Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 8:34 pm

-No to życze ci sukceów na tej drodze. Ja pewnie zostanę nudnym opiekunem jakieś magicznych stworzeń, może smoki albo inne interesujące stworzenia- powiedziała z lekkim usmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 8:36 pm

- Nieprawdaaa! Czeka Cię kariera, imprezy, szaleństwa, kasa, dziwki, alkohol, seks, HAZAAAAAAAARD! - wyciągnęłam ręce do góry. - Ups - opuściłam je. - Nic się przed chwilą nie stało... Nic a nic...
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 8:38 pm

Spojrzała na nią lekko skołowana ale nie skomentowała tego szczególnie- Wszystko wporządku Is?- spytała ją po chwili
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:02 pm

- Tak, jak najbardziej. Poniosło mnie tylko na chwilę - machnęłam ręką.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:05 pm

-Nic sie nie stało naprawę- powiedziała z uśmiechem- w sumie to było trochę urocze
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:06 pm

- Wow... Serio? - zapytałam lekko zarumieniona i zaskoczona.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:08 pm

-Tak lekko przerażające ale urocze- powiedziała z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:09 pm

- Miło - odpowiedziałam z uśmiechem i się położyłam.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:10 pm

Uśmiechnęła się- Często tak wystrzeliwujesz jak petarda?- spytała ją po chwili
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:13 pm

- Rzadko w sumie... Podobno przez sen czasem odwalam, ale... Nie masz czym się martwić, spokojnie - machnęłam ręką.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:14 pm

-Nie martwiła bym się i tak i tak. Ufam że nie zrobiłabyś mi żadnej krzywdy- powiedziała z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:15 pm

- Nie masz co się obawiać, podobno macanie nie jest krzywdą - odpowiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:15 pm

-Och nie wiem czy jestem na cos takiego gotowa- powiedziała z lekkim rozbawieniem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:18 pm

- Nie martw się. Dobranoc - odpowiedziałam i położyłam się pod kołdrą na brzuchu, po chwili zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptyPon Paź 31, 2016 9:20 pm

-Dobranoc Is- powiedziała do niej z uśmiechem i ona jeszcze chwilę leżała na łóżku , dopiero po długim czasie zasnęła
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 9:30 am

Obudziłam się i usiadłam na łóżku. Jednym z plusów dormitoriów ślizgonów był brak okien. Przecież były one w podziemiach, tak? W związku z tym nie oślepiło mnie światło dzienne. Przeciągnęłam się zadowolona i wstałam z łóżka, udałam się pod prysznic, po czym wróciłam i usiadłam znów na łóżku. Popatrzyłam na Evie jak spała. Jeju... Taka urocza... Wyjęłam książkę, którą niedawno przysłała mi mama. W ojczystym języku, włoskim, co mnie radowało. Zajęłam się lekturą.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:33 pm

Evie spała sobie śniąc o swoim dawnym życiu. Było spokojne i...nudne. Przewróciła się na drugi bok otwierając zielone oczy i wlepiła je w czytającą dziewczynę .
'Hej która godzina - spytała ją lekko zaspanym glosen
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:36 pm

- Hmm... Twoja ostatnia? Nie no, ranek jest - machnęłam ręką i przerwałam czytanie, spojrzałam na rudowłosą. - Wyspana?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:41 pm

Zwlokła się z łóżka i usiadła na nim przeciągnąc się - Powiedzmy że się wyspałam . A ty dobrze spałaś?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:44 pm

- W miarę dobrze - kiwnęłam głową i przerzuciłam włosy na jedno ramię. - Jakie masz plany na dziś?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:48 pm

-Mój aktualny plan obejmuje doprowadzenie się do stanu używalności - powiedziała ze śmiechem i ziewnela jeszcze
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 12:50 pm

- Jeśli chodzi o rozbudzenie się, to Ci pomogę! - zawołałam i usiadłam an łóżku, zaczęłam ją łaskotać.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:03 pm

Ej nie przestań - powiedziała próbując jeszcze nie wybuchać śmiechem, jednak nie wytrzymała i zaczęła się śmiać i próbowała się wyrwać
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:06 pm

- Już? - zapytałam wciąż ją łaskotając z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:08 pm

-Tak błagam przestań - powiedziała między śmiechem i nadal próbowała uciec
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:11 pm

- To się cieszę - odparłam zadowolona i zabrałam swoje dłonie. - Jak się dziś czujesz? Rozbudzona? Gotowa na podbój Hogwartu?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:13 pm

Usiadła normalnie i oparła się na jednej z dłoni- Ta szczególnie glodna i nieświeża powale ich na kolana - powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:15 pm

- Hmmm... - klasnęłam w dłonie i wstałam. - Pobudka, pod prysznic, sio! Do major Isobel zgłoś się po kąpieli! - zawołałam i się zaśmiałam.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:20 pm

-Dobrze Sir! tzn Lady tzn Isobel- powiedziała ze śmiechem po czym wyjęła z kufra przedmioty do kąpieli i ubrania na zmianę . Pomachała do Is i wyszła z dormitorium, wróciła po jakimś dłuższym czasie przebrana i odświeżona.-Majorze Isobel melduje wykonanie zadania
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:22 pm

- Zatem! - uniosłam rękę w stronę drzwi, ledwo powstrzymując się od śmiechu. - W stronę Wielkiej Sali marsz! - zawołałam i ze śmiechem wyszłam.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 02, 2016 1:23 pm

Też sie zaśmiała i pobiegła za nią do wielkiej sali
<z/t>
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:12 pm

Weszłam do dormitorium i udałam się od razu do kufra. - W razie czego z chęcią pomogę Ci wybrać strój - oświadczyłam z uśmiechem i zaczęłam przeglądać swoje rzeczy.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:13 pm

Stanęła przy swoim kufrze- Chętnie teraz z tego skorzystam. Lepiej sukienka, spódnica czy raczej spodnie- spytała jej przegrzebując swoje rzeczy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:14 pm

- Załóż sukienkę, zdecydowanie świetnie będziesz wyglądała - stwierdziłam wyjmując kilka ubrań i się zastanawiając.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:16 pm

-Skoro tak mówisz to tak będzie- powiedziała z uśmiechem na twarzy i zaczęła przeglądać swoje sukienki- Jaka jest szansa że się ochłodzi?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:29 pm

- Mała szansa, powinno być w miarę ciepło - powiedziałam zakładając czarne jeansy. Zaraz po nich założyłam koszulkę z logo Rammsteina i glany na nogi.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:35 pm

-Zaufam ci - zaśmiała się i wyjęła czarną prostą sukienkę na rękaw 3/4, lekko rozkloszowaną. Szybko się w nia przebrała, dobrała cieliste pończochy doczepiając je do paska, botki na niskim obcasie i czarny kapeltuek. Wstała z łózka i spojrzała na Is-To ruszamy?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:53 pm

- Hmm... Pewnie - odpowiedziałam patrząc na nią pod wrażeniem, rozwarłam usta aż. Wyglądała genialnie. Ubrałam na siebie jeszcze skórzaną kurtkę. - No to lećmy!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:56 pm

Uśmiechnęła się do niej biorąc czerwony płaszcz i poszła z nią- No to chodźmy- powiedziała wychodząc z nią
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySob Lis 05, 2016 1:58 pm

- Pewnie! - wstałam i wyszłam Evie.
NP: Pub pod trzema miotłami.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 16, 2016 8:06 am

Weszłam do dormitorium z Evie, która wciąż pijana się do mnie przytulała. Położyłam ją na łóżku. - Odpocznij kochana, na Twoim miejscu leżałabym spokojnie i trzeźwiała - powiedziałam i usiadłam na swoim łóżku. Jak to się dzieje, że taka Evie się tak łatwo upija, a ja jestem prawie że trzeźwa? Spojrzałam przy okazji na nią. Była nawet zabawna po pijaku, zachowywała się komicznie. Takie niewiniątko, w przeciwieństwie do takiej mnie, po pijaku potrafiącej wrzucić komuś elektrycznego węgorza do majtek. Warunek to oczywiście mieć tyle, by się upić, a o to nie zawsze łatwo. Westchnęłam znów. Ta blada skóra... Ten kolor włosów, jak Pandora od bogów, z tą kuszącą puszką.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 16, 2016 8:10 am

Dziękuję Is- wymruczała ze słodkim uśmiechem i przytuliła poduszkę. Chyba Evie się tak łatwo upijała bo piła raz na ruski rok albo miała gorszy metabolizm alkoholowy. Dobra nie znam się na tym ale coś w tym jest. Zaczęła bawić się swoimi palcami i zerkała co chwilę na Is -Jaka ty jesteś ładna, jak krwawa róża - powiedziała z takim dziecięcym entuzjazmem patrząc na nią z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 16, 2016 8:17 am

- Proszę - uśmiechnęłam się szeroko na podziękowanie i zajęłam się rozsznurowywaniem glanów. Zamrugałam słysząc jej komplement, dosyć... Niespotykany. Ale jednak komplement. - Wow... Dziękuję - odparłam zaskoczona i zdjęłam jednego buta. Jak powinnam odbierać ten komplement? Jak zachętę pijanej dziewczyny by wejść jej do łóżka i się dziko chędożyć czy jako zwykły zachwyt moją urodą, bycie pod jej wrażeniem. Właśnie, jak to odbierać?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 16, 2016 8:19 am

-Nie dziękuj to prawda - powiedziała z uśmiechem na twarzy patrząc na nią. Po chwili objęła się ramionami i lekko skuliła -Czemu tu jest tak zimno - mruknęła nie zadowolona rozglądając się jakby miała szukać źródła tego okropnego zimna
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 EmptySro Lis 16, 2016 8:26 am

- Od czegoś kołdra chyba jest - zaśmiałam się lekko i usiadłam obok niej, przykryłam ją kołdrą ciepło i posłałam dziewczynie ciepły uśmiech. - Jestem Twoim libacyjnym aniołem stróżem chyba - parsknęłam śmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 8 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: