Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+17
Sarah Miles
Noelle Morgan
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Christine Stephens
Charlie Caufield
Nelly de Violine
Leticia Hale
Diana Blake
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Matt Claws
Isobel Tokisaki
Samantha Drought
Admin
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:25 am

- Lubisz się nade mną znęcać, co? Lubisz patrzeć jaki Twój dotyk jest uzależniający i przede wszystkim podniecający co? - wymruczałam, widząc jak na skórze pojawia się gęsia skórka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:26 am

- Dokładnie. Przejrzałaś mnie - odmruczałem i przygryzłem jej ucho, wykorzystując wiedzę, jak wrażliwe jest to miejsce u ludzi i jak potrafi oddziałać na doznania.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:37 am

Uniosłam ramiona w geście wrażliwości w tym miejscu. Doprowadzał mnie tym do samego szczytu podniecenia. Delikatnie się podniosłam i odkrywając bluzkę w miejscu obojczyka, zassałam jego skórę. Pozostawiłam na nim arcydzieło, po którym końcowo przejechałam językiem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:38 am

Zamruczałem jedynie zadowolony. - Skoro na tamto się podnieciłaś, to jak zareagujesz na to? - zapytałem i zacząłem lekko masować rękami jej piersi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:42 am

- Ughh. - westchnęłam - Nienawidzę Cię jednak. - wymamrotałam i przegryzłam tym razem swoją wargę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:43 am

- Też Cię kocham - odpowiedziałem rozbawiony i wziąłem ręce od jej piersi. Nachyliłem się i ją pocałowałem, tylko po to, by po chwili sam przygryźć jej wargę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:54 am

- Pfff. - przerwałam pocałunek, zostawiając go ze znacznym niedosytem.
Ułożyłam się plackiem na kanapie, nie zważając na to, że ktoś jest na tej sofie ze mną.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:56 am

Położyłem się obok niej i zamknąłem oczy. - Już Ci się chce spać? - zapytałem. Otworzyłem oczy i oparłem się na ręce patrząc na nią, miała odsłonięty obojczyk, po którym zacząłem zataczać kółka palcem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:58 am

- Nie, nie. Kozystam z ostatniej dawki narkotyku, który zapach został zapamiętany przez moje nozdrza. Albo po prostu masz tak mocne perfumy, że czuję je non stop. - zaciągnęłam się głośno
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 1:59 am

- Stawiam na to drugie, narkomanko - odpowiedziałem rozbawiony jej nowym nałogiem, nie przestając robić kółek na jej skórze.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:01 am

- Narkomanka, może być. - przysunęłam się bliżej - Palisz lub paliłeś kiedyś?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:03 am

- Paliłem. I gdyby nie regulamin, to wciąż bym palił - odpowiedziałem z niezadowoleniem. - Ciężko było się powstrzymać, ale no cóż.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:03 am

- Gdzie Ty byłeś przez całe moje życie? - próbowałam spojrzeć mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:05 am

- Nie mam pojęcia - odpowiedziałem. - Za tydzień podobno jest wycieczka, czas się urżnąć. Tylko problem będzie żeby od Diany dostać eliksir na kaca...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:09 am

- Co to za wycieczka? - zapytałam zaciekawiona planem na ciekawe spędzenie czasu na niej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:09 am

- Hogsmeade albo Londyn, wolałbym to drugie. Fajną obsługę mają w jednym, ew. do tego ze striptizem też bym poszedł... Fajne laski tam mieli - powiedziałem zastanawiając się, jak wygląda zazdrosna Annabelle.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:16 am

- A męski striptiz też tam gdzieś jest? - odgryzłam mu się, poprawiając włosy i delikatnie je roztrzepując.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:17 am

- Pffff... Dobra, ograłaś mnie - odpowiedziałem śmiejąc się i się położyłem wygodnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:18 am

- Ale to jest czy nie? - naprawdę byłam ciekawa, zawadiacko się uśmiechnęłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:19 am

- No jest. Ale pójdziemy do zwykłego klubu - odpowiedziałem bawiąc się kosmykiem jej włosów.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:21 am

- Bardzo chętnie. Dawno nie łamałam zasad... A nie, jednak złamałam ostatnio. - zaśmiałam się, gdy wspomnienia z naszego upojnego stosunku powróciły do mnie jak uderzenie piorunem. - Ale napiłabym się, wiesz.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:22 am

- Będzie czas i na picie - powiedziałem i krótko ją pocałowałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:25 am

- A na co jeszcze będzie czas? - zmieniłam całkowicie swój głos, na ten raczej z bardziej kuszących.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:26 am

- Na co tylko zechcesz - odpowiedziałem nie będąc jej dłużny, pod względem tonu głosu.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:28 am

- Powiadasz, że na co tylko zechcę? - położyłam się na brzuchu, podciągając się na łokciach.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:29 am

- Oczywiście - położyłem się na boku, głowę opierając o rękę i wpatrując się w nią przenikliwie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:33 am

Zamruczyłam jak kot, badając wzrok Azazela. Zostawiłam na jego ustach krótki pocałunek. Nie mogłam się im po prostu oprzeć...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:36 am

Wpatrywałem się w nią wciąż, głaszcząc ją po policzku. - Moja kocico - zamruczałem seksownie mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:38 am

- Podniecasz mnie. - stwierdziłam, patrząc się mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:39 am

- Wiem, dlatego zawsze tak robię - odpowiedziałem nie przerywając wnikliwego kontaktu wzrokowego. Kciukiem otarłem jej niesamowicie kuszące usta.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:41 am

Delikatnie złapałam jego kciuk zębami, po chwili puszczając i pozwalając mu kontynuować.
- Lubię Cię gryźć. - podsumowałam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:42 am

- A ja Tobie przygryzać wargę - odpowiedziałem. Nachyliłem się i ustami przejechałem od obojczyka Ann aż do brody przez szyję.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:46 am

Cicho jęknęłam, gdy usta Azazela znalazły się na mojej szyi. Było to zdecydowanie jedne z najwrażliwszych miejsc w moim ciele. Ułatwiając mu robotę, odwróciłam się na plecy, wplątując palce w jego kosmyki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:48 am

Zjechałem niżej, po mostku do jej dekoltu, przejeżdżając językiem po tej części piersi, która była odsłonięta.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:51 am

- Kiedyś przez Ciebie oszaleję... - przed wypowiedzeniem tych słów, ponownie jęknęłam, tym razem niekontrolowanie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 2:52 am

Uśmiechnąłem się jedynie i wsunąłem język między piersi, pieszcząc ją. Dłonią złapałem jej dłoń, tak jak nad jeziorem i potarłem palcem jej wnętrze.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 8:26 am

Weszłam do środka pomieszczenia, chcąc sprawdzić to, o czym tak radośnie opowiadały między sobą obrazy na korytarzu. Widok mnie na chwilę zamurował.
- Oboje do dyrektorki - wycedziłam. - W tej chwili!
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 10:36 am

Wstałam na sztywne nogi, nie czekając nawet na chłopaka.
- No przecież to już podchodzi pod kodeks karalny. - powiedziała osoba, dla której praktycznie on nie istniał - Naprawdę zawsze, całkiem przypadkiem musi pani akurat sprawdzić co robimy i gdzie jesteśmy? - wyrzucałam z siebie słowa ze stoickim spokojem - Ja wiem co było między panią a Azazelem... - zacisnęłam ręce, ponownie wbijając paznokcie, z których tylko sączyła się krew - Ale nie wiem, ile można chować taki uraz. Złamane serce i te sprawy, rozumiem, ale... Trzeba znać umiar, a jako nauczycielka, powinna być pani świeckim przykładem dobrego zachowania, a nie ewentualnej zazdrości czy innych. - skończyłam swój monolog, krew zaczęła kapać na moje buty, więc szybko dałam je za siebie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 11:25 am

Zjeżyło mnie gdy powiedziała, że wie. Zacisnąłem znów w wąską linię, stanąłem obok Ann i położyłem jej rękę na ramieniu, dając znać, że sam to załatwię. - Mogę z Panią profesor zamienić kilka słów na osobności?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 11:30 am

Byłam chwilę od popadnięcia w histerię. Wybiegłam z pomieszczenia, mijając ją w drzwiach, ignorując wcześniejsze wezwanie do dyrektorki.

NP: Prawdopodobnie dormitorium Ann.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 7:45 pm

Roześmiałam się, słysząc jej słowa.
- Nie mam ochoty z tobą gadać. Za dziesięć minut widzimy się u dyrektorki. Możesz zacząć pakować swoje rzeczy, rozumiesz? Twoja dziewczyna zresztą też... Większej idiotki nigdy nie widziałam. Sądzi, że jest lepsza ode mnie. Nie jest. W końcu się z tobą przespała, prawda?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 7:47 pm

- Pakować się? Nie możemy zostać wyrzuceni. Teraz nie uprawialiśmy seksu, nie złamaliśmy regulaminu - odpowiedziałem jej, patrząc na nią przenikliwie. Nie poznawałem jej teraz.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 7:50 pm

Wzruszyłam ramionami.
- Myślisz, że komu dyrektorka uwierzy? Mnie, nauczycielce, koleżance, czy dwójce napalonych idiotów, którzy już wcześniej mieli problemy z zastosowaniem się do zasad i regulaminu? Masz dziesięć minut. Idę po twoją... dziewczynę - dodałam z sadystycznym uśmiechem. - Is bez ciebie będzie dużo lepiej. Mogę przymykać oko na to, jak będzie działa jej się krzywda...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 7:51 pm

- Chyba kpisz - odpowiedziałem podnosząc głos, podszedłem do niej. - Zrób mi co zechcesz, ale zostaw Annabelle i Isobel w spokoju.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 EmptySob Lip 16, 2016 7:54 pm

- Zraniłeś mnie. Będę ranić wszystkich wokół ciebie, jednocześnie najmniej robiąc tobie. Jak się wtedy poczujesz, kiedy nie będziesz w stanie nic z tym zrobić? Jak się poczujesz wtedy, kiedy zaklęciami i eliksirami będę zmuszała Ann i Is do spełnienia mojej woli, a ty nie będziesz miał nawet komu tego zgłosić?
Obróciłam się i wyszłam.
NP: gdzieś z Ann.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 8 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój nauczycielski
» Pokój Wspólny
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: