Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Ilarii Salerno

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 6:05 pm

Pokój Ilarii Salerno 2v81na9
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 10:49 pm

Prowadzona przez Anastazię, weszłam do pokoju. Koło łóżka już stały wszystkie moje bagaże, usiadłam na łóżku i westchnęłam. - Niech się Pani rozgości.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:00 pm

-To dziwne wiesz..-powiedziałam wchodząc do pokoju. Nawet ładnie urządzony.  Tak... Po prostu ładnie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:02 pm

- Co dziwne? - odwróciłam się i uniosłam pytająco brew. Sięgnęłam do torby i wyjęłam lampkę wina oraz kieliszki.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:03 pm

-Że mówisz do mnie "pani"...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:04 pm

- Owszem, bo Pani nie znam za dobrze i nie przeszłam z Panią na "Ty" - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem i zaczęłam nalewać.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:06 pm

-Czyli to w sumie ja zachowuje się chamsko. .-powiedziałam.  -Proszę o wybaczenie..-spaliłam buraka i przeczesałam włosy do tyłu.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:07 pm

- Nieprawda, nie ma sprawy - uśmiechnęłam się do niej szeroko. - Ale zawsze możemy przejść na "Ty" - dodałam podając jej kieliszek.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:13 pm

Wzięłam od niej kieliszek z podziękowaniem.  
-No pewnie. -uśmiechnęłam się. Przyjrzałam się trunkowi.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:13 pm

- Więc załatwione, Anastazio. Zatem... Za pracę w tej szkole - stuknęłam się z nią kieliszkami i napiłam się łyk wina.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:30 pm

-Za pracę. ..-powtorzyłam kiedy stuknęłyśmy się kieliszkami. Upiłam z kieliszka. 
-Hm.. Szczerze mówiąc rzadko pije wino.. Rzadko pije w ogóle, jeśli już to do nieprzytomności ale to jest nawet dobre..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyNie Paź 30, 2016 11:31 pm

- Z moich rodzinnych stron, dokładniej z winiarni mojego wujka - odpowiedziałam z zadowoleniem. Niezmiernie mnie cieszyło, że jej smakowało. - Opowiedz mi coś o sobie.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:05 am

-Podziw dla wujka...-zaśmiałam się siadając w fotelu. -O sobie... No cóż. .. Trafiłam tu po rzuceniu poprzedniej pracy. . Pracowałam w MM ale musiałam zrezygnować z powodu niedoszlego męża który przyznał się do romansu z moja siostra, w dniu naszego ślubu. I tyle. -powiedziałam z krzywym uśmiechem. -Tak, mają się świetnie a cała rodzina uważa mnie za ta która opuściła kochanego Dariusa przed ołtarzem i uciekła.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:08 am

- Nie mówiłaś im swojej wersji? - zmarszczyłam brwi i spojrzałam na nią, upiłam łyk wina i oparłam brodę o rękę.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:23 am

-Nie miałam jak... Naprawdę uciekłam sprzed ołtarza. .mniej więcej. No ale po tym jak mi powiedział.. -zapatrzyłam się w kieliszek. -Teraz są szczęśliwi.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:26 am

- Eh - przysunęłam się do niej i ją objęłam pocieszająco. - Nie przejmuj się debilami, znajdziesz sobie lepszego faceta, spokojnie - uśmiechnęłam się do niej pokrzepiająco.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:38 am

Zaśmiałam się.  -Dzieki ale wiesz.. Ja nikogo nie szukam. Nie ufam juz żadnemu.  I nie zaufam.  Wszyscy są tacy sami. Bez wyjątku.  Wykorzystać i zostawic. To ich cel. A poza tym.. żaden by mnie nie zechciał.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:40 am

- Nieprawda. Jesteś piękna, atrakcyjna... - zaczęłam wyliczać, patrząc na nią. - Nie dziwię się, zachował się jak świnia, jednak nie powinnaś od razu każdego skreślać. Na Twoim miejscu postarałabym się kogoś poznać jak najlepiej.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:42 am

-Kogo? Z tego co wiem romanse z uczniami są zakazane. A ja poza Hogwart nie zamierzam się ruszać -powiedziałam.  -Poza tym.. tak jak mówiłam.  Nie ufam facetom. A nie mogę być z kimś komu nie ufam.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 12:44 am

- Cóż... Kto mówi, że to musi być facet? - zaśmiałam się lekko. - Spokojnie, rozluźnij się - upiłam kolejny łyk.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:32 am

-Jak nie facet to kto? Dinozaur?  -zaśmiałam się. -Rozluźnij. .. Jest takie coś w ogóle?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:37 am

- Jaki dinozaur? Mówię o kobietach no! - zaśmiałam się z nią i napiłam wina. - Hmmm... Odpocznij? Zrelaksuj się? Ewentualnie mogę Ci pomóc - usiadłam za dziewczyną i położyłam dłonie na jej ramionach, zaczęłam umiejętny masaż.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:38 am

-O matko kocham cie...-powiedziałam zamykając oczy. -Tylko jest jeden problem. Ja nie gustuje w kobietach wcale a wcale.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:39 am

- Więc wychodzi na to, że jesteś aseksualna? - spytałam kontynuując masaż.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:41 am

-Nie.. Pociągają mnie mężczyźni.  Powiem Ci ze niektórzy nawet cholernie bardzo.. Tylko w każdym widzę potencjalnego zdrajce
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:41 am

- Więc musisz się nauczyć ufać po prostu, zapomnieć o tym co się stało lub nie patrzyć na to - odpowiedziałam spokojnie, przeniosłam się na kark.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:46 am

-To cholernie trudne..-powiedziałam przechylajac głowę do przodu.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 8:47 am

- Wiem, ja sama musiałam się nauczyć ufać ministerstwu. Nie powiem, żeby było to łatwe, gdy obawiasz się że lada chwila trafisz do Azkabanu.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 9:12 am

-O mój Boże mamy kryminalistke w Hogwarcie.  -powiedziałam udając oburzoną.  Zaśmiałam się. -Teraz mów o sobie
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 9:14 am

- Cóż... W mojej kartotece nic nie znajdziesz już - wystawiłam dziubek do niej i się roześmiałam. - Cała wyczyszczona. Cóż... Po prostu przyłączyłam się do pewnej armii, która miała pewne idee... Potem lider przegrał - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 9:45 am

-Aaa... Było chociaż warto??
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 9:48 am

- Cóż... Trochę było, wiele się nauczyłam, lepiej poznałam samą siebie. Wyćwiczyłam swoją wiedzę i umiejętności, a teraz wychodzę na czysto, po prostu niewiniątko - odpowiedziałam z zadowoleniem i wróciłam do masowania ramion.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 3:41 pm

-Aa.. rozumiem.  -powiedziałam. -Kobieto.. kocham twoje łapki. ..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 3:44 pm

- Też je kocham - zaśmiałam się lekko i zrobiłam krótką przerwę by napić się wina, po czym z powrotem ją masowałam, ale teraz w innych miejscach.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:45 pm

Zaśmiałam się.  -Od razu lepiej. . Ale może juz usiądź spokojnie co.. Czuje się winna...
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:48 pm

- Czemu winna? - zapytałam siadając obok niej i upiłam łyk wina. - W każdym badź razie ciesze się, ze lepiej.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:51 pm

-Dziękuję -powiedziałam z wdzięcznością. -A więc. .. Eliksiry tak? Jesteś szalona?
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:51 pm

- Czemu miałabym być szalona? - uniosłam pytająco brew.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:55 pm

-No wiesz... eliksiry. ..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 10:56 pm

- Ale co eliksiry? - zmarszczyłam brwi. - O co chodzi?
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyPon Paź 31, 2016 11:07 pm

-Dla mnie to gorsze niż czarna magia..-parsknęłam śmiechem widząc jej minę.  -Spokojnie. ..
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyWto Lis 01, 2016 9:10 am

- Ale przecież eliksiry są banalne! A ile zastosowań mają, daj spokój! - machnęłam ręką ze śmiechem. - Jakbym dała Ci jakieś afrodyzjak, to byś mnie wielbiła na miejscu! - zawołałam.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyWto Lis 01, 2016 5:18 pm

-Ja juz cie uwielbiam! -zaśmiałam się.  -Przekupiłaś mnie masażem.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyWto Lis 01, 2016 5:21 pm

- Idealnie! Zatem mogę w zupełności stwierdzić, że niedługo przejmę całą tą budę - stwierdziłam z dumą i się zaśmiałam.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno EmptyWto Lis 01, 2016 5:23 pm

-O nie.. no tak łatwo to nie ma... -powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Ilarii Salerno Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Ilarii Salerno   Pokój Ilarii Salerno Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Ilarii Salerno
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ilaria Salerno
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny
» Pokój jednoosobowy
» Pokój Lykona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Szóste piętro :: Pokoje nauczycieli-
Skocz do: