Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łazienka nauczycieli

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptySob Cze 11, 2016 1:49 pm

Spore pomieszczenie, które jest pilnowane przez gadającą kołatkę. Kołatka ta mówi czy ktoś jest w środku i jeśli tak to kto. Jeśli chce się mieć prywatność wystarczy to jej powiedzieć, wtedy nie pozwoli otworzyć drzwi. Toalety oraz prysznice są w oddzielnym pomieszczeniu na prawo, także nie trzeba przechodzić przez pomieszczenie z wanną. Kołatka ma również problemy z rozróżnieniem ucznia od nauczyciela jeśli osoba wygląda w miarę dorośle.
Łazienka nauczycieli  Prefec11
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:11 pm

Przed wejściem do łazienki przywitałem się z kłódką. Miała wpuścić tylko mnie i Devona. Zrozumiała ten "rozkaz". Po zamknięciu się za mną drzwi zdjąłem szlafrok i nagi powędrowałem do wanny wypełnionej już ciepłą wodą. Ona samoistnie się napełniała wyczuwając, że ktoś idzie.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:13 pm

Podszedłem do drzwi i przedstawiłem się, chociaż nei musiałem. Drzwi otworzyły się przede mną w chwili gdy Dexter nagi szedł w stronę wody. Zrzuciłem szlafrok i ruszyłem za nim z uśmiechem. Dołączyłem do niego w gorącej wręcz wodzie.
- Ouch jak dobrze - powiedziałem siadając w niej. Było po prostu genialnie.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:17 pm

Nie byłem nasycony. Chciałem więcej seksu ale wolałem już tego nie robić. Zgłodniałbym tylko bardziej z wyczerpania energii. A jak wiadomo, głodny wendigo to groźny wendigo. Sięgnąłem po płyn do mycia ciała i zacząłem rozprowadzać go po całym ciele.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:18 pm

Podszedłem do niego i odbrałem mu płyn, wylałem na swoje ręce i sam zacząłem namydlać swego kochanka. Tak mogłem go określić tym mianem. Był moim kochankiem, uprawialiśmy przed momentem naprawdę niezwykle przyjemny seks. Gdy już go namydliłem zacząłem obmywać go wodą.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:22 pm

Pozwoliłem mu bez wahania mnie umyć. Wygodnie oparłem się rękoma o ogromną "wannę" i obserwowałem poczynania mężczyzny. Stopą zacząłem dotykać jego penisa, stawiając go ponownie. Udawałem, że nic nie robię.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:24 pm

Mruknąłem, wiedziałem co robi ale nie mieliśmy czasu więc westchnąłem jedynie i pokręciłem głową. Pocałowałem go w usta i w końcu spłukałem z niego wodę. Uśmiechnąłem się i w końcu przyjrzałem się mu był czysty.
- Teraz ty mnie umyj proszę - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:52 pm

Chciałem się z nim tylko trochę podroczyc. Tym razem to ją go umylem, a gdy oboje byliśmy już czyści wyszedłem z wanny.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:55 pm

Posiedziałem chwilę w wannie obserwując go po czym sam z niej wyszedłem. Wziąłem jeden z ręczników i zacząłem wycierać mokre ciało. Uśmiechnąłem się do niego i pocałowałem go w usta. Nie mogłem bez niego wytrzymać, był taki cudowny.
- Naprawdę musisz iść na tą lekcję? Chciałbym byś dzisiaj został u mnie na noc. Co ty na to? - zaproponowałem.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 4:59 pm

Wytarlem ciało dosyć szybko po czym ponownie założyłem na siebie szlafrok. Odwzajemnilem pocałunek.
- Muszę iść. I może później do Ciebie przyjdę. - puscilem mu oczko, kierując się do wyjścia.


~~ następny post w klasie od ONMS ~~


Ostatnio zmieniony przez Dexter Lightwood dnia Czw Cze 16, 2016 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyCzw Cze 16, 2016 5:02 pm

- Nie zapominaj że u mnie w pokoju masz ubrania kochany - powiedziałem i puściłem mu oczko. Minąłem go w drodze do wyjścia. Miałem nadzieje że wpadnie do mnie wieczorem.

Następny post: Pokój Devona Westa
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 8:04 pm

Wniosłem praktycznie nagiego Lyrosa do środka. Był właściwie tylko zasłonięty poszarpanym kocem. Wsadziłem go do wanny i zabrałem przykrycie, wyrzucając je do śmietnika stojącego w kącie. Nie spojrzałem na ciało chłopaka, nie chciałem go zawstydzać.
- Zaraz wracam. - zniknąłem z łazienki na kilka minut, a gdy wróciłem miałem w ręku czysty ręcznik, koszulkę oraz bokserki dla ucznia.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 8:29 pm

Spojrzałem się na niego i wstałem. Już i tak widział. Woda była dość czerwona od krwi która ze mnie spłynęła. - Dziękuję za wszystko.- Uśmiechnął się do niego i wyciągnąłem rękę. Nie pomyślałem o tym. Wyglądało to dość... Niestosownie. Nie kojarzyłem aktualnych faktów. Mogło wyglądać to dość dwuznacznie.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 8:45 pm

Podałem mu ręcznik, aby cały się wytarł. Gdy już to zrobił przejąłem w miarę mokry materiał od niego i zacząłem wycierać mu włosy. Możliwe, że nie powinienem ale trudno.
- Jak się czujesz? - zapytałem, podając mu ubranie.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 9:11 pm

- Nadal obolały, ale powiem ci szczerze, że ogólnie czuję się świetnie. - Podniosłem dłoń do góry. Nie mogłem sam teraz sprawdzić. - Jak długie są ?- Chodziło mi i moje paznokcie. Zapomniałem ich obciąć po poprzedniej. Teraz pewnie wyglądały jak szpony. - Masz może jak mi je obciąć? Nie złapie nożyczek nimi. - Zaśmiałem się, fajne uczucie. Bycie targanym po głowie.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 9:57 pm

- Witam - powiedziałam, wchodząc do łazienki. Wiedziałam, że jest tu wilkołak i jego wczorajszy opiekun. - Nie wstydźcie się, nawet na was nie patrzę. Chciałam tylko zapytać, czy wszystko jest już w porządku? Dex, chciałabym, żebyś zrobił patrol po Zakazanym Lesie i sprawdził, czy nie ma tam nikogo. Mam wrażenie, że ostatnio sporo osób się tam kręci, a doskonale wiemy, że nawet po pełni niektóre istoty są bardzo niebezpieczne.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 10:50 pm

Unioslem wzrok na jego paznokcie. A właściwie pazury.
- Są takiej długości, że wypadałoby je obciąć... chyba, że masz zamiar komuś oczy wydlubac. Wtedy są w sam raz. - zażartowalem akurat w momencie gdy usłyszałem za sobą głos dyrektorki. Odwrócilem się, zaslaniajac sobą ucznia.
- Z Lyrosem w porządku, zajmę się nim... I gdy będę mógł to sprawdzę Zakazany las.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 10:53 pm

Spojrzałem się w podłogę i zabrałem rękę. Nie podnosiłem głowy,ani nie wstałem. Powinienem zostać grzecznie na ziemi. Dorośli rozmawiają. Któreś każe mi wyjść to wyjdę. Mówić raczej też chyba nie powinienem w tej sytuacji.

Next w pokoju Dextera


Ostatnio zmieniony przez Lyros Nyxxis dnia Pon Cze 20, 2016 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  EmptyPon Cze 20, 2016 10:58 pm

Po spojrzeniu w oczy dyrektorki odwrocilem się z powrotem do ucznia. Spokojnie pomoglem mu się ubrać. Nie chciałem aby spędzał teraz czasu sam ze względu na jego stan. Musiał odpocząć. W spokoju. Zabrałem go wiec do swojego pokoju.
~~następny post w pokoju Dexa ~~
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Sponsored content





Łazienka nauczycieli  Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka nauczycieli    Łazienka nauczycieli  Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka nauczycieli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Korytarz prowadzący do pokoi nauczycieli
» Łazienka dziewcząt na szóstym piętrze
» Łazienka dziewcząt na parterze
» Łazienka Jęczącej Marty
» Wspólna łazienka na korytarzu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro-
Skocz do: