Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:30 pm

— Przeciez dobrze siedze. — powiedziałam. Przy okazji odkryłam ze moge normalnie oddychać.
— Mam zejść?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:33 pm

- Nie, głuptasku - stwierdziłem z uśmiechem. Przyciągnąłem ją bliżej siebie, a następnie usadziłem okrakiem na swoich udach.
- Taką pozycję zawsze powinnaś zajmować - odparłem - bo przychodzę tu, po to, by być jak najbliżej ciebie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:38 pm

Byłam troche zaskoczona z jaka łatwością posadził mnie na sobie, mimo iż wiedziałam ze ma w sobie troche siły.
Od razu przyjęłam pozycje niemowlaka, czyli pochyliłam sie do przodu i polozylam na jego klatce piersiowej.
— A ja myślałam ze po cos innego...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:40 pm

- A po co takiego? - spytałem, obejmując ją w talii
- Jestem ciekaw, skarbie, twojej teorii - odparłem, przyglądając się jej
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:41 pm

— No po to zeby zaruchac. — odpowiedziałam bez wahania.
— Myślałam ze to logiczne
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:43 pm

- A teraz odpowiedz sobie na pytanie - powiedziałem i zrobiłem pauzę - czy jak uprawiamy seks nie jesteśmy blisko siebie? - spytałem
- Widzisz, to bardzo logiczne
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:45 pm

— Tak. Dokładnie. — powiedziałam bez cienia emocji. No tak...
— Jadłeś śniadanie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:47 pm

- Ale to nie oznacza, że nie chcę byś była blisko mnie, gdy się nie pieprzymy. Zrozum, że bardziej chcę byś była blisko mnie, niż żebyś się ze mną ruchała - mruknąłem
- Nie, nie jadłem śniadania, najpierw przyszedłem sprawdzić, co u mojej chorowitej, ale i tak seksownej Ślizgonki
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:50 pm

Mruknelam tylko na jego słowa. Ja wiedziałam swoje. Jego slow i miny kiedy przyznałam sie do tego ze go kocham... "Nigdy się w Tobie nie zakocham, rozumiesz? NIGDY" zabolało bardziej niz zdrada ukochanego i najlepszej przyjaciółki. Sto razy bardziej.
— Nic ciekawego... Po staremu...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 9:53 pm

- Opuścił cię coś dobry humor - powiedziałem, patrząc na nią
- O co chodzi? - spytałem - Rian, martwię się o ciebie
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:08 pm

— Nie opuścił. — zaprzeczyłam, podnoszac głowę.
– O nic. Przeciez wszystko gra. – uśmiechnelam się lekko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:11 pm

- Nie widać - mruknąłem, patrząc jej w oczy
- Ale niech będzie, więcej nie pytam - westchnąłem zrezygnowany
- Chyba powinnaś zdjąć ręcznik, żeby ci włosy wyschły - wyjaśniłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:12 pm

– Nie. Woda z włosów wsiąknie najpierw w ręcznik. — odparlam.
– Nie jest ci za ciezko?– zapytałam patrzac mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:14 pm

- Z tobą? Nigdy, jesteś lekka jak piórko - mruknąłem
- A co niewygodnie ci? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:15 pm

– Wygodnie. — odparlam powoli.
— Bardzo wygodnie. — dodałam.
— Dobrze mi się wczoraj zasypialo.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:17 pm

- A spało już źle? - spytałem rozbawiony
- Wiesz mi się podobało to co robiliśmy przed snem - puściłem jej oczko
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:24 pm

— Troche gorzej... Bo juz wyszedłeś...— powiedziałam szczerze.
— A co robiliśmy przed snem?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:27 pm

- Obiecuję, że dzisiejsza noc przebiegnie inaczej - odparłem z uśmiechem
- Oj dobrze pamiętasz. Gdy zrobiłaś się mokra, a potem swoimi jękami zaczęłaś mnie podniecać, Pamiętasz to? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:30 pm

— Nie. Nie jeczalam wczoraj. — odparlam.
— Dzisiejsza noc bedzie taka jak wczorajsza. Ja zasnę a ty po cichu wyjdziesz... Tyle.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:32 pm

- Nie, w ogóle skarbie, zachowywałaś się cichutko - powiedziałem z sarkazmem
- Dzisiaj zostanę, od chwili zaśnięcia, aż do twojej pobudki będę przy tobie - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:34 pm

– Zawsze jestem cichutko... To ty zawsze jęczysz bezwstydnie...— mruknelam.
– Ta jasne... Juz przywykłam do spania w samotności... w ciężkiej chorobie... śmiertelnej zreszta...— westchnęłam teatralnie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:36 pm

- To może powtórzymy scenę z wczoraj i zobaczymy kto ma racje? - spytałem
- Taaa, ta twoja choroba z pewnością jest śmiertelna, dlatego zostanę, bo co jeśli nie przeżyjesz tej nocy - dodałem z sarkazmem, obserwując jej oczy
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:37 pm

— Jaka scenę... Znowu cos wymyślasz...— powiedziałam.
— Jak umre to na pewno się ucieszysz... Ty i ta urocza Puchonka ktora wczoraj próbowała rzuciłam mnie zaklęcie w wielkiej sali...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:41 pm

- Oj no, skarbie, skoro nie pamiętasz to chyba ci przypomnę - odparłem i zacząłem jeździć po jej udzie coraz wyżej.
- Jaka Puchonka? - spytałem zdezorientowany - Zresztą nie wiem czy wiesz, ale podobają mi się Ślizgonki, które są o mnie zazdrosne
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:44 pm

— Puchonka ktora siedziała obok ciebie i z radością zamawiałeś ja rozmowa...— mruknelam.
— Nie jestem i nie bede o ciebie zazdrosna. Miloby było gdyby koleżanka jednak nie próbowała rzucić na mnie Drętwoty. Bo gdybym nie umiała jej blokować to zle by się to skończyło
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:48 pm

- O ile dobrze pamiętam, może raz odpowiedziałem jednej dziewczynie, tak to gadałem z facetami - mruknąłem - Mam ciebie od rozmów
- Przepraszam, skarbie - zaśmiałem się - Widzisz chyba lepiej, gdy będziemy wchodzili osobno do Wielkiej Sali
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:51 pm

– Tak... Pewnie. Od razu znajdźmy sobie kogos do pieprzenia. — powiedziałam zirytowana.
To kolejna oznaka ze jednak byłam troche chora. Ale tylko troche. Warknelam i opuściłam głowę, opierając policzek o jego piers.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:55 pm

- Dlaczego jesteś na mnie zła? - spytałem - I nie mów, że nie jesteś, bo widzę, że jesteś - odparłem smutny
- Jak chcesz to możesz znaleźć - odparłem i zacząłem nierównomiernie oddychać
- Skoro mówisz, że takie coś się przydarzyło, to oznacza, że powinnaś trzymać się z daleka ode mnie, ponieważ nie chcę by stała ci się krzywda, przez moją obecność
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 10:58 pm

— Nie jestem. Nie jestem zła na ciebie. — odparlam.
— A teraz to jestes dupek..— mruknelam gdy dostałam "przyzwolenie" na innego.
— Chodzbym dostawała Avada na każdym kroku to mam to w dupie. Najwyżej za którymś razem nie zablokuje zaklęcia...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:02 pm

- No właśnie o to Rian mi chodzi, nie zamierzam przekładać twojego bezpieczeństwa, nad to byśmy wchodzili razem do Wielkiej Sali. Wybij to sobie z głowy - odparłem
- Mogę przestać jeść, aby nikt nie rzucił na ciebie żadnego zaklęcia - westchnąłem zrezygnowany
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:05 pm

— Jestes debil. — powiedziałam i podniosłam głowę by ucałować go gwałtownie i namiętnie.
— Bedziesz jeść. Będziemy wchodzić do WS razem. A ta szmata zajme się sama. — obiecałam. – Co będziemy robic wieczorem...? Albo teraz...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:09 pm

- A co jak znowu będzie próbowała czegoś? - spytałem poważnie
- Wieczorem co tylko będziesz chciała - poruszyłem brwiami - a teraz nauczymy cię gramatyki skarbie - odparłem uśmiechając się lekko
- Jak już mnie obrażasz to chociaż zadbaj o gramatykę, kochanie...Nie mówimy "jesteś debil" tylko "jesteś debilem" albo "debil z ciebie" - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:11 pm

Zgromiłam go wzrokiem.
— Jak chcesz to moge do konca zycia mowic do ciebie po chińsku bo i tak tego nie zrozumiesz. Wtedy dopiero bedzie wesoło. — powiedziałam właśnie po chińsku, bo zapamiętałam ze japoński i koreański właśnie zna..
No i czasem cos pomyliłam w angielskim... No i co...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:15 pm

- Ej - odparłem - Dobrze, wiesz, że cię nie rozumiem - westchnąłem - A to doprowadza mnie do frustracji - powiedziałem niezadowolony - Bo zacznę mówić po włosku, albo hiszpańsku - mruknąłem zły
- Okropna jesteś - odparłem, zakładając ręce na klatkę piersiową
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:18 pm

— Ha! Znam hiszpański!— krzyknęłam zadowolona.
— Oj No juz... Zesraj się..– mruknelam i pocałowałam go w szyje.
— Pogłaszcz mnie po plecach... No wez... Potrzebują opieki.. Potrzebuje Twojej opieki....
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:20 pm

- Ale włoskiego już nie - zaśmiałem się
- Wiesz, że jesteś nie miła, dla swojego Puchona? - spytałem
- A będę coś z tego miał? - zapytałem z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:24 pm

— Moj Puchon... Tez jest niemiły...— mruknelam.
Zastanowiłam się chwile.
— Nie. – odparlam cmokajac go w usta i schodząc z niego. Polozylam się na brzuchu, obok chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:26 pm

- Ja jestem bardzo miły - odparłem
- Aha - mruknąłem - skoro tak pogrywasz - stwierdziłem i zacząłem gładzić ją po plecach, a następnie wstałem z łóżka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:39 pm

— Nie jestes. Najpierw mówisz a potem myślisz. O ile w ogole. — mruknelam.
– Gdzie idziesz?— zapytałam szybko.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:43 pm

- Z dala od ciebie, bo wiesz ja nie myślę - odparłem z sarkazmem i podszedłem do kanapy, siadając na niej, oparłem głowę o zagłówek mebla.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:45 pm

— Wiesz co... Dzisiaj to nawet mógłbyś dać mi w twarz a nawet bym ni zareagowała... Chcesz ro się obrażaj. — mruknelam i wslizgnelam się pod kołdrę, zdejmując pod nia szlafrok i rzucając go na krzesło kawałek dalej. To samo zrobiłam z ręcznikiem zdjętym z włosów.
Owinelam się kołderka i polozylam na boku, tyłem do Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:48 pm

- Okej, to jak już sobie pośpisz, to przyjdę - odparłem - Idę potrenować trochę - westchnąłem i podszedłem do łóżka dziewczyny, by wziąć swoje buty. Ponownie wróciłem do sofy, gdzie założyłem buty i poprawiłem na sobie ubranie, które zdążyło się pognieść
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyPią Sie 25, 2017 6:02 am

— w ogole nie musisz do mnie przychodzić. — warknelam.
— To w koncu ja jestem na twoje zawołanie a nie ty na moje. — dodałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyPią Sie 25, 2017 10:24 am

- Dlaczego tak trudno ci zrozumieć, że nie jesteś moją zabawką - odparłem cicho, odwracając się w jej stronę
- Naprawdę jest to dla ciebie takie trudne? - spytałem - Dlaczego uważasz że ta relacja jest jednostronna?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 EmptyPią Sie 25, 2017 10:30 am

— Tak. To dla mnie bardzo trudne. — mruknelam i zakryłam się kołdra po sam czubek głowy.
– Idz juz trenować...– powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: