Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Schowek na miotły

Go down 
+3
SooAh Kwon
Matt Claws
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 8:35 pm

- Letycja - odszepnęłam jej i jednym zgrabnym ruchem zdjęłam z niej szatę, dłoń wsunęłam pod jej stanik i zaczęłam masować, zaś drugą rękę w jej majtki i zaczęłam masować palcami. - A Twoje, kochana?
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 8:54 pm

Zachichotałam jak dziecko, gdy zdjęła ze mnie szatę.
-Willow.-Sapnęłam i wzięłam ponowie większy oddech czując jej zimną dłoń pod moją bielizną. Ruszałam biodrami w stronę dziewczyny, mój oddech się przyśpieszył i przestałam myśleć. Po prostu chciałam w tedy w końcu to z kimś zrobić..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 8:56 pm

Wsunęłam w nią gwałtownie trzy palce i zaczęłam nimi poruszać, nawet mój oddech przyspieszył. Podniecenie jej osobą działało, ściągnęłam z niej stanik jednym umiejętnym ruchem. Zaczęłam ugniatać jej lewą pierś. Z każdym ruchem pożądałąm coraz bardziej Willow.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 9:17 pm

Gdy nagle...Tak gwałtownie we mnie weszła walnęłam mocno w ścianę zaciskając zęby.-Spokojniej może?-Warknęłam przełykając ślinę. Mój oddech co raz bardziej się przyśpieszał, zaczęłam cicho jękać w usta dziewczyny. Byłam cholernie zawstydzona, jednak byłam jeszcze bardziej podniecona, przez blondynkę. Robię to z obcą osobą, co jest dla mnie lekko zjebane, do tego nie mam jak jej dotknąć..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 9:20 pm

- Jestem spokojna - wymruczałam i przygryzłam jej ucho, dłonią zeszłam między jej piersi i masowałam po tej przerwie, natomiast dłonią poruszałam w niej gwałtownie.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 9:27 pm

Sapnęłam głośno już nie mając siły za bardzo się odzywać. Czując już mniejszy ból i większe przywczajenie zaczęłam nabijać się na palce dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 9:28 pm

Zassałam się na jej szyi robiąc malinkę, nie penetrowałam jej już tak intensywnie też. Oddychałam szybko co mogła poczuć na swojej szyi, wolną ręką masowałam jej drugą pierś.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 10:58 pm

Poczułam jak zassała się na mojej szyi robiąc mi przez to malinkę. To było nawet dość urocze, moim zdaniem. Słyszałam i czułam szybki oddech dziewczyny. Szarpnęłam mocno rękami chcąc ją chociaż dotknąć, jednak w dalszym ciągu nie mogłam..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 11:01 pm

- Czujesz się bezsilna? - spytałam ją cicho i kontynuowałam pieszczenie jej, palcami bawiłam się jej sutkiem. - Cholernie kusisz - zamruczałam.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPią Lis 04, 2016 11:04 pm

-Skąd taka myśl?-Parsknęłam śmiechem oddychając szybko.-To mnie rozkuj i możemy się pieprzyć.-Sapnęłam i przybliżyłam swoje usta do niej. Jęknęłam cicho wpatrując się w oczy dziewczyny. Przełknęłam ślinę, mając czerwone poliki przez nią i przez gorąco..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 8:45 am

- Lubię mieć kontrolę, ale mogę Ci obiecać, że będziesz miała swoje pięć minut - zaśmiałam się odwzajemniając spojrzenie. Przyspieszyłam ruchy palcami, swoimi ustami znów przywarłam do skóry na jej szyi i zassałam się na niej kolejny raz.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:21 pm

-Oh jak miło.-Sapnęłam.-Jesteś Grey'em czy co?-Parsknęłam śmiechem i westchnęłam głośno przygryzając mocno dolną wargę, zaczynając jękać co raz głośniej. Za chwilę ktoś usłyszy i pomyśli że kogoś tu mordują..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:27 pm

- Nie... Ja nie mam dziwnego hobby jak on - odpowiedziałam spokojnie i polizałam ją wzdłuż szyi. Dałam jej lekkiego klapsa w pośladek.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:30 pm

Wzięłam większy oddech i zaśmiałam sie cicho czując, gdyż mnie klepnęła w pośladek. Przymknęłam oczy czując że za chwilę chyba..dojdę? Odchyliłam głowę do tyłu jękając głośno.-Ktoś...N..nas usłyszy.-Sapnęłam..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:33 pm

- Przejmujesz się tym? Potrafię to robić wszędzie - prychnęłam i wpiłam się znów w jej usta.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:37 pm

-Interesujące.-Mruknęłam sarkastycznie i od razu zaczęłam nie poradnie oddawać pocałunki. Nabijałam się wciąć na palce dziewczyny, czując co raz mocniejsze i szybsze ruchy. Po chwili doszłam jękając i dysząc dziewczynie w usta..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:38 pm

Uśmiechnęłam się pod nosem i kontynuowałam poruszanie w niej palcami. - Ciekawe czy dojdziesz dwa razy pod rząd - szepnęłam.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:42 pm

-Przestań już.-Sapnęłam. Oddychałam przez nos, ledwo łapiąc oddech..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 7:58 pm

- Ciiii - zamruczałam i z kieszeni wyjęłam wibrator, przyłożyłam jej do pochwy, palcami wciąż ją penetrowałam.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 8:14 pm

-C-Co do kurwy.-Sapnąłem zaczynając się wyrywać.-Jesteś jakaś popierdolona? Powiedziałam że koniec.-Przygryzłam mocno dolną wargę nie chcąc wydawać z siebie żadnych dźwięków. Przestało mi się już to podobać.-Przestań już, to bardziej już wkurwia.-Mruknęłam, nie chciałam jej uderzyć. Jednak uhm, będę musiała..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptySob Lis 05, 2016 8:17 pm

- Ugh, nie dogadasz się - mruknęłam i schowałam wibrator, rozkułam ją.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 1:32 pm

Po chwili w końcu skończyła. Sapnęłam głośno czując zmęczenie. Zaczęłam się pośpiesznie ubierać.-T-Teraz będziesz na mnie zła, bo nie chciałam byś wsadzała mi to coś?-Ubrałam pośpiesznie bieliznę, ubranie i oczywiście szatę. Spojrzałam na nią lekko zdenerwowana zaczesując włosy do tyłu..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 1:41 pm

- Może zwyczajnie nie spełniasz moich wymogów? Nie potrafiłabyś wytrzymać? - odparłam i uniosłam brew patrząc na nią. - Jak to mi kiedyś mówiła Noelle, nie dogadasz się - dodałam i poprawiłam włosy. - Może w Hogsmeade chcesz to obgadać?
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 1:44 pm

Podniosłam brwi do góry.-Nie mam ochoty spełniać twoich wymogów.-Mruknęłam biorąc swoją torbe na ramię.-Chuj nie wiem kto to Noelle, chcesz obgadać jak chcesz mnie rżnąć?-Spytałam omiając ją i podchodząc do drzwi..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 1:45 pm

- Tego akurat nie powiedziałam, ale jeśli proponujesz, to i to możemy obgadać - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 1:48 pm

Zasmiałam się i podniosłam brwi do góry.
-Wolałabym wrócić do mojego pokoju..-
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 2:07 pm

- Swój pokój masz na co dzień, Hogsmeade już nie - odparłam z rozbawieniem i założyłam ręce na wysokości piersi.
Powrót do góry Go down
Willow Harrison

Willow Harrison


Wiek : 26
Skąd : UK
Liczba postów : 54
Join date : 25/10/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyNie Lis 06, 2016 11:15 pm

Przewróciłam oczami otwierając leniwie drzwi.-Prowadź..-
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 EmptyPon Lis 07, 2016 9:10 pm

- Dobra, nieważne, trzeba było dłużej się decydować - mruknęłam. - I jestem w Wielkiej Sali jak coś - dodałam z irytacją i wyszłam.
NP: Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schowek na miotły - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Schowek na miotły
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: