11, 2016 8:02 pm

Uniosłam brew. -Miałam na myśli twoje ale jeśli chcesz mogą być najpierw moje..-zaśmiałam się patrząc co dziewczyna robi.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:08 pm

- Wiesz, ty masz lepsze ciało ode mnie - uśmiechnęłam się przeszłam ustami po jej piersiach dokładnie.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:26 pm

-Wiem.. -zaśmiałam się przygryzając warge. -Ty też ujdziesz w tłumie. .
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:27 pm

- O Ty - zaśmiałam się razem z nią i zassałam skórę na jej szyi.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:29 pm

Zamruczałam cicho czując jej gorące wargi na swojej szyi.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:32 pm

Podniosłam głowę wyżej i ją pocałowałam z uczuciem, dłoń delikatnie wsunęłam w blondynkę i zaczęłam nią poruszać spokojnie, nie spiesząc się.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:36 pm

Jęknęłam w jej usta, rozkoszując się ruchami które wykonywała. Objęłam ja za szyję i oddałam pocałunek.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:42 pm

Zamknęłam oczy, wczuwając się w pocałunek. Tak jej pożądałam, tak ją kochałam, tak jej pragnęłam... Włosy opadły mi całkiem na prawą stronę, a ja kontynuowałam swoje ruchy dłonią Przekrzywiłam głowę i wciąż całowałam.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 9:54 pm

Zaczęłam jęczeć w jej usta, nie przerywając pocałunku. Mój oddech gwałtownie przyspieszył a ciało chciało coraz więcej.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyPon Wrz 12, 2016 10:00 pm

Uśmiechnęłam się lekko, drugą dłonią delikatnie masowałam jej pierś, drugą delikatnie przyspieszyłam.
Powrót do góry Go down
Noelle Morgan

Noelle Morgan


Skąd : Nie pamiętam
Liczba postów : 578
Join date : 31/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptySro Wrz 14, 2016 8:07 am

Zaczęłam stękać kiedy przyspieszyła. Po chwili fala orgazmu spłynęła na mnie, co oznajmiłam głośnym i przeciągłym jękiem. -Zostajemy w Londynie... Do gwiazdki..-powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy EmptyWto Wrz 20, 2016 4:20 pm

- Z Tobą bardzo chętnie zostanę - uśmiechnęłam się szeroko i opadłam na nią. Pocałowałam ją namiętnie i z uśmiechem na ustach. Po prostu czułam, że trafiłam na tą jedną jedyną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój dwuosobowy Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dwuosobowy   Pokój dwuosobowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój dwuosobowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3
» Pokój dwuosobowy #4
» Pokój jednoosobowy #4
» Pokój Wspólny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn :: Hotel-
Skocz do: