Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrzydło szpitalne

Go down 
+28
Anastasia Lankford
Dajen McCourtney
Alesandro Mirror
Max Brotherhood
Emily Black
Lykon Norris
Finley Trevelyan
Ilaria Salerno
Susan Affredge
Kath Black
Sophie Neveu
Christine Stephens
Colette Shine
Nathan Collins
Charlie Caufield
Gregory Martin
Sarah Miles
Ray Firewood
Gabriela Rodriguez
Alessia Tokisaki
Margaret Innes
Annabelle de Violine
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Matt Claws
SooAh Kwon
Isobel Tokisaki
Admin
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:07 pm

- Chętnie - odpowiedziałam i się rozejrzałam po pomieszczeniu, byłyśmy same. Ziewnęłam będąc już trochę zmęczona i śpiąca.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:10 pm

-Nie powinnaś wracać do swojego pokoju?-Zapytała.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:12 pm

- Chyba tak zrobię. Znów będzie użeranie się z tą kołatką by wejść do dormitorium... - westchnęłam i wstałam. - Miło było Cię poznać, Rina - uśmiechnęłam się i wyszłam.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:15 pm

Położyła się jak tylko została sama. Zdziwiło ją, że w ogóle ktoś ją odwiedził. Zwłaszcza nowa osoba. Nie spodziewała się żadnych odwiedzin. Ziewnęła i przewróciła się na drugi bok, próbując zasnąć.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 9:38 pm

-Chyba już mogę się stąd wyrwać..-Powiedziała do siebie.
Chwyciła miotłę i wyszła z sali.

NP: Nie wiem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 3:50 pm

Wszedłem do skrzydła szpitalnego i położyłem Annabelle na jednym z łóżek. - Jest ktoś tutaj? - zawołałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 3:54 pm

- Azazel, po co mnie tu zaniosłeś? - usiadłam na brzegu łóżka, wpatrując się w jego twarz.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 3:55 pm

- Bo widzę, jak się czujesz, na dodatek nie mówisz mi co się dzieje - odpowiedziałem i spojrzałem w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Margaret Innes

Margaret Innes


Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 3:57 pm

Gdy usłyszłam z niewielkiego pomieszczenia w skrzydle szpitalnym, w którym zazwyczaj przebywałam.
- Tak? - Podeszłam do dwójki uczniów. - Coś się stało?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 3:58 pm

- Nie zdążyłam nic powiedzieć, pani od eliksirów zaczęła lekcję zanim cokolwiek powiedziałam. - oburzyłam się lekko przed przyjściem pielęgniarki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:00 pm

- Ann się źle czuje. Nie zdążyła mi nawet powiedzieć, co jej jest - westchnąłem ciężko. Nowa pielęgniarka? Tamta zdecydowanie lepiej wyglądała, pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Margaret Innes

Margaret Innes


Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:01 pm

Spojrzałam wyczekująco na dziewczynę. Rzeczywiście nie wyglądała najlepiej, ale nie sądziłam by miało być to coś poważnego.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:03 pm

- Jestem po prostu wyczerpana. - westchnęłam - Nie jest to nic poważnego, mam poczerwieniałe oczy, chyba gorączkę i boli mnie brzuch. - tłumaczyłam się pielęgniarce jak głupie, malutkie dziecko - I nie spałam... - spojrzałam na zegarek na ręce - Teraz już 34 godziny.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:04 pm

- Co Ty w tym czasie robiłaś? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:06 pm

- Nie spałam. - chciałam go spiorunować wzrokiem, ale gdy tylko na niego zerknęłam wybiłam ten pomysł z głowy - Włóczyłam się tu i ówdzie. - westchnęłam, kierując wzrok na pielęgniarkę.
Powrót do góry Go down
Margaret Innes

Margaret Innes


Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:09 pm

- Dobrze - przerwałam ich rozmowę. - Tobie proponuję najzwyczajniej odpocząć. Jadłaś coś? Powinnaś też przyjmować dużo płynów, skoro masz gorączkę. Możesz zostać tutaj, nikt nie będzie ci przeszkadzał. Wyśpisz się porządnie. - Spojrzałam na chłopaka. - Dobrze, że przyprowadziłeś tu pannę... Jak się nazywasz? - zapytałam dziewczynę. - Ale nie musisz się o nią martwić. Nic jej nie będzie.


Ostatnio zmieniony przez Margaret Innes dnia Sro Sie 03, 2016 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:10 pm

- Zostanę z nią. Dotrzymam towarzystwa Annabelle - usiadłem na taborecie obok łóżka.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:12 pm

- Annabelle de Violine. - w myślach przemknęło mi nazwisko chłopaka, ale darowałam sobie kolejną pomyłkę.
Nie odpowiedziałam na pytanie dotyczące jedzenia, jakby ominęłam całkowicie tamto zdanie.
Powrót do góry Go down
Margaret Innes

Margaret Innes


Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:13 pm

- Powinna odpocząć. - Spojrzałam na niego surowo. - Wynocha. - Wskazałam głową drzwi. Nim poszedł opuściłam ich na chwilę, by przynieść dziewczynie szklankę wody. Niech mają jeszcze chwilę, ale potem chłopak będzie wyjść.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:17 pm

- Wolę, z nią, tutaj, zostać - powiedziałem powoli i przeniosłem wzrok na Annabelle. Czemu nie spała? Zastanowiłem się.
Powrót do góry Go down
Margaret Innes

Margaret Innes


Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:41 pm

Wróciłam do uczniów i postawiłam szklankę wody koło łóżka zajmowanego przez dziewczynę.
- No i co ty tu jeszcze robisz? - zapytałam chłopaka. - Mam odjąć punkty Slytherinowi?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 03, 2016 4:42 pm

Westchnąłem tylko ciężko, nachyliłem się, by pocałować ukochaną w czoło. - Wracaj mi szybko do zdrowia - uśmiechnąłem się do niej i wyszedłem.
NP: Dormitorium.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptyPią Sie 05, 2016 1:52 am

Zakradłem się do Skrzydła Szpitalnego, cicho robiąc kroki, bezszelestnie jak ninja, wonsz żeczny. Usiadłem na stołku obok łóżka, na którym spała Ann. Spojrzałem na jej piękną twarz. - Księżniczka - szepnąłem cicho. Położyłem głowę na łóżku i zamknąłem oczy, zasypiając przy niej.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:39 am

Wszedłem z Soo na rękach i położyłem na sąsiednim łóżku obok Annabelle. - Halo? - zawołałem i usiadłem między nimi na stołku.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 9:27 am

Wbiegłam zdyszana do skrzydła szpitalnego. Moja kondycja zdecydowanie się pogorszyła w zamknięciu. Gdy zobaczyłam Soo na łóżku i tego chłopaka obok podeszłam do nich i usiadłam na podłodze.
- Zaraz umrę - mruknęłam łapiąc się za głowę - Co się dzieje? Dlaczego Soo tu trafiła?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:06 pm

Weszłam cicho do skrzydła, stanęłam za jakąś nieznajomą dziewczyną. Zdążyłam usłyszeć jej pytanie. - Jest przemęczona, wyczerpana psychicznie.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:14 pm

Usłyszałam głos za sobą i zobaczyłam jakąś dziewczynę. Świetnie, będzie kolejna znajoma.
- Możecie mi powiedzieć o co dokładnie chodzi? Na wyczerpaniach psychicznych to ja się znam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:23 pm

- Mianowicie, chodzi o to, że Soo nie radzi sobie ze swoim cierpieniem i ma dość, nie ma siły dalej tego wytrzymać - wyjaśniłem. Gdzie jest ta cholerna pielęgniarka? - Wow, siostra, dopiero po głosie Cię rozpoznałem. Wyglądasz o wiele lepiej.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:25 pm

- Nie ma tu pielęgniarki ani nic? I czemu Twoja Annabelle też tu leży? - zapytałam marszcząc brwi, stanęłam obok nowej i uśmiechnęłam się do niej. Znów przeniosłam wzrok na brata. - Dzięki, chociaż Ty nie mówisz na mnie Murzynis - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:35 pm

- Murzynis? Poważnie? - zaśmiałam się - Tak w ogóle, to jestem Gabriela. Mówcie do mnie jak chcecie, byle nie Gabrysia.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:36 pm

- Isobel Tokisaki, miło poznać - podałam jej rękę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:38 pm

- Azazel Tokisaki, też miło - rzuciłem i wstałem, zacząłem przeszukiwać szafki pielęgniarki w poszukiwaniu czegoś uspokajającego.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:38 pm

- Masz cudowne włosy - powiedziałam odwzajemniając uścisk dłoni - Zawsze chciałam takie mieć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:41 pm

Powoli otworzyłam oczy. Słyszałam głos Isobel. Albo mi się przyśniło. Usiadłam na łóżku, po chwili orientując się ze jestem w SS. Bez słowa podciagnełam kolana do klatki piersiowej i oparlam o nie ramiona, chowając w nich twarz.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:43 pm

- Dzięki - uśmiechnęłam się i zauważyłam że dziewczyna się obudziła. - Soo - usiadłam obok niej i objęłam ją ramieniem. - Ciii... Jesteśmy tu z Tobą i dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:53 pm

Kiedy poczułam uścisk Isobel, nie odezwałam się ani nie poruszyłam. Wie ze powinnam ja teraz przeprosić ale żadne słowo nie przechodziło mi przez gardło. Zaczęłam oddychać głębiej
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 12:57 pm

Znalazłem zioła, zaparzyłem je w wodzie, wróciłem i podałem Soo. - Napij się, zrobi Ci się lepiej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:00 pm

Podniosłam głowę i odtrąciłam jego rękę z wywarem. Spojrzałam na Isobel. Drgnęłam lekko, bo spodziewałam się zobaczyć burze rudych włosów. Ładnie wygląda. Uniosłam lekko kącik ust, po czym oparłam brode o ręce i patrzyłam przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:05 pm

Usiadłam na łóżku obok i patrzyłam na nich. Byli tacy czuli, znali się bardzo dobrze. To kolejne miejsce, do którego zupełnie nie pasuję. Może powinnam wrócić do poprawczaka. Teoretycznie mogę tam posiedzieć jeszcze 3 lata, a potem się zobaczy.
- To ja już sobie pójdę - powiedziałam głośno i poszłam do drzwi. To był jedyny słuszny wybór do tej pory.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:10 pm

- Etetete! - wstałam za Gabrielą i złapałam ją za ramię, wciągnęłam do środka. - A Ty gdzie? Nie poznaliśmy się dobrze!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:11 pm

- Ej, Gabs, zostań - zawołałem za nią, zająłem miejsce Isobel. - Nie napijesz się?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:11 pm

Pokręciłam przeczaco głową.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:16 pm

- Poważnie, mam zostać? Myślałam, że nie za bardzo chcecie poznawać kogoś takiego jak ja. No ale dobra - powiedziałam lekko się uśmiechając i usiadłam na łóżku.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:23 pm

- Czemu mielibyśmy Cię nie chcieć? - przewróciłam oczami i usiadłam obok niej. - Opowiedz nam coś o sobie.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 EmptySro Sie 17, 2016 1:32 pm

- Długa i trudna historia. Myślałam, że mnie nie chcecie, bo tak na prawdę nigdzie mnie nie chcieli. Do szesnastki siedziałam w sierocińcu, a dalej w poprawczaku. Nic ciekawego w tym nie ma.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło szpitalne   Skrzydło szpitalne - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skrzydło szpitalne
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Skrzydło szpitalne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: