Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zbrojownia

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 4:27 pm

-Raczej odliczam ilość złamanych serduszek i potrzebnych tabliczek czekolady,  kiedy spotkam którąś z nich zapłakana na korytarzu czy bibliotece,  wiec po dziękuję- puściłam mu oczko,  ze mna nie jest tak latwo,  o nie nie nie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 4:37 pm

- Uwierz mi niektóre nie liczą na to bym był ich księciem z bajki - zaśmiałem się i usiadłem przy niej.
- Wiele chce relacji jak "sex friends" - mruknąłem - wiem, że tobie wydaje się to dziwne - dodałem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 4:45 pm

-To jest dziwne i nie moralne-Odpowiedzialam patrzac chłopakowi w oczy. Nigdy nie rozumiałam takich relacji jak sex przyjaciele. Ani z jednej ani z drugiej strony nie podoba mi się takie postępowanie, ale nikomu niczego zakazywać nie mogę, cóż.
-Czekolada i tak sie przyda, z czasem jedna strona zaczyna cos czuć do drugiej. O ciebie się nie martwie, ale jakby co to wolaj-zasmialam się.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 4:59 pm

- Będziesz pierwszą którą zawołam - zaśmiałem się - ale predziej ja ci kupiec czekoladę niż ty mi - wyszczerzyłem się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:03 pm

-Ale ja juz mam spore zapasy-skrzywilam minę pokazując niezadowolenie, ale jak zwykle wyszło mi cos na ksztalt uroczego grymasu.
-wszystkie moje szafki są nią zapełnione, jestem przygotowana na wszystko! -wyszczerzylam się wesolo.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:12 pm

- Nie masz na co pieniędzy wydawać? - spytałem, patrząc na nią
- Są lepsze rzeczy niż czekolada - stwierdziłem, uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:15 pm

-Na przyklad? -Zapytalam zdziwiona, no bo na co lepiej wydać pieniądze jak nie na czekolade. Noo chyba, ze na wielką, czekoladowa willę z czekoladowymi meblami i wszystkim.
Rozmarzyłam sie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:18 pm

- Żelki, książki, miotły - mruknąłem w odpowiedzi
- Twoje ciało musi się chyba składać z czekolady - odparłem widząc jej reakcje na moje pytanie
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:20 pm

-Inne potrzebne rzeczy kupuja mi rodzice, więc mogę wszystko wymieniac na czekolade. -Wyszczerzylam się wesolo.
-Chociaż... Czekolada z żelkami w srodku bylaby dobra. Dlaczego nie mam takiej w mojej kolekcji? -Zapytalam sama siebie nieco smutnym tonem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:34 pm

- To kup - mruknąłem - mugole taką mają, ja osobiście jej nienawidzę, ale tobie będzie smakować - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:38 pm

-A jaką ty lubisz? -Zapytalam zaciekawiona, ja uwielbiam każdą, ale to ja.
Moje nogi ponownie zaczęły latac w tą i z powrotem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:45 pm

- Zwykłą, najzwyklejszą - mruknąłem - no w sumie z orzechami też jest spoko - dodałem. Jakoś nie przepadałem za innymi rodzajami czekolady.
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:46 pm

-Ta z orzechami jest najlepsza, ale musisz spróbować mojej drugiej ulubionej. Mówie ci, pokochasz ją. Jest super, jak tylko wsadzisz kostkę do ust, wszystko zacznie eksplodować! -Moje oczy aż zaświeciły kiedy mówiłam chłopakowi o czekoladzie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:49 pm

- No w sumie, ta też jest spoko - dodałem, uśmiechając się - próbowałem każdej, ale tylko kilka mogę normalnie jeść od innych mnie mdli - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:51 pm

-Wiesz co, mam przez ciebie ochote na czekolade- założyłam ręce pod piersiami i wydęłam wargę.
-Jak mogłeś!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:55 pm

- Idź do pokoju i ją weź - mruknąłem, uśmiechając się - przecież masz jej tyle - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 5:59 pm

-To jest tak daleko, myslisz że mi się chce? -Powiedziałam z miną pokazująca "nie, wcale mi się w nie chce" i zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:03 pm

- Myślę, że ci się chce - stwierdziłem - bo chcesz czekolady, chyba że nie chce ci się aż tak bardzo czekolady, żeby iść po nią do pokoju - zaśmiałem się, bo zdalem sobie sprawę jak głupia jest ta sytuacja
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:06 pm

-A pójdziesz ze mna? Nie chce mi sie isc tam samej-Muknelam smutno jak male dziecko, co straciło lizaka. No cóż nie lubiłam siedziec sama, a tym bardziej chodzić sama, więc jakoś radzić sobie trzeba.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:09 pm

Zaśmiałem się
- Wiesz co głupia jesteś - zacząłem - zamiast tej czekolady to książki kup - kontynuowałem - a zaklęcie "Accio" po co jest? - spytałem, unosząc brew i taksując ją wzrokiem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:13 pm

-EJ wcale nie jestem głupia! -Walnęłam chlopaka lekko w pierś i wyjęłam różdżkę.
-Czasem zapominam że znam jakies zaklęcie, okej?... -mruknęłam i przywołałam szybko strzelającą w ustach czekoladę wyżej wspomnianym zaklęciem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:16 pm

- Jesteś głupia i do tego masz skleroze - zaśmiałem się - jak możesz zapomnieć o tym, że znasz zaklęcia, to tak jakby zapomnieć głowy - dodałem ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:19 pm

-Wcale nie jestem głupia, to ty jesteś głupi glupku-znów go walnęłam w pierś. Wiem, będzie kara, nie dostanie ani kawałka czekolady.... Chociaż to nie kara dla Tylera. Muszę wymyśleć coś innego.
-Spotka ci za to kara-powiedzialam dumnie z uroczym usmieszkiem
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:22 pm

- Już się boję - mruknąłem
- Walniesz mnie czy nie dasz czekolady? - spytałem patrząc na dziewczynę
- Jednak jesteś głupia - usmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:24 pm

-Spadaj.... To nie miłe-Mruknęlam smutno i zaczęłam gnieść czekolade na kostki.
Wzięłam jedną z nich i wsadziłam do ust brudząc przy tym wargę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:26 pm

- Wiem - stwierdziłem
- Ale ja nie jestem miły, tylko szczery - zaśmiałem się
- To jak będzie z tą karą? - spytałem. W sumie chyba tego byłem najbardziej ciekaw.
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:28 pm

-hmmmm powiem wszystkim że masz hiva i żadna dziewczyna juz nie będzie chciala praktykować przyjacielskiego sexu- zacmokalam kilka razy w stronę chłopaka i lekko się zaśmiałam. Podałam mu pudełko z czekoladą.
-Czekoladkę na osłodę?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:31 pm

- Nie uwierzą ci myszki - zaśmiałem się - takie rzeczy to nie ze mną - mruknąłem
- I nie dzięki, nie chce mi się jeść - dodałem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:33 pm

-uwierzą, każdy wierzy w takie bzdury-Sppjrzalam na niego poważnym wzrokiem i zabralam czekoladę.
-Nie to nie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 6:35 pm

- Jedź jedź - mruknąłem
- Będziesz gruba i brzydka jak będziesz wpierdalała samą czekoladę - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 7:03 pm

-Jem tak już kilkanaście lat i nadal jestem chuda i piękna, phi-parsknęłam śmiechem odkładając pudełko na stolik obok i oblizałam ubrudzoną od czekolady, dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 7:12 pm

- No nie wiem, nie wiem - zaśmiałem się
- Kiedyś twój metabolizm nie nadąży i będziesz chodzącą beczką a ja będę się śmiał- mruknąłem - i będzie beka śmiechu - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 7:34 pm

-Nie bede, nawet tak nie mow! -ponownie walnęłam chlopaka w piers, ale takze sie zaśmiałam.
-wtedy znajde zaklęcie na metabolizm i wszystko wroci do normy-wytknelam mu jezyk
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 7:48 pm

- W sumie racja - zaśmiałem się - magia to wyjście z każdej sytuacji - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 7:57 pm

-a widzisz? Zawsze bede chuda i piękna czas miałam się melodyjnie i wsunęłam do ust kolejny kawałek czekolady.
-Na pewno się nie skusisz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 8:01 pm

- Nie - powiedziałem kręcąc głową - po raz kolejny podziekuję chudzinko - dodałem uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 8:05 pm

-nie rozumiem jak mozna nie chcieć jeść czekolady -pokręciłam głową z niedowierzaniem.
-Kiedys cie przekonam-stwierdziłam uśmiechając sie gdy male kuleczki musowały mi w ustach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 8:17 pm

- Kiedyś może się skuszę, ale dzisiaj podziękuje - stwierdziłem
- Nie mówię,że nie lubię czekolady, bo był bym chyba jakiś dziwny, gdybym tak powiedział, po prostu akurat teraz nie mam na nią ochotę - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:30 pm

-O tak byłbyś wielkim dziwiakiem-Przytaknelam chłopakowi i wpadlam na genialny pomysl.
-Jak na czekolade nie masz ochoty to moze troche ognistej? -zapytałam z wesołym usmiechem na ustach
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:39 pm

- A mocną masz głowę? - spytałem - Po ilu jesteś juz wstawiona - spytałem, wiedząc że nie każdy może pić tyle ile ja
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:41 pm

-Nie wiem, nie licze tego co wypije-wzruszylam ramionami.
-pożyjemy zobaczymy czy wierz sikam i ponownie użyłam zaklęcia przywołującego. Przywolalam ognistą i dwa, szklane naczynia.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:44 pm

- Chcesz tu pić? - spytałem lekko wytrącony z równowagi
- Ty i ognista to chyba źle połączenie - mruknąłem, patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:47 pm

-A gdzie indziej? Masz jakieś lepsze miejsce? -zapytalam od razu gdy chłopak się zdziwił.
-Może tak, może nie. To się okaże.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 9:58 pm

- To może lepiej nie pijmy - stwierdziłem - jeszcze do spodni mi się będziesz dobierać - mruknąłem ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Hye Min Park

Hye Min Park


Liczba postów : 56
Join date : 21/07/2017

Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 EmptyCzw Sie 10, 2017 10:01 pm

-Nie mam zamiaru, a poza tym jakbym to zrobiła to bylbyś z siebie zadowolony, nieprawda? -Spojrzałam na niego ze śmiechem.
-ponawiam pytanie, znacsz lepsze miejsce do picia?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zbrojownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zbrojownia   Zbrojownia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zbrojownia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Trzecie piętro-
Skocz do: