Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 3:28 pm

— Mozesz. Ale tego nie zrobisz. – odparlam.
— Watpie Tyler.. Inaczej nie doszlibyśmy tak daleko...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 3:45 pm

- Zrobię - odparłem, jakby to była najzwyklejsza rzecz na świecie.
- A może o to mi chodzi, hmm? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 6:25 pm

— Noe zrobisz. — odparlam.
— Co masz na myśli?— zapytałam unoszac brew. — Mow jasno.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 7:01 pm

- Skarbie nie powinnaś we mnie wątpić - mruknąłem, ciagnąc ją za końcówki krótkich włosów.
- Czy ty mi właśnie rozkazujesz? - spytałem, gładząc wewnetrzną stronę jej uda.
- Raczej nie powinnaś rozkazywać samcowi alfa - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 7:34 pm

— Ale to robię. — odparlam lekko przekrzywiajac głowę gdy złapał mnie za włosy. Nie odrywałam od niego wzroku.
— Juz ci powiedziałam ze nie jestes alfą. Nie bede twoja beta. Byłabym. Ale nie bede. I mowie serio. Powiedz
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 7:46 pm

- Oczywiście, że jestem alfą, a ty moją kompanką. Nie jesteś betą, ale i tak ja dominuje i dobrze o tym wiesz - odparłem, puszczając jej włosy.
- To chyba proste. Chciałem byś była moja. Należała do mnie - dodałem - I to mam, bo zawsze dostaje to co chcę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 7:52 pm

— Nie Tyler. Do ciebie należałaby gdybym była dla ciebie kims wiecej niz " kompanem". Ale wiem ze nie chcesz związku. — powiedziałam patrzac na niego.
— Trudno. Przejdzie mi. Ale wiem ze tez nigdy nie bedziesz moj. Myliłam sie. Niczym nie rożnie sie od moich poprzedniczek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 7:59 pm

- Chyba nie dasz mi czekać do jutra, by wszystko ładnie załatwić - odparłem, przekręcając nas tak, że teraz ja byłem na górze.
- Daj mi czas do jutra. Muszę Ci coś pokazać - mruknąłem.
- Różnisz się od poprzedniczek i nie chodzi mi, że pod względem seksualnym - dodałem, wiedząc co pomyśli.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:02 pm

— Mysle ze juz chyba wszystko widziałam... Cóż... Nie tylko widziałam ale i próbowałam...— dodałam.
— A... No tak. Z nimi nie miałeś tylu problemów. — odparlam. — To jak jutro sie spakujesz i cicho zwiejesz to zostaw cos. Cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:08 pm

- Myślę, że tego nie - odparłem.
- Wiesz, że coraz bardziej mnie wkurzasz? - spytałem, patrząc w jej ciemne oczy i powoli się do niej pochylając - Jeżeli chcesz żebym się spakował i wyjechał to trzeba było tu nie przychodzić, a jak jeszcze raz to powiesz to naprawdę tak zrobię - mruknąłem - Nie zostawię Cię.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:13 pm

— Zawsze cie wkurzam Tyler. — odparlam widzac co sie szykuje. Zerknęłam na jego usta, po chwili wracając spojrzeniem do jego oczu.
— Do ciebie nie dociera "nie"? Gdybym chciała żebyś wyjechał to nie drgnelabym z miejsca w sali. Wiesz to. Ja nie robię rzeczy na pokaz. Ja nie udaje. Skoro tu przyszłam to znaczy ze chce żebyś został. — odparlam. Patrzyłam na niego chwile po czym szepnelam cicho.
— Chciałabym ci wierzyć..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:19 pm

- Nie, nie zawsze, ale często - odparłem.
- Dociera. Ale jak będziesz tak mówiła to w końcu tak zrobię - mruknąłem - Wiem,że nie robisz rzeczy na pokaz i że Ci zależy - stwierdziłem.
- To uwierz - westchnąłem, kładąc dłoń na jej policzku - nie pomyślał bym, żeby wyjechać, gdyby nie twoja propozycja.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:23 pm

—Nie wiem czy moge... Juz tak mówiłeś kiedys...— odparlam.
— A co miałam zrobic? Wiesz jak sie poczułam? Do tego ośmieszyłeś mnie przed ta wiedźma...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:27 pm

- Nie możemy budować czegoś bez zaufania - odparłem spokojnie.
- Jak nic nie warta zabawka, dziwka,...? - zacząłem wymieniać wszystkie przezwiska jakie sobie wymyślała w takich chwilach.
- Czym Cię ośmieszyłem? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:30 pm

— Przestan. — powiedziałam probujac sie spod niego wysunąć.
— Ehh... Zdjales koszulke ktora ci dałam... Zrzedla jej mina gdy to zobaczyła ale za to kiedy ja zdjales... No cóż. To był chyba najszczęśliwszy dzien w jej zyciu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:34 pm

- Może dlatego, że się na mnie obraziłaś i postanowiłaś nie odzywać. Byłem pewny, że tak zwrócę twoją uwagę, ale nie ty stwierdziłaś że ją spalisz bo dlaczego nie - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:38 pm

— A co? Miałam błagać żebyś ja założył?— prychnelam.
— Nie musisz zwracać na siebie mojej uwagi. — burknelam wiercąc sie.
— Ona nigdy nie jest od ciebie odwrócona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:42 pm

- Nie no tak, trzeba było zrobić akcje z podpaleniem na tle całej szkoły - burknąłem pod nosem.
- Tak? Bo mi się zdaje, że bardzo często jest ona odwrócona - dodałem.
- A uwierz mi nienawidzę być ignorowanym, przez osobę która mi się podoba - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:44 pm

— To nie była akcja. — powiedziałam. — Byłam zła. Odkupie ci ją.— dodałam.
— To zle ci sie zdaje. Bo Ty wypełniasz 70% moich mysli w ciagu dob... Podobam ci sie?— zapytałam przestajac sie wiercić.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 8:56 pm

- Nie chodzi mi o koszulkę - mruknąłem.
- To była akcja, albo jak wolisz to była...drama.
Przemyślałem chwilę jej ostatnie słowa i lekko się uśmiechnąłem.
- W takim razie wtedy było to 30% - odparłem.
- A myślisz, że dlaczego jestem tu jeszcze z Tobą? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 9:25 pm

— Nie..— odparlam kręcąc głowa. — Naprawde nie. To jie jest tak ze 70% tak a 30% nie...— chrząknęłam.
— nie wiem... znam juz nic nie wiem. Wole pytać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 9:28 pm

- Więc odpowiadając na twoje wcześniejsze pytanie... - mruknąłem cicho.
- Tak, bardzo mi się podobasz - odparłem, uśmiechając się i przejeżdżając dłonią po jej policzku, a następnie zjeżdżając do jej talii.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 9:50 pm

— Ehh Tyler..— sapnelam.
— Jestesmg dziwni.. na maksa. — dodałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 9:53 pm

- Wywnioskowałaś to z tego, że mi się podobasz? - spytałem, wybuchając po chwili śmiechem.
- Wiesz, dziwię się że dopiero teraz o tym mówisz z - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 9:54 pm

— Przestan... Po prostu.. Nie wiedziałam. — odparlam. — Nie mówiłeś tego nigdy...Skad miałam wiedziec.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 10:08 pm

- A tak trudno się domyślić, dlaczego tak bardzo chciałem byś była moja? - spytałem pochylając się i muskając jej usta.
- Poza tym podobasz się każdemu facetowi - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptySob Lis 18, 2017 11:17 pm

— Tak. W twoim przypadku trudno. — odparlam. Zadrzalam gdy nasze usta na moment sie zerknęłam.
— Kazdy to nie ty.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 12:03 am

- Ale to nie zmienia faktu, że pociągasz mnie jak innych, chociaż po tym co pokazałaś swoimi umiejętnościami to nawet bardziej, bo wiem co dostaje - odparłem.
- Do tego wygladasz jak wyciągnięta z jakiejś okładki magazynu - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 6:16 am

— Co dostajesz?— zapytałam lekko zdziwiona.
— Skarbie. Bo ja jestem z okładki magazynu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 11:34 am

- Od Ciebie...wszystko czego tylko zapragnę - mruknąłem.
- Tak myślałem - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 2:55 pm

— No nie wiem...— odparlam krzywiąc sie lekko.
— Chciałeś seksu. I niczego wiecej. Prostej rzeczy. I nie dałam ci jej. — powiedziałam cicho. — Czasu nie cofnę ale przepraszam. Chce żebyś wiedział ze naprawde mi przykro ze cie zawiodłam
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 3:04 pm

- Przecież nadal to dostaje - odparłem spokojnie.
- A jeżeli miałabyś cofnąć czas co byś zrobiła? Jak postąpiła? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 3:33 pm

– Kiedys juz ci na to odpowiadałam. Powiedziałam ze z jednej strony tak jak chciałeś. Zwykły układ. Z drugiej strony postąpiłabym tak samo. — odparlam.
— Teraz wiem ze lepiej dla ciebie byłoby gdybym trzymała uczucia w sobie. Gdybym cofnęła czas... Nigdy nie powiedziałabym do ciebie tych dwoch slow. Nigdy nie pozwoliłabym ci na jakiekolwiek przywiązanie. Nawet najmniejsze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 6:11 pm

- Wtedy nasze drogi już dawno by się rozeszły - odparłem.
- Nie wiem czy to byłby dobry pomysł - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 7:43 pm

— Rozeszlyby... Ale ty byłbyś teraz szczęśliwszy. Jak by ci jakas laska nie pasowała to wyjebalbys ja za drzwi i tyle.. Ze mna tez tak powinieneś. — powiedziałam.
— Nie wiem.. Wiem tylko ze zmarnowałam twoj czas
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 7:51 pm

- Rian chciałem poczekać do jutra, ale cały czas o tym wspominasz, więc chyba nie mogę dłużej czekać - odparłem i zszedłem z dziewczyny.
Usiadłem przy jej boku na piętach i popatrzyłem jej w oczy.
- Miało to wyglądać inaczej, kompletnie inaczej...no ale cóż - mruknąłem.
- Zostaniesz moją dziewczyną, Rian Shin? - spytałem, nie spuszczając z niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:00 pm

Popatrzyłam na niego lekko zdziwiona.
— Ale przeciez ja tylko odpowiadam...— powiedziałam podążając za nim wzrokiem. Podniosłam sie do siadu i ugięłam lekko noge, wsuwając łydkę pod udo drugiej nogi.
Przez krótka chwile jego słowa nie dotarły do mnie. Gdy to sie jednak stało, znow zaczelam czkać. Zasłoniłam usta, co chwila podskakując lekko w miejscu. Gapiłam sie na niego zastanawiając się czy nie "dorobiłam" sobie tego wszystkiego w głowie... To ze to powiedział było mniej wiecej tak możliwe jak... Nie wiem. Cos niemożliwego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:03 pm

- Rian? - popatrzyłem na nią lekko zdziwiony.
No nie powiem innej reakcji się spodziewałem, bardziej radosnej. W sumie jej reakcja niczego nie oznaczała. A najgorsze było to, że nie mogłem uciec, bo byliśmy w moim pokoju.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:08 pm

Nadal czkając co jakis czas, odsłonilam usta i zmrużyłam oczy.
— Ty... Mówisz to na poważnie?— zapytałam ostrożnie. Nie potrafiłam uwierzyć w to co sie dzieje. Nie docierało to w pełni do mnie.
— Ale... Mówiłeś ze ty nie chcesz związku...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:11 pm

- Mówię poważnie - odparłem, przymykając lekko oczy.
- Chcę byś była moją dziewczyną - powtórzyłem.
- To jeszcze nie jest małżeństwo - dodałem, otwierając oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:16 pm

Gdy tylko potwierdził, przestałam go juz sluchac. Do oczu napłynęły mi łzy i po chwili juz rozpłakałam sie na głos, rzucając mu sie na szyje.
— T-tak...— wydukałam ściskając go mocno i zanosząc sie płaczem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:19 pm

- Skarbie nie płacz - odparłem spokojnie, przytulając ją.
- Jak chcesz spytam później - dodałem, całując ją w ramię.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:22 pm

Nie byłam w stanie nic z siebie wykrztusić. Czułam uścisk w żołądku i lekkie zawroty głowy. Nie sądziłam ze kiedykolwiek cos takiego sie stanie.
Miałam wrazenie ze Tyler zmieniał sie przy mnie i powoli pozbywał sie tego co zostało mu wpojone przez zachowanie Jacksona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:46 pm

Cały czas trzymałem ją w ramionach.
Wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale też wiedziałem, że może być lepiej. A dla Rian warto się postarać.
To było jedno z jej niewielu marzeń, a dla mnie było to proste do spełnienia. Nie mówię, że na pewno nam się uda, ale wierzę w to byśmy zaszli jak najdalej.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 EmptyNie Lis 19, 2017 8:53 pm

Długo trwało nim sie całkowicie uspokoiłam.
Jeszcze chwile łkałam gdy sie odsunęłam i spojrzałam na niego zapłakana.
— K-kocham cie...— powiedziałam pociągając nosem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 22 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: