Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyWto Lis 14, 2017 11:18 pm

Wyszłam na błonia trzęsąc sie ze strachu i zimna. Pogoda chyba czuła co sie szykuje i stad ten deszcz. Szpilki co jakis czas zapadały sie w ziemie ale nie przejmowałam sie tym, idąc dalej.
W koncu usiadłam na jednym z głazów, chowajac twarz w dłoniach i rozplakujac sie żałośnie na głos. Nie sądziłam ze to powie. Ze bedzie mi wypominał Woo Bina. A wyglądało na to ze bedzie to robił juz zawsze.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyWto Lis 14, 2017 11:31 pm

Kiedy myślałam ze juz mi przeszło i sie uspokoiłam, zaczynałam znowu płakać. I tak ciagle. Kiedys niełatwo było mnie doprowadzić do płaczu. Ale z jego powodu przychodziło mi to łatwo. Po prostu za bardzo mi na nim zależało. 
Bolało mnie tylko ze tak o mnie mysli... I juz mi nie ufał. Sam to przyznał. Ze ufał mi dopoki nie wynikła sytuacja z Woo Binem... Sytuacja ktora nie była moja wina. Ale kogo to obchodzi. Przeciez. 
Nie sądziłam ze tak to wyglada. Az tak...
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyWto Lis 14, 2017 11:40 pm

W koncu zebrałam sie w sobie. Nieważne co o mnie myślał. Mógł mi nie ufać. Okej. Ale nie zamierzałam tego tak zostawiać. 
Podniosłam sie z głosu i odgarnelam przemoczone włosy do tylu, szybko wracając do zamku. 

Next: Dormitorium Slizgonek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyNie Gru 10, 2017 9:36 pm

Będąc na błoniach, usiadłam na jednym z leżących pni i odpielam kota ze smyczy ktory zaczął obwachiwac wszystko. Odkręciłam butelke i upiłam z niej łyk. Było zimno. Mogłam sie cieplej ubrać. 
— Idz do zamku Mag... Zmarzniesz...— powiedziałam do kota, odstawiając butelke przy nodze i opierając rękę obok siebie, przenosząc na nia ciężar ciała i zamykajac oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyNie Gru 10, 2017 9:52 pm

Mag nie chciał mnie zostawic. Wiec siedzielismy tak do północy. Wypiłam w tym czasie kilka łyków trunku. W koncu wygonilam kota do zamku zeby nie zmarzł bo ja miałam ognista a on jedynie kurtke. Nie chciałam zeby sie przeziębił. Poszedł niezadowolony a ja w tym czasie polozylam sie na klodzie, zakładając kaptur na głowę i podkładając pod nia dlon.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyNie Gru 10, 2017 9:59 pm

Kiedy w koncu skończyłam śpiewać piosenkę o Magnusie ktory ma za mała kurteczkę i o Tylerze ktory po czekoladzie bedzie wygladal jak Mag, oraz dotarciu prawie do połowy butelki, usnęłam kulac sie na klodzie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Gru 11, 2017 2:00 pm

Ze snu wyrwał mnie bol ręki. Otworzyłam powoli oczy rozglądając sie i zastanawiając co ja do cholery robię na błoniach kiedy jest tak zimno. Próbowałam sie podniesc ale byłam cała odrętwiała. Dopiero po chwili zauwazylam Magnusa ktory siedział przy mojej głowie w kurteczce i trzymał w pyszczku swoja smycz.
— Heej...— powiedziałam ale z moich ust wydobył sie tylko pisk. O matko... Miałam wrazenie jakby głowa miała mi zaraz eksplodować.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Gru 11, 2017 2:27 pm

Okej. Zmarzłam w pizdu kurwa. Leżałam tak dopoki ręka mi nie oddretwiala i mogłam usiąść. Potarłam dłonie o siebie zeby je rozgrzać. Były całe czerwone wiec pewnie twarz tez miałam tego samego koloru. Cudownie. Głowa mnie bolała tak mocno ze nie widziałam zbyt wyraźnie.
Nie wiedziałam nawet ktora jest godzina ale gdy tylko po jakimś czasie stało sie to możliwe, podniosłam sie z kłody i zgarniając butelke oraz kota, wróciłam do zamku.


Next: Dorm Slizgonek
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Sty 08, 2018 1:02 pm

Wybiegłam na błonia wraz z kotem, wrzucając go w zaspę śnieżna. Wydostał sie z niej udając niezadowolony.
Ja za to byłam przeszczęśliwa. Padał śnieg. Było go duzo. Było cudownie!
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Sty 08, 2018 1:27 pm

Zachowywałam sie jak głupie dziecko. Albo jak szczeniak. Ale podobało mi sie to. Miałam wrazenie jakbym tego potrzebowała. Jakbym nigdy tego nie robiła.
Jednak mimo tego czułam ze czegoś mi brakuje. Jakby ktos zabrał mi cos ważnego. Cos bez czego nie powinnam zyc. Jakbym nie miała serca.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Sty 08, 2018 2:36 pm

W końcu zatrzymałam się w miejscu i usiadłam w śniegu, czując jak przemaka mi sukienka i rajstopy.
po chwili położyłam się, rozkładając ręce na boki i zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyPon Sty 08, 2018 4:14 pm

Zrobiło mi sie zimno i naprawde mokro. Podniosłam sie ze śniegu i i otrzepalam nieco. Zawołałam kota i ruszyłam do zamku.

Next: Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptySro Sty 10, 2018 11:19 pm

Gdy tylko znalazłem się na zewnątrz, stwierdziłem że nie ubrałem się stosownie do pogody, więc taczej długo tu nie posiedzę.
Widząc, że Damon szuka czegoś czym mógłby się pobawić, podniosłem z ziemii patyk i rzuciłem go daleko przed siebie. Po chwili psiak stał już przede mną ze zdobyczą w pysku, więc zabrałem mu patyk i ponownie rzuciłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptySro Sty 10, 2018 11:25 pm

Jesli chodzi o Magnusa, u nie noc sie nie zmieniło. Gdy stojąc w sali wejściowej zobaczył Tylera ktory bawił sie ze swoim psem, pobiegł szybko po swoj patyczek z piórkami i wybiegł na śnieg, brnąc w białym puchu by dotrzeć do Tylera i rzucić mu pod nogi swoj patyczek. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptySro Sty 10, 2018 11:39 pm

Gdy po raz kolejny rzuciłem Damonowi patyk, przy moich stopach pojawił się dobrze znany mi kot.
Ukucnąłem by go pogłaskac a następnie zabrałem mu z pyszczka piórko, uniosłem nad jego głową i zacząłem nim machać, tak że piórko poruszało się wraz z przemieszczaniem patyka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptySro Sty 10, 2018 11:41 pm

Gdy tylko chłopak chwycił patyk, kot nie odrywał wzroku od piórek. Stanął na tylnich łapach i zaczął "klaskać" łapkami probujac złapać kolorowa ozdobę. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 9:05 am

Widząc, że blisko mnie i Magnusa pojawił się psiak, podniosłem wyżej dłoń, w której trzymałem patyczek kota, a w drugą chwyciłem, zabraną od Damona gałązkę.
Zamachnąłem się mocno i rzuciłem przed siebie patyk, za którym Damon pognał.
Gdy pies zaczął się oddalać, powróciłem do zabawy z kotkiem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 10:20 am

Mag zastygł na dwoch łapach przez moment gdy Tyler rzucał psu patyk. 
Kiedy piórko znow zaczęło latać, zaczął machać łapami jak pojebany po chwili wskakując na chłopaka by znaleźć sie na jego ramieniu i lekko ugryźć go w ucho z miłości. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 11:18 am

Nie zdążyłem zareagować, gdy kot się na mnie wspiął a następnie mnie ugryzł.
Chwyciłem go za grzbiet i ściągnąłem z siebie kładąc z powrotem na ziemi o stawiając przed nim patyk.
- Koniec zabawy - mruknąłem do kota, a widząc odbiegającego psa, który prawie staranował kota, przykucnąłem i pogłaskałem psa za uchem, a następnie ponownie rzuciłem mu patyk.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 1:48 pm

Magnusowi zrobiło sie przykro gdy chłopak sie go pozbył. 
Widzac jak drapie psa za uchem zamialczal żałośnie i usiadł z boku, trzymajac patyczek w pyszczku. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 2:06 pm

Zabrałem kociakowi patyk, a następnie wyciągnąłem różdżkę i go zaczarowałem, tak by sam się unosił i opadał.
Ustawiłem go nad kotem, chowając do spodni różdżkę, a następnie usiadłem na pniu drzewa i wsadziłem dłonie w kieszenie kurtki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 2:10 pm

No jasne. I co jeszcze. Gdy Puchon zabrał kotu patyczek, ten myslal ze znow bedzie sie z nim bawił, jednak ten go troche oszukał. 
Mag usiadł znow i zaczął się gapić na chłopaka, co jakis czas przebierając łapkami na zimnym śniegu. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 2:45 pm

Po chwili zobaczyłem że Magnus wcale się nie bawi, ale nie zamierzałem wyjmować rąk z kurtki.
- Idź do Rian - mruknąłem - ona się z Tobą pobawi - dodałem i zacząłem wypatrywać psa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 2:53 pm

Kot popatrzył na chłopaka po czym znow zaczął przebierać łapkami. Otrzepał sie i podszedł do chłopaka, probujac wepchnąć łeb od jego ramie. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:01 pm

Czując jak coś a raczej kot, próbuje się wepchnąć łepek, wyprostowałem lekko łokieć, a potem lekko go poddusiłem, tak dla zabawy.
W tym czasie zdążył do nas dobiec Damon, który położył patyk przede mną i zrobił to samo co kot.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:07 pm

Kot zasyczal i spojrzał na Tylera, żółtymi slepiami które zwęszyły sie niebezpiecznie. 
Gruby chciał sie tylko przytulić a ten go poddusza. Wbił pazury w noge chłopaka, oblizując pyszczek. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:25 pm

Syknąłem, gdy poczułem ból w udzie, spojrzałem w tamto miejsce i od razu wyjąłem ręce z kieszeni.
Chwyciłem kota za futro i już miałem nim rzucić na daleką odległość niczym zabawkę, ale postanowiłem, że odłożę go najdalej, jak tylko będę potrafił bez konieczności wstawania.
Nawet nie miałem jak sprawdzić rany, ale raczej do głębokich zadrapań to nie należy.
Psiak korzystając z okazji, że kot siedzi daleko położył łeb na moich nogach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:32 pm

Kociak nastroszył sie gdy Tyler złapał go za futerko i odstawił od siebie. Postanowił sie juz do niego nie pchać. Nigdy wiecej. Zabrał patyczek i odszedł dalej, kładąc sie w miejscu gdzie śnieg był nieco wydeptany. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:37 pm

- Magnus idź do zamku w tej chwili albo idź do Rian - powiedziałem. W sumie zakładałem, że dziewczyna jest w swoim pokoju, więc gdyby Magnus poszedł do Rian to także wszedł by do środka.
Ja i tak zamierzałem jeszcze trochę tu posiedzieć, póki nie będzie mi na tyle zimno , by ruszyć do pokoju
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 3:47 pm

Kot jedynie poruszył uchem na słowa chłopaka po czym odwrócił sie do niego tyłem, machając lekko długim ogonem w geście "teraz to sie wal". 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 4:06 pm

- No to se marznij sierściuchu - mruknąłem. Przywołałe z dormitorium rękawiczki, które szybko ubrałem, a następnie zacząłem głaskać psinę leżąca na kolanach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 4:07 pm

Kot odwrócił łeb i z nienawiścią spojrzał na psa. On tez chciałby zostac pogłaskany. Ale nie podejdzie. Juz nie. To sobie zamarznie. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 4:19 pm

Już nie zwracałem zbytniej uwagi na kota, który nadal siedział niedaleko mnie. Pochyliłem się i pocałowałem Damona w pyszczek. Teraz mogłem to zrobić, bo nie było żadnych ludzi w pobliżu. Uwielbiałem to że psiak umiał zatroszczyć się sam o siebie, mimo, że nadal dorosły bie był.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 4:56 pm

Jak z automatu Mag odwrócił głowę i spojrzał na psa i jego właściciela gdy ten pocałował swojego zwierzaka. 
Zamiałczał przeciągle domagając sie uwagi. Ale jego pani nie było. I nie mógł jej znaleźć. Nie podobało mu sie to ze Tyler juz nie poświęca mu uwagi tak jak kiedys. Było mu zimno i niewygodnie. Wstał i otrzepał sie ze śniegu, żałośnie mialczac i idąc do zamku. 
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 5:35 pm

Słysząc wycie kota, bo inaczej tego okropnego dźwięku nie mogłem nazwać odwróciłem twarz w jego stronę, jednak widząc jak zmierza do zamku, lekko się uśmiechnąłem, wiedząc że w środku przynajmniej nie zmarznie.
Odwróciłem się ponownie do Damona i poklepałem go po boku.
- Młody ty też idź, bo zmarzniesz, a po weterynarzach nie mam czasu jeździć - powiedziałem.
Jednak psiak nie zamierzał mnie opuszczać wiedząc że ja tu jeszcze trochę zostanę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 5:43 pm

Po wyjściu na błonia, bez zbędnego partolebia, podeszłam do Tylera i kopnelam go czubkiem ciężkiego buta w piszczel. Tak jak sobie zasłużył. 
— Jestes wstrętnym hipokryta i nieczułym chujem wiesz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:01 pm

I po chuj tu przychodzi, sama mówiła że mamy sobie w drogę nie wychodzić.
- A ty podłą suką - mruknąłem, trzymając się za piszczel, w który mnie kopnęła.
- Zabieraj Maga i spieprzaj stąd - dodałem niemiłym tonem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:22 pm

Nie zdążyłam sie powstrzymac nim wymierzyłam mu policzek az zapiekła mnie dlon. 
— Nie bedziesz mi mowil co mam robic Puchonie. Nie traktuj tak mojego kota bo zrobie ci krzywdę. Nic ci nie zrobił. Jesli tobie tak robili w domu to nie musisz robic tego innym fiucie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:30 pm

Czując jak wymierza mi z liścia wstałem jak oparzony i chwyciłem w dłoń jej nadgarstek.
- Krzywde to ja Ci mogę zrobić za chwilę jak się nie ogarniesz - warknąłem, ściskając jej nadgarstek.
- Skoro nie wiesz co się działo i wysuwasz takie wnioski tylko dlatego, że widziałaś coś sprzed minuty, to idź się leczyć bo jak widać potrzebne Ci to jak nikomu innemu - odparłem.
- A teraz spieprzaj tam skąd przyszłaś - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:33 pm

— No to zrob. — warknelam i splunelam mu w twarz. — Widziałam wszystko. Jak nie potrafisz sie obchodzić z czymkolwiek innym co nie jest twoim chujem to powiedz. Mag to nie Damon. Zrozumie jak powiesz ze nie chcesz w bawić. — burknelam. 
— Zmuś mnie. — dodałam uderzając go wolna ręka w ramie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:40 pm

Miałem już coś powiedzieć, gdy zdałem sobie sprawę że wypowiedziała imię mojego psa, a ja do niego po imieniu nie mówiłem przynajmniej nie w tej chwili.
- Możesz wyjść? - spytałem, patrząc na nią.
Naprawdę w takich okolicznościach moje serce topniało i nie umiałem na nią krzyczeć.
Puściłem jej nadgarstek i odsunąłem się od niej już nic nie wspominając o sytuacji, której nie widziała.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:43 pm

— A mozesz zdechnąć?— zapytałam ukradkiem rozmasowywujac nadgarstek. 
— Jestes świnia. — warknelam.  — Świnia bez serca.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:49 pm

- Jakby mój pies Cię ugryzł a potem jeszcze podrapał to byś już załatwiła by chodził z kagańcem, a jak mi coś Magnus zrobi to jak zwykle jest to moja wina i to ja jestem tym okropnym bo go nie głaszczę - odparłem.
- Kiedyś na pewno to się stanie - odpowiedziałem na jej pytanie.
Podszedłem do psa i chwyciłem go za obrożę.
- Chodź idziemy młody - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:54 pm

— To chyba naprawde mnie nie znasz. Jestes podłym człowiekiem. Człowiekiem bez jakiegokolwiek honoru. Kłamiesz jak z nut. — wycedziłam.
— Jakbys mógł sie pospieszyć to sie nie pogniewam. Z radością naplulabym na twoj grób. Ty i twoja rodzina jesteście tego warci.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 EmptyCzw Sty 11, 2018 6:58 pm

- Może będziesz miała... o-okazję to zrobić - powiedziałem cicho, przymykając oczy i zaciskając dlonie, które zaczęły drżeć.
- Nie okłamałem Cię ani razu - dodałem i wyszedłem najszybciej jak się dało.
Nie mogłem już znieść tych słów zwłaszcza z jej ust.

Next > Sala wejściowa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: