Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+11
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Gabriela Harrison
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:08 pm

- Cóż... Nieraz doświadczyłem czegoś takiego - wzruszyłem ramionami. - Skóra się przyzwyczaiła, ale miała urlop gdy wyrzucono mnie ze szkoły. Co miało mi przejść? - zapytałem zaskoczony.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:10 pm

- Chociażby chęć zemsty. Chyba, że to było wszystko, co planowałeś zrobić.
Poprawiłam włosy przedrzeźniając Azazela.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:12 pm

- No... Planowałem więcej, ale skoro przeprosiła Isobel, to nawet jej nie zauważam - mruknąłem w odpowiedzi. - Tylko szkoda, że zostałem sam, a chciałem dobrze dla siostry. Jeszcze dodatkowo Diana się pewnie na mnie wnerwi, bo tamta jej naskarżyła jak lekcja się skończyła - westchnąłem kręcąc głową. Nie martwiłem się tym, tylko bawiło mnie to.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:14 pm

- Diana - powiedziałam ze zdziwieniem - Znaczy profesorka od eliksirów? A od kiedy jesteście na ty?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:16 pm

- Zawsze gdy nie ma nauczycieli to mówię o nich po imieniu. W Japonii chłopak, który był moim współlokatorem w akademiku, wzdrygał się kiedy tak mówiłem - zaśmiałem się. Brakowało mi jej reakcji oraz ruchliwości. Czułem się już o wiele lepiej teraz, w końcu na swoim terenie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:18 pm

- Jeszcze popraw włosy i zapomnę o tym, co się stało z Soo - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:23 pm

Uwodzicielsko, lekko wolniej, przeczesałem włosy i uśmiechnąłem się do niej, patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:23 pm

- Świetnie - mruknęłam z uśmiechem - Tego mi brakowało.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:24 pm

- A mi brakowało Twoich reakcji na ten widok - uśmiechnąłem się rozbawiony. Spojrzałem na swoją kolację. Objąłem Chris w pasie. Cóż, trzeba zrobić jakiś krok w końcu, prawda? Wziąłem kęs mięsa.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:25 pm

Weszłam do Wielkiej Sali powolnym krokiem. A jeśli ma rację? W końcu też jest Ślizgonką. ..I profesorką. .. Fajnie... Tylko co mi to da? Jedyne osoby które były na tyle nienormalne żeby chcieć się ze mną zaprzyjaźnić odrzuciłam. .. I gdzie ja znajdę takich wariatów. .? Heh.. Usiadłam przy stole Ślizgonów i uśmiechnęłam się do siebie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:27 pm

- Nie za szybko? - zapytałam i zaczęłam się śmiać.
Zrobiło mi się troszkę gorąco i duszno.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:29 pm

- Ale co? Aaaaa... Jeśli nie chcesz to nie - wzruszyłem ramionami i cofnąłem rękę. Zjadłem kolację do końca.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:30 pm

- A czy ja powiedziałam, że coś mi nie pasuje? - zapytałam i położyłam głowę na jego ramieniu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:31 pm

- No chyba że tak... - uśmiechnąłem się i znów ją objąłem - Ładnie Ci pachną włosy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:32 pm

- Dziękuję - powiedziałam - To pewnie po tym eliksirze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:33 pm

- Zobaczy się jeszcze - odpowiedziałem i dopiłem sok do końca. - Przez ten kolor czasami Cię mylę z Isobel - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:34 pm

- Poczekaj - powiedziałam i zaczęłam myśleć o innym kolorze. Moje włosy zmieniły się w ciemny fiolet - Lepiej?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:42 pm

Kiedy siedziałam  przy stole, do sali wleciało kilkanaście sów,  na czele z Sową.  Każda z nich niosła w pazurach paczkę.  Moje ciuchy! Tak szybko...?  Kiedy sowy upuszczaly na stół i ławkę pakunki,  ja krzyknelam do Azazela. -Tokisaki!  Zamienisz się ze mną na dormitoria?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 6:57 pm

Zobaczyłem, że wiele sów, zaczęło latać. Nade mną nadleciała jedna i opuściła mi list. Popatrzyłem na list i zobaczyłem, że jest od moich rodziców. Prędko go otworzyłem i ujrzałem dwie kartki. Wziąłem pierwszą, jak się okazało od mojej siostry. Czytałem go powoli i uśmiechałem się. Pomimo tego, że literki nie były idealne, a do tego było trochę błędów ortograficznych cieszyłem się z listu od Judith. Schowałem go do koperty i napiłem się wody.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:13 pm

- Zawsze Ci ładnie, i tak i tak - odpowiedziałem z uśmiechem. Złapałem sowę ode mnie z domu. Otworzyłem kopertę jedną ręką i zobaczyłem sporo kasy. Dołączona była do niej kartka: ,,Masz, trafiłeś do Slytherinu, więc w Gospodzie pod Świńskimi Łbami Ci się przyda. Mamy nadzieję, że będziesz pamiętał co tam robiłeś i odszkodowania dla właściciela nie będą zbyt wysokie." Uśmiechnąłem się czytając to. Rodzice zawsze wiedzieli co jest na rzeczy i zawsze umieli się ze mną i siostrą dogadać. Obok spadła też koperta dla Is. Oooooo... Ciekawe czy i dla puchonów będzie ta wycieczka... Włożyłem do kieszeni. Itachi jej to później da. - Nie będę spał w żeńskim! Już Ci coś mówiłem na ten temat! - odpowiedziałem jej. Mam w żeńskim spać? Mowy nie ma.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:15 pm

Wchodząc do wielkiej sali, niemalże oberwałam trzema kartkami w twarz. Zwinnie je chwyciłam i odsuwając się nieco od drzwi, stanęłam i zaczęłam rozpakowywać powoli zapieczętowane listy. Mój wzrok powędrował na wielkie stoły w sali, nie miałam gdzie usiąść. Gdzie jest stolik Slitherinu?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:18 pm

Wyjąłem z koperty drugą kartkę, czyli list od rodziców. Zacząłem to czytać. Nalałem sobie kawę i popijałem ją czytając list.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:19 pm

- Slytherin to ten! - zawołałem do nowo przybyłej wskazując nasz stół. - I do takiego kontaktu chcę się z nią ograniczyć - mruknąłem do Chris.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:21 pm

Usiadłam na brzegu stołu przy którym siedział ten brązowowłosy ślizgon płci męskiej. Zaczęłam od pierwszego, niepodpisanego listu.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:25 pm

- Serio? - zapytałam Aza - Tylko tyle? Przecież z ludźmi trzeba trochę pogadać.
Po chwili dodałam
- Nie dziwię się, czemu trafiłam do Hufflepuffu.
Zaczęłam się śmiać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:28 pm

- Gdybyś ją poobserwowała trochę na lekcji, to gdyby nie to że jest Europejką, to pomyślałabyś, że jest to siostra SooAh - wyjaśniłem Chris swoje wrażenia o niej. - Lecę do dormitorium, posprzątam swój bałagan by było na czym spać, zobaczymy się jutro - mrugnąłem okiem do Chris, wstałem i wyszedłem.
NP: Dormitorium Chłopaków (Slytherin)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:31 pm

Nie? Hah.. to nie... zabrałam swoje pakunki i ruszyłam w stronę lochów.

Next : Dormitorium Ślizgonów
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:34 pm

Nie jestem ślizgonką, więc wróciłam do stołu Hufflepuffu, gdzie coś zjadłam, a potem poszłam do dormitorium.

NP dormitorium dziewczyn (huff)
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySro Cze 22, 2016 7:44 pm

Wstałem z miejsca, po czym skierowałem się do dormitorium.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 3:12 pm

Wchodząc do Wielkiej Sali zauważyłam że nikogo tam jeszcze nie ma. Usiadłam przy stole i nalozylam sobie na talerz kilka tostow. Podczas jedzenia przypomniała mi się sytuacja z wczorajszego wieczora... ciekawe co teraz z tym zrobi. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 3:45 pm

Wszedłem na Wielką Salę lekko zaspany. Przetarłem nos szatą. Dalej nie miałem chusteczek. Podszedłem w stronę stołu Gryfonów i nałożyłem sobie coś do jedzenia. Widziałem swoje odbicie w pucharku. Boże, wyglądałem jak gówno. Tak też się czułem. Na co mi to było?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 3:48 pm

Carl wszedł do sali, nie zauważając mnie. A może specjalnie udawał ze mnie nie widzi? Ehh.. Poczekam na dalszy ciąg wydarzen.. będzie udawał ze nic się nie stało czy może wręcz przeciwnie?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:13 pm

Gdy wziąłem pierwszy kęs, skrzywiłem się. Ugh, to nie było zbyt smaczne. Odsunąłem talerz i zacząłem pić sok. Chwilę potem kubek był opróżniony.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:22 pm

Podczas jedzenia cały czas obserwowałam chłopaka i zastanawiałam się kiedy w końcu coś zrobi. Wczoraj chyba byłam otumaniona. . Nawet nie wiem jak to się stało. ... Jeśli będzie chciał to pociągnąć dalej to będę musiała mu wyjaśnić kilka spraw.. Aish...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:48 pm

Może powinienem odpisać na listy? Wyciągnąłem kartkę i zacząłem odpisywać na wczorajszy list. W pewnym momencie moje pióro upadło na podłogę. Schyliłem się i odwróciłem głowę. Zobaczyłem Soo. Zacisnąłem palce na piórze i podniosłem się. Carl, skup się na liście... Nie potrafiłem. Pisałem, przekreślałem i tak w kółko. Fakt, że była tam sprawił, że nie mogłem się skoncentrować.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:56 pm

Uchwyciłam wzrok chłopaka. Był jakiś rozkojarzony. Miałam wrażenie ze co chwila mazał po kartce. Myślałam że chciał coś napisać. .. Ale chyba nie.. heh.. No dobra Soo. .. Coś mi się wydaje że uroiłaś sobie coś. .. Może mi sie to śniło. .. Bardzo możliwe. .. hahha Jezu o czym ja myślę. .. hahha
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 6:10 pm

Patrząc na pobazgraną kartkę pokręciłem głową. Moja siostra uznałaby to za bardzo ładny rysunek, ale wątpię aby rodzice cokolwiek z tego wyczytali. Westchnąłem i wtopiłem rękę w włosy, pisząc już na nowej kartce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 6:14 pm

Kiedy skończyłam jeść, wstałam od stołu. Zanim wyszlam, spojrzałam jeszcze raz na Carla zastanawiając się czy to co mi się wydawało ze się wydarzyło. .. było prawdą. Wyszłam z sali kierując się na błonia.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 6:25 pm

-Chyba niczego nie wymyślę-wymamrotałem. Wstałem po czym pomyślałem, że przyda mi się świeże powietrze-tak więc postanowiłem, że wybiorę się nad jezioro.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyCzw Cze 23, 2016 8:06 pm

Weszłam do sali i usiadłam przy swoim stole. Wzięłam tradycyjny zestaw: sok dyniowy i tosty z szynką i serem. Rozejrzałam się. Aza nigdzie nie było, Ryana także. Nie miałam do kogo podejść, a tym bardziej z kim pogadać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyPią Cze 24, 2016 3:46 pm

Kurt wszedł by zjeść sobie obiad. Nie było zbytnio osób, trochę to zasmuciło go.-Miałem nadzieję, że choć Lyros będzie.-
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyPią Cze 24, 2016 5:10 pm

Usłyszałam alarm i szybko podniosłam się z miejsca.
- Co się dzieje? - powiedziałam - Już jedziemy do Londynu?
Dopiłam sok do końca i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptySob Cze 25, 2016 7:36 am

Brunet właśnie jadł gdy usłyszał alarm i o mało nie zakrztusił się."C-co się dzieje?!" Spytał się głośno, rozglądając się po sali.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyWto Cze 28, 2016 11:12 am

Weszłam do Sali z nieprzytomnym Azem. Położyłam go na ławce przy stole ślizgonów i usiadłam obok. Nalałam sobie soku z dyni i wypiłam cały od razu.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 EmptyWto Cze 28, 2016 11:18 am

Weszła do Sali zaraz za Chris z nieprzytomną Is. Podeszła do stołu Puchonów i położyła Is na ławce.
Usiadła i pierwsze co sięgnęła po coś do picia. Jak już się napiła oparła się o stół, a właściwie położyła głowę na rękach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: