Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Składzik z eliksirami

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Lut 20, 2017 11:36 am

— Ale byc moze jestes osoba ktora porzuca kiedy ktos jest zbyt zazdrosny? — zapytałam pół żartem.
— Wiec jak ci sie... Dyrektoruje? Chyba nawet takiego słowa nie ma...— zaczelam mowić do siebie.
— No nieważne... Wyspalas sie?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Lut 20, 2017 12:51 pm

- Zazdrość jest dobra - odpowiedziałam z powagą i objęłam ją bardziej, wciąż patrzyłam na twarz młodej kobiety z lekkim uśmiechem.
- Jak dla mnie jest to... Oznaka że ci zależy, że nie masz mnie gdzieś. Gdyby ci nie zależało, machnęłabyś na to ręką. Nie jestem osobą która ot tak porzuca osobę, która coś do niej czuje - dodała ze stoickim spokojem i uchwyciłam kosmyk jasnych włosów, by zacząć się nim bawić.
- Z byciem dyrektorką nie ma problemów, coraz lepiej mi idzie z papierami i tym wszystkim, od razu też lepsza płaca. Wyspana... Tak. Śniłaś mi się - zaśmiałam się lekko i dałam jej buziaka w policzek.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Lut 20, 2017 1:16 pm

— Jestes wyspana po takich koszmarach? — zaśmiałam się.
— Czyli... Ze ja teraz jestem pod Twoja władzą? — zapytałam. — Skandal....— pokręciłam głowa.
— Jakieś plany na wieczór? — poruszyłam brwiami.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Lut 20, 2017 1:26 pm

- Koszmarach? To był istny raj gdy byłaś tam ty - odparłam ze śmiechem. Chwilę później wyraz mojej twarzy zdradzał oburzenie zamiast rozbawienia.
- Jak to skandal? Aż tak ci nie pasuję? - spytałam z lekkim rozbawieniem i przechyliłam głowę.
- Proponuję randkę w Hogsmeade lub w Londynie - powiedziałam z łobuzerskim uśmiechem i oparłam swoją głowę na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPią Mar 10, 2017 4:14 pm

- No skandal skandal... Daj spokój. JA pod TWOJA władzą? Ojojoj... Mam nadzieję że dobrze to wykorzystasz.. - powiedziałam uśmiechając się lekko.
- Ooo... Randka? A z kim? Bo nie wiem jak się ubrać. - powiedziałam udając poważną. Pogłaskałam ją po włosach. Była dla mnie wszystkim. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się że mogę poczuć coś do kogoś innego niż Darius, a tym bardziej do kobiety. Zamyśliłam się na chwilę, zastanawiając się, jak długo to potrwa jeszcze. I jak to się potoczy. Mimo iż wiedziałam że Ilaria kocha mnie mocno, tak samo jak i ja ją, ale... Strach pozostał. Strach przed tym że ktoś znów mnie zrani. I będzie bolało.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Mar 18, 2017 8:12 am

- Wykorzystam to na wiele dobrych sposobów, o to się nie masz co martwić - odparłam i puściłam jej oczko z uśmiechem. Na randkę już miałam pewien zamysł, ale wciąż można było go podrasować, udoskonalić, sprawić by ukochana nie zapomniała tego wieczoru na całe życie.
- Jak to z kim? - przewróciłam teatralnie oczami i pacnęłam ją w nos z rozbawieniem.
- Ze mną oczywiście. A co do ubioru... Spokojnie - dałam jej buziaka w usta i przechyliłam głowę, przypatrując się twarzy Anastasii. Mało który dotyk był tak przyjemny i dający poczucie, że jestem kochana, jak ten należący do ukochanej.
- Na pewno coś wymyślisz, nie masz co się martwić kochanie.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Mar 18, 2017 9:03 am

— Z toba?— jeknelam udając rozczarowana.
— Ja myślałam ze to bedzie ktos fajny...No to co... Nie zostaje mi nic innego... Jak założyć...nic. — powiedziałam kiwając głowa.
— Powiedzmy ze jesteśmy umówione. — zasmialam sie. — Uczennica Ci wykitowała. Prawie. Kiedy ta randka?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Mar 19, 2017 6:35 pm

- Jeśli nie chcesz to nie musi być tej randki - mruknęłam średnio łapiąc jej żart i wzruszyłam ramionami.
- No i też możesz sobie znaleźć kogoś fajniejszego, kto bardziej będzie odpowiadał twojemu gustowi - dodałam udając obrażoną.
- Pff, teraz to sobie możesz, nie ma już randki - odparłam i zadarłam dumnie głowę do góry, choć oczywiście na żarty. - Wiem, ale wiedziałam, że dobrze się tym zajmiesz i ją uratujesz.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyCzw Mar 23, 2017 9:19 am

— A. To luzik. I tak w sumie juz umówiłam sie ze starym znajomym. — powiedziałam udając niewzruszona.
— Oczywiscie ze sie nia zajme... Zastanawiam sie tylko czy nie zrobic ankiety wsród uczniów. "Ratować czy dobić". O. To niebiescy zły pomysł. Tylko obawiam sie ze wtedy Mung bedzie musiał przyjąć innego ucznia na udział psychiatryczny.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Maj 08, 2017 12:21 am

— Marudzisz, kochanie. Wystarczę ci tylko i wyłącznie ja - odpowiedziałam spokojnie i pacnęłam ją palcem w nos z rozbawieniem. Myślała, że mnie poruszy tym? Wiedziałam że mnie kocha i nic więcej nie musiałam wiedzieć na ten temat. Czułam, widziałam, nie trzeba mi było niczego wiecej.
— Już wolę pomysł wyskoczenia do Hogsmeade na jakąś romantyczną kolację, pff - dodałam na koniec i oparłam głowę na ręce.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Maj 21, 2017 1:27 pm


– Powiedziałaś ze nie ma juz randki.. Zdecyduj sie kobieto!— fuknelam.
– Jak tak mozna...— westchnęłam pod nosem.
— Robisz ze mnie wariatkę...— pomacalam się po nosie. — Większa niz jestem.. Hej. A moze ty byś chciała zebym to ja wylądowała w Mungu? Hm? Cwaniara... Nie ma tak łatwo. Zostane w tej szkole do usranej śmierci. Żebyś musiała mnie oglądać o!
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyCzw Maj 25, 2017 7:56 am

— Randka jest i koniec - odparłam zadowolona z siebie, nawet rozbawiona jej narzekaniem.
— Robię z ciebie wariatkę? Ana, spójrzmy na to poważnie. To by było jak namaślanie masła - porównałam, mając nadzieję, że nie dostanę za to zbyt mocno. No ale, takie drażnenie się bawiło jak nic innego.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyWto Maj 30, 2017 7:59 pm

- Co... Coś ty powiedziała? - zapytałam oburzona.
- Jesteś dla mnie okropna!- fuknełam. Spojrzałam na nią po czym złapałam ją za włosy i cmoknęłam ją w usta.
- Za kare więcej nie dostaniesz. - powiedziałam zadowolona puszczając ją.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySro Maj 31, 2017 7:48 am

Wyszczerzyłam się, zadowolona z siebie, kiedy tak zareagowała. Już miałam coś powiedzieć, ale nie dała mi szansy. Skorzystałam jednak z okazji, by wtedy się do niej przykleić i pocałować ją namiętnie, zamiast zwyczajnie cmoknąć.
— Wiem, że jestem okropna, ale i tak mnie kochasz - odparłam ledwo się powstrzymując od śmiechu. Urocza.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySro Maj 31, 2017 9:29 am

No chyba nie. Spojrzałam na nią po czym uniosłam ręke i wytarłam usta rękawem.
-Na Merlina fuuj.. Kobieta mnie całuje... O mamciu fuuuuuj...- zaczęłam przeżywać teatralnie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySro Maj 31, 2017 9:48 am

— O jeju, to straszne, zaraz pewnie na coś zachorujesz, będzie pandemia i w ogóle! - przedrzeźniłam ją z rozbawieniem i objęłam mocniej, cieplej. Spojrzałam jej w oczy, ze swoimi wesołymi ognikami w ciemnych oczach.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySro Maj 31, 2017 10:14 am

- Dziewczęce zaraaaaazki!-jęknęłam. Gdy objęła mnie mocniej, popatrzyłam na nia.
-Jesteś jak ośmionica...Jak juz owinie te swoje macki to się nie uwolnisz...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPią Lip 14, 2017 5:43 pm

- Lepiej, moja wiewióreczko, żebym naprawdę nie miała wszędobylskich - tu aż to podkreśliłam to słowo - macek. I nie zdażysz do Munga nawet. Przecież romans kobiety z kobietą powoduje raka, boreliozę, schizodrenię katatoniczną i w ogóle! - zaśmiałam się rozbawiona i pokręciłam głową.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Lip 16, 2017 8:26 pm

— Nazwij mnie jeszcze raz wiewióreczka a bedziesz musiała zadowolić się wibratorem...— mruknelam.
– Jak to kobiety z kobieta? Ja byłam pewna ze to zoofilia jest...— udawałam zaskoczona i zszokowana.
— A bolerioza to ty masz na drugie...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyWto Lip 25, 2017 11:16 pm

- Zoofilia? Może leciuchno. Uznajmy... Hm, skoro był batman i spiderman... Będziesz squirrelwoman! - zaśmiałam się rozbawiona i objęłam ją mocniej, szczerząc zęby w uśmiechu.
- Romans Doktorki Borelioza ze Squirrelwoman. Cholerka, to troszkę jak Joker z Batmanem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyCzw Lip 27, 2017 11:11 pm

Otworzyłam szeroko oczy patrzac na dziewczynę.
— Squi... Przepraszam? Bo co?! Bo jestem ruda?!— krzyknęłam ale oczywiscie nie byłam zła.
— I wcale nie jestem żadnym doktorkiem... Tylko niedobra... romansującą.... babą...— warknelam pokazując jej jęzor.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Lip 30, 2017 2:51 am

Roześmiałam się rozbawiona na jej reakcję, na szeroko otwarte oczy, na jej krzyk i pretensjonalne pytanie się o pochodzenie tej ksywy. Aż pokręciłam głową, nie mogąc z niej. A jeszcze bardziej na nie bycie doktorkiem i kolejne urocze nazwy i określenia.
— Ale tak czy owak mnie kochasz — zamruczałam podnosząc na nią wzrok i się przysunęłam głową, by ją pocałować w usta. I to też zrobiłam z udanym skutkiem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Lip 31, 2017 4:44 pm

- Nieprawda..-powiedziałam mrużąc oczy. Gdy mnie ucałowała, oddałam pocałunek, kładąc dłonie na jej policzkach. Lubiłam smakować jej pełne usta. Były zupełnie inne niż moje. Było co całować.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 1:44 pm

Mogła się kłócić, odrzucać moje uczucia, czułe pełne miłości słówka, ale zawsze wychodziło na to samo, gdy przechodziłam do rzeczy. Odwzajemniała pocałunek z miłością równą mojej. Położyłam dłonie na jej biodrach, zamknęłam oczy, skupiając się tylko na jej ukochanych ustach.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 1:48 pm

Przenioslam dłonie na jej kark, kciukami głaszcząc linie jej idealnej szczęki. Kochałam tę okropna babę ktora nazywała mnie jakimś wiewiórczym przezwiskiem... Odezwala się chodząca borelioza...
Nie sądziłam ze kiedykolwiek obiektem moich uczuć stanie się kobieta. Kobieta ktora bedzie leczyć i sklejać moje serce po tym jak mezyczyzna zgniótł je na proch.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 1:55 pm

Westchnęłam zadowolona w jej usta, czując jej dłonie, głaskanie kciuków, całą jej tą bliskość składającą się na tak świetne samopoczucie. Trzymając wciąż zamknięte oczy, pogłębiłam pocałunek.
Mimo swojej rodziny, wiedziałam, że prawdopodobne jest, że w przyszłości będę z kobietą, więc nie byłam zaskoczona związkiem z Anastasią.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 2:00 pm

Kontynuowałam pocałunek dopoki cos nie przyszło mi do głowy. Odsunęłam się od niej z cichym cmoknieciem.
— Salerno. Czy ty zrobiłaś to znowu tylko po to zebym się zamknęła?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 2:11 pm

I w końcu dobre się skończyło... Kiedy odsunęła swoje usta od moich, spojrzałam jej głęboko w oczy z niekwestionowanym uczuciem.
— Właściwie to z trzech powodów to zrobiłam. Pierwszy, najważniejszy, bo cię kocham. Drugi, tak, po to byś przestała dopuszczać się hipokryzji. A trzeci... — wskazałam na jej rękę. Podczas jej odwróconej uwagi, markerem napisałam jej "Squirrelwoman". Wyszczerzyłam ząbki w łobuzerskim uśmieszku.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 2:12 pm

Spojrzałam na swoja rękę z rozchylonymi ustami.
— Ta ręka... Mogła cie zadowolić za dwie minuty... Ale teraz musi ci wystarczyć twoja. — mruknelam udając obrażona.
– Rozwód. — dodałam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 2:15 pm

— O cholera... — wymsknęło mi się. No ej, to nie tak miało być! No a teraz... Ugh. Odchrząknęłam, chcąc choć trochę odzyskać twarz.
— Dobra, dobra nooooo! — zawołałam i jednym machnięciem różdżki z inkantacją, sprawiłam, że napis zniknął.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptySob Wrz 16, 2017 4:58 pm

— To ze zniknal nie znaczy ze mi przeszło...— powiedziałam "z fochem".
— Przefarbuję się na czarno i tyle...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Wrz 17, 2017 11:02 pm

— Oj przejdzie, szybko, przecież mi się nie oprzesz... — zamruczałam przekornie i przechyliłam delikatnie głowę. Kiedy usłyszałam o przefarbowaniu się, aż mi się wymsknęło coś.
— Będziesz ciemna. Pfu, nic nie mówiłam! — aż ją odruchowo przytrzymałam mocniej w objęciach, by nie chciała mi zwiać.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Wrz 18, 2017 9:01 pm

Uniosłam brew i zrobiłam niezadowolony dziubek z ust.
— Odezwała się. Blondyneczka. — mruknelam.
— Jeszcze mocniej mnie ściśnij. Moze mi nerki wejdą w cycki...— zażartowalam ale nie uśmiechnelam się nawet.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Wrz 18, 2017 9:46 pm

Odetchnęłam, zareagowała lepiej, niż się spodziewałam.
—Ja blondynką? — zmarszczyłam brwi i poluźniłam nieco ucisk rąk.
— Jeśli jeszcze bardziej wejdą, to się uduszę tej nocy — westchnęłam i popatrzyłam na nią. — Idziemy do mnie?
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPon Wrz 18, 2017 10:08 pm

— To był sarkazm księżniczko. — odparlam.
— Bardzo zabawne..— mruknelam.
— Możemy isc... Co będziemy robic? — zapytałam zeskakując z jej kolan i poprawiając długie włosy.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyCzw Wrz 21, 2017 8:10 pm

— Hmmm... Nie wiem co chce mi się tam w sumie robić, ale będzie więcej możliwości niż tutaj — stwierdziłam i wstałam z krzesła, przejechałam delikatnie, czule po jej policzku swoją dłonią.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyPią Wrz 22, 2017 12:47 pm

Uniosłam brew i zaśmiałam się lekko.
- Coś czuje że jak coś wymyślisz to ja skończe bez ubrań.- powiedziałam wzdychając. - Ja się nie dziwie że uczniowie tacy skoro ich nauczycielka wiecznie myśli o seksie...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 8:55 am

— Oooo ja sobie wypraszam, nimfomanki ze mnie nie rób — zaśmiałam się lekko. Gotowa zrealizować swój plan, stanęłam do niej plecami, wyciągnęłam coś z kieszeni i otworzyłam. Po czym nagle się odwróciłam do ukochanej rudowłosej, uklękłam, wyciągając rękę z pudełeczkiem, w którym był pierścionek, dość imponujący.
— Anastasio Lankford, czy zostaniesz moją żoną? — zapytałam z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 9:35 am

— Mowilam o sobie...— chrząknęłam udając niewiniątko.
Westchnęłam i poprawiłam włosy gdy pani dyrektor odwróciła sie ode mnie, cos tam majstrując.
— Jak chcesz sobie zrobic dobrz...— urwałam i zapowietrzylam sie, cofając do tylu gdy zobaczyłam co robi.
— O w dupe...— wyrwało mi sie. Patrzyłam to na pierścionek to na Ilarie.
— W-wiesz ze da sie mnie zaciągnąć do lozka normalnie...? — powiedziałam gapiąc sie na nia wielkimi jak galeony oczyma.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 9:43 am

I patrzyłam na nią, czekając z niecierpliwością na odpowiedź, pełna obaw że powie "nie". Samo to co jej się wyrwało już spowodowało u mnie rozbawienie, ale to co powiedziała później... Musiałam jedną ręką zakryć sobie usta by nie wybuchnąć zarówno śmiechem jak i płaczem. To drugie chyba byłoby z ogromu niedowierzania, że dowaliła takim tekstem w takiej chwili.
— Ana... Nie chodzi tylko o to — powiedziałam, gdy już udało mi się dołożyć wszelkie starania by mój głos był poważny. — Chcę byś została moją żoną, spędziła ze mną całe życie, wzięła ślub, zawiązała węzeł małżeński, bym mogła z tobą zawsze być na dobre i na złe. Zgadzasz się?
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 9:53 am

A ta z czego rży? Patrzyłam na nia bez mrugania. Miałam wrazenie ze gałki oczne mi wyschły.
— Dlaczego? Mało masz problemów?!– mruknelam zestresowana jak nigdy w zyciu.
— Przemyśl to moze co? Tak pożądnie... Nie chce przechodzić przez to samo drugi raz... Upewnij się najpierw bo... Nie chce cie stracić
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 10:21 am

Westchnęłam ciężko. No tak, to Anastasia. Nie wiem czy wstanę z tych kolan do zmroku.
— Przemyślałam to kilka razy każdego wieczoru i poranka. Wiem czego chcę i jestem tego pewna, Ana. Nie jesteś dla mnie problemem i nigdy nie byłaś, nie stracisz mnie. Pytanie czy ty tego chcesz? — spojrzałam jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 10:31 am

— No...No chce...— powiedziałam. — Chyba chce... Ale zaskoczyłaś mnie tym. — dodałam.
— Po prostu sie nie spodziewałam... i dlaczego on jest taki duży... A jak go zgubie? Albo popsuje?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 10:41 am

Uśmiechnęłam się szeroko, cała moja twarz się rozpromieniła. Założyłam pierścionek na jej palca, po czym wstałam.
— Właśnie dlatego duży, żebyś go nie zgubiła — powiedziałam, po czy objęłam ją w talii i pocałowałam namiętnie.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 EmptyNie Paź 01, 2017 10:48 am

Patrzyłam jak drży mi dlon gdy zdobiła ja pierścionkiem.
— On musiał kosztować krocie. Nie chce takieg..— Ilaria nie pozwoliła mi dokończyć bo juz zaczela mnie całować. Objęłam ja za szyje i oddałam pocałunek z przyjemnością.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Składzik z eliksirami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Składzik z eliksirami
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: