Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro Hogwartu

Go down 
+17
Noah Carter
Sarah Shadows
James Shadows
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Samantha Drought
Mathew McCourney
Gregory Martin
Nathan Collins
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Isobel Tokisaki
SooAh Kwon
Dajen McCourtney
Alessia Tokisaki
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 4:03 pm

- Mam ochotę popływać. - powiedziałam to śmiertelnie poważnym tonem, dopatrując się zachodzącego już dawno słońca - Myślisz, że jeżeli... - przeniosłam swoją dłoń na jego obojczyk - Troszkę tu popływamy... - zerknęłam mu w oczy, szczerząc się - To coś się stanie?
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 5:52 pm

Pływać? Wiedziałem...
— W jeziorze? Ehhh... Wiesz.. Ogólnie jezioro jest zamieszkałe przez rożne stworzenia... Które mogłyby zrobic ci krzywdę, nawet jesli nie jest to ich zamiar... żale w większości jest, bo to ich terytorium, wiec mysle ze pływanie odpada.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 6:19 pm

- Jest jeszcze jedno miejsce w Hogwarcie, w którym można by popływać. Zawodów sportowych tam nie odprawimy, ale może być naprawdę przyjemnie. - spojrzałam na niego, siadając na piętach.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 6:21 pm

— Gdzie?— zapytałem ciekawy.
— Mówisz o łazience prefektów?— uniosłem brew, patrzac na nia rozbawiony. Jak na moj gust zbyt chętna była do rozbierania...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 6:33 pm

- Bingo. - wyszczerzyłam się - A ktoś tutaj jest prefektem swojego domu. Więc wszystko l e g a l n i e.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 6:37 pm

— Wiesz co... Czuje ze cos się za tym kryje...— powiedziałem głaszcząc ja po udzie.
— Za bardzo się nakręciłas cos...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 7:08 pm

- Lepiej się na coś nakręcić niż siedzieć ze skulonymi nogami w rogu pokoju. - stonowałam swój uśmiech.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 11:53 pm

— Jestem innego zdania... — powiedziałem cmokajac i kręcąc głowa.
— Poza tym kto mowi o siedzeniu w pokoju...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySro Lip 12, 2017 11:59 pm

Wyczułam, że pomysł z kąpielą w łazience prefektów nie był mu na rękę. Poczułam się niezręcznie, nerwowo poprawiając kosmyk włosów za ucho.
- To co chcesz robić?
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Lip 13, 2017 9:19 pm

Annabelle... Dorosła a dzieckiem podszyta.
— Czasami nie potrafie cie zrozumiec. Kiedy juz zaczynam... Robisz cos co psuje mi pogląd..— uśmiechnąłem się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyCzw Lip 13, 2017 11:56 pm

- Co zrobiłam tym razem? - uniosłam jedną brew, patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 6:10 pm

James właśnie powracał z urlopu do Hogwartu. Po drodze zahaczył sobie o parę miejsc, między innymi o właśnie jezioro. Uśmiechnął się szeroko, widząc młodą parkę i podszedł do nich.
- Jaki to piękny widok! Dwóch młodych, zakochanych w sobie - popatrzył to dziewczynę, to na chłopaka.
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 6:28 pm

— Hej księżniczko, spokojnie. Nic złego. Tylko ciagle mnie zaskakujesz. — pogłaskałam ja po policzku i musiałem jej usta swoimi.
Podniosłem wzrok na mężczyznę i popatrzyłem pytająco.
— W czyms pomoc panie profesorze?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 6:44 pm

Uspokoiłam się gdy tylko musnął moje usta swoimi. Słysząc inny męski głos, odwróciłam się gwałtownie, łapiąc za rękę Jasona.
- Dzień dobry. - przywitałam się szybko, uśmiechając się dla niepoznaki.
Powrót do góry Go down
James Shadows

James Shadows


Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 247
Join date : 03/08/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 7:18 pm

- Nie, po prostu... Tak patrzę sobie różne miejsca. Dopiero co wróciłem i... Szczęścia - poslał szeroki uśmiech młodym, po czym udał się w stronę budynku szkoły.
/zt
Powrót do góry Go down
http://brazzers.com
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 7:32 pm

Uśmiechnąłem się do profesora nie ukrywając zdziwienia.
Gdy odszedł spojrzałem na Gryfonke.
— A ty co? Przeciez nie wlepiłby nam szlabanu...— zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 7:36 pm

- Przecież wiem. - skierowałam swój wzrok w jego stronę, wpatrując mu się w oczy - Taka osobista zraza do nauczycieli, którzy nagle są tam gdzie ja. - uśmiechnęłam się sarkastycznie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 7:42 pm

— Wiesz ale kiedy się pojawił, najchętniej wcisnelabys mi się do kieszeni. — zaśmiałem się.
— Co ci zrobili?— zapytałem wciągając ja na swoje kolana bokiem i opierając policzek na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 7:47 pm

- Gdziekolwiek byłam i cokolwiek nie zbyt legalnego robiłam pojawiała się pewna nauczycielka. - odgarnęłam włosy ze swojej twarzy - A później kiedy już nie wytrzymywałam psychicznie, boleśnie usunęła pamięć mi i Azazelowi. - westchnęłam głośno - Też nie byłam bez winy, bo wtrąciłam się im w związek, ale to nie zmienia faktu, że nauczycielka nie powinna wyładowywać swoich emocji na mojej osobie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:16 pm

Słuchałem dziewczyny z uwaga i lekkim zdziwieniem.
— Nauczycielka z uczniem? To niesmaczne... Wtecz obrzydliwe. — skrzywiłem się lekko.
— Ale to w sumie dobrze ze tak się stało...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:27 pm

- Byłam tego samego zdania, choć nie chciałam mu tego mówić. - na mojej twarzy pojawił się grymas - Dobrze, że jak się stało? - pogłaskałam go lekko po włosach.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:33 pm

— A trzeba było. — parsknąłem śmiechem.
– Ano tak. Inaczej nie byłabyś pewnie tutaj. Ze mna. — wyjaśniłem przymykając oczy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:45 pm

Zamknęłam oczy, wsłuchując się w szum jeziora i drzew, które kołysał przyjemnie ciepły wiatr. Słońce już zaszło za horyzontem, zostawiajac za sobą ledwo widoczne promienie.
- To prawda. - odpowiedziałam po chwili, rękę przesuwając z włosów na jego gładki policzek.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:48 pm

— Nie jest ci zimno?— zapytałem gładząc jej szczupłe ramiona.
— Powiesz mi jesli bedziesz chciała wrócić do zamku?— zapytałem. — Hm?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:52 pm

- Jestem raczej z tych zimnolubnych. - posłałam mu uśmiech, którego i tak nie mógł zobaczyć - A może Ty chcesz gdzieś iść?
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 8:54 pm

— Jestes dziwna...— pocałowałem ja w szyjke.
— Ja? Nie wiem.... Jesli ty chcesz to i ja chce. Jesli nie to możemy zostac
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:00 pm

Gdy poczułam jego usta na szyi przeszedł po mnie przyjemny deszcz.
- Dziwna? Słyszałam już to określenie. Zaskocz mnie czymś czego o sobie nie wiem. - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:02 pm

— Hmm... Jestes... ładna... Urocza... Kochana... — mruczalam całując jej szyje raz za razem.
— Mmm...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:13 pm

- Taka jestem? - zaśmiałam się rozbawiona, odchylając się nieco i przytulając jego głowę do swoich piersi - Jesteś uroczy.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:17 pm

— Jestem uroczy, piekny, wysoki, dobrze zbudowany, mam fajny głos... Ładne oczy...— zacząłem wymieniać rozbawiony. Oparłem glowe o jej piersi, przytulając mocno w pasie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:22 pm

- A do tego niesamowicie skromny! - powiedziałam teatralnie, wewnętrznie nie mogąc opanować śmiechu.
Bawiłam się jego włosami, w pewnych momentach ciągnąc za nie delikatnie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:24 pm

— No oczywiscie... to było przeciez w umowie⚰️. — pokazałem jej jezyk po chwili znow się wtulajac.

— Powyrywasz mi włosy i bede łysy... a wtedy bedziesz musiała byc ze mna do konca zycia
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:26 pm

- Będę musiała być? To już jestem? - zapytałam się ze śmiechem, wtulając go do siebie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:30 pm

— Jesli nie to co tu jeszcze robisz?— zapytałem wzdychając. — No? Panno Gryfonko?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:34 pm

- Oh ja tylko przytulam Pana Gryfona, o co Panu chodzi? - podniosłam jego głowę, trzymając go za policzki.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:36 pm

— Jestes niczym motylek wiesz...— zażartowałem patrzac na nia.
— Głupiutka niczym motylek...— zaśmiałem się radośnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 9:48 pm

- Spieprzaj gadzie! - zaśmiałam się, potrząsając jego policzkami niczym jakaś ciocia.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 10:12 pm

— O moj Boże Annabelle Przestan!— krzyknąłem gdy zaczela tarmosić moje policzki.
— Skarbie...— złapałem ja za nadgarstki i ucałowałem krótko w usta.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 10:16 pm

- Nie wzywaj pana Boga swego nadaremno Jasonie! - zaśmiałam się ze swoich bredni jakie powiedziałam przed chwilą.
Stworzyłam dziubek ze swoich ust, czekając na więcej całusów.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 10:24 pm

— Nie dostaniesz wiecej diablico. — postanowiłem ja "ukarac".
— Co powiesz.. na wycieczkę do Londynu? Jutro?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptyPią Lip 14, 2017 11:48 pm

- Ja jestem chętna nawet teraz złotko. - zaśmiałam się.
Złapałam jego policzki w dłoń i pocałowam jego usta kilka razy, nie zważając na jakikolwiek upór z jego strony.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 12:04 am

— Ty to na wszystko jestes chętna...— zaśmiałem się wesoło.
Gdy zaczela mnie cmokać w usta złapałem ja za nadgarstki i przedłużyłem pocałunek, zjeżdżając dłońmi po jej talii.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 12:08 am

Nie miałam nawet czasu na odpowiedź, gdy namiętnie przedłużył pocałunek. Zaplotłam swoje dłonie za jego karkiem, przybliżając nieco swojego ciało do niego. Poczułam niesamowite ciepło, bijące od niego.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 12:12 am

Uśmiechnąłem się w jej usta nie przerywając pocałunku.
Smakowalem jej usta powoli i delikatnie, czule gładząc jej plecy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 EmptySob Lip 15, 2017 12:15 am

W jednym momencie uśmiechnęliśmy się, kontynuując pocałunek. Gladzilam jego kark moimi palcami, wyczuwając nieznaczne dreszcze na jego ciele.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Hogwartu   Jezioro Hogwartu - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: