Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrzydło szpitalne

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 9:48 pm

Weszliśmy do skrzydła w momencie kiedy Anastasia wychodziła ze swojego kantorka. Gdy Tyler posadził mnie na lozku powiedziałam jej szybko i zwięzle o co chodzi, od razu uprzedzając ze nie potrzebuje jej pierdolenia. Gdy kazała, podwinęłam rekaw bluzki i polozylam sie na lozku, nie patrzac na Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 9:50 pm

Wiedziałem, że ma mi za złe to, że się tu zmalazła, ale choć trudno mi było to przyznać, martwiłem się o nią, bardziej niż o siebie. Usiadłem w nogach łóżka i patrzyłem na dziewczynę, nie mogąc oderwać od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 9:54 pm

Kiedy zobaczyłam w skrzydle moja ulubiona parke, jeknelam wewnętrznie. Patrzyłam sie na dziewczynę ktora od razu zaczela mowic. Wow. Nawet nie trzeba z niej wyciągać. Jest postęp.
— Nie bedzie pierdolenia. — warknelam kazać jej sie położyć i podwinac rekaw. Sięgnęłam po ciśnieniomierz i podeszłam do niej by jen go zmierzyć. Założyłam jej rekaw na przedramię i włączyłam urządzenie. Przeraziłam się lekko widzac jak ma niskie ciśnienie. Dla pewności powtorzylam pomiar ktory był jeszcze niższy.
— Nie jest ci słabo?— zapytałam zerkając na dziewczynę ktora wbijała wzrok w przestrzeń. — Rian?— zapytałam i rzuciłam okiem na Tylera. — Jadlas cos? Nie kręci ci sie troszkę w głowie? — zapytałam znow patrzac na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 9:58 pm

Czekałem niecierpliwie na odpowiedź Rian, kątem oka widząc co wskazuje ciśnieniomierz. Widząc tak niskie ciśnienie, mi aż zrobiło się nie dobrze. Bałem się, że to może przeze mnie ciśnienie jej się podwyższyło, więc na razie milaczałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:03 pm

— Troche. Nie. Tak. — odpowiedziałam po chwili na wszystkie pytania. — To wszystko?— zapytałam na co Anastasia zaprzeczyła głowa po czym zdjęła mi rękawek z ręki i powiedziała ze pobierze mi krew. Nic przyjemnego. Gdy zamknęła fiolkę, przyłożyła dlon do mojego czoła.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:06 pm

— Masz bardzo niskie ciśnienie. Dobrze ze chodzisz jeszcze o własnych siłach. — powiedziałam przyglądając jej sie i przykładając na chwile dlon do jej czoła i bladych policzków.
— Masz. — dodałam podając jej kilka chusteczek gdy z nosa zaczela powoli cieknąć jej krew. — Szybko to zbadam i zaraz do was wracam. Postaraj sie nie zemdleć. — poprosiłam i szybko zniknęłam za drugimi drzwiami gdzie było mini laboratorium. Chociaz nie wiem czy mini to dobre słowo.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:06 pm

Widząc jak Anastasia pobiera jej krew, położyłem dłoń na jej nodze i zacząłem ją delikatnie gładzić.
Nigdy nie lubiłem pobierania krwi, ogólnie nienawidziłem jej widoku, dlatego też odwróciłem głowę.
Gdy Anastasia zniknęła w pomieszczeniu, przysinąłem się do dziewczyny.
- Rian - powiedziałem cicho, mając nadzieję, że na mnie spojrzy.


Ostatnio zmieniony przez Tyler Rhodes dnia Sob Lis 11, 2017 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:08 pm

Kiedy Anastasia sobie poszła, podniosłam wzrok na Tylera.
— Nie musisz tu siedzieć. Opowiem ci wszystko jak wyjdę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:09 pm

- Ale ja chcę tu z Tobą siedzieć - odparłem.
- Poza tym wolę twoje towarzystwo niż 500 dziewczyn siedzących w Wielkiej Sali - dodałem z lekim uśmiechem.
- Mam nadzieję, że Ci nie będę przeszkadzał siedząc tu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:11 pm

— Juz mowilam ze mi nie przeszkadzasz. — powiedziałam zwijając chusteczkę by znow przyłożyć ja do nosa.
— Mowilam ze jak tu przyjdziemy to bedzie wymyślać... Wiedźma...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:13 pm

Zaśmiałam się na jej komentarz.
- Ja tam widzę same plusy - odparłem, kładąc się brzuchem na jej nogach - zostawiła nas samych...
- Wolę wiedzieć co jest nie tak, moja Ślizgonko - odparłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:19 pm

— O tak.. super plusy. W dormitorium tez byliśmy sami. — burknelam. Chusteczka ktora trzymałam zaczela przemakac wiec sięgnęłam po pudełko z chusteczkami i dobrałam kilka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:25 pm

- Oj skarbie - mruknąłem i usiadłem na jej udach.
Zabrałem z jej rąk chusteczki i sam przytrzymałem przy jej nosie.
- Głowa w dół, kochanie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:26 pm

Posłusznie pochyliłam głowę, trzymajac chłopaka za nadgarstek.
— Jestes ciężki mamucie...
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:26 pm

Słyszałam ta "wiedźmę"... Znałam kartę Rian i to było raczej niemożliwe ale cóż... Wypadki chodzą po ludziach. Wyszłam na sale z uśmiechem i spojrzałam na nich.
— Gratulacje!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:35 pm

- Z jakiego powodu? - spytałem, patrząc na Anastasie. Zszedłem z Rian i usiadłem obok niej, dalej trzymając jej chustkę przy nosie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:40 pm

Skrzywiłam sie patrzac na Ruda.
Jak sie tak cieszy z mojej śmierci to kopne ją w dupe i powyrywam te rude kudły...
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:41 pm

— Jak to z jakiego? Nie powiedziała ci? — zapytałam nadal szczerząc sie jak głupia.
— Zostaniecie rodzicami!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:45 pm

- O czy...- nie dokończyłem słysząc wypowiedź Rudej.
- Żartujesz tak? - spytałem z przerażeniem w oczach.. Przez cały czas żyłem w przekonaniu...To dlatego wczoraj się pytała czy chcę chłopca czy dziewczynkę...Boże jaki ja tępy jestem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:49 pm

Slyszac słowa Rudej zesztywniałam. Wgapialam sie w nia niedowierzając. Dostałam czkawki z wrażenia i... Strachu. Bałam sie spojrzeć na Tylera. Niby jak miałam mu powiedziec jak nie wiedziałam?!
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:51 pm

— Nie. Dlaczego miałabym?— zapytałam niewinnie, podchodząc do Rian z buteleczkami które zgarnęlam z laboratorium.
— Nie cieszycie sie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:53 pm

- Rian - mruknąłem, patrząc w jej stronę.
- To dlatego pytałaś o płeć? - spytałem, patrząc na nią.
Sam nie wiem co teraz czułem, jednocześnie było we mnie tyle emocji, a jednocześnie pustka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:57 pm

— Co?— zapytałam czkając ponownie, nie patrzac na niego. Nie mogłam na niego spojrzeć.
Boże. Co ja narobiłam. "Spokojnie Tyler, nie musimy sie zabezpieczać. ".
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 10:59 pm

— Nie wiedzieliście?— zapytałam. Jestem okropna. Wiem. Straszna baba. Ale to taka mała nauczka.
— Oj..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:07 pm

Nic nie powiedziałem, patrzyłem to na jedną ro na drugą, nie wiedząc jak się zachować.
- Odezwij się do mnie Rian - odparłem, patrząc na nią. To ona miała gorzej nie ja. To ona miała w sobie część potwora, którym ja byłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:10 pm

Pokręciłam głowa. Rozchylilam usta ale zaraz je zamknęłam. Chciałam przeprosić. Ale co by to dało? Nic. Nic by to nie dało. Nic.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:12 pm

- Rian - szturchnąłem ją ramieniem. Na nic nie reagowała, na nic. Nie wiem dlaczego nie byłem wkurzony, bo powinienem. Zapewniała mnie, że mnie muszę, a jednak musiałem.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:13 pm

— No dobr...— zaczelam ale wtedy drzwi skrzydła otworzyły sie z rozmachem i pojawiła sie w nich profesor od eliksirów, czyli pani dyrektor i moja (juz) narzeczona, mówiąca ze natychmiast mnie potrzebuje.
— Zaraz bede. — rzuciłam i wybiegłam do ukochanej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:15 pm

Patrzyłem cały czas na dziewczynę, nadal w ciszy, bo i tak co bym nie powiedział, to mi nie odpowiadała. Nawet nie wiedziałem czy chce być sama czy nie. Nic nie wiedziałem i to mnie wkurzało.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:16 pm

Znow pokręciłam glowa, zaciskajac powieki. Co mam mu teraz powiedziec?
Znow potrzasnelam głowa, odwracając głowę w druga stronę i pozwalając by krew z nosa powoli spływała
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:39 pm

- Mam wyjść? - spytałem, schodząc z łóżka. Sam nie wiem co chciałem usłyszeć, może po prostu jej krzyk, albo zirytowanie. Nie wiem, ale cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:40 pm

— Przepraszam. — powiedziałam wycierając krew rękawem.
— N... Przepraszam Tyler... Przysięgam ze to naprawie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptySob Lis 11, 2017 11:42 pm

- Rian - westchnąłem - nic już nie zrobisz. Tule że byłem pewny, że nie możesz mieć dzieci, ale to nie ważne już - mruknąłem.
- Dowiedziałaś się teraz czy wcześniej już wiedziałaś? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:00 am

— Ja... Ja tez...— powiedziałam w koncu podnoszac na niego wzrok kiedy zeszłam z lozka po drugiej stronie.
— Przepraszam. — zaskomlałam składając przed sobą rece i splatajac palce ze sobą. — Nie wiedziałam. Przysięgam Tyler... Rozumiem ze to koniec naszej relacji ale uwierz mi to nie było specjalnie..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:04 am

- Wierzę Ci, ale to chyba za dużo - mruknąłem, drapiąc się po karku.
- Mam nadzieję, że w niczym nie będzie przypomniał mnie - odparłem, chodząc w jedną i w drugą stronę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:15 am

— Byłabym najszczęśliwsza na świecie jesli bedzie przypominał ciebie...— powiedziałam dopiero po chwili zdając sobie sprawe z tego co mowie.
— Nie denerwuj sie...— poprosiłam myśląc gorączkowo. Podniosłam głowę i obeszlam lozko, podchodząc do niego i biorac jego twarz w dłonie.
— Kocham Cie. Kocham cie nad zycie. — powiedziałam patrzac mu przez chwile w oczy. Cmoknelam go jeszcze raz w usta po czym wybiegłam ze skrzydła.


Next: Dormitorium Slizgonek.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:15 am

Wracałam juz do skrzydła kiedy w korytarzu, turze przede mna mignęła mi Rian. Zmarszczyłam brwi po czym wpadłam do sali.
— A ona gdzie?!
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:19 am

Pocałowała mnie, a ja nic nie zrobiłem. Uciekła a ja usiadłem na łóżku, nie wiedział co robić. To było moje dziecko...Nasze dziecko - poprawiłem się w myślach.
- Nie wiem - odparłem, patrząc w przestrzeń.
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:23 am

— Jak to nie wiesz... Muszę jej dać eliksiry... — jeknelam.
— Ja żartowałam z ta ciąża! Przeciez... Nie wiem czy wiesz ale ona nie ma szans na własne dziecko...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:29 am

- Kurwa serio - warknąłem, słysząc tą wiadomość.
- Wiesz co ona może sobie przez ciebie zrobić? - bruknąłem cały czerwony od gniewu.
- Chcę przypomnieć, że jesteśmy w świecie magii i wszystko jest możliwe - mruknąłem i wyszedłem ze skrzydła, trzaskając drziwami.

Next > Dormitorium Ślizgonek
Powrót do góry Go down
Anastasia Lankford

Anastasia Lankford


Liczba postów : 247
Join date : 29/10/2016

Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 EmptyNie Lis 12, 2017 12:32 am

Brawo. Anastasia geniuszu. No i po co mnie wzięło na takie idiotyczne żarty... Wez sie w garść kobieto. Jestes profesorka a nie jakas... ich koleżanka. Idiotka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skrzydło szpitalne
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Skrzydło szpitalne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: