Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 12:52 am

— Jak pieprzony grecki bóg ktorego najchętniej. Je wypuszczającym z lozka przez bity tydzień...— sapnelam opierając sie o niego całkowicie plecami i przenosząc ciężar ciała na niego.
— Nie wiesz...— mruknelam po czym pochyliłam sie go przodu, opierając przedramieniem o ściankę i ocierając sie pośladkami o jego penisa.
— To sprawdź...— Steknelam patrzac na niego przez ramie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 12:58 am

- Nie musisz wypuszczać bogini - odparłem z uśmiechem.
- Pewnie jesteś mokra już przez prysznic - mruknąłem cicho i klepnąłem jeden z jej pośladków.
- wiesz woda z Ciebie spływa, więc nie nowość, że jesteś od niej mokra - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:00 am

Gdy usłyszałam jego słowa, powoli odwrocilam sie do niego i zmierzyłam go wzrokiem. Dobra. Na dzisiaj celibat. Gdy wróciłam wrokiem do góry, odwrocilam głowę w druga stronę i odeszłam pod strumień wody, stając tyłem do niego. Zaczelam spłukiwac pozostałości piany na ciele i włosach. Nie odezwałam sie juz nawet.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:10 am

- Skarbie - mruknąłem - czy ty się na mnie gniewasz? -spytałem, przyciągając ją do siebie.
Mój penis idealnie wpasował się w pośladki dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:12 am

— Nie. Dlacz...— urwałam kiedy poczułam go miedzy pośladkami. Musiałam sie opanować.
— Dlaczego miałabym?— zapytałam starając się by moj głos brzmiał normalnie. — Muszę sie spłukać i wychodze. Bedziesz mógł sie na luzie wykapać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:28 am

- Ale ja nie chcę zostać sam, poza tym miałaś mnie ukarać - mruknąłem, przy jej uchu.
Zacząłem składać pocałunki na jej mokrym ramieniu i wypchnąłem bardziej biodra w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:30 am

— I to właśnie twoja kara..— powiedziałam nie mogąc wymyślić w tej chwili czegoś.
Stanęłam na palcach gdy naparl na mnie mocniej
— Tyler.. Katujesz mnie.. A nic nie zrobiłam...— jeknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:33 am

- Niby dlaczego Cię katuje? - spytałem, unosząc brew, przyciągając ją za biodra do siebie.
- Myślisz, że długo wytrzymam? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:36 am

— Katujesz bo mm...— moje słowa przerodziły sie w jek kiedy przyciągnął mnie gwałtownie.
— Nie wiem... Ale ja zaraz oszaleje... Prosze... Zrobie wszystko..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:44 am

- A o co mnie błagasz? - spytałem i odsunąłem się od niej, tylko po to by obrócić ją twarzą do siebie i ponownie przyciagnąć.
- Wolę patrzeć ba twoją piękną twarzyczkę i jędrne cycuszki - odparłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 1:52 am

— Żebyś mnie rżnął jak nigdy wcześniej...— powiedziałam. Gdy mnie do siebie obrócił, spojrzałam na niego lekko zamglonym wzrokiem. Czułam jak jego penis napiera na mnie miedzy moimi udami.
— Błagam Tyler..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 7:23 am

- A myślałem, że chcesz bym wyszedł, a nie wszedł - mruknąłem z uśmiechem i pochyliłem się lekko do przodu.
Chwyciłem ją za uda i podniosłem, a dziewczyna oplotła mnie nogami w pasie.
Podszedłem bliżej ścianki, tak, że dziewczyna oparła się o nią plecami.
- O takie rzeczy akurat mnie nie musisz błagać - odparłem i po tych słowach wyszedłem w nią cały.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 7:30 am

Gdy pochylił sie by mnie podniesc, wykorzystałam to i pocałowałam go krótko w usta.
Zaczelam oddychać przez usta, dyszac juz z samego podniecenia kiedy poczułam lekki chłód ścianki na plecach.
Gdy bez oporu we mnie wszedł, zakryłam usta jedna dłonią by stłumić krzyk i Zacisnelam powieki.
— O kurwa...— sapnelam otwierając oczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 8:29 am

- Niestety bądź stety nadal ja - zaśmiałem się.
- Mówiłaś, że moja klata jest do niczego, więc zacznę ćwiczyć od teraz - mruknąłem - a ty się rozluźnij i nie tłum jęków - dodałem z uśmiechem i krótko pocałowałem ją w usta.
Zacząłem ją unosić, a następnie opuszczać. Robiłem to powoli i spokójnie, ale także do końca, by poczuła mnie całego.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 9:08 am

Nawet nie skomentowałam jego żarciku. Moja głowę wypełniały teraz przeróżne mysli. Kiwnelam na jego radę po czym zaczelam zachłannie odwalać pocałunek, wydając z siebie stłumione jęki gdy tylko wchodził we mnie ponownie. Ten chłopak doprowadzał mnie do szaleństwa.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 9:33 am

Jęj jęko były najpiękniejszym dzwiękiem jakim słyszałem. Oboje reagowaliśmy na siebie tak samo, z takim samym pożądaniem. Gdy zaczęła mnie namiętnie całować, zacząłem oddawać jej pocałunki również się w nie angażując, jednak nie zaprzestając ją unosić.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 9:39 am

Uczucie jak coraz bardziej rośnie we mnie, co chwila uderzając w moj czuły punkt, to najcudowniejsze doznanie na świecie.
Zaczelam drapać chłopaka po barkach, wyginając sie w jego stronę z rozkoszy
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 10:29 am

Oparłem się głową o ścienkę i zacząłem dyszeć wprost do jej ucha, nie mogąc się powstrzymać.
Napędzała mnie jeszcze bardziej swoimi jękami, dlatego przyspieszyłem ruchy. Zacząłem ssać jej skórę na szyi, tworząc czerwone ślady.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 10:37 am

Poczułam ciarki na całym ciele gdy poczułam jego gorący oddech na uchu i usta na szyi.
— Tyler...— jeknelam gdy poczułam znajomy skurcz w podbrzuszu.
— Kurwa, Tyler...— steknelam głośno, wplatając palce w jego geste, mokre włosy i mocno zaciskajac na nich dlon.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 2:01 pm

Czułem że niedługo, mogę już nie mieć siły by ją podnieść.
- Rian - jęknąłem, wiedząc, że już jestem blisko.
Zazwyczaj kończyliśmy w podobnym czasie, co mi bardzo pasowało.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 2:40 pm

Wolną ręką wtulilam sie w chłopaka mocno kiedy zaczelam sie na nim zaciskać. W tym samym momencie poczułam jak w moim wnętrzu rozlewa sie przyjemne ciepło.
— Merlinie...— jeknelam drżąc cała i osuwając sie z niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 2:59 pm

Poczułem jak oboje zalewamy siebie nawzajem, przez co jęknąłem przeciągle.
- Ten sam czas - sapnąłem, odstawiając ją na podłogę, wcześniej z niej wychodząc.
- Nadal uważasz, że nie mamy się razem myć? - spytałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:03 pm

— Nie. Cofam to...— odparlam opierając sie o sciane gdy mnie postawił. Po chwili osunęłam sie po niej lekko zszokowana.
— Kurwa... Juz nigdy wiecej... Żadnych przerw..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:08 pm

- Wiedziałem, że będę w stanie cię do tego przekonać - zaśmiałem się, patrząc na nią z góry.
- Zgadzam się. Żadnych przerw - odparłem z uśmiechem.
- Oby więcej takich rozmów - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:09 pm

— Tak...— przytaknelam sama nie wiedziałam na co po czym podniosłam do niego rece aby pomógł mi wstać.
— Nie dziwie sie ze każda chciała cie usidlić...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:14 pm

- Aż taki dobry jestem? - spytałem, chwytając ją za dłonie i ciągnąc w górę.
- No i teraz zdecydowanie jestem głodny - mruknąłem, ciężko odpychając.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:16 pm

— Nie. — odparlam bez zastanowienia. — Lepszy. — dodałam i pocałowałam go krótko w usta. — To chodz... Zjemy cos. — powiedziałam niechetnie sie id niego odsuwając by wyjsć z kabiny.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:25 pm

- Czekaj jeszcze nie - odparłem, łapiąc ją za nadgarstek i przyciągając ją do siebie.
- Aż tak głodny nie jestem - mruknąłem, oplatając ją ramionami.
- A co jeśli chce powtórkę z rozrywki? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 3:26 pm

— A chcesz..?— zapytałam przygryzajac wargę.
—To znaczy... Musisz zjeść. Słyszałam jak ci burczy.w brzuszku...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 5:16 pm

- A ty zjesz coś ze mną czy nie? - spytałem z uśmiechem.
-Ale wiesz chciałbym - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 5:17 pm

— Tak. — odparlam.
— Ale... Ale że co byś chciał?— zapytałam niewinnie, nawijąjący kosmyk włosów na palec.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 5:34 pm

- Dobrze to możemy iść - mruknąłem cicho.
- Chciałbym to powtórzyć, to co było przed chwilą - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 5:50 pm

— Okej...— powiedziałam i odwrocilam sie udając ze chce wyjsć, jednak w ostatniej chwili odwrocilam sie i pchnelam chłopaka na sciane. Całując go zachłannie i obierając sie o niego całym ciałem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 6:05 pm

Kiedy zobaczyłem, że wychodzi, westchnąłem głośno, jednak mój jęk niezadowolenia zosta przerwany przez namiętny pocałunek Rian i pchnięcie na ścianę.
Zacząłem zachłannie oddawać pocałunek, a dłońmi zjechałem na jej pośladki i ściągnąłem je mocno.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 6:10 pm

— Mówisz i masz... Kiedy tylko zechcesz i co zechcesz...— odparlam miedzy pocałunkami.
— Ale nie tutaj... Omal sie nie przewróciłes pod koniec...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyPon Lis 13, 2017 10:17 pm

- A ty wiesz, że jedyne czego, a raczej kogo chcę jesteś ty - mruknąłem, przyciągając ją bliżej siebie.
- Nie prawda - odparłem oburzony - nawet nie miałem zamiaru się przewrócić - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 3:08 pm

— Kochanie... Ja wiem ze jestes samcem i to alfą. Co choler je mi sie podoba. Ale tez wiem ze przy mnie jestes cholernie napalony, do tego stopnia ze ledwo sie trzymasz na nogach. — odparlam. Zaczesalam dloniaa jego włosy do tylu i przyjrzałam mu sie na moment, nie odzywając sie.
— Juz nie bede sie z tobą kłócić.— powiedziałam po chwili cicho. — Zbyt duzo dla mnie znaczysz zebym straciła cie przez swoje ego.


Ostatnio zmieniony przez Rian Shin dnia Wto Lis 14, 2017 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 5:27 pm

- Masz rację - odparłem, po dłuższym zastanowieniu.
- Jestem napalonym na ciebie samcem alfą i dlatego słaniam się na nogach - mruknąłem.
- Skarbie, myślę że nie kłócimy się za względu na twoje ego - zaśmiałem się, znów ją podnosząc za uda.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 5:42 pm

— Oj no...— mruknelam przewracając oczami.
— A niby przez co?— zapytałam. — Wczoraj znowu pokłóciliśmy sie przeze mnie. — dodałam, zaciskajac uda na jego biodrach i zaczynajac całować jego szyje, obojczyki i ramiona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 5:51 pm

- Skarbie bo wiesz...no bo...- jęknąłem, gdy zaczęła mnie całować - rozpraszasz mnie - wymruczałem - wczoraj się niepokłóciliśmy - mruknąłem.
- Nie mów, że to przez Ciebie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 5:54 pm

— Od tego jestem... Ty wygladasz i jestes fuckboyem a ja rozpraszam.... Tak to bywa...— mruknelam tworząc malinki na jego szyi.
— Pokłóciliśmy... Tylko... Jakos sie pogodziliśmy...— jeknelam zaczynajac poruszać biodrami by ocierać sie o niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 5:59 pm

- W takim razie kurewsko dobrze Ci to idzie - mruknąłem, po chwili dając dziewczynie większy dostęp do szyi.
- Rian - sapnąłem cicho - ty wiesz, że to bardzo podnieca - odparłem - nie rób tak - jęknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 6:04 pm

— Tyler. To ma cie podniecać. — powiedziałam dalej całując jego szyje, wolno i delikatnie, co jakis czad przygryzajac na niej skore.
— Skad wpadł ci do głowy pomysł zeby jednak ze mna byc?— zapytałam przejeżdżając dłonią po jego ramieniu, jednocześnie nie przerywając całowania jego ciała.


Ostatnio zmieniony przez Rian Shin dnia Wto Lis 14, 2017 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 6:10 pm

- A chcesz się ponownie pieprzyć? - spytałem, unosząc brew.
- Co? - spytałem, otumaniony jej dotykiem, nic do mnie nie docierało.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 EmptyWto Lis 14, 2017 6:15 pm

— Nie. Widzisz.. Różnica jest taka ze ty chciałbys ze mna to robic ponownie... A ja chciałabym nigdy nie przerywać. — odparlam całując linie jego szczęki, lekko muskając usta i podążając dalej.
— Dlaczego nie odszedłeś?— zapytałam ponownie, tym samym zadając w koncu pytanie na ktore odpowiedz bardzo mnie ciekawiła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: