Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Dziewcząt

Go down 
+7
Kim Elizabeth Rose
Evie Lodbrok
Willow Harrison
Isobel Tokisaki
Nelly de Violine
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptySob Sie 13, 2016 9:47 pm

-I nie wracaj-mruknęłam i zamknęłam za nią drzwi po czym ponownie skoczyłam pod prysznic.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptySob Sie 20, 2016 3:25 pm

Weszłam tanecznym krokiem do dormitorium. - Tak! Ah! SLytherin! - zrobiłam piruet i padłam na łóżko. - Tu powinnam być od początku - westchnęłam i się położyłam. Spojrzałam w lusterko. Nie widać Chris, zapewne wyszła i zostawiła je gdzieś na łóżku.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptySob Sie 20, 2016 5:05 pm

Przypomniałam sobie, że śpiąca Nelly została w pokoju spotkań. Wstałam szybko i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptySob Sie 20, 2016 5:08 pm

Wróciłam z Nelly na rękach, położyłam ją na łóżku i się położyłam obok niej z szerokim uśmiechem. Wtuliłam się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:34 pm

Oddychałam ciężko, powoli powracając do żywych. Spałam czy już umarłam? Otworzyłam oczy i mało nie wyskoczyłam z łóżka.
Moje szeroko otwarte oczy lustrowały dziewczynę leżącą obok mnie.
- Chwila... Co? Isobel? - zmarszczyłam czoło, mówiąc mocno ochrypłym głosem - Jaka metamorfoza! - moja twarz przybrała wyraz jakby najważniejszy skarb na świecie, stał się jeszcze piękniejszy, totalnie podchodząc po moje gusta.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:35 pm

Akurat przymknęłam oczy, będąc bliska snu, gdy usłyszałam głos, który wielbiłam najbardziej na świecie. Podniosłam głowę szczęśliwa i mocno się w nią wtuliłam. - Nelly! - pisnęłam podeksytowana. - Tyle czekałam!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:38 pm

- Jak to... Tyle czekałam? - uniosłam brew - Przecież ja tylko drzemałam, a Ty. Wow... Wyglądasz naprawdę podniecająco.- zamruczałam, mocno ją do siebie tuląc.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:40 pm

- Spałaś dwa tygodnie! - oparłam głowę na jej piersi. - O to chodziło - zamruczałam z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:46 pm

- Co robiłaś przez ten cały czas? - uśmiechnęłam się szeroko - Ja przynajmniej się wyspałam. - zaśmiałam się, przeciągając się powoli.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:50 pm

- Ja? Nie pamiętam zbyt wiele z pierwszego tygodnia, podczas drugiego się nudziłam, przegapiłam szansę seksu z Tobą podczas dnia bez regulaminu, wysadziliśmy bombę w pokoju Diany, dodaliśmy do tego farbę, która pokolorowała Dianę, a potem byliśmy w dormitorium chłopaków z Gryffindoru i ćpaliśmy, paliliśmy. No i... - wzięłam głęboki oddech, chcąc, by usłyszała to ode mnie niż od kogoś innego - pod wpływem koki, totalnie nie ogarniając co się dzieje, pocałowałam Soo, do której nawet nic z wzajemnością nie czuję, a potem Carl gdy to zobaczył poszedł się utopić wśród rybek, ożywiła go Diana, ale stracił pamięć, złamał serce Soo za co Azazel go ciężko pobił, przez co matka zabrała Carla z Hogwartu.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:52 pm

- To wszystko mnie ominęło? - otworzyłam szeroko oczy - Całowałaś się z SooAh? - przybrałam zły grymas twarzy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyPon Sie 22, 2016 11:54 pm

- Tak, to wszystko - przygryzłam wargę, spuściłam wzrok dół, gdy mnie zapytała. Wzięłam znów oddech - tak, zrobiłam to i to nawet nieświadomie, ale i tak bez żadnego uczucia - spojrzałam w bok. - Przepraszam, nie wiem co mi odwaliło.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:03 am

Westchnęłam, zaciskając usta. Milczałam.
- Kochasz mnie Isobel? - próbowałam spojrzeć w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:05 am

Wróciłam wzrokiem do jej oczu. - Nelly de Violine, kocham Cię nad życie - szepnęłam do niej, patrząc jej w oczy z pełnym swoim uczuciem.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:07 am

- Masz szczęście, że nie umiem się Tobie oprzeć. - wypuściłam głośno powietrze - Ale chwila... Co Ty tu robisz puchonko?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:09 am

- Puchonko? - uniosłam brew i usiadłam na niej okrakiem, by wyeskponować naszywkę na swojej szacie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:13 am

- Słucham? - wybuchłam śmiechem, podziwiając naszywkę - No nie mów. - zakrztusiłam się w śmiechu.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:14 am

- Tak, jestem ślizgonką, tak jak od samego początku chciałam ucząc się w Hogwarcie! - zawołałam z dumą i wręcz zapozowałam jakbym była jakimś posągiem Napoleona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:18 am

- Niesamowite. Jeszcze mi powiedz, że śpimy w jednym dormitorium. - zawołałam z radością, mieszkającą się ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:20 am

- Ty jesteś ślizgonką i ja też, to logiczne! - podskoczyłam z radością. Uniosłam palec do góry - pamiętaj, mamy wspólne łóżko.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:25 am

- Jeżeli nie będziesz się rozpychać na całej jego powierzchni to się zgadzam! - podniosłam wesoło głos, chociaż jeszcze lekko kręciło mi się w głowie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:26 am

- Spokojnie, to Ty jesteś większa i grubsza ode mnie - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:32 am

- Czy ja wiem czy grubsza? - złapałam swój obojczyk w rękę - Mniejsza. To z pewnością.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:34 am

Położyłam się obok niej i spojrzałam w sufit, ziewnęłam krótko. - Widzisz, nawet tak się mieścimy, a pewnie i tak się w Ciebie będę wtulać przez sen - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:37 am

- Mamy jeszcze jakąś koleżankę w pokoju? - uniosłam znacząco brew.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:39 am

- Nie, jesteśmy tylko my - zamruczałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:46 am

- Brakowało mi Ciebie. - ucałowałam ją w czubek głowy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:49 am

- Mi Ciebie też, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie to czułam, bo nie spałam cały czas - uśmiechnęłam się i pocałowałam ją namiętnie, gorąco, napawając się w końcu jej bliskością.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:51 am

Chwyciłam jej twarz w swoje dłonie, zatracając się w pocałunku. Bawiłam się jej "nowymi" włosami, uśmiechając się przy tym.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:53 am

Uśmiechnęłam się pod nosem, dłoń wplotłam w jej przypominające barwą śnieg włosy, które tak mi się w niej podobały.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 12:57 am

Przerwałam na chwilę.
- Skąd pomysł na taką zmianę? - bawiłam się jej dawniej rudymi włosami.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:09 am

- Planowałam po opanowaniu nekromancji do końca zmienić swój wygląd. Cóż, udało się - uśmiechnęłam się do niej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:13 am

- Mmm. - zamruczałam prosto do jej ucha, delikatnie przegryzając jego płatek.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:14 am

Zadrżałam, przeszły mnie dreszcze. - Podoba Ci się? - zamruczałam przymykając oczy na chwilę.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:17 am

Przytaknęłam, patrząc na nią zabójczo kuszącym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:18 am

- Kurczę, gorąco tu - westchnęłam - spełnię jedną rzecz z Twoich snów, skoro i tak jesteśmy w tym dormitorium tylko we dwie - wstałam na chwilę, zrzucając szatę i ubrania, które miałam pod nią. Zostałam w samej czarnej koronkowej bieliźnie i położyłam się z powrotem. - Od razu lepiej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:24 am

- Z moich snów tak? - patrzyłam na nią niemal rozbierającym wzrokiem, oblizując sobie usta - P o d n i e c a s z.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:28 am

- Wiem - szepnęłam do jej ucha - ale musimy poczekać albo do jakiejś wycieczki albo do kolejnego dnia bez regulaminu - westchnęłam ciężko i oparłam swoją głowę na jej ramieniu - podczas poprzedniego oczywiście spałaś, ale nie było to problemem, rozebrałam Cię, zrobiłam sobie Twoją ręką dobrze oraz zmacałam Cię podczas snu - oczywiście żartowałam, ale nie dałam tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:30 am

- Wykorzystałaś to, że spałam sobie słodko. Nieładnie. - pogroziłam jej palcem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:31 am

- Tylko że żartowałam, skarbie - wyszczerzyłam zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:35 am

Pociągnęłam za jej policzek.
- Puci puci... - rozmarzyłam się - Mały kłamczuchu. - szybko ją z siebie zrzuciłam, przygniatając swoim ciałem do łóżka, a jej dłonie splotłam se swoimi po boku jej głowy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:37 am

- Czuję się jak dziecko, przez to puci puci - mruknęłam wpatrując się w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:39 am

- Tak masz się czuć. To, ze zmieniłaś się diametralnie, nie znaczy teraz, że masz jakiekolwiek przywileje. - wpiłam swoje usta w jej, od razu tocząc zawziętą walkę języków.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:40 am

- Czuję się jak niewolnica - mruknęłam i dałam się wciągnąć w tą walkę z namiętnością.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 EmptyWto Sie 23, 2016 1:43 am

Ręką zjechałam szybko w stronę jej kobiecości, masując ją przez nieziemsko podniecające koronkowe majtki. Wykonywałam powolne ruchy, patrząc na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Dziewcząt   Dormitorium Dziewcząt - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium dziewcząt 2
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Dziewcząt
» Dormitorium Soo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: