Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nauczycielski

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptySob Cze 11, 2016 11:52 am

Długi, wyłożony panelami z ciemnego drewna pokój znajdujący się na parterze Hogwartu. Wyposażony był w niepasujące do siebie krzesła oraz szafę, która w roku szkolnym 1993 była domem bogina. Wejścia do pomieszczenia strzegły dwa kamienne gargulce, które potrafią mówić. W czasie Bitwy o Hogwart zostały częściowo zniszczone napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/
Pokój nauczycielski 1200x787_lbxk8r
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 10:33 am

Usiadłam na jednym z krzeseł i zaczęłam stukać palcami o stół. Było tak cicho, że słyszałam tylko dźwięk przesuwającej się wskazówki w dużym, starym zegarze. Pomimo tego, że lekcje skończyły się już chwilę temu, żaden nauczyciel jeszcze tu nie dotarł. Co jak co, ale miałam kilka ważnych rzeczy do przekazania. Chociażby to, że mamy w swojej szkole wilkołaka, a zły przykład dawany uczniom jest czymś naprawdę karygodnym.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 10:42 am

Nogi Dextera zaprowadziły go po dłuższym czasie pod pokój nauczycielski. Spokojnie, już będąc cały pachnący i ubrany jak należy, wszedł i zasiadł na jednym z miejsc. Rozejrzal się. Pustka, tylko dyrektorka. Pomyślał, że zapewne dostanie opieprz za poranny... ''wypadek'' Ale trudno. Bywa.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 10:46 am

Spojrzałam prosto w jego oczy. Moja twarz nie okazywała totalnie żadnych emocji. Nic. Pustka. Miałam nadzieję, że to go przynajmniej trochę naprowadzi na to, jakie mam zdanie o tym, co zrobił rano.
- Dexter, twój czas, żebyś się wytłumaczył, dlaczego rano zachowałeś się jak szczeniak, a nie jak nauczyciel w tak elitarnej szkole. Masz dokładnie minutę, później pewnie przyjdzie reszta. Postaraj się, żeby twoje argumenty były na wyższym poziomie niż twoje wcześniejsze zachowanie...
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 10:55 am

Wiedział bardzo dobrze jakie ona ma zdanie na temat poranka. Spojrzał jej równie pusto w oczy.
- Zaspalem i spieszylem się na obiad. Raczej sama Pani pamięta co głód może ze mną zrobić. - odparł, wyginajac ręce za krzesło.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 10:57 am

- Proszę cię o to, aby więcej się to nie powtórzyło. Tym razem bardziej chciałabym obgadać z tobą sprawę... wilkołaka w naszej szkole. Diana podobno o tym wie, tak samo jak były opiekun Gryffonów. Czemu do cholery ja o tym nie wiedziałam przez tak długi okres czasu?! Czy i ty wiesz coś na ten temat?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 11:00 am

Zamrugal ze zdziwieniem. Czyli nie był jedynym ''potworem'' w szkole?
- Nic nie wiedziałem. Mówisz, że któryś z Gryffow? - zamyslil się - To ten rudzielec, co? - zapytał z zainteresowaniem wpatrując się w kobietę.
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 12:03 pm

- Tak. Dokładnie. Musisz z nim dziś porozmawiać. Wiesz, pełnia się zbliża i chociaż dałam mu mapkę z bezpiecznymi miejscami do przeżycia tego wydarzenia, to jednak twoja pomoc wyda się tu nieoceniona. Doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? Skoro powiedziałam ci już wszystko, to możesz odejść. Masz pewnie wiele spraw do załatwienia, tak samo jak i ja.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyWto Cze 14, 2016 12:07 pm

Oczywiście, że z nim porozmawia. Zdaje sobie sprawę jakie to okropne uczucie gdy nie panujesz praktycznie nad sobą. W dzieciństwie również tak miał. Podniósł się i zasunal krzesło.
- Dziękuję za powiadomienie mnie. Idę z nim porozmawiać, do widzenia. - kiwnal głową i wyszedł, udając się do pokoju wspólnego Gryffindoru mając nadzieję, że zastanie tam chłopaka.
~~ następny post w pokoju wspólnym Gryffindoru ~~
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyCzw Cze 16, 2016 5:24 pm

Wszedłem do pokoju nauczycielskiego po powrocie z Pokoju Wspólnego Gryffindoru. Usiadłem na krześle i zamknąłem oczy. Poczekam aż skończy się lekcja Dextera by porozmawiać z Gryfonami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptyCzw Cze 16, 2016 6:40 pm

Next - Pokój Wspólny Gryfonów.
Powrót do góry Go down
Lio Howsen

Lio Howsen


Liczba postów : 23
Join date : 28/10/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptySro Lut 22, 2017 10:03 pm

Weszłam za dziewczyną do pokoju nauczycielskiego. Bardzo się stresowałam i z trudem utrzymywałam przemianę. Postarałam uspokoić się myślą, że jest ze mną moja towarzyszka, która poprowadziła mnie na miejsce. Pomogło. Rozejrzałam się po pomieszczeniu wzrokiem starając się przy okazji wyłapać nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptySro Lut 22, 2017 10:05 pm

Dotarłam z Lio do pokoju nauczycielskiego i zapukałam do drzwi. Gdy otworzyła mi jakaś nauczycielka, okazało się, że to Anastasia. Przełknęłam ślinę, z tego co wiedziałam, to ona coś kręciła z Ilarią.
- Potrzeba nam pani dyrektor - powiedziałam cicho. Odpowiedziała mi, że jest w gabinecie dyrektora, westchnęłam ciężko i powiedziałam Lio, że idziemy jeszcze wyżej.
/zt do gabinetu dyrektora
Powrót do góry Go down
Lio Howsen

Lio Howsen


Liczba postów : 23
Join date : 28/10/2016

Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski EmptySro Lut 22, 2017 10:12 pm

Spojrzałam i emocje ze mnie lekko opadły, choć nie na długo. Ruszyłam za Sophie starając się uspokoić. Byłam zbyt nerwowa. Podobno mam to od dzieciństwa, choć starałam się to teraz jakkolwiek przełamać.
/zt do gabinetu dyrektora
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nauczycielski Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nauczycielski   Pokój nauczycielski Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nauczycielski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Pokój spotkań
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: