Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klub ze striptizem

Go down 
+8
Christine Stephens
Lexy Tuan
Nathan Collins
SooAh Kwon
Gabriela Rodriguez
Isobel Tokisaki
Alessia Tokisaki
Admin
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySro Cze 22, 2016 5:46 pm

Niektóre miejsca przypominają nam o raju. Wejdź więc do naszego klubu – klubu ze striptizem. Jeśli masz tylko powyżej 18 lat, jesteśmy pewni, że urocze panie, a także przystojni panowie są w stanie zabrać was i waszą wyobraźnię na szczyty rozkoszy umysłowej. Pamiętajcie jednak o tym, że nasi tancerze lubią zbierać napiwki i nigdy nie pozwalają się dotykać!


Klub ze striptizem 173efcc2fe19646abc695b415c43d554
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 9:37 am

Bezproblemowo wszedłem do klubu, ba, nawet dowodu ode mnie nie wołano. Standardowo zamówiłem drink i usiadłem przyglądając się dziewczynom. Ostatnie godziny w Londynie trzeba jakoś pożegnać w końcu. Szybko wypiłem jednego, od razu zamówiłem kolejny i kolejny.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 12:43 pm

Wybrałem dziewczynę, którą chciałem by zatańczyłem i przeszedłem do pokoju, w którego wejściu była zasłona. Przyglądałem się jak dziewczyna tańczy, z uśmiechem i przyjemnością. Ciężko było się powstrzymać od dotknięcia, ale o wiele łatwiej mi było, gdy zacząłem porównywać jej ciało z ciałem Diany. Zachwyt ciałem dziewczyny wtedy zmalał trochę. W końcu wstałem, dałem napiwek i wyszedłem. Wypiłem jeszcze z trzy drinki. Łącznie dziewięć. Dobrze jest mieć mocną głowę.
Chwiejnie wyszedłem z klubu i udałem się do fontanny przy Tower Bridge.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 6:24 pm

Wszedłem, tym razem nie sam, do klubu i od razu udałem się z towarzyszką do lady. Zamówiłem sobie tego samego drinka co wcześniej, wyjątkowo mi smakował i zerknąłem na dziewczynę tańczącą na rurze.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 6:26 pm

Weszłam i się rozejrzałam. Pierwszy raz tu byłam, a wykidajła wydawały się zaskoczone widokiem dziewczyny w takim miejscu. W myślach pokazałam im środkowy palec po prostu. Zamówiłam sobie drinka. Cóż, w końcu, moje urodziny. Przyglądałam się z zainteresowaniem dziewczynom, które tańczyły. Az, wiesz jak dobrze zorganizować moje urodziny, nawet jeśli to improwizacja. - Co tam? - zaczęłam temat. - Ile już zdążyłeś wypić? - zapytałam kręcąc głową.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 6:28 pm

- 9 już - machnąłem ręką. - Spokojnie, przecież widzisz że się trzymam. A nawet w porządku, całowałem się już z Chris.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptyPon Cze 27, 2016 6:31 pm

- Pfff... Nie no, wiem, Twoja słynna mocna gło... Co?! Już?! - spojrzałam na niego szeroko otwierając oczy. Już robi miłosne podboje.... A ja?... Zaczęłam pić dalej, powoli go doganiając w ilości wypitych drinków. Przyhamował, nie pił w swoim normalnym rytmie. Czyli jednak wciąż chcesz trzymać fason przy piciu... Dalszy czas upłynął tak samo, na piciu drinków i zamawianiu kolejnych.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 4:54 pm

- Ja chcę tutaj - powiedziałam stojąc przed drzwiami - Jak się bawić to się bawić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 4:59 pm

-Klub ze striptizem? ! -krzyknęłam patrząc na dziewczynę. -To znaczy... O! Klub ze striptizem! -dodalam zmieszana. Przy wejściu był mały problem ze mną i Lexy, z powodu niepełnoletności ale zaklecie Imperio które rzuciłam świetnie sobie z tym poradziło. Weszliśmy do środka. Rozejrzalam się po pomieszczeniu po czym usiadłam na najbliższej kanapie, przy stoliku.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:01 pm

-Nie zdziw się jeśli zniknę z jakąś ładną dziewczyną-stwierdziłem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:04 pm

-Co pijemy? -zapytałam wstając i pokładając pod siebie ugieta nogę i znów siadając.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:09 pm

-Ja nie pije -powiedziałam siadając kawałek od Soo.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:11 pm

Usiadłam przy barze i zamówiłam drinki. Najpierw jeden, potem drugi, a za nim piąty. Dawno tyle nie wypiłam. Miałam tylko nadzieję, że mój alkoholizm nie wróci.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:15 pm

-Jesteś pewna? Ja stawiam-powiedziałam do Lexy wstając. -Chodź. -poszłam w stronę baru i usiadłam na krześle. Zamówiłam kilka shotów i wypiłam dwa na raz. -Siadaj. -powiedziałam do Lexy klepiac miejsce obok siebie.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:18 pm

Usiadłam obok Soo i patrzyłam jak wlewa w siebie alkohol. -Tylko wiesz.. Nie przesadź. .-powiedziałam ostrożnie pijąc kolorowego drinka na którego się zdecydowałam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:19 pm

Usiadłem przy barze obok Gabs i zamówiłem drinki. Co jakiś czas zerkałem to na striptizerki, a to na dziewczyny z, którymi tu przyszedłem. Po szóstym drinku uśmiechnąłem się do Gab-Robimy wyścig? Kto szybszy wypije?-spytałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:20 pm

-Lexy. Cicho. -powiedziałam wypijajac kolejnego shota. Do upicia potrzebowałam niewiele, wiec lepiej się hamować. Trochę.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:21 pm

-Okej.-powiedziałam przysysając się do swojej słomki.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:22 pm

- No okej - powiedziałam patrząc na Natha z wyższością - Ale pamiętaj, kestem w tym mistrzem.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:26 pm

Roześmiałem się-Zobaczymy, złotko-powiedziałem i poprosiłem o drinka, dla mnie i dla niej-Gotowa?
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:30 pm

- Gotowa. Ale! Pijemy bez użycia rąk - uśmiechnęłam się szeroko - No to na trzy. Raz ... dwa ... dwa i pół ...
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:35 pm

-Spoko-powiedziałem nachylając się-I teraz!-powiedziałem po czym ustami złapałem z kieliszek i napiłem się unosząc głowę. Trochę się wylało. Gdy opróżniłem kieliszek zdjąłem go i położyłem na stół.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:38 pm

Patrzyłam jak Gabriele i nowy piją. Ehh.. Wypiłam ostatniego shota po czym zamówiłam sobie drinka i powoli go piłam. Nie mogłam juz przesadzać z alkoholem. Raz wystarczył. A teraz tym bardziej mi nie wolno
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:50 pm

Gdy powiedział "teraz" podniosłam kieliszek ustami i szybko wypiłam.
- Poprawiłeś się - powiedziałam patrząc na niego - Dużo ćwiczyłeś?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:55 pm

-Nie za dużo-wzruszyłem ramionami uśmiechając się-Jak w ogóle przetrwać w tej dziurze? Wątpię aby teraz udawało mi się zdobywać dobre stopnie, dzięki lekkim przekrętom-powiedziałem patrząc n dziewczynę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 5:57 pm

-No w Slytherinie raczej na pewno ci się to nie uda.-powiedziałam pod nosem, upijajac ze swojej szklanki.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:02 pm

-Mówiłaś coś, kruszynko?-spytałem odchylając głowę i patrząc na koreankę.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:03 pm

-Wiesz co, jest jedna rzecz, której zawsze chciałam spróbować - powiedziałam pijąc trzy shoty jeden po drugim.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:03 pm

-Jak mnie nazwałeś, Yeti? -zapytałam patrząc na niego z uniesiona brwią.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:07 pm

-Jaka Gab?-spytałem patrząc pytająco na dziewczynę, całkowicie ignorując odzywkę tamtej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:10 pm

-Zaraz wracam. -powiedziałam do Lexy zeskakując z krzesła i idąc do łazienki.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:17 pm

- Ta - powiedziałam wskazując na pustą rurę na scenie.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:18 pm

-No to droga wolna-zaśmiałem się poprawiając włosy.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:30 pm

- No dobra - powiedziałam wypijając jeszcze jednego shota. Wstałam z krzesła i podbiegłam do sceny, gdzie zdjęłam buty i rzuciłam je w stronę Lexy i Natha. Zaczęłam tańczyć na rurze zwinnie się obracając i przy okazji zarobiłam parę funtów.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:33 pm

Zaśmiałem się patrząc co dziewczyna robi i zagwizdałem. Usiadłem na miejscu Gabi i spojrzałem na Koreankę-I jak się bawisz kurdupelku?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:38 pm

Wróciłam akurat z łazienki kiedy ten znowu zaczął mi dokuczać. -A walnąć cie?!-powiedziałam starając się ignorować to co odpierdala Gabriela.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:48 pm

-Wtedy bez wahania ci oddam-wzruszyłem ramionami. Widząc jej minę zaśmiałem się-Żartowałem. Kobiet nie biję. Z resztą nawet jeśli mnie uderzysz jakoś mnie to nie zaboli-uśmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:51 pm

-Jesteś w Slytherinie tak? Wiec uważaj sobie jak się zachowujesz. -powiedziałam siadając między nim a Lexy. -A ty Gabi złaź!
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:55 pm

-Aleeee się boję-powiedziałem z udawanym przerażeniem. Zaraz potem obróciłem się i patrzyłem na Gabi. Pamiętam okres, w którym mi się podobała...Hah. Zamówiłem jeszcze jednego drinka i opróżniłem go patrząc na striptizerki. Po chwili bez celu zacząłem bawić się kolczykiem.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 6:57 pm

-Ja wiem że Slytherin, temperament i wybuchowość ale proszę bez kłótni okej..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 7:28 pm

-No w sumie powinieneś się bać. Później się dowiesz czemu. -powiedziałam patrząc na niego. -Nie boli cie to? -zapytałam jak bawi się kolczykiem.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 7:33 pm

-Nie-odpowiedziałem i spojrzałem na nią-Długo będziesz się tak na mnie patrzeć? Blondyna nie widziałaś czy co?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 7:43 pm

-Szczerze mówiąc. . Rzadko naturalnego. W Korei to rzadkość. A gapie się bo nigdy nie miałam kolczyka w niestandardowym miejscu.. Się po prostu zastanawiam jak to jest. Nie musisz być dla mnie niemiły.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 8:02 pm

-Nie jestem niemiły-powiedziałem patrząc na nią-Po prostu lubię się droczyć-dodałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem EmptySob Sie 20, 2016 8:04 pm

-Wiesz.. Ja juz chyba nie mam humoru na takie rzeczy.  Odwróciłam wzrok. Kurwa.  Musze się nauczyć nad tym panować.  Jeszcze nigdy w życiu nie spojrzałam komuś w oczy. Jemu juz tym bardziej nie potrafię. Obróciłam się na krześle, tyłem do striptizerek. Zaraz stąd spadam, Jezu. .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klub ze striptizem Empty
PisanieTemat: Re: Klub ze striptizem   Klub ze striptizem Empty

Powrót do góry Go down
 
Klub ze striptizem
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Klub LGBTI
» Zwykły klub

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Londyn-
Skocz do: