Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Luke McCartney
Sophie Neveu
Alessia Tokisaki
Cynthia Chase
Noelle Morgan
Miyafuji Rina
Charlie Caufield
Gabriela Harrison
Annabelle de Violine
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Leticia Hale
SooAh Kwon
Matt Claws
Samantha Drought
Mortimer Ivory
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:38 pm

Zacisnąłem usta w wąską linię odwracając wzrok, w końcu lekko się zaśmiałem i promiennie uśmiechnąłem do Annabelle. - Wiesz, dwa razy mnie ze szkoły wyrzucono, raz ledwo przeżyłem, nie przez takie rzeczy się przechodziło, naprawdę - odpowiedziałem jej i mocniej ją objąłem, kątem oka zauważyłem zaciekawione spojrzenie Nelly.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:40 pm

Widziałam, jak do Wielkiej Sali weszła jakaś dziewczyna. Przyjrzałam się jego zachowaniu, to musiała być ona. Ta z którą zdradził Dianę. No, Isobel, czas się dowiedzieć co ma takiego w sobie, że zrobił to dla niej. Oparłam się rękami o stół. - Więc... Ty jesteś Annabelle? - zapytałam z uśmiechem i wyciągnęłam do niej rękę. - Isobel Tokisaki, miło poznać.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:44 pm

- Annabelle de Violine. - podałam również rękę, którą delikatnie ścisnęłam jej, uważając by nie połamać jej kości w dłoni - Również miło poznać. - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:44 pm

- Czekaj... jak? - musiałam się przesłyszeć.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:46 pm

Z zadowoleniem spojrzałem na przyjazny gest Isobel. Cieszyłem się, że nie skreśliła jej od razu, chciała dać Annabelle szansę. Chwilę potem reakcja Nelly mnie wprawiła w lekkie zaskoczenie, ale w sumie zrozumiałe. Teraz się dopiero zaczyna. Przyglądałem się obu de Violine.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:47 pm

Uścisnęłam jej rękę i dolałam sobie soku dyniowego, zerknęłam lekko zaskoczona na reakcję Nelly, z lekkim zmartwieniem również. Czekałam na odpowiedź od Ann, strasznie ciekawa.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:49 pm

- Annebelle de Violine. - powtórzyłam z dumą - Coś nie tak? - patrzyłam na dziewczynę o śnieżnych włosach, która wydawała się bardziej zaskoczona niż ja na widok Azazela, a to ledwo możliwe. - A Ty jak się nazywasz? - zapytałam z czystą uprzejmością.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:49 pm

- Nelly de Violine. - powiedziałam oschle, wbijając wzrok w jej mało przekonywujący uśmiech
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:52 pm

Usiadłem wygodniej i przyglądałem się uważniej, gdyż atmosfera robiła się napięta. Zagryzłem wargę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:53 pm

Objęłam jedną ręką Nelly, jakby chcąc powiedzieć: spokojnie, jestem przy Tobie. Atmosfera powoli robiła się ciężka, przełknęłam ślinę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:56 pm

Spojrzałam na rękę, którą przed chwilą ściskałam. Isobel objęła moją nową znajomą w taki sposób w jaki zrobił to Azazel. Tfuu! Starałam się całkowicie to zignorować.
- Ile masz lat? - próbowałam unosić swoje kąciki ust, mimo że nie był to najlepszy moment.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:56 pm

- 17. - syknęłam przez zęby, nie lubiłam nowych - Po co Ci ta informacja?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:58 pm

Teraz miałem przed sobą Nelly, której nie znałem, którą widziałem pierwszy raz na eliksirach. Nie wróżyło to dobrze, zagryzłem znów wargę. Widziałem również, jak Ann stara się być spokojna mimo chłodu od ślizgonki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySro Lip 13, 2016 11:59 pm

Nie mając lepszego pomysłu co zrobić wbiłam wzrok w stół i się przysłuchiwałam. Spojrzałam na Azazela prosząc o pomoc, jakieś zareagowanie, wsparcie dla dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:03 am

Przełknęłam tak głośno ślinę, że mógł usłyszeć to chłopak przy mnie.
- Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. - zaczęłam powoli i składnie łącząc słowa.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:03 am

- Zbieżność nazwisk. - udałam nie poruszoną, przerywając nijakiej Annabelle
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:05 am

- Właśnie, może to po prostu zbieżność nazwisk, Ann - powiedziałem do niej uspokajająco mocniej ją obejmując. Lepiej zgasić iskry, zanim spowodują pożar.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:06 am

Z wdzięcznością spojrzałam na brata, ale nic się nie odezwałam. Bo co mogłabym powiedzieć lepszego? Nie byłam moim bratem i nie byłam tak śmiała jak on.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:10 am

- Nie, to nie może być zbieżność nazwisk. - spojrzałam powoli na twarz Azazela, Isobel i na koniec mojej... siostry - Urodziłaś się rok po mnie. Pochodzisz z Irlandii, dokładniej z Dublina. Prawdopodobnie usłyszałaś coś o zaginionym rodzeństwie... - skończyłam cichym wydechem powietrza mój monolog
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:11 am

- To wszystko prawda. - mówiłam tak samo oschłym tonem jak na początku rozmowy - I co w związku z tym, przeczytałaś o mnie jakąś encyklopedie?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:17 am

Spojrzałem na Ann, to na Nelly. To co mówiła brunetko-szatynka miało sens. Jaki ten świat mały... I taki zbieg okoliczności na dodatek. Uważnie patrzyłem na Ann, była to w końcu ciężka rozmowa, dziewczyna mojej siostry nie była również specjalnie miła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:18 am

Zszokowana słuchałam ich rozmowy. Czy mogła to być prawda? Czy właśnie przede mną siedziała zaginiona siostra mojej ukochanej? Zamarłam w bezruchu zbierając myśli.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:23 am

- Jestem Twoją siostrą, tym Twoim pieprzonym, zaginionym rodzeństwem. - poczułam jak serce zabiło mi mocniej, ale te słowa wyrzuciłam z siebie w maksymalnym spokoju.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:24 am

Nie odezwałam się. Patrzyłam na nią ze stoickim spokojem, chcąc jednak wybuchnąć agresją, złością i wszystkim co się we mnie gromadziło. Po prostu nie wiedziałam co powiedzieć, a wszyscy byli w nas wpatrzeni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:26 am

Zamurowało mnie na chwilę, po czym odzyskałem szybko kontrolę na sobą. - Dziewczyny, spokojnie... Na pewno da się jakoś to wyjaśnić czy coś... Z tego co mówi Ann, to jest to bardzo prawdopodobne - odezwałem się do Nelly. Wierzyłem, że obecność Isobel będzie dla ślizgonki uspokajająca. W przeciwnym razie czułem, że skoczą sobie do gardeł.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:28 am

Zauważyłam, jak ciało Nelly robi się napięte. Dużo już przebywałam z nią, wiele zdążyłam zaobserwować. Wtuliłam się w nią. - Nelly... Spokojnie, proszę - odezwałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:34 am

Ughh, tylko nie to. Zacisnęłam swoje dłonie, na tyle mocno by paznokcie wbiły mi się do ręki. Gorzko westchnęłam, ale jak zwykle... Uśmiechnęłam się by upozorować cokolwiek, chowając dłonie pod swoją bluzę.
- Też w to nie wierzę. - wyrzuciłam z siebie słowa tak wolnym i melodyjnym głosem by nieco uspokoić sytuację.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:38 am

Kątem oka zauważyłem jej dłonie. Jak mógłbym nie zauważyć siedząc przy niej? Ująłem jej dłonie, mimo że były pod bluzą i delikatnie zacząłem masować palcami, by trochę dziewczynę rozluźnić. Miała w sobie to coś, sam się zastanawiałem, czy nie poczułem czegoś do niej. Przysunąłem ją do siebie by była całkiem w moich objęciach. Musiało to wyglądać komicznie, ja tak wysoki umięśniony goliat obejmujący sporo niższą od siebie dziewczynę. Wdychałem zapach jej zadbanych włosów.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:58 am

Skarciłam się w myślach... Jak mogłam doprowadzić do tego by to zobaczył?
- Kiedy dorosłam, chciałam Cię poznać. I szukałam Cię i kiedy wpadłam na jakikolwiek trop, Twoi... znaczy nasi rodzice utrudniali mi to w każdy możliwy sposób. - nie wspomniałam nic o swojej przeszłości, nikt nie musiał o niej wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:58 am

- Nie znam ich. To nie oni mnie wychowywali. O Tobie dowiedziałam się przypadkiem podczas ich kłótni. - westchnęłam, przybierając łagodniejszą mimikę twarzy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 1:03 am

Poczułam ulgę widząc, jak się uspokajają, pomimo tego, że Nelly nie zwracała na mnie uwagi.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 1:06 am

- Witam - odezwałam się i spojrzałam po twarzach osób, które siedziały w Wielkiej Sali. - W związku z tym, że doszły mnie niepokojące wieści, proszę, aby wszyscy rozeszli się do swoich dormitoriów w trybie natychmiastowym.
Uśmiechnęłam się do nich przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 1:12 am

Spojrzałem na dyrektorkę, która właśnie weszła. Niepokojące wieści? Kpina. Czułem jakbym był dotknięty jakimś pechem. - Za mną - powiedziałem cicho do towarzystwa i wyszedłem bez słowa do dyrektorki.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 9:36 am

Przysłuchiwałam się całej sytuacji z ciekawością. Siedziałam tak cicho, że nikt nie zauważył mojej obecności. Gdy przyszła dyrektorka i kazała nam wyjść, posłusznie wstałam i poszłam do dormitorium bez słowa pożegnania.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 10:56 am

Wstałem z miejsca i postanowiłem się przejść. Nie mam i tak co robić.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:36 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali na śniadanie. Nie spałem dobrze, męczony poczuciem winy. Przy stole siedziały wciąż Nelly i Isobel, które jak widać nie przejęły się zbytnio dyrektorką, przywitałem się i usiadłem z nimi. Nałożyłem sobie śniadanie i zacząłem konsumpcję.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 12:57 pm

Weszłam do Wielkiej Sali. Szłam bardzo powoli, gdyż przed oczami trzymałam książkę. Byłam nią tak pochłonięta, że nie oderwałam od niej wzroku. Nałożyłam sobie na talerz to, co na swojej drodze spotkała moja dłoń, a moje oczy nadal skierowane były w lekturę. Ugryzłam kawałek chleba i przewróciłam stronę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:25 pm

Zauważyłem, że Chris weszła, totalnie pochłonięta książką. Ziewnąłem, w końcu byłem niewyspany. Nalałem sobie kawy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:27 pm

Oderwałam się na chwilę od książki, żeby się napić. Wtedy zauważyłam Aza, Is i Nelly, więc do nich podeszłam.
- Hejka - powiedziałam siadając obok Aza - Wiecie o co chodziło dyrektorce?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:29 pm

- Doszły ją jakieś niepokojące słuchy, tyle mi tylko wiadomo - westchnąłem. - W każdym bądź razie, mam wrażenie, że ciąży nade mną klątwa - zaśmiałem się. Zauważyłem jej książkę. - O, o quidditchu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:32 pm

- Tak. Quidditch jest świetny. W sumie, wszystko z tej książki już wiem, ale uwielbiam czytać. Mają tu pełno informacji o drużynach z całego świata, o taktykach i miotłach. Kiedyś pójdę do Essów i Floresów i ją sobie kupię.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:34 pm

- Oczywiste, że świetny. W Japonii się kiedyś grało - powiedziałem z sentymentalnym zamyśleniem. - I pamiętam jak raz własną twarzą zdobyłem punkt, niczym Scott Sterling. Było to na mistrzostwach prefektury.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:36 pm

- Jestem mega zła, że tutaj nie ma drużyn. Niby mają być jakieś zajęcia dodatkowe, ale to nie to samo. Na jakiej pozycji grałeś?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:39 pm

- Najpierw jako ścigający, potem kiedyś na treningu zdecydowałem się wziąć pałkę od kolegi, który był pałkarzem, by tłuczkiem trafić jednego irytującego typka. Strzał był tak celny, że zdecydowano się przenieść mnie na inną pozycję - odpowiedziałem i ziewnąłem znów.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Lip 14, 2016 2:42 pm

- Grałam na każdej pozycji, ale najlepiej czuję się jako ścigająca. Uwielbiam ten wiatr we włosach w czasie szybkiego lotu.
Popatrzyłam rozmarzonymi oczami na sufit, a potem na zdjęcie Irlandzkiej drużyny Quidditcha. Ci gracze byli całkiem przystojni. Wiele bym dała, żeby ich spotkać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: