Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Składzik z eliksirami

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 10:59 am

Całowałam ją namiętnie, przymykając oczy zadowolona, rozkoszując się jej ustami. W końcu zrobiłam przerwę na złapanie oddechu.
— I miał tyle kosztować, to w końcu pierścionek zaręczynowy — szepnęłam i pogłaskałam ją kciukiem po policzku.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 11:12 am

— Mogłaś to ze mna skonsultować...— mruknelam.
— Jest śliczny..— dodałam po chwili. Nie chciałam zeby myslala ze tylko narzekam. Po prostu za duzo myślałam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 12:34 pm

— Konsultować z tobą zaręczyny z tobą, to prześwietny pomysł — zaśmiałam się krótko i popatrzyłam jej w oczy z lekkim uśmiechem.
— Cieszę się. Całą godzinę starałam się wybrać coś co na pewno ci się spodoba.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 1:01 pm

— Wiesz ze pierścionek z tych śmiesznych automatów z kulkami tez byłby odpowiedni?— powiedziałam.
— Tak na serio. — dodałam.
— Na pewno jestes zdecydowana?— zapytałam przygryzajac lekko wargę.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 1:06 pm

— Dla wyjątkowej dziewczyny wyjątkowy pierścionek — odpowiedziałam równie spokojnie i odgarnęłam kosmyk włosów rudowłosej za ucho.
— Jestem na sto procent pewna i nie wyobrażam sobie zmienić zdanie w tej kwestii — odpowiedziałam, patrząc jej znów głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyNie Paź 01, 2017 10:49 pm

– Przed chwila byłam jakas super wiewiórka...— mruknelam z lekkim uśmiechem.
— A jak wpadnie ci w oko jakas super laska Hm? Mam cie od razu zabic czy poczekać Sekundke?— zapytałam uśmiechając sie szeroko.
— Kocham Cie pani dyrektor.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyPią Paź 06, 2017 4:07 pm

Zaśmiałam się rozbawiona, gdy usłyszałam jej obawy i westchnęłam. Objęłam ją w lędźwiach i przyciągnęłam do siebie, by przylegała do mojego ciała. Spojrzałam jej głęboko w oczy i pogłaskałam czule dłonią po policzku.
— Nie musisz się martwić, nikt inny mnie nie interesuje. I ja ciebie też kocham, wiewióreczko.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyPią Paź 06, 2017 7:56 pm

— TO wiem. Ale inni sa zainteresowani Toba...— odparlam przymykajac oczy by rozkoszować sie jej delikatnym dotykiem.
— Cieszę sie... Kozo.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyPią Paź 06, 2017 9:10 pm

— Zainteresowanie innych mną równa się zerowe szanse. Ktoś był najlepszy spośród nich wszystkich i wziął już sobie moje serce — powiedziałam, wymownie kładąc jej dłoń na moją pierś, w okolice serca.
— Urocza i kochana jesteś.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyPią Paź 06, 2017 10:03 pm

— Wiesz... Ja tam sie z nikim nie konkursowal... Aha po prostu wiedziałam ze jestem najlepsza... No bo kto ci zrobi lepiej niz ja..— zasmialam sie. Spojrzałam na swoja dlon gdy położyła ja na swoim sercu. Wstrzymałam oddech by przez chwile czuć jego bicie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptyCzw Paź 12, 2017 4:05 pm

— Jesteś najlepsza, doskonała, Ana — szepnęłam do niej i położyłam swoją głowę na jej ramieniu. — Chodźmy może do mojego pokoju — zaproponowałam, biorąc ją nagle na ręce.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 EmptySro Paź 18, 2017 11:59 pm

— Powinnam teraz powiedziec cos w stylu... "oj No wez bo sie zarumienie"... Ale... Cóż. Ja to wiem. — zasmialam sie.
— Woop... Uwazaj. Ciężka jestem. — powiedziałam. — I mysle ze to bedzie dobry pomysł zeby przenieść sie do twojego pokoju. Programy w karty. Albo cos.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Składzik z eliksirami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Składzik z eliksirami   Składzik z eliksirami - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Składzik z eliksirami
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: