Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:02 pm

— Ty idziesz. Musisz się wyspać. — powiedziałam i klepnelam miejsce obok.
— Kładź się. Chce korzystać z tego ze jestes obok, zanim wyjedziesz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:07 pm

Zszedłem z jej bioder i usiadłem obok niej. Chciałem już się położyć, ale nie byłem na tyle śpiący, by spać w ubraniach.
- Rian, bardzo Ci będzie przeszkadzało jeśli zdejmę koszulkę i spodnie? - spytałem, wpatrując się w nią wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:13 pm

Zamrugałam i spojrzałam na to.
— Ty tak na serio?— zapytałam.
— Jestes chory? Czy kiedykolwiek mi to przeszkadzało? Jak dla mnie to mozesz zdjac wszystko...— zatrzepotalam rzęsami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:20 pm

- Dla ciebie mogę zdjąć - puściłem jej oczko.
- Wolę się zapytać, niż usłyszeć to po fakcie dokonanym - odparłam i zdjałem z siebie koszulkę, wrzucając ją gdzieś, przy łóżku. To samo zrobiłem ze spodniami, choć je trudno było zdjąć na siedząco. Gdy już zostałem w bokserkach, wsunąłem się pod kołdrę, kładąc się przy Rian.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:24 pm

Wyszczerzylam się do chłopaka gdy został w samych bokserkach następnie wsuwając się pod kołdrę.
— Mam nadzieje ze ty tez nie masz zamiaru narzekać...— powiedziałam i ściągnęłam z siebie bluzke oraz jeansy, zostając w samej białej bieliźnie. Przytuliłam się do chłopaka po chwili wslizgujac się na niego.
— Jestes cieplusi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:31 pm

Zagryzłem wargę, gdy ściągała ubrania.
- Nigdy - odparłem z lekką chrypką.
Gdy już się do mnie przytuliła, złapałem ją za nogę i przerzuciłem ją przez biodro.
- Specjalnie dla Ciebie taki jestem - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:56 pm

— Mam nadzieje. — szepnelam i pocałowałam go w tors. Powoli zaczelam składać na nim wiecej pocałunków.
— Na pewno do mnie wrócisz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 9:59 pm

- Wrócę specjalnie do ciebie, skarbie - mruknąłem, gładząc ją po zgiętej nodze
- Naprawdę myślisz, że mogę, teraz zasnąć? - spytałem, wpatrując się w jej nagie obojczyki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:06 pm

Uśmiechnelam się i kiwnelam głowa. Uniosłam się lekko i zaczelam całować go po szyi.
— Jesli... Mam przestać bo... bo nie chcesz to powiedz...— szepnelam. Nie chciałam powiedziec "bo ci się nie podobam" ani "bo nie lubisz szkieletow@. Bo po prostu nie chciałam do tego wracać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:11 pm

Gdy wypowiedziała te słowa, zapałem ją za podbródek i popatrzyłem jej w oczy. Zauważyłem w nich ból, który widziałem tylko raz i miałem nadzieję, że ostatni, jednak niestety się myliłem.
- Rian, zrozum że jesteś idealna - odparłem - zrozum to jak ja to że mnie kochasz - wyjaśniłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:14 pm

Spojrzałam na niego niezbyt chętnie. Wiedziałam ze i tak zobaczy to czego nie powiedziałam.
— A rozumiesz to?— zapytałam cicho,wpatrując się w niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:16 pm

- Staram się - mruknąłem
- Ale nie jest to łatwe - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:20 pm

— Wiem... Dziekuje. — powiedziałam wpatrując się w niego oczami wielkimi jak galeony.
— Nie musisz ze mna byc... Tak byc być.. No wiesz... Tylko badz przy mnie... Chociaz czasami
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:38 pm

- Jestem przy Tobie, gdy tylko mogę - odparłem
- Ale czasami nie mogę zająć się dwoma rzeczami na raz - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:53 pm

— Wiem... Nie wymagam od ciebie przeciez tego..— powiedziałam.
— Chodziło mi o to... Ze jesli... znajdziesz jakas dziewczynę do ktorej cos poczujesz... To w porządku...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 11:05 pm

- Dobrze wiesz, że tego nie będzie - odparłem pewnie
- Poza tym nie pozwolił bym ci na to patrzeć - dodałem
- Aż tak podły nie jestem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 11:10 pm

— Wiem ze nie jestes. Jestes kochany. — powiedziałam calujac go w żuchwę.
— A ja bym przeciez na to nie patrzyła. — dodałam.
— Idz juz spac..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptyPią Wrz 15, 2017 11:17 pm

- I tak bym nie dał Ci na to patrzeć - odparłem - w ogóle to nie jest możliwe, rozumiesz? - spytałem, wzdychając
- Zaczęliśmy takie tematy, że nie chce mi się spać, poza tym mam Cibie obok, więc spanie to ostatnia rzecz o której myślę - odparłem i wpiłem się w jej słodkie usta
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 10:16 am

— Przepraszam... ja tylko mowie. — powiedziałam cicho.
Mruknelam krótko gdy nagle zaczął mnie całować.
Oddałam pocałunek, napierając na jego wargi.
Usiadłam na jego biodrach i ujęłam jego twarz w dłonie.


Ostatnio zmieniony przez Rian Shin dnia Sob Wrz 16, 2017 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 11:24 am

Złapałem ją w talii gdy tylko na mnie usiadła. Oddawałem jej pocałunki jednak w pewnym momencie oderwałem się od niej.
- Myślałem, że mamy spać - uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 1:41 pm

Spojrzałam na niego krzywiąc się.
— Mówiłeś ze spanie to ostatnia rzecz jakiej chcesz teraz...— mruknelam i zsunelam się z niego.
— Zdecyduj się wstrętna babo...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 2:05 pm

- Bo tak, jest - odparłem spokojnie
- Ale to ty chciałaś iść spać - mruknąłem, przejeżdżając kciukiem po jej dolnej wardze.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 2:27 pm

— Nie chciałam. — powiedziałam. — Juz mnie denerwujesz...– mruknelam i pokazałam mu jezyk.
— Spij Puchonie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 2:34 pm

- Już się do tego przyzwyczaiłaś - mruknąłem.
- Mimo, że Cię denerwuje i tak chcesz bym został, Ślizgonko - powiedziałem pewnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 2:35 pm

— Chce. — przytaknelam.
— Ale zauważyłeś? "Slizgonko" brzmi tak z mocą... A "Puchonie"...meeeeh.....— zaczelam się z nim drażnić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 2:41 pm

- Przyzwyczaiłem się do tego - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
- Odkąd Cię spotkałem zawsze tak brzmiało - dodałam
- Czasami wydawało mi się, że mówisz je z odrazą, wiesz? - spytałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 4:21 pm

— Bo tak czasami było...— zasmialam się i pogłaskałam go po policzku.
— Jestes głodny? — zapytałam. — W Wielkiej sali za duzo nie zjadłeś przeze mnie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 4:46 pm

- Ale za to najadłem się obiadem - skłamałem cicho
- Wiem, że tak było - odparłem - jednak gdy tak mnie nazywasz to uczucie powraca - odparłem szczerze.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 4:54 pm

— W takim razie juz nie bede. — powiedziałam i spokrzalam na niego.— Dlaczego kłamiesz?— zapytałam unoszac brew. — Nie mozesz byc ze mna szczery chociaz przez kilka godzin? To takie trudne?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 4:56 pm

- Skąd wiesz że kłamie? - spytałem niepewnie
- Ponieważ nie uwierzyłabyś mi gdybym powiedział, że nie jestem głodny - mruknąłem
- Rian, już się przyzwyczaiłem, że jestem gorszy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 5:01 pm

— Bo widze. Juz nauczyłam się widzieć po tobie kiedy kłamiesz...— powiedziałam.
— Co?! Nie! Co ty wygadujesz...Nie jestes gorszy.. W żadnym wypadku!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 5:09 pm

- To chyba źle - odparłem, zakładając na palec jej kosmyk włosów
- Rian to, że mnie kochasz nie zmieni tego jaki jestem, a oboje wiemy, że jestem gorszy na pewno od Ciebie - wyjaśniłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 5:11 pm

— Bardzo zle. — odparlam. — Bo teraz nie bedzies mógł mnie okłamywać. — dodałam.
— Nie jestes gorszy. W niczym. Wręcz przeciwnie. I jak bedziesz utrzymać inaczej to sie obraze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 6:36 pm

- No niestety, tak jak ty mnie - odparłem
- Myślę inaczej, skarbie, ale zostawie to dla siebie - mruknałem i pocałowałem ją w obojczyk.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 7:02 pm

— Mowie poważnie. Nie jestes w niczym gorszy. Jestes mądry, myślisz logicznie, jestes pewny siebie i wiesz czego chcesz w zyciu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 7:08 pm

- Rian? Myślę logicznie? Jestem mądry? Gorszych kłamstw z twoich ust nie słyszałem chyba nigdy - odparłem, ponownie całując ją w obojczyk, a później przechodząc na szyję.
- Przy Tobie nie myślę logicznie - dodałem, między składanymi pocałunkami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 7:17 pm

— Tyler... Nie kłamie... Powiedziałeś ze potrafisz wyczytać kłamstwo u mnie... Wiec chyba jednak nie.... Mowie poważnie. — powiedziałam i Przymknelam oczy gdy zaczął całować moja szyje.
— Myślisz.... Musisz myślec... Inaczej nie zwracalbys uwagi na to zeby mnie nie uszkodzić... No bo chyba mi nie powiesz ze to było TO pieprzenie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 7:23 pm

- Jakie to pieprzenie? - spytałem, nie odrywając się od jej szyi. Obróciłem się na bok, by mieć do niej lepszy dostęp.
- A to, że cię nie uszkodzę to już nawyk, skarbie, nic innego, na pewno nie myślenie - wyjaśniłem
- Jedyne nad czym ubolewam to nad twoją skórą. Jesteś silna i wytrzymasz wiele, ale gdy pod wpływem podniecenia zaciskam na tobie dłonie, przez jakiś czas masz siniaki i to wygląda jakbym cię bił, albo robił krzywdę - dodałem, niepewnie odrywając się od jej szyi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 8:02 pm

— No w sensie ze to chyba nie był kres twoich namiętności...— odparlam. Odchyliłam głowę lekko by pozwalacie mnie całować dalej.
— To nic... Mi to nie przeszkadza. Nauczyłam się kupować zapas maskujących kremów. Sa zaklęcia... To nic. Mi nie przeszkadza. — odparlam szczerze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 8:09 pm

- Dobrze myślisz nie był to ich kres - mruknąłem i popatrzyłem na nią.
- Rian, czuje się jakbym cię bił, a ty nigdy nic nie mówisz co Cię boli i nigdy nie wiem, czy jednak nie robię c tej krzywdy - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 8:12 pm

— Tyler... Zawsze wszyscy myślą ze ktos mnie bije... Wystarczy mnie klepnąć zeby został ślad... Co? Teraz nie bedziesz mnie dotykał? — zapytałam. — Mnie to nie boli... Tak jest po prostu..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 8:18 pm

- Nie powiedziałem, że cię nie dotknę - odparłem - za duża pokusa, gdy tak leżysz obok, a ja bym miał cię nie dotykać, ale postaram się opanowywać swoje ruchy - westchnąłem.
- Chodzi mi, że nie będę Ci robił malinek albo nawet to, że nie będę zaciskał rąk na twoich biodrach i innych partiach ciała, skarbie - dodałem, przejeżdżając nosem po jej obojczyku i szyi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 8:53 pm

— Dlaczego?— zapytałam. — Ale ja chce żebyś to robił. — jeknelam.
— No wez... Przeciez mnie to nie boli nawet. — powiedziałam. — Nie traktuj mnie jak porcelanowej laleczki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 9:10 pm

- Porcelanową laleczkę, łatwo zbić, ale trzeba ją mocno trzymać, by ci nie wypadła - odparłem - więc nie mógłbym cię tak traktować - dodałem.
- Po prostu boję się o twoje delikatne ciało, a raczej skórę - westchnałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 EmptySob Wrz 16, 2017 9:31 pm

– Mozesz przestać? Denerwuje sie... Masz traktować mnie jak normalna zdrowa dziewczynę. W sensie... Nie tak podatnej...— dodałam.
— Dobrze? I Przestan o tym myślec.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 17 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt 1
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: